Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 03:37   #861
Nisam zavrsio prvi diplomski studij tako da i dalje paralelno studiram, nisam skuzio, mislis da mi to ide u prilog ili?

Hvaka na savjetu obavezno cu to napraviti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 06:24   #862
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Nisam zavrsio prvi diplomski studij tako da i dalje paralelno studiram, nisam skuzio, mislis da mi to ide u prilog ili?

Hvaka na savjetu obavezno cu to napraviti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Mislim da se školarine oslobađaš na temelju iznimne uspješnosti na matičnom faksu, barem je tako u Zagrebu (ovdje po ugovoru to znači biti među 10% najboljih, kod tebe u Splitu je možda drugačije npr. po statutu fakulteta). Ako si produžio godinu nisam siguran možeš li više biti iznimno uspješan.
capttawish is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:51   #863
Pozdrav! Studiram redovno na jednom faksu,te bi se sljedece godine prebacila u vanredne studente a upisala neki drugi redovno.Sad me zanima da li na oba faksa placam skolarinu ili samo na ovome na kojem sam vanredno? Hvalaaa
ivana1122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:04   #864
Quote:
ivana1122 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Studiram redovno na jednom faksu,te bi se sljedece godine prebacila u vanredne studente a upisala neki drugi redovno.Sad me zanima da li na oba faksa placam skolarinu ili samo na ovome na kojem sam vanredno? Hvalaaa
Placas na oba, jer si prvu godinu vec imala placenu od strane mzos, a izvanredan studij se ovako i onako placa.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2020., 16:59   #865
Dobar dan, trenutno sam 3 god stručnog studija ali planiram upisati razlikovni program iz moje struke s kojim bi imao pravo upisati diplomski sveučilišni studij. Sad zanima me postoji li mogućnost da upišen diplomski sveučilišni na jednom fakultetu, i diplomski stručni na drugom fakultetu i da paralelno studiram i jedan i drugi?
Goksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2021., 12:20   #866
Unhappy Upisi na dva faksa

Kako mogu znat jel moguće upisati 2 faksa u Hrvatskoj ali primjer ko mni ocu više sestrinsvo i medicinu. Jel to ikako moguće?
Karmen.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2021., 07:56   #867
Možda da pitaš na pdf-u kutku za školarce i studente.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2021., 17:09   #868
Mislim da na prvoj godini ne možeš studirati paralelno, tek kad na jednom faksu završiš prvu ili neku višu godinu onda možeš upisati drugi studij. Imaš cijelu temu o paralelnom studiranju pa pogledaj tamo ili zovi referade fakulteta koji te zanimaju, tako ćeš vjerojatno dobiti najtočnije info.
cokksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2021., 18:26   #869
Quote:
Karmen.K kaže: Pogledaj post
Kako mogu znat jel moguće upisati 2 faksa u Hrvatskoj ali primjer ko mni ocu više sestrinsvo i medicinu. Jel to ikako moguće?
tako da se na stranicama željenih studija informiraš o tome. recimo - medicina u splitu ima zabranu paralelnog studiranja dok medicine u zagrebu, rijeci i osijeku to nemaju pa te studije možeš upisati uz još neki drugi. isto pogledati za sestrinstvo - imaju li zabranu ili ne. ako zabrana tog tipa ne postoji - može se.

zašto bi upisivala i sestrinstvo i medicinu, zaboga? kakvog smisla to ima?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2021., 12:07   #870
Trenutačno sam student 2. godine FFZG-a, prosjek za sad 4.2, no imam želju prebaciti se na FFST i upisati paralelni studij.
Zna li netko uvjete za paralelni studij na FFST-u (ne mogu uopće pronaći ništa o splitskim fakultetima što se tiče paralelnog studiranja, ni na forumima, ni u statutima).
FFZG zahtjeva prosjek veći od 4.0 i ispunjen uvjet poput zadržavanja u top 10% studenata ili rektorove nagrade. Ima li FFST iste uvjete ili je dovoljan prosjek? Bih li se mogao odmah prebaciti na FFST i upisati dodatni studij (iako ne ispunjavam sve uvjete za upis paralelnog studija na FFZG).
prdismrd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2021., 12:14   #871
Quote:
prdismrd kaže: Pogledaj post
Trenutačno sam student 2. godine FFZG-a, prosjek za sad 4.2, no imam želju prebaciti se na FFST i upisati paralelni studij.
Zna li netko uvjete za paralelni studij na FFST-u (ne mogu uopće pronaći ništa o splitskim fakultetima što se tiče paralelnog studiranja, ni na forumima, ni u statutima).
FFZG zahtjeva prosjek veći od 4.0 i ispunjen uvjet poput zadržavanja u top 10% studenata ili rektorove nagrade. Ima li FFST iste uvjete ili je dovoljan prosjek? Bih li se mogao odmah prebaciti na FFST i upisati dodatni studij (iako ne ispunjavam sve uvjete za upis paralelnog studija na FFZG).
a da to pitaš na fakultetu?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 12:44   #872
Nakon završetka diplomskog na određenom fakultetu, je li dopušteno upisati drugi diplomski studij na istom fakultetu? npr- na FER-u se diplomira računarska znanost, pa se onda upiše znanost o podacima.
mrjackniko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.