Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2010., 21:34   #41
E, ovdje zbilja ima korisnih linkića. Ja se snalazim svakako (izrađujem čestitke). Redovno posjećujem Muller trgovine, povremeno kupim nešto vani (ebay), tu i tamo odem u tiskaru da mi isprintaju pokoji papir kojeg je dizajnirao na moju želju moj osobni grafički dizajner (moj muž i nedavno sam uspjela napraviti si par prozirnih štambilja na hrvatskom jeziku pa mi je sad cijeli proces puno lakši. Štambiljam kao velika Uživam u ovom hobiju
TetaBetaCraft is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 10:38   #42
Postoji u Konjscinskoj ulici (Zagreb) osim Sebastijana jos jedan ducan s repromaterijalom za izradu nakita. Imaju svega, od perlica do metalnih komponenti, jako dobar izbor. Zadnji put sam se sokirala koliko su im neke perlice cijenom bile povoljne. Jedino sto ne znam kako se zovu, uvijek zaboravim pogledati. Uglavnom, nalaze se na lijevoj strani ulice prije Sebastijana kad idete od Dubrave. A navodno je iza sebastijana jos jedan ducan to jos moram provjeriti. Obecajem da cu sljedeci put pogledati naziv ducana.
-jigsaw- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 12:16   #43
Jel ima u tim dučančićima lutaka i materijala iskoristivih za animiranje?
octopus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 12:34   #44
Ne znam sta te zanima konkretno
U ova dva ducana koja sam ja navela je vecinom repromaterijal za izradu nakita. U Sebastijanu se ponuda malo prosiruje pa se tu mogu naci satovi, upaljaci, razni privjesci... Lutke nisam zapazila tamo.
-jigsaw- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 12:58   #45
Tnx. Ma znaš što, idealan primjer bi bile lutke sa zglobnim mehanizmom (one se u biti izrađuju po narudžbi, no cijene su astronomske). Osim toga, recimo namjenska silikonska masa, kalupi, itd. Sve što nebih morao naručivati preko ebaya

No, prošetat ću se malo po tim radnjama, tko zna...
octopus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 17:01   #46
Morgana radi li još uvijek Lumos u Ri? I gdje je to točno? Znam da je na toj adresi bila (ili još uvijek je) trgovina (veleprodaja) s nakitom i suvenirima... ali Lumos mi ne zvuči poznato...
__________________
http://public.fotki.com/Vhaidra/"Veliki ljudi vole, mali traže da budu voljeni."
Georgina Odette is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 12:42   #47
Koliko ja znam radi, to je u Strossmayerovoj ulici između gimnazijskih stuba i HKD-a.
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:28   #48
Jel ima u Rijeci sad trgovina slična pokojnom Prometeju? Da je sve fino na jednom mjestu i da ima velik izbor
Jel Lumos sad jedini ili ima još gdje?

Zadnje uređivanje Zbunjevita :) : 17.01.2011. at 21:33.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:10   #49
Morat ću pronjuškati malo, ali čini mi se da znam gdje je. Hvala Morgana.

p.s.- osim Lumusa postoji jedan art shop (ne znam mu točno ime) u Starome gradu prema socijalnom, blizu kafića Iskra
__________________
http://public.fotki.com/Vhaidra/"Veliki ljudi vole, mali traže da budu voljeni."
Georgina Odette is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:05   #50
Zbunjevita, ovo što Georgina Odette govori zove se Art Paleta, nalazi se iza robne kuće Korzo, imaš ovdje kartu: http://www.paleta-art.hr/kontakt.html
Izbor je OK, cijena FIMO-a je bila veća nego u Lumosu kad sam ja pred par mjeseci gledala (žena iz Lumosa je rekla da ako ne uspiju zadržati nabavnu cijenu koja je bila da ga više neće ni držati).
Imaju perlice, žice, ukrasne i crtaće papire, vrpce, kistove i druge alate, razne mase za modeliranje, ali neke stvari nikad nemaju pa nešto moram naručivati iz Zagreba :/ U dućanu pored imaju veliki izbor pribora za crtanje i slikanje.

