Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2010., 14:55   #161
Je li i Muller u Areni?
Mary Sue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 14:55   #162
Quote:
green_apple kaže: Pogledaj post
na službenoj strani Gapa cijene trapki kreću se uglavnom oko 60$-70$. ako im je kod nas redovna cijena 600 kn, to je puno previše
Baš to htjedoh reći, prije sam naručivala GAP jer mi je bio dosta pristupačan s cijenama, pogotovo na rasprodajama, a kvaliteta mu je ok. Ovo je fakat puno previše
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 15:13   #163
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Baš to htjedoh reći, prije sam naručivala GAP jer mi je bio dosta pristupačan s cijenama, pogotovo na rasprodajama, a kvaliteta mu je ok. Ovo je fakat puno previše

zašto se nas hrvate uvijek mora pljačkati i muljati?! i onda gapovci dijele, kakti, popust od 20% prva tri dana wooow
ajme, stvarno svašta
ako će tako napravit i sa h&m na proljeće, kupovat ću i dalje u sloveniji lopine jedne
green_apple is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 15:43   #164
Quote:
Mary Sue kaže: Pogledaj post
Je li i Muller u Areni?
Na žalost nije
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 16:18   #165
je li Playlife viđen u AC?
skorpija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 16:22   #166
Je li otvoren sportinin xyz?

U BG imaju preko 30ak brandova u ponudi,s popisa: Armani Collezioni, Armani Jeans, Baldessarini, Bikkembergs, Burberry, C’N’C Costume National, 1881 Cerruti, D&G Dolce Gabbana, Escada, Emilio Pucci, Exte’, Ferre Milano, GF Ferre, Galliano, G-Star, Givenchy, Hugo Boss, Ice Iceberg, Joop!, Just Cavalli, Jenny Packham, K Karl Lagerfeld, Marc Cain, Polo Ralph Lauren, Strellson, Swiss Cross, Tommy Hilfiger Tailored, VJC Versace, Who’s Who

ako je netko vidio nek veli kakva je ponuda kod nas?

Zadnje uređivanje black_man : 05.11.2010. at 16:30.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 16:38   #167
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Baš to htjedoh reći, prije sam naručivala GAP jer mi je bio dosta pristupačan s cijenama, pogotovo na rasprodajama, a kvaliteta mu je ok. Ovo je fakat puno previše

tako je s US markama u cijeloj Europi, a ne samo u nas. kad sam bila prije 2 god u parizu šokirala sam se kad sam vidjela cijene u Gapu, pošto mi tetka iz USA donosi Gap robu za siću(posebno kad je sale).
ista stvar je i s Guessom, Abercombijem, MAC-om.
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:07   #168
stradivarius, bershka i p&b <333

nema baš nekih popusta :/

new yorker je huge. u zaru home nisam ulazila, obična zara je super, veliki dječji, trf i normalni odjel.

kafići na 1. katu

tak, sve u svemu okej.. i ima monsoon!
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:11   #169
kakva je ponuda u monsoonu?
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:18   #170
Monsoon je totalna katastrofa, GAP je totalno razočarenje (od cijena do asortimana). Sve u svemu moj je zaključak da kaj se cipela tiče je i dalje najjači City; jedino kaj se tiče krpica za djecu u Areni ima svašta.
Ranee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:25   #171
Blago tebi kada si danas stigla proći uzduž i poprijeko cijelu Arenu Centar. Ti više tamo ne moraš niti ići.

Nije mi jedino jasno zašto se toliko pljuje po svemu što se otvori u Hrvatskoj. Pa Peek & Clo. su se otvorili prije nego u SLO, a taj H&M kojeg svi hvale je takav šrot da je to nevjerojatno. Počevši od Austrije, Slovenije i kao što će biti i kod nas.

Da se GAP otvorio i u Sloveniji i da je kojim slučajem tamo manji i lošije opskrbljen-- vi bi opet rekli da je u SLO bolji nego u HR.

To je zato jer je kompleksašima cool reći da su nešto kupili u Austriji ili Ljubljani nego kod nas.

Nema šanse da se onakav veliki centar obiđe u par sati.

