Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2015., 00:54   #521
KOLAČ OD MRKVE

250g naribane mrkve
5 jaja
100g zobenog brašna
250g mljevenih badema
1 prašak za pecivo
35g neprerađenog smeđeg šećera (može i više, po želji)
stevija po želji (ja sam stavila 1 žličicu mljevenog lista)
začini po želji (cimet, đumbir, vanilija...)

izmiksati žutanjke sa šećerom, stevijom i začinima. dodati brašno sa praškom za pecivo, mrkvu i bademe. na kraju lagano umiješati snijeg od bjelanjaka.
peći na 180°C oko 30 min (test čačkalicom). ja sam pekla u kalupu promjera 28 cm.

gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 19:06   #522
Čokoladna granola s heljdom





Pripremite:

2 šalice krupnih zobenih pahuljica
1 šalicu sirove heljde
1 šalicu badema
pola šalice sjemenki po izboru (bučine)
1 žličicu cimeta
1 mahunu vanilije ili praha/ekstrakta od vanilije
pola šalice kokosovog ili drugog biljnog ulja
pola šalice Trenton meda od dalmatinskih cvjetova
pola šalice kakao praha
pola šalice suhog voća (brusnice)


Pomiješajte zobene pahuljice, sirovu heljdu, bučine sjemenke i nasjeckane bademe. Posipajte cimetom i vanilijom, dobro promiješajte. Zagrijte pećnicu na 170C.





U posudi debljeg dna na laganoj temperaturi otopite kokosovo ulje pa dodajte med i kakao. Dobro promiješajte pjenjačom pa ulijte u suhe sastojke. Ujednačite smjesu i istresite je na veliku tepsiju obloženu papirom za pečenje. Poravnajte žlicom i stavite u pećnicu na 20ak minuta. Izvadite, promiješajte pa vratite u pećnicu. Pecite još 15ak minuta. Pripazite da vam granola ne zagori.

Izvadite iz pećnice, umiješajte suho voće i ostavite da se ohladi pa pohranite u staklenu posudu. Poslužite s kravljim ili biljnim mlijekom i svježim voćem.




U granolu možete dodavati sastojke po vlastitom izboru - ječmene pahuljice umjesto zobenih, rogač umjesto kakao praha, javorov sirup za vegansku verziju, kokos,...
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 19:41   #523
Mlijeko od heljde


Pripremite:

pola šalice sirove heljde (ne pržene kaše)
2 šalice vode
steviju ili sladilo po želji
začine (cimet, vanilija, kardamom, tahini..)


Prepržite heljdu na tavi pet minuta, prelijte je vodom i smiksajte u blenderu, procijedite, začinite po želji.
Sirovu heljdu ne morate pržiti, nego je možete i namakati. Ostavite je bar osam sati prelivenu vodom pa je zatim blendajte.
Mlijeko se može napraviti i od kuhane heljde, no meni su draže prethodno navedene opcije jer je mlijeko od kuhane heljde dosta kompaknto i hladetinasto.





Zasladite medom, javorovim sirupom, kokosovim šećerom ili stevijom. Možete upotrijebiti cimet, vaniliju, kardamom ili neku drugu kombinaciju začina koja vam se sviđa.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 15:28   #524
Heljdočinke - palačinkice od heljdinog brašna i mlaćenice





Pripremite:


1 šalicu brašna od heljde
1 žličicu sode bikarbone
1 žličicu praška za pecivo
1 žlicu kokosovog ili običnog šećera
prstohvat soli
malo vanilije i cimeta
1 jaje
1 i 1/4 šalicu mlaćenice


Kako biste napravili domaću mlaćenicu pomiješajte 1 i 1/4 šalice mlijeka s 1 i četvrt žlicom limunovog soka. Ako nemate limuna, možete upotrijebiti bijeli ocat. Ostavite da stoji 5-10 minuta.


Pomiješajte prosijano brašno, sodu bikarbonu, prašak za pecivo, začine, šećer i sol. Sa strane istucite jaje pa ga dodajte u brašno. Ulijte mlaćenicu i ujednačite pjenjačom.





Zagrijte kokosovo ulje ili maslac na tavi pa u sredinu tave stavljajte smjesu. Nemojte širiti krug, nego smjesu lagano spuštajte u sredinu i pustite da se sama raširi. Kada se pojave mjehurići, okrenite.





Odlično se nadopunjavaju s kiselkastim pekmezima pa sam upotrijebila voćni namaz od aronije, ali možete upotrijebiti i voće, med, preljev po želji.


