Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 13:33   #9961
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Trebam dvije preporuke jer sam skroz ispala iz šminkanja očiju s i čim osim maskarom I eventualno eyeliner. Dobra neutralna paleta Koji ima mix matte I shimmer sjenila ali bitno je da nema puno tamnih *izvolijeva*
Pogledala sam onu Sleek koju ste hvalile ali me smeta to što ima 4-5 tamnih nijansi koje bi vjerojatno ostale netaknute...
A drugo: pouzdana baza za oči? Da drži ali da dozvoljava normalno šminkanje kad se nanese. Da ne zapinje Hvala
Maybelline The Nudes paleta sjenila?
https://www.superdrug.com/medias/sys...tte-442200.jpg
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:53   #9962
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ne rolam se, ali ovisno o tomu kakva joj je koža, baci pogled na LRP Lipikar liniju, jedina aktivna tvar je niacinamid no u različitim postotcima (npr. Lipikar Fluid ima 4% niacinamida), ja već dugo za svoju masnu aknastu kožu sklonu dehidraciji koristim Lipikar Lait i fantastičan je (ima oko 1,5% niacinamida)

Sa pužem ono što sam vidla u DM-u sve sarži denaturirani alkohol i/ili jake parfeme (visoko na popisu sastojaka) pa to definitivno ne bih preporučila.
Hvala ti, stavljam na popis

Jos netko?

Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:04   #9963
Pozdrav cure, molila bih preporuku.

Kupila bih pod bor nećakinji od 13 godina neku kremu za lice, ali nemam pojma sto bi bilo ok, znam da neke od vas imaju tinejdžere doma Koza joj je normalna, ima sitne pristice po t-zoni najvise i mitesere. Nema akni i većih upaljenih pristica. Iako je moja koza mjesovita s miteserima, preparati koje koristim ili sam koristila imaju kiseline, ali ja koristim i serume i nocnu jacu hidrataciju pa tako sprecavam dehidraciju, zato i ne znam koje bi kreme mozda imale lagani antibakterijski i prociscavajuci učinak ali da ne isusuju i da hidratiziraju (ljekarnicki rang)?

Hvala!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:08   #9964
Quote:
tipsy kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, molila bih preporuku.

Kupila bih pod bor nećakinji od 13 godina neku kremu za lice, ali nemam pojma sto bi bilo ok, znam da neke od vas imaju tinejdžere doma Koza joj je normalna, ima sitne pristice po t-zoni najvise i mitesere. Nema akni i većih upaljenih pristica. Iako je moja koza mjesovita s miteserima, preparati koje koristim ili sam koristila imaju kiseline, ali ja koristim i serume i nocnu jacu hidrataciju pa tako sprecavam dehidraciju, zato i ne znam koje bi kreme mozda imale lagani antibakterijski i prociscavajuci učinak ali da ne isusuju i da hidratiziraju (ljekarnicki rang)?

Hvala!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ja sam sinu od 13 dala tonik Clean and clear i neku blagu kremu od puža. Skroz mu lijepo smiri bubuljice.
Old Jučer, 16:24   #9965
Ne mogu quoteati (?!) ali hvala na preporuci. Nyx kupujem prvom prilikom. A maybelline paletu ću pročekirati uživo, ovako mi se sve nijanse čine po volji!
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.