Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2004., 23:26   #81
Quote:
LaTiTeA kaže:
Jos bar ovoliko.

Znaci jos dosta
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 23:17   #82
Samo da napomenem:

Od ove ili prosle godine FER je postao mjesto gdje mozete postati samo magistar ili doktor, tj. ako zavrsite dodiplomski studij na FERu u ruke ne dobivate diplomu na kojoj pise da ste dipl. ing. elektrotehnike ili racunarstva vec magistar.

Necu vise usporedivati FOI i FER. Mislim da ovo gore pokazuje kakva i kolika razlika postoji u programu ovih fakseva.

Ja sam bio na prijemnom na FOIu i na FERu prije 2 godine. Na FOIu sam bio 80. na listi sto znaci da sam bez problema mogao studirati na racun drzave dok sam na FERu bio 586., a primaju 440 studenata na racun MZT. Toliko o tezini prijemnog.

BTW: Imam frenda na FOIu. Svaki dan je pijan i sve daje u roku.

Neka me nitko krivo ne shvati. Svakom je njegov faks najtezi i najbolji, ali ovo gore su cinjenice. Bas bi volio jednog dana raditi sa covjekom koji je zavrsio FOI!
eustahije is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 10:56   #83
Eustahije ti si sada na FOI-u ili....?
Mislim ako si bio 80-ti na prijemonom....
Sivoskuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 10:57   #84
Ja sam i rekla da je FOI lagan. Uz minimalan trud se da zavrsiti, nije uopce problem. Druga je stvar sto se zajebavamo i ne radimo... tko nam je kriv... (zato sam vjerojatno i upisala parcijalu ), ali i dalje tvrdim da je lagan faks!
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 11:00   #85
Ja se saserem svaki put kad pogledam one zadatke iz matematiku koje trebas rijesit na prijemnom.....
Jeli to tolko` tesko ili......?
Sivoskuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 11:01   #86
Latiteta `ko je to na slici tvog avatara??
Sivoskuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 12:47   #87
Quote:
LaTiTeA kaže:
Ja sam i rekla da je FOI lagan. Uz minimalan trud se da zavrsiti, nije uopce problem. Druga je stvar sto se zajebavamo i ne radimo... tko nam je kriv... (zato sam vjerojatno i upisala parcijalu ), ali i dalje tvrdim da je lagan faks!

FOI nije bas lagan. Lagan je smjer PITUP i bivsi OP. IS je vrlo tezak i zahtjevan smjer.
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 14:15   #88
Pa dobro, ja sam PITUP.

Na avataru mi je jedna glumica. Zaboravih kako se zove.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 23:16   #89
Kakva je glavna razlika izmedu ta dav smjera?
Sivoskuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 09:53   #90
E to ti ne znam reci.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 12:00   #91
Quote:
Sivoskuti kaže:
Kakva je glavna razlika izmedu ta dav smjera?

IS - informacijski sustavi - projektiranje inf. sustava

PITUP - primjena inf.tehnologija u poslovanju - puno ekonomije te nesto malo informatike
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 12:19   #92
Quote:
Desirée kaže:
Laetita Casta se zove..
Link na njezinu stranicu je ovdje
Mislim da nije Laetitia.
To te mozda asociralo zbog nicka.

Mislim da mi je ova cura na avataru.
Tu sam ju nasla najsliciniju avataru.

Natalie Portman.

edit:
Evo, nasla sam tko mi je na avataru. Ona je!
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 12:36   #93
Quote:
LaTiTeA kaže:
Mislim da nije Laetitia.
To te mozda asociralo zbog nicka.

Mislim da mi je ova cura na avataru.
Tu sam ju nasla najsliciniju avataru.

Natalie Portman.

edit:
Evo, nasla sam tko mi je na avataru. Ona je!

Vid stvarno to je mala Amidala
Mala je pila i pol, samo ju je tesko prepoznat po ovom avataru.
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 15:48   #94
Fakat je Nata!!!!!!
Sivoskuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 14:48   #95
varaždin - FOI

ide ko na foi u varaždinu?

dal se polaže prijamni za vanredno?

čuo sam da na vanrednom nema baš predavanja i da je teško onda učit za testove. istina?!

pomozite
__________________
neo
gcestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 19:32   #96
ja ti idem na foi.. za prijamni za vanredne bi se trebal raspitati.. nisam siguran ali mislim da ima nekakvi.. a kaj se tice ucenja neki vece da im je bolje bez predavanja, a neki bez njih nemreju(jelda iva? ) sve ti ovisi o coveku i njegovim radnim navikama.. kaj isel bus na foi?
p.s. od kud si?
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 21:59   #97
Quote:
ruda mraz kaže:
ja ti idem na foi.. za prijamni za vanredne bi se trebal raspitati.. nisam siguran ali mislim da ima nekakvi.. a kaj se tice ucenja neki vece da im je bolje bez predavanja, a neki bez njih nemreju(jelda iva? ) sve ti ovisi o coveku i njegovim radnim navikama.. kaj isel bus na foi?
p.s. od kud si?
ja baš volim ići na predavanja naravno, ako nisu u 7 ujutro, i ako nisu iz teorije i gospodarstva ali npr, na organizaciji sam svaki put bila... a prof iz teorije me zapamtio po tome da pričam puno, pa sam morala sjediti u prvoj klupi ma zabavno je na predavanjima!
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 22:03   #98
Quote:
Iva kaže:
ja baš volim ići na predavanja naravno, ako nisu u 7 ujutro, i ako nisu iz teorije i gospodarstva ali npr, na organizaciji sam svaki put bila... a prof iz teorije me zapamtio po tome da pričam puno, pa sam morala sjediti u prvoj klupi ma zabavno je na predavanjima!
ma ovisi.. tam di se mores zajebavati je dobro.. ali na onima gdi ak nekaj velis ovaj te odma prozove i pocne te prcati a ti ak mu vratis najebes.. ili najgore.. ak malo pricas pa te izbaci van jes smetas drugima koji "prate" predavanje.. pa ti je opce zal kaj si taj dan dosel na fax..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 22:08   #99
Quote:
ruda mraz kaže:
ma ovisi.. tam di se mores zajebavati je dobro.. ali na onima gdi ak nekaj velis ovaj te odma prozove i pocne te prcati a ti ak mu vratis najebes.. ili najgore.. ak malo pricas pa te izbaci van jes smetas drugima koji "prate" predavanje.. pa ti je opce zal kaj si taj dan dosel na fax..
pa gdje ti se to dogodilo? meni uvijek samo opomenu
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 22:11   #100
cuj ja sam ipak musko.. ti si zena i bas nebi bilo prikladno da tebe izbaci.. meni se to vec par put dogodilo
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.