Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 15:28   #61
Da li se moze na tvz-u studirati vanredno?
skywarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 13:37   #62
može ali svake treće godine. drugom riječju kad jedna generacija završi onda upisuju drugu. govorim za vanredni studij. a sad je li se može ove ili recimo sljedeće godine informiraj se na www.tvz.hr
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 22:45   #63
pozdrav, ovako danas sam se na sajmu fakulteta malo raspitivao o tvz-u pa me zanimaju neke stvari... naime, razmišljam između tvz-a, fsb-a i građevine, pa neznam što mi je najbolje probat studirat, kakve su šanse zaposlenja kod kojeg faksa... kod tvz-a razmišljam o smjeru građevinarsko poduzetništvo, kod fsb-a o strojarstvu... ima neka dobra duša da mi pomogne?
el ninjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 17:14   #64
ja bi pokusao telekomunikaciske i racunalne teh. nigdje na internetu nisam vidio sta bi s tim radio, niko ne trazi tako nesto, ali bar si ing el

pomoc, kakav je studij, sta s njim nakon sto zavrsis

Zadnje uređivanje Double size : 12.04.2008. at 17:53.
Double size is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 08:04   #65
cuj nije ti isti prijamni za sve,pogotovo ne za gradevinsku s ostalim usmjerenjima
ja sam prosle godine pokusala nabavit pitanja za vas buduce gradevinarce al nazalost nisam uspjela,jer nitko s mog smjera od profesora ih nema,ta pitanja dolaze btw s FER-a
odi na stranice foruma tvz i tam pitaj ljude s 1.god.
www.vtszg.hr/forum i odi na graduteljski podforum i podforum za upise i tam trazi srecu
ja sam na 3g. i svidja mi se,je tezak,al nije ni pretezak
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 17:24   #66
Ja razmisljam o racunarstvu, ali jos se ne mogu odluciti TVZ ili neki fax iz drustvenog podrucja. Da li bi mi netko mogao pribliziti, mozda svojim iskustvom, ideju cime bih se zapravo ja trebao baviti i da li mogu naci posao nakon 3 god racunarstva?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:02   #67
Sve ovisi o tome sto te zanima. Dali je to programiranje,web dizajn,mreze,serveri...Uglavnom, ako te zanima informatika/racunalstvo,a nezelis ici na FER,onda je TVZ jako dobar izbor. Kvaliteta studija raste iz godine u godinu. Ja sam nedavno diplomirao informatiku na TVZ-u i svakako bih preporucio svima TVZ.
Posao se moze naci sigurno,jedino je pitanje koliko placen za pocetak,ali samo sve ovisi o tebi,koliko ces se truditi da naucis neke stvari kojima se zelis baviti...
angell15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 14:45   #68
Evo ja sam vam završio TVZ(elektrotehnika),3 godine.
Smjer: energetska elektrotehnika.
Kad završite piše vam "stručni prvostupnik(baccalaureus) inženjer elektrotehnike".
E sad koja je razlika s ferovcima...
Njima "možda" piše "znanstveni" prvostunik.
Koliko vidim po programu mi se više baziramo na struci(strojevi,transformatori,pogoni) a oni više na
računanju(matematika,analize).Više znanstvene prirode...
Ali ne znam točno,ako ima koji ferovac neka slobodno nešto kaže.
E sad,ima taj specijalistički koji traje 2 godine(to mislim nagodinu upisati),ali kolika korist od toga...To ne znam.
Ovi na feru su nakon 5 godina magistri(ili ne) a me imamo specijalizaciju...
Ne znam kolika je točno razlika sad po bolonji,to me buni malo.
Ako netko zna,bio bih zahvalan da napiše nešto.

Zadnje uređivanje Plavi Lav : 22.12.2008. at 15:24.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 23:28   #69
Pozdrav svima,

ja se ove godine kanim prijaviti na TVZ(to je sigurno), al koji smjer!!!!????
Mislio sam racunarstvo jer sam ja sada u tehnickoj srednjj, smjer Tehnicar za racunalstvo, al nakon malo zujanja po TVZ-ovim web stranicama upalo mi je u oko PROGRAMIRANJE.
EEEeeeeeee tu nastaje problem, ja POJMAAAA nemam programirat(u C++, al u KeilqVision-u razvaljujem). E sad se dvoumim koji smjer Racunarstvo ili Elektrotehnika!
Kako sam primjetio u elektrotehnici nema bas programiranja previse, a u racunarstvu bi mi mogao uletit koji C++ i ode godina.
Pa dali ima neki skromni TVZ-ovac koji bi mi mozda mogao razjasniti ovu dilemu izmedju smjerova, i rijesit moje probleme.

