Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2012., 23:23   #5021
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post




Da,ljubav prema vlasti.



Ajme pa Ibrahim paša i belaj baja se nikako ne mogu porediti.U najmanju ruku njihov položaj i ovlašćenja nisu ista.Njihova uloga i značaj u seriji su potpuno različiti pa s tim i vezi događaji u kojima imaju učešća.Ibrahim paša je lik oko koga se plete pretežni deo radnje za razliku od belaj baje koji je, na moju veliku žalost, ipak sporedan lik.Lep,privlačan ali ipak samo sporedan lik .
Ona je do sada samo pokazala da preko Sulejmana, i ovlasti koje dobiva od njega, hoce da se priblizi sve vise vrhu, da bude vaznija od Mahi, Valide, Gulfem, itd. I da se njoj svi klanjaju, da jednostavno ima vlast. Zena je pretjerano ambiciozna.

Slazem se i za Ibrahima. Naravno da nisu ista, Bali beg nije ni blizu Ibrahima, oko Ibrahima se skoro sve vrti. Kako mu Hurem vjestica veceras rece da se kao sve promijenilo, i da ona sada ima " bolji " polozaj, toliko je jadna, i zedna krvi i vlasti. Jos joj on predlozio primirje, izgleda po njenoj reakciji veceras da ga se nece okaniti, sta je slijedece sto ce uraditi pitam se .
Firuze is offline  
Old 21.11.2012., 23:32   #5022
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Koji je smrdo onaj Ibrica. Pa fuj sta taj covjek radi. Onako tjerao Kalfu, istresao se na nju, govorio joj da ce je omuzit i sad je opet nasadi. Hatice u tome svemu ne treba ni spominjati.

Ovo novo djevojce je bas simpa. Vrazicak mali.

Kakvo je ono sikaniranje jedne sultanije na ovoj zabavi. Vise joj ne dopustaju ni da sjedi s njima!? Toliko o tome da je Huri nesto postigla udajom. Fino ih Suljo postroji, i vakat je bio. Mahi mi je postala strasno odvratna, da joj hoce past neki cup na glavu, ujest je zmija ili nesto.
Smisna nasa ZMK s onom krunom.


Baš je fuj ..a jesi vidila kako bi se sad pomirija s Hurkom..da zaborave sve..neš pajdo.. nije Hurka samo prepelice tamanila toliko godina u haremu ..nešto je i naučila

Mala je stvarno simpa ..a i moderna

A i šta da radi s kokoškama..uopće ne pristaje u onakvu ekipu..oformit će ona svoj tabor s odabranim gospama stvarno ona kruna ..totalno neukusna i nimalo elegantna
Riva Taš Ev is offline  
Old 21.11.2012., 23:34   #5023
Ibrahim joj je ponudio primirje, ne zato jer ju je odjednom zavolio ili želi mir.
Već zato što mu je Sulejman svezao ruke i ne smije ništa napraviti, jer ako i napravi ode mu toliko željeni status vezira i moć koju ima kao vezir.

A znamo da Ibro voli moć i statuse.
Dyma is offline  
Old 22.11.2012., 00:26   #5024
sviđa mi se ova Ajbige-jbga,jel se tako zove,brzo je pohvatala sve konce,dobro procijenila Hurku i nadam se da će donekle biti na njenoj strani,poput nje je-buntovna i inatna...a najviše se nadam da će biti nešto između nje i Bali bega,zaslužio je jadničak napokon neko smirenje

Suljo je dobro očito bukvicu damama-vješticama,takvim ponašanjem i njega osobno vrijeđaju,pa jebate nikako da shvate da on voli Hurrem i da je želi kraj sebe.Hurkina kruna-čok komik,al neka im je pokazala ko je boss

jooj,ovaj Ibrahim je živi gad...otvorio si je slobodan put u Kalfine odaje,zahebo Matrakčija...al opet,jedva čekam njihove tajne sastanke

