Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2007., 10:54   #281
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Zna biti pitanja tipa "koji članak govori o autonomiji sveučilišta"? -63., još se sjećam

Naštrebaj Ustav što bolje, mislim da bar 50% pitanja na njega iz pig-a ode...
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 11:24   #282
Da, ok, fulala sam za ČAK 4 članka nakon 3 godine
howyesno is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 11:56   #283
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 12:08   #284
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
to ni meni nije jasno
kako odjednom?
uf koje zabune zbog mene... mislila sam na prijavama...
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 12:26   #285
Referada ti je kod nas bolno područje
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 12:51   #286
ma ja brijem da ću propast iako fakat sam dosta učila ali rekla bih nekvalitetno.
sve što nisam baš NAUČILA, što sam samo pročitala mislim da neću znati, pogotovo kad ponude slične odgovore pa mi se sve zbrčka

frajer na prijavama je onaj iz parlaonice, kaj ne?
kalei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 14:37   #287
@klaun - a zasto?
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:01   #288
Da, Frano zna pomagati u referadi, a imamo ih mi i još punoooo
howyesno is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:26   #289
Quote:
drvo2 kaže: Pogledaj post
Možda bi mogli pokušati honorarno, ne znam da li ćeš uspjeti uskladiti posao sa studiranjem ako te primim za stalno. Ako misliš da možeš možemo se i to dogovoriti. Mogu ti poslati jedan tekst (koji izgleda srednješkolski) da ga pokušaš obraditi da izgleda kao što treba izgledati u novinama.
Ako si to sposobna vrlo lako ćemo se dogovoriti ostalo.
Ne trebaš mjenjati smisao teksta već ga ispreslagati i napraviti po svom stilu pisanja te upotrijebit možda neke svoje izraze.
u svak0m s1učaju, m0že
fax mi ne 0duzima pun0 vremena, j0š ne znam kak0 će mi izg1edati treća g0dina, a1i d0 sada sam ima1a p0d0sta s10b0dn0g vremena
p0ša1ji tekst da vidim št0 se m0že napraviti
inače, prije sam pisa1a za Šibenski 1ist i s1užbeni Bi1ten MDFa, tak0 da imam 0dređen0g iskustva sa pisanjem za n0vine
et0
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:58   #290
Quote:
femalee kaže: Pogledaj post
@klaun - a zasto?

reći ću ti kad se upišeš jer bi se mogla predomisliti o upisu na FPZG!
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:10   #291
Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post
Referada ti je kod nas bolno područje
kolega, mislim da će vidjeti i sami kad upišu FPZG.
Goth Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:31   #292
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
u svak0m s1učaju, m0že
fax mi ne 0duzima pun0 vremena, j0š ne znam kak0 će mi izg1edati treća g0dina, a1i d0 sada sam ima1a p0d0sta s10b0dn0g vremena
p0ša1ji tekst da vidim št0 se m0že napraviti
inače, prije sam pisa1a za Šibenski 1ist i s1užbeni Bi1ten MDFa, tak0 da imam 0dređen0g iskustva sa pisanjem za n0vine
et0
Prvo ću ti objasniti uvjete,
Plaća mojih radnika se kreće oko 5500 KN i imaju plaćen ručak (naruđba ili Antunović), naravno sa prijavom.
Kao početnik imaš 4500 KN dok se malo ne uhodaš i počneš pisati samostalno bez naše pomoći.
Časopis se zove ''Drvo''izlazi tromjesečno i isključivo se dobija po pretplati tako da nema nikakvog presinga u radu.
Dosta smo povećali broj stranica, pa mi je potreban još jedan radnik.
Firma se nalazi kod Getroa u Vrbanima, ne znam gdje si ti stacionirana.
Ako imaš problem s uvjetima, možemo raditi honorarno preko mail-a tako da ovdje u principu ne bi trebala ni dolaziti. Honoraran rad plaćamo nešto drukčije ovisno o tome¸da li ispravljaš tekst ili ga pišeš. Strani jezici su dobro došli, ali ako ih ne znaš nije nikakva prepreka.
Zanima me koja ti solucija više odgovara?
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:32   #293
helou ) evo ovak.. ja sam predala papire za prijemni na novinarstvu kao redovni student a sad ja nisam ziher kolko točno primaju redovnih studenata... nisam dobila točnu informaciju svugdje drugačije piše .... :S
 
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:38   #294
nemojte me sada plasiti

potjerali su me s ff-a, sad cete me i vi odavde
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:38   #295
Quote:
mana87 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto bila u utorak i bila je strašna gužva.. Fax je katastrofa, (po izgledu), mislim da sam ga trazila cca 30min i kad sam skuzila da je ta najobičnija zgrada fax, zaprepastila sam se, no to nije bitno!! bilo je gro ljudi i tak mi je nekak samopouzdanje palo, al nije bed. Ucim danas za prijemni i tak me vec glava boli od tih svih podataka!

pitanje: kak glasi neko pitanje iz pig-a? vezano za ustav?? kaj moram znat koji je broj članka il kaj točno, to mi baš i nije previše jasno..

ja sam imala u srednjoj predmet Ustav pa znam otprilike ugl... da pitanje ti može bit : "U kojem članku ustava piše da je slobodno osnivanje političkih stranaka?" tako da ustav čitaj što više možeš....
 
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:59   #296
Quote:
femalee kaže: Pogledaj post
nemojte me sada plasiti

potjerali su me s ff-a, sad cete me i vi odavde
kaj, mi smo ti druga opcija? Nismo dovoljno dobri za tebe? Misliš da si faca, ha?
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 19:01   #297
ma neeeeeee... prijavila sam ekonomiju, filozofski i novinarstvo i politologiju... najradije bih na novinarstvo, ali mislim da mi je tu najmanja sansa da upadnem.... kmeeee
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:11   #298
Quote:
Potterica kaže: Pogledaj post
Profesori- pa ima ih svakakvih, ali moram naglasiti da svi znaju svoj posao pa da tako tu nema nikakve zamjerke. Mali savjet, ako se ipak odlučite za ovaj faks, ovo je jaaako bitno, nemojte nipošto, ni pod cijenu života uzimati pravo kod Padjena, bježite od toga ako vam je život mio! Ozbiljno, znam što govorim.


...ovako se nisam nasmijala cijeli tjedan au sto bi Padjen bio ponosan da ovo vidi...znam da bi ti rekao Mucica


...inace, nije on bash tako strasan - ali da zna biti naporan, zna ali moram mu priznati da zna sto radi
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:45   #299
ja sam ga na prvoj godini novinarstva htjela uzet za izborni i pored mene je stajala neka cura s 3 godine..kad je ona počela vikat (zamisli slow motion) "neeeeeee, nemojjjj toooo uuuzzzeetttt" a ja on blijedo niš mi nije jasno i kad mi je objasnila..ja se lijepo zahvalila i uzela gretića hahahha

sad sam ja na 3 godini i proklinjem kaj sam upisala ovaj fax..heheh tak bute i vi bute vidili heheh

ide ko sutra na političku ekonomiju??
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:58   #300
...samo povuci prijavnicu ali ne svoju
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.