Lumos s druge strane ima veliki izbor akrilnih boja za sve podloge (i za tekstil) i svakakav alat za decoupage (uključujući motive i kutijice), imaju smolu (resin) koju nisam nigdje drugdje mogla naći, umjetnu pozlatu i imali su FIMO. Imaju perlice i druge elemente za nakit, ali za žicu nisam sigurna. Imaju ovalna platna, a to nisam vidjela nigdje drugdje u Rijeci za kupiti.

Imaš Migotin u starom gradu, pored one kršćanske knjižare i kafića "Gallo". Tamo je bilo većeg izbora papira, perlica, ljepila i slično ali ne sjećam se točno jer sam bila samo nakratko.

Ostali koliko znam drže samo slikarski/crtaći/modelarski pribor, nema baš hobby stvari (Spektar, Libraria).

Georgina ne možeš fulati, baš je na glavnoj cesti, samo kreni prema stubama i proći ćeš pored njega
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 20:09   #51
Hvala lijepa Treba mi boja za tekstil i mislim da će mi Lumos tu moći pomoći.
Btw, imali kakvog šivaćeg pribora u nekoj od tih trgovina (malo debljih konaca, igala za pletenje, vune itd.)? ako ne, gdje bi se to moglo kupiti? znam samo za onu trgovinu pokraj McDonaldsa (Ana, ja mislim). Ima li još gdje? Za sad koristim ono što imam u "bakinoj škrinjici", al trebalo bi mi još toga
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 20:22   #52
Nema tamo, ali ima u dućanu Tena kod kafića Rozi ("slijepa" ulica pored stanice na mrtvom kanalu.. pored nje je dućan donjim rubljem), izbor je malo bolji nego u Ani.
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 13:09   #53
Quote:
Think Pink! kaže: Pogledaj post
Pozdrav!! Gdje bi u zg-u mogla naći one opruge tj onaj metalni okvir za klač torbice??
I mene isto zanima pa ako tko zna što o tome.....
__________________
http://public.fotki.com/Vhaidra/"Veliki ljudi vole, mali traže da budu voljeni."
Georgina Odette is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 03:25   #54
Quote:
Georgina Odette kaže: Pogledaj post
I mene isto zanima pa ako tko zna što o tome.....
mozda tu:

http://www.metalna-galanterija.hr

i ja to trazim pa sam cijeli net pretrazila ali sam do sada upjela naci samo online kupnjom.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 14:03   #55
Jel zna neko di (Zg) bi se mogle kupit vrpce koje bi stavila umjesto žniranaca za tenisice? Onak da se prodaje na metre ili sl.
M'n'M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 12:17   #56
Quote:
M'n'M kaže: Pogledaj post
Jel zna neko di (Zg) bi se mogle kupit vrpce koje bi stavila umjesto žniranaca za tenisice? Onak da se prodaje na metre ili sl.
ako misliš možda na satenske vrpce njih imaš u nami, pamigu i leo-klupko, oboje su u vrapču. s tim da leo-klupko ima veliki izbor bilo kakvih vrpci, ne samo satenskih sad su u nami na trgu dobili veliki izbor satenskih vrpci, iznenadila sam se kad sam nedavno ondje bila.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 17:33   #57
Quote:
artemida7 kaže: Pogledaj post
ako misliš možda na satenske vrpce njih imaš u nami, pamigu i leo-klupko, oboje su u vrapču. s tim da leo-klupko ima veliki izbor bilo kakvih vrpci, ne samo satenskih sad su u nami na trgu dobili veliki izbor satenskih vrpci, iznenadila sam se kad sam nedavno ondje bila.
Hvala! kupljeno u Nami..
M'n'M is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 18:19   #58
Evo, da opet navratim i ubacim jedan novi linkić: Prodaja papira s uzorkom (za ručni rad) i digitalnih sličica (tzv. digitalnih pečata) za razne projekte. www.tetabeta.com
TetaBetaCraft is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 22:50   #59
Sve za izradu sapuna doma ima na www.sapunomanija.Hr
Evitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 13:47   #60
webshop www.mojeperlice.hr cijene su im odlične, iako je izbor još uvijek malo uzak... al imaju birane stvari, i užasno su povoljni, čini mi se da svako malo dodaju nove stvari.
MarthaLights is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.