(Mjera za palačinke je šalica od 240ml.)
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 22:53   #525
CRUMBLE OD JAGODA (515 cal)

250g opranih, očišćenih i narezanih jagoda
30g krupnije mljevenog badema
20g zobenog brašna
1 paketić vanilin šećera (10g)
10g neprerađenog smeđeg šećera (DM)
12g hladno prešanog kokosovog ulja

bademe, brašno i šećer prstima pomiješati sa kokosovim uljem da se dobije mrvičasta smjesa. u manju posudu za pečenje poslagati jagode i posipati sa smjesom. peći na 180°C oko 25min.

gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 22:37   #526
PITA OD RICOTTE I JOGURTA BEZ PEČENJA

za kalup promjera 18-19cm (ili malo manji) i 6 kriški kolača= 1 kriška 182cal (bez voćnog preljeva ili pekmeza)

PODLOGA:
55g badema
40g kakaa
35g meda
20g hladno prešanog kokosovog ulja

KREMA:
130g ricotte
150g grčkog jogurta
1 vanilin burbon šećer
stevija prema želji
10g (pola vrećice) podravka instant želatine

bademe samljeti (ja sam koristila oguljene) i pomiješati sa prosijanim kakaom. dodati med i ulje, te promiješati da se dobije gusta smjesa koja se utisne u lagano namašćeni kalup. kalup sa smjesom staviti u frižider ili frizer dok se priprema krema.
ricottu, šećer i steviju miješati mikserom na srednjoj brzini dok se ne dobije glatka smjesa. dodati jogurt i sve dobro umutiti mikserom. u smjesu miksajući malo po malo dodavati instant želatinu i sve zajedno miješati još minutu-dvije. kremu rasporediti u kalup na pripremljenu podlogu. na nju se još može rasporediti nekoliko žličica voćnog preljeva, pekmeza ili otopljene tamne čokolade i vilicom lagano umiješati u kremu da se dobije mramorni uzorak. staviti u frižider da se krema stisne.
mogu se koristiti bilo koji orašasti plodovi, kao i neko drugo tekuće i gusto sladilo umjesto meda. mislim da se umjesto ricotte može koristiti i običan svježi ili posni sir ( morala sam potrošiti ricottu, pa je tako i nastao ovaj kolač).

gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 16:21   #527
ZOBENI BISKVIT SA MALINAMA (bez ulja ili maslaca, vrlo jednostavno za napraviti)

12 porcija; 1 porcija=69cal
kalup dimenzija 26x20cm

3 veća jaja
80g zobenog brašna
1 vanilin burbon šećer
30g smeđeg neprerađenog šećera
pola žličice zelene stevije (ili po želji)
1 žličica praška za pecivo
1 žličica naribane limunove korice
110g svježih malina

odvojiti bjelanjke od žutanjaka. u žutanjke staviti šećer, vanilin šećer, steviju i limunovu koricu, te sve dobro smiksati na najvećoj brzini (krema mora biti gusta i pjenasta). unutra postepeno dodavati prosijano brašno sa praškom za pecivo i sve promiješati na najmanjoj brzini. postepeno dodavati snijeg od bjelanjaka i lagano promiješati sa lopaticom. smjesu uliti u kalup obložen papirom za pečenje i po njoj rasporediti voće. staviti u prethodno zagrijanu pećnicu na 180°C i peći 20-30min dok biskvit ne dobije lijepu zlatno-smeđu boju, a čačkalica kada se zapikne mora izaći suha i čista. na žalost nisam obraćala baš pažnju na vrijeme pečenja, ali bilo je bliže 20min nego 30.

gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 23:12   #528
Proteinska kaša
Sastojci:
- 500 grama posnog sira Milbona
- 2 mjerice wheya
- velika zlica kikiriki maslaca
- 2 velike zlice kakao praha
- 10 bjelanjaka
- cimet po želji

Priprema:
Napraviti omlet od 10 bjelanjaka. U posudi izmijesati sve ostale sastojke dok se ne dobije jednolična smjesa. Na kraju, u tu smjesu dodati bjelanjke, sve dobro izmiješati i ostaviti u hladnjaku dva sata.

Proteinske palacinke
Sastojci:
- 80 grama zobenog brasna
- 2 mjerice wheya
- 10 bjelanjaka
- 1 zumanjak
- cimet po zelji
- sladilo po zelji
- Preljev: whey zamutite sa sladilom i par kapi vode, da dobijete sto guscu smjesu.
Sve sastojke izmijesati pa potom "baciti" na tavu.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 01:53   #529
KOKOS PITA SA JOGURTOM I NEKTARINAMA (bez pečenja)

6 porcija, 1 porcija=322cal

za kalup promjera 18cm ili malo veći

PODLOGA:
100g kokosovog brašna (onog običnog iz svakog dućana)
100g badema (ja sam koristila oguljene)
1 vanlin šećer
25g kokosovog ulja
40ml mlijeka
stevija

KREMA:
200g narezanih nektarina (ja sam ih ogulila)
210g grčkog jogurta
stevija
20g (1 vrećica) instant želatine

sve sastojke za podlogu izmiješati i utisnuti u namašćeni kalup. staviti u zamrzivač da se stisne, a za to vrijeme napraviti kremu. nektarine i 1/3 jogurta izmiksati sa štapnim mikserom ili u blenderu. dodati ostatak jogurta i steviju, te na laganoj brzini mikserom dobro promiješati. postepeno dodavati želatinu i mikasti još minutu. izliti na podlogu i staviti u frižider da se stisne.

gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 15:11   #530
Ječmene kocke s lješnjacima, malinama i ribizlama


Pripremite:

2 jaja
2 veće banane
5-6 datulja (+ malo stevije ako volite slađe kolače)
2-3 žlice kokosovog ulja
2 šalice ječmenih pahuljica samljevenih u brašno
1 šalicu mljevenih lješnjaka
2 žlice kakao praha
1 i pol žličicu praška za pecivo
1 žličicu sode bikarbone
prstohvat vanilije u prahu
100g bobičastog voća (maline i ribizle)


Banane ogulite, narežite i smiksajte u blenderu. Dodajte i jaja, kokosovo ulje i nasjeckane datulje. Usitnite u jednoličnu smjesu i stavite sa strane.

