Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2008., 21:25   #1001
blaah - izgleda da ti i ja imamo prilično sličan ukus - luda sam za bršljenom

samo mi se čini da će moj biti u kombinaciji sa orhidejama - jedino moram vidjeti da mi to neće biti preskupo...
na stolovima ću imati balone, ali dolje će biti onak nemarni vjenčići od bršljana sa ponekim cvjetkom i svjećice u malim čašicama/svjećnjacima i oni kamenčići... jedino kaj će kod mene biti sve bijelo jer mi je sala sva svijetla ali ova tvoja kombinacija crno-bijelo u spoono će biti super
a svi radovi koje sam vidjela od te dekoraterke su mi super - bilo ih je puno u nedavno izašlom specijalnom izdanju vjenčanja - samo cvijeće...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 21:30   #1002
jupiiiiiii !!!!! izgleda stvarno kao da ćemo se ona i ja složit! Da bršljan rules!
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 13:11   #1003
našla neke sitnice koje bi možda cure i same mogle složiti...




__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:03   #1004
aranea...nemoj mi to radit...znaš da ja patim na te dekoracije što vise a ne mogu to imati
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:16   #1005
zašto ne???
Ako se ne varam...i u tvoje vrijeme ima ivančica...kod mene ih na livadama ima masu! Dođi kod mene...ubrat ćemo ih zajedno, ja ću ti pomoći popikat ih na kugle... to će biti i meni vježba za moju svadbu...dakle cvijeće je besplatno... samo kupi kugle
Imam ja još jednu ideju...
Mi smo za božić kaširali balone sa špagom... uglavnom kada se ljepilo osuši, probuši se balon i izvade se ostaci...špaga ostane u obliku kugle... mrežasto i jako fora... kupi se sprej u boji koja je tema svadbe... okolo se stavi bršljana kako bi se dodatno ukrasilo, u kuglu se stavi ruža a na vrh mašna...
jeftino, lijepo i efikasno...
Ako želiš... pomognem ti i to...ionako sam mislila kupiti ovih dana sve potrebne stvari da vidim kako to izgleda...
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 08:58   #1006
ccc...moja želja bile su teglice ispunjene svijećama... otišla sam u šumu u kojoj se želim fotkati i izvela pokus... na žalost nije uspio jer previše sunca prodire u šumu i na žalost svijeće nemaju neki efekt!

Ali sam zato napravila još jedan pokusić
Na moje veliko zadovoljstvo mislim da je uspio...vi ćete prosuditi!
Dakle, kaširala sam balone...zanemarije boju mreže i cvijeće u njoj, tu boju sam našla doma, a cvijeće ubrala u dvorištu...trebala mi je samo okvirna slika da vidim kako bi to izgledalo s obzirom da to nisam nigdje vidjela!

Ovo je mala mreža s jednom ružom...ali priznajem nije mi baš neš spešl


Zato je ovo mreža po kojoj ću raditi viseće urkase za svoju svadbu




Samo što će u mom slučaju mreža biti ljubičasta, a unutrašnjost punjena ivnćicama!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 09:09   #1007
aranea - ovo jako dobro izgleda... bravo!
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 09:44   #1008
bravo! prekrasno će ti izgledati!
svrcka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 10:53   #1009
araneaaaa

ja sam na tvojoj svadbi...opće me ne zanima!
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 11:11   #1010
hvala curke!
Ovo je stvrano samo okvirno... više ću su truda dati za prave "košarice" tako da se nadam da će još bolje izgledati!
A sada imam i ideju kako šumu opet podići s obzirom da je dan u njoj...ove košarice bi isto super izgledale!
Vidjet ću... možda mi padne još koja ideja na pamet!
L... nema uopće frke... dođi...
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 14:58   #1011
čuj aranea, a da ti malo razmisliš o tome da se za početak počneš bavit dekoracijom za vjenčanja, a kad se biznis malo razmaše i organizacijom..?
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 16:09   #1012
hehe... a hvala!
Ne mislim ja da sam toliko dobra...ni približno! Nebi se ja usudila nekom drugom raditi tako nešto...ali hvala!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 16:36   #1013
Jako lijepo....svida mi se...go for it girl...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 01:38   #1014
ciao cure moje....