Dakle, za djecu ima svašta? Blago tebi se kada si uspjela sve to snimiti detaljno i statistički prikazati. U jedan jedini dan.
Pavlekic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:27   #172
A kakva je gastronomska ponuda?
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:27   #173
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
kakva je ponuda u monsoonu?
skuuupo!
Jedna majica koja mi se svidjela je bila negdje oko 500 kn...
http://www.monsoon.co.uk/content/ebi...2223526_m1.jpg
Mislim da je to ta...
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 18:12   #174
Hm da, dakle neki trebaju podiči šator u shopping centru da bi detaljno danima promatrali ponudu i upoznali je. Pobogu pa nije Arena Louvre.
Što se Gapa tiče, stojim iza onog što sam rekla jer je asortiman slab i cijene 40% više u odnosu na pariški i to ne bi bilo u redu ni da je u Sloveniji ni u Austriji.
Ali dobro...
Ranee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 18:51   #175
bila i skoro se upiškila.....
pola sata sam tražila wc,kružila okolo naokolo i nitko od zaposlenika mi nije znao reći gdje je....pa gdje oni pobogu onda idu
u centru nema nimalo signala,ne znam jeste li li vi koji ste bili isto primjetili ili je to do mog moba
uglavnom,meni se čini da dosta dućana ima 20-30% popust danas i za vikend
znam za c&a,x-nation,new yorker,dm ima popust na parfeme i na neke proizvode...
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:01   #176
E da, signala ima samo kraj ulaza,a kad udete malo dublje nista
Ista stvar s wc-om, kruzila sam pola sata, oznake im nisu bas najjasnije
I moram stat u obranu Zari Home, mene je odusevila, sve bi si kupila, pre pre predivnih stvari, samo sam malo razocarana cijenama! jastuci po 300 kn, lampe 1000 itd itd.
Od ostalog nista novo, sve isto, u Gap nisam ni ulazila, jer mi se sa vrata nije svidalo
Lily89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:04   #177
Quote:
FIve kaže: Pogledaj post
Ja sam si kupila trapke u Gapu. Cijena mojih je 599 kn, ali danas, sutra i preksutra na jeans daju 20% popusta tako da su ispale 480 kn.
OMFG koji lopovluk! Zivio u US, traperice placao do 50$, a u outletima max 20$, iako je vjerujem sva ta roba upravo iz outleta.
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:05   #178
ima x-nation? jel velik?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:19   #179
Bijah i ja tamo, naravno.

Quote:
skorpija kaže: Pogledaj post
je li Playlife viđen u AC?
Ima, na prvom katu.

Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Je li otvoren sportinin xyz?
Ne; otvara se u proljeće kad i H&M.



Inače, centar mi je razočaranje - sve već viđeno.
Gap - katastrofa; kao prvo, u dućanu smrdi (nemam pojma po čemu, ali smrdi), roba je k'o za mog dedu, a ne za starog, a cijene su naravno prilično visoke (majice dugih rukava 200kn, veste 400-500kn, traperice 500-600kn, ona majica s kapuljačom i Gap natpisom 350kn...).
Jeans Club ili kako se zove, bez veze roba, cijene relativno ok (iako po meni previsoke obzirom da se radi o žnj dućanu), a nemam pojma gdje su našli prodavačice; sve pričaju neki čudan jezik.
McD mi je isto razočaranje - mali pultić sa stisnutih 5-6 blagajna, oko kojih se naguravalo min. 50 ljudi kao da je to prvi njihov restoran u RH.

Svidio mi se jedan kafić (mislim da se zove Coffee Shop) koji prodaje kavu sa raznim dodacima (šlag, karamela, čokolada, bomboni...); na foru Starbucks-a. Jedino nisam gledao cijene.
Zara Home mi se sviđa, ima svakakvih gluposti, cijene onako... skuplje.

Razveselilo me što bi se uskoro trebao otvoriti i Replay.

I to bi bilo to on novih stvari; sve ostalo je već viđeno. CC1 mi i dalje ostaje najdraži, a od Arene mi je bolji i WG.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:20   #180
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
ima x-nation? jel velik?
Ja ga ne vidjeh.

Ali je dosta velika gužva, pa je moguće da sam ga previdio.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.