Pomiješajte mljevene ječmene pahuljice, lješnjake, kakao prah i ostale praškaste sastojke. Spojite s mokrim sastojcima, dobro promiješajte. Lagano spatulom umiješajte maline i ribizle.
Izlijte u tepsiju, pecite 30ak minuta na 180C.





Ako želite, pomiješajte 2-3 narezane kockice tamne čokolade s malo sjeckanih lješnjaka i žlicom kokosovog ulja pa rasporedite po toplom kolaču.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 17:03   #531
Imam doma dosta tikvica pa sam na brzinu napravila ove muffine. Sigurno ima tu sličnih recepata. Nisu baš najljepši, ali su jestivi.

Muffini s tikvicama i sirom

1 jaje
2 žlice brašna sa suncokretovim sjemenkama ( može i više, ja sam radila malo, to se može po potrebi)
malo soli ( stavila sam prstohvat jer je sir dosta slan)
tikvice
60 gr sira

Naribala sam tikvice i ocijedila te sve ostale sastojke promješala i stavila u kalupe za muffine. Napravila sam 4 muffina, i to za doručak. To mi je bilo sasvim dovoljno. Može se i više smjese napraviti. Uz to jogurt.

Dobar tek!

Oprostite, ali slike nisu baš najbolje kvalitete pa ne znam koliko se dobro vidi.



__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 12:21   #532
http://www.index.hr/rouge/clanak/che...et/833400.aspx
inka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 01:02   #533
Da li je mala energetska razlika izmedju zobenih pahuljica i zobene kase?
nikoolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 01:30   #534
ovi recepti su super
ako netko od vas zna neki blog ili stranicu di još ima takvih recepata, javite

http://darebee.com/recipes.html
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 21:52   #535
malo sam izmjenila ovaj fini recept http://makeithealthyhr.blogspot.com/...ene-suhim.html i dobila ovo:



kokosovo ulje i agavin sirup sam zamjenila sa 60g otopljenog maslaca, stevijom i 1 vanilin šećerom. punjenje je od 80g lješnjaka mljevenih u pastu, 20g kakaa, stevije i 9-10 žlica mlijeka. smjesu dobro izmiješati u blenderu ili sa štapnim mikserom. mlijeko postepeno dodavati da smjesa ne bi bila prerijetka (mora biti dosta gusta da se može slagati u hrpice koje se ne razlijevaju, ali i razmaziva).
fini i zdravi snack bez šećera (ok, ima vanilin šećer ) koji zadovoljava moje potrebe za čokoladom.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 16:34   #536
__________________
Different je edukativna platforma za zdrav način života.
different.hr
Eat Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 15:40   #537
Kruh od mljevenih zobenih.

Ima netko neki recept sa kojim OK ispadne?
slvnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 20:58   #538


Kolač iz mikrovalne gotov za 30 sekundi.

- 2 mjerice Wheya
- 2 bjelanjka
- 10 kapi zaslađivača
- 1 mala žlica praška za pecivo
- 1 velika žlica kakaa
- 2 velike žlice vode
- 1 mala žlica cimeta

Sve dobro izmiješati i staviti u mirkovalnu na 1 minutu, izmiješati, pa vratiti u mikrovalnu na 1 minutu na high
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:53   #539
Quote:
slvnc kaže: Pogledaj post
Kruh od mljevenih zobenih.

Ima netko neki recept sa kojim OK ispadne?
500 gr posnog sira, 250 mljevenih zobenih, 4 jaja, soli po ukusu + prašak za pecivo ili soda bikarbona. sve izmiješaj i u kalup na 175 dok se ne speče koliko ti odgovara
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 12:41   #540
MUFFINI OD KOKOSOVA BRAŠNA I MALINA



Sastojci za 12 muffina:
⚪3 jaja
⚪1 vanilin šećer ( ili ekstrakt vanilije)
⚪1 prašak za pecivo
⚪200g običnog jogurta
⚪1 žlica ruma
⚪180 g kokosovog brašna
⚪2 žlice kokosovog ulja
⚪150 ml po izboru
+ 200 g voća po izboru

Sve izmiješati, podijeliti te peći na 175 stupnjeva cca 30 min.
S obzirom da nisam dodala sladilo, po mom mišljenju ono fali pa ga ja jedem uz džem ( veliki postotak voća ). 🍒

Više na mojoj stranici (link u potpisu).
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.