imam jedno pitanje
malo sam surfala po stranicama vezanim uz cvijeće i naletjela na prekrasnu stranicu "cvjetni atelje mirela" i tamo ima lijepih cvijetnih kreacija, pa me zanima da li je kojoj od vas taj cvjetni atelje aranžirao salu i crkvu ili ju možda imate zabiziciranu jer znate kako radi? zanimaju me vaša iskustva s njom ako ih imate jer trenutno sam malo zbunjena oko nekih stvari i trebam help !
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 15:18   #1015
evo da javim svim curama koje misle koristiti lavandu kako stoji stanje stvari u Istri po informacijama okolnih rasadnika
prva lavanda se već bere negdje u lipnju ( tako da ću je moći dobiti )
i to prava lavanda, ne lavandin ili ostale sestre od lavande
bere se cijeli srpanj i kolovoz do rujna
kg lavande prodaje se po cijeni od 100 kn
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 08:25   #1016
apsolutno sve moguće pohvale za Cvjetnu galeriju Sreća .. meni su radili cvijeće za svadbu i jedino što mogu reći je ..

Sjajno !! Bravo !! 5+ !!

Petra i Marijan su izuzetno dragi i simpatični, pomažu, daju savjete i na kraju je to što su napravili bilo bolje nego što sam i zamislila .. i da ne zaboravim cijene su i više nego primjerene..
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 23:33   #1017
joj ak bi mi mogao netko pomoć, plizzzzzz....
želim suncokrete na svom vjenčanju i sad me zanima jel bolje da onda vjenčanje bude 22.5. ili da bude u rujnu? naravno, radi se o 2010. jer su nam svi termini 2009. u hotelu gdje ćemo mi imat svatove zauzeti. čak se 2010. već popunjava, a ja još uvijek ne znam, svibanj ili rujan...
što mislite, jesu li suncokreti jeftiniji u svibnju ili rujnu?
molim vas, tko zna, pomozite... hvala unaprijed!
misstony is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 07:42   #1018
Quote:
misstony kaže: Pogledaj post
joj ak bi mi mogao netko pomoć, plizzzzzz....
želim suncokrete na svom vjenčanju i sad me zanima jel bolje da onda vjenčanje bude 22.5. ili da bude u rujnu? naravno, radi se o 2010. jer su nam svi termini 2009. u hotelu gdje ćemo mi imat svatove zauzeti. čak se 2010. već popunjava, a ja još uvijek ne znam, svibanj ili rujan...
što mislite, jesu li suncokreti jeftiniji u svibnju ili rujnu?
molim vas, tko zna, pomozite... hvala unaprijed!
pa u rujnu, početkom rujna. suncokret je cvijet kasnog ljeta.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 22:57   #1019
ali kaže mi mama da oni početkom rujna budu već puni plodova, tj. sjemenki... budu preveliki i preteški - naravno, govorim o pravim suncokretima.
da li oni hibridni, tj. ukrasni budu lijepi, slatki i mali i u rujnu ili ću ih morati posijati kasnije, npr. u lipnju kako bi mi bili lijepi i praktični...
da, ja naime mislim sama posijati suncokrete i to cijelo polje ako treba, naći će se među njima valjda dovoljno cvjetova koji će biti lijepi za aranžiranje... a pošto su svatovi tek 2010. nagodinu ću isprobati kak bi to trebalo izgledati, tj. posijat ću cijelo polje i vidjeti da li bi sama mogla uzgojiti cvijeće za svoje svatove... ako to nagodinu ne uspije, onda ću kupiti cvijeće i uz pomoć cvjećarke napraviti aranžmane... e sad, nadam se da tad suncokreti nisu skupi... zato pitam jel bi mi bilo jeftinije imati svatove u svibnju kad svi kažu da je sve cvijeće najjeftinije...
misstony is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 22:12   #1020
posadiš na godinu te suncokrete u razmaku od mjesec dana pa vidiš kad će ti najbolje ispast
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.