Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2013., 14:49   #1
dekupaž ...ili?

Pozdrav ljudi. ovako,da skratim pricu. Imam jedan tekst u pdf formatu, dakle, u digitalnom obliku. Radim na jednom idejnom rješenju i bilo bi mi potrebno taj tekst prenjeti na plastičnu plohu. Da li je to moguće i kako?
tns is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 02:17   #2
naravno da možeš, tehnika decoupage nije rezervirana samo za salvete, ako imaš mašte i volje možeš i stripove dekupirat. A o samoj tehnici decoupaga imaš more toga na netu, samo guglaj tehnika je sama po sebi jednostavna, treba ti samo malo prakse i strpljenja
__________________
Lie to a liar, for lies are his coin; Steal from a thief, for that is easy; lay a trap for a trickster and catch him at first attempt, but beware of an honest man
piligrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 18:34   #3
tebi treba: photo transfer

Nema na cemu
Malena Mu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 21:35   #4
Quote:
Malena Mu kaže: Pogledaj post
tebi treba: photo transfer

Nema na cemu
slažem se za tranfer... jel zna itko kako se radi na staklo transfer
ellaos23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 13:12   #5
taj tekst možeš naravno isprintati i na salvetu samo što je malo zahtijevnije za napraviti...sve što ti treba je papir a4,ljepilo u spreju i papirnati ručnik (tipa kao onaj što ga više manje svi koristimo u kuhinji). Postupak je takav da običan a4 papir poprskaš sa ljepilom i zatim na najega zaljepiš papirnati ručnik,a krajeve papira učvrstiš za pik trakom i to je to. Staviš to u printeri isprintaš željeni tekst. Jedino moraš biti pažljiva kod odvajanja salvete od papira. Sretno
silvijaart is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 07:45   #6
Quote:
tns kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi. ovako,da skratim pricu. Imam jedan tekst u pdf formatu, dakle, u digitalnom obliku. Radim na jednom idejnom rješenju i bilo bi mi potrebno taj tekst prenjeti na plastičnu plohu. Da li je to moguće i kako?
Najbolje je radititi sa prirodnom svilom i vodopostojanom tintom
Matematika ZAG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.