Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2012., 14:21   #321
Kako god bilo, uvijek al uvijek ce se ljudi nac komentirat i to naravno "bacit neku kontru"

U nas ce bit mala razlika, pa su se i tu pitali jel nam se zalomilo

Onda nakon toga su pitanja sto bi htjeli da nam bude drugo (svi pilaju po tom) i da - obavezno se podrazumjeva da sad mora bit cura, jer vec imamo sina

a sad kad su saznali da je opet sin - muk ... vecinom me zale, dok im je moj muz "faca"...o svasta
eto, nikad na zelenu granu kako god okrenes s tim ljudima..
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 14:57   #322
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
ja moram iskreno reci da smo i muz i ja prizeljkivali decka.
mrzimo helou kiti, i sljokice, i rozo, i tak to sve :ro fl:

i nadam se, jaaaaako se nadam da ce mi mala biti k'o i mater joj, ne previse luda za curicastim stvarima a odusevljena alatima, loptama, autima i tak to. o, i nogometom : D
za sad nam je dobro krenulo :ro fl:

na stranu sad sve te bapske fore o nasljedjivanju, kurcima, palcima. mi smo prizeljkivali decka jer nam je odgoj decka u onoj ranoj dobi nekako, stajaznam, bliskiji.
samo zbog toga.
radje cu satima ganjat loptu nego se igrat s barbikama

okej, dobili smo curu.
borit cu se protiv heloukiti svim silama
al da mi opcenito u zivotu to predstavlja ikakvu frustraciju, ili da cemo sad ici dalje stancati djecu dok ne dobijemo sina - bome ne.

moram jos reci da, za sad bar, okolina nije imala neumjesnih komentara.
jedino je sveki, nakon sto sam joj poslije 3d ultrazvuka javila da je ipak cura (prvo je bila decko ) pitala jel joj sinek jako razocaran
joj nemoj! pusti ju da se izivi s tim sranima dok ima 2, 3, 4, onda postoji nada da ce odrasti i prerasti te stvari
samo se napola salim
inace, i nama je to bio glavni motiv na strani za decka. Iako samo zapravo zeljeli curicu oboje, ali eto, nismo znali kako cemo se igrati s lutkicama
naucili smo oboje


a sad citajuci malo ove komentare o zaljenju mame jer je sin... sjetila sam se da su meni dvije gospodje odvojeno komentirale bas suprotno
u stilu, aaaa, curica.... to bu vam tatina maza, sebi morate sina roditi, ovo vas ne bu dozivljavalo nakon 3 godine
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 01:19   #323
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
pink tko to ima četvero
ima dvoje, a još dvoje u buši.. Starija sis
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.