Gul age mi bi baš žaojadan,toliko voli kalficu
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Old 22.11.2012., 00:46   #5025
Koja krava, ja sam pobijedila i unistila te, nemas mi sto reci, ti si samo rob i to ce te unistiti. Gazi ti dok su drugi na podu i onda se pita zasto je nitko ne voli. Nema niti malo dobrote u sebi, samo gazi preko ljudi. Ne moze mi nitko reci da je ovo napravila jer je imala nekakav povod. Cak je Ibrahim lagao za nju kod Sulejmana i rekao da nije imala nista s Leom (i da je rekao da jest, onda bi vjerovatno Hurem njega optuzila da je on otrovao Lea, a to nje istina). Mislim da ju je Ibrahim, da je mogao (da brem jest) zadaviti u onom trenutku kad mu je rekla da je pobijedila. Cak je i zaustio da nesto kaze, ali se suzdrzao. Sad mu je Sulejman rekao da mora paziti na nju i mora se suzdrzati jer bi ova sve iskoristila protiv njega, sto god moze.
Gul aga nam je zaljubljen u Nigar Zumbul mu je super spustio na onoj veceri u krcmi i jos mu kaze nesreco jedna
A Valide ima pravo sto nikome ne moze vjerovati cak ni svojoj Daje. Sad ce opet biti jadna Hurem ovo ono, moram priznati da me iznenadila njezino klecanje pred Valide, ali ne mogu, na osnovu prijasnjih vremena, pomisliti da ima skrivenu namjeru, nista ona ne radi, a da prethodno nema nekog asa u rukavu. I odakle joj uopce ideja da nabavi ljepsu, vecu i bolju krunu od Valide? Zena je sultana, ali hijerarhija postoji.
Abigaj (kako se tocno zove?) mi je predobra, veselim se nastavcima s njom, to je prava zena, ona bi u boj, nosi hlace
Jadna Nigar, bilo mi ju je tako zao kad je molila efendiju da je uzme. S jedne strane ga ne voli i stalno moli za smrt, a opet to bi joj bio spas jer bi se maknula od Ibrahima i mozda bi smanjila bol.

p.s. Ima tko jos problema s Forumom? Cijelu vecer pokusavam staviti ovaj post
Dugonoga is offline  
Old 22.11.2012., 08:44   #5026
Vidim vlada sveopce odusevljenje Ajbigal. Meni je ona bitna kao i ona Gulfem... Za par epizoda ce vjerojatno nestati a u to vrijeme nista pametno necemo vidjeti od nje, eventualno neku romansu s Bali-begom.

Ibro je totalno u qrcu! Zasto nije mogao reci Sulji za Lea kad ga je vec pitao! Dosad sam navijala za njega al nek ide u pm, nek ga skroz pregazi ona rospija.
I bas neda jadnom Matrakciju da bude sretan

Spominjete da je gospa Daje pravedna, bas me cudi kako prije nije bila pravedna, nego tek onda kad je vidjela da ce Hurem zamijeniti Valide. Pih.

Nigar je meni bas ruzna. Ruznija cak i od Hurem
nera1987 is offline  
Old 22.11.2012., 08:50   #5027
Iznenadio me Gul-aga. Mislilla sam da su njegovi osjecaji cisto prijateljski. Tuzan, poverino. Bas je simpa
nera1987 is offline  
Old 22.11.2012., 10:38   #5028
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Koja krava, ja sam pobijedila i unistila te, nemas mi sto reci, ti si samo rob i to ce te unistiti. Gazi ti dok su drugi na podu i onda se pita zasto je nitko ne voli. Nema niti malo dobrote u sebi, samo gazi preko ljudi. Ne moze mi nitko reci da je ovo napravila jer je imala nekakav povod. Cak je Ibrahim lagao za nju kod Sulejmana i rekao da nije imala nista s Leom (i da je rekao da jest, onda bi vjerovatno Hurem njega optuzila da je on otrovao Lea, a to nje istina). Mislim da ju je Ibrahim, da je mogao (da brem jest) zadaviti u onom trenutku kad mu je rekla da je pobijedila. Cak je i zaustio da nesto kaze, ali se suzdrzao. Sad mu je Sulejman rekao da mora paziti na nju i mora se suzdrzati jer bi ova sve iskoristila protiv njega, sto god moze.
Ovo boldano je potpuno, ali potpuno netočno. Ibrahim nije lagao za Hurem nego za sebe. Što misliš što bi mu Sulejman napravio da sazna istinu? S tim da Ibrahim zna da Hurem nije prevarila Sulejmana (ako te tajne sastanke ne računamo prevarom). I on jest otrovao Lea, on, Ibrahim, a ne Hurem (ako ćemo baš cjepidlačiti, Leo je počinio samoubojstvo jer je sam uzeo otrov, ali ne cjepidlačimo i jasno je da je krivac Ibrahim jer je on donio otrov s namjerom da ubije nekog).
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 22.11.2012., 10:59   #5029
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ovo boldano je potpuno, ali potpuno netočno. Ibrahim nije lagao za Hurem nego za sebe. Što misliš što bi mu Sulejman napravio da sazna istinu? S tim da Ibrahim zna da Hurem nije prevarila Sulejmana (ako te tajne sastanke ne računamo prevarom). I on jest otrovao Lea, on, Ibrahim, a ne Hurem (ako ćemo baš cjepidlačiti, Leo je počinio samoubojstvo jer je sam uzeo otrov, ali ne cjepidlačimo i jasno je da je krivac Ibrahim jer je on donio otrov s namjerom da ubije nekog).