Zivili!
__________________
Ponekad smo premali da bismo vidjeli proces, pa vidimo samo nekoliko dijelova. Ponekad smo preveliki kako bismo vidjeli dijelove, pa vidimo samo proces.
Shinobi No Mono is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 13:46   #70
Quote:
Shinobi No Mono kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Pa dali ima neki skromni TVZ-ovac koji bi mi mozda mogao razjasniti ovu dilemu izmedju smjerova, i rijesit moje probleme.
ovaj
a da jednostavno probaš na tvz-ovom forumu
tam ti sve piše
a programiranja ti ima dost
u drugom semestru imaš c koji za sobom povlači još dosta programiranja kasnije, pogotovo ako upišeš taj smjer (al možeš upisat i mreže pa većinu izbjeć)
dođi na smotru fakulteta pa pitaj......
bit će ti tamo stud. predstavnici sa svih smjerova pa ćeš ih moć pitat
(bit ću i ja, samo ne stalno)
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 15:14   #71
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
ovaj
a da jednostavno probaš na tvz-ovom forumu
tam ti sve piše
a programiranja ti ima dost
u drugom semestru imaš c koji za sobom povlači još dosta programiranja kasnije, pogotovo ako upišeš taj smjer (al možeš upisat i mreže pa većinu izbjeć)
dođi na smotru fakulteta pa pitaj......
bit će ti tamo stud. predstavnici sa svih smjerova pa ćeš ih moć pitat
(bit ću i ja, samo ne stalno)
Kad je to?
__________________
Ponekad smo premali da bismo vidjeli proces, pa vidimo samo nekoliko dijelova. Ponekad smo preveliki kako bismo vidjeli dijelove, pa vidimo samo proces.
Shinobi No Mono is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 18:04   #72
od 2. do 4. travnja u studentskom centru u zagrebu =)
a sad ovisi od kud si, možda ima i neka mini smotra tamo kasnije, što ne znači da ćemo i mi bit ak bude
http://smotra.unizg.hr/
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj

Zadnje uređivanje Ange ou Demon : 29.03.2009. at 18:10.
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 21:40   #73
TVZ će tamo biti i 2., 3. i 4. ili samo jedan dan?
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 08:56   #74
svaki dan ce tamo biti i daj odi na forum www.vtszg.hr/forum i tam sve pitaj, ja inace tam na gradevini
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 13:58   #75
evo javlja vam se jedna TVZ-ovac, tj nekadasni...
nego, sto se smjerova tice, tamo je ludnica, sto se same organizacije na faksu tice, jos gora situacija!
Ovako, kad sam ja bio na faksu, dakle prije 3god, od smjerova postojali su : informatika, elektrotehnika, strojarstvo i graditeljstvo, cini mi se tek je na zavrsetku mog školovanja počela neka priča o smjeru Računalstvo (tako da o njemu neznam nista)
naravno, ja sam upisao informatiku, prije a i tokom studija cuo sam da je elektrotehnika katastrofa (citaj jako teska), a za ovo ostalo nisam nista cuo, a nije me ni zanimalo!
sto se informatike tice,u prvoj god od kolegija problematicni su (barem meni bili): Matematika 1 i 2(nesto manje problematicna), te programiranje 1 i 2!
nakon toga se mora odabrati jedan o tri smjera: OIU (organizacija i informatizacija ureda), dizajn ili elektroničko poslovanje! Od ta tri, meni i dalje najzanimljivije zvuci OIU! U drugoj god imao objektno programiranje ( koje je bilo pljuga, zahvaljujuci profesoru i njegovom nacinu ispitivanja)! U trećoj god bio jedan problematičan predmet (nema veze sa programiranjem),sva sreca da sam ga uspio rješiti kolokvijim!
eto, nadam se da ce nekome pomoci ovaj moj skraćeni opis TVZ-a
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 18:22   #76
Thx bushido, i ja sam mislila na OIU.
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 19:22   #77
ma nema problema!
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 23:18   #78
ok koliko je godina skolovanja na tvz i da li mogu upisati s 3godisnjom skolom elektromehanicar??????????
ivan138 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 23:42   #79
mislis kolko kosta ili??
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 00:26   #80
da koliko kosta u kunama? i dali mogu upisat se s 3godisnjom skolom?
ivan138 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.