Baš tako..još otkad mu Je suljo potpalio vatricu pod nogama mora dobro pazit šta će reć..i pred Valide se pravio mutav kad ga je pitala za lea ..Ibro sad mora pazit isključivo na sebe da ne napravi nešto krivo ..pogotovo uz činjenicu da je Suljo sad vjenčan s Hurkom
Riva Taš Ev is offline  
Old 22.11.2012., 11:03   #5030
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
Možda sam još neš zaboravio.uglavnom sve te scene nabijene su snažnim emocijama.ibrica je najzanimljiviji lik u seriji.prolazi metaforzu od teškog pozitivca do negativca.imamo priliku vidjeti i promatrati kako ga ogromna moć postupno kvari i izjeda iznutra.tu je i stalna borba s hurem oko utjecaja na dvoru.
Meni je on u početku djelovao kao neki lik koji će biti nezanimljiv sultanov ljubimac i dobrica kojeg će uvijek stavljati na povlaštena mjesta kad ono Ispalo dobro za seriju da je dobio povlašteno mjesto. I jesam rekla da je zacopan u kalfu?

Vidi se iz aviona da će se Bali i ova nova spetljati U serijama ovakve "kvalitete" prva osoba suprotnog spola na koju novi lik naiđe mu je "meant to be" A bit će skladan par. Oboje se slično oblače i imaju brkove. Draža mi je bila Armin.
Gošća is offline  
Old 22.11.2012., 11:05   #5031
Quote:
Artemiana kaže: Pogledaj post

... što smo videli na primeru Nilufer. Tačno je da im je obojici u opisu posla sprovođenje istraga i ispitivanja, ali metode nisu propisane.

Jasno da metode nisu propisane..po osobnom nahođenju i sposobnostima primjenjuju metode a vidjeli smo kakve su čije metode i na koji način sprovode istragu
Riva Taš Ev is offline  
Old 22.11.2012., 11:20   #5032
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ono kad su se Matrakči i Ibrahim dogovarali nešto, točno sam znala da će ovaj reć raskinut ćeš sa Nigar kalfom
jedva sutrašnju epizodu...bit će hot <3
I ja isto Vidiš kako je Ibro častan čovjek, ne želi spavati s tuđom ženom, pa odmah sredio razvod
Gošća is offline  
Old 22.11.2012., 11:50   #5033
Kruna je

Inače scena kada Hurem ulazi u harem s krunom na glavi je
Inače ako je stvarna Hurem bila upola kao ova:klap::klap:
__________________
----
Novi233 is offline  
Old 22.11.2012., 12:13   #5034
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Koja krava, ja sam pobijedila i unistila te, nemas mi sto reci, ti si samo rob i to ce te unistiti. Gazi ti dok su drugi na podu i onda se pita zasto je nitko ne voli. Nema niti malo dobrote u sebi, samo gazi preko ljudi. Ne moze mi nitko reci da je ovo napravila jer je imala nekakav povod.

A Valide ima pravo sto nikome ne moze vjerovati cak ni svojoj Daje. Sad ce opet biti jadna Hurem ovo ono, moram priznati da me iznenadila njezino klecanje pred Valide, ali ne mogu, na osnovu prijasnjih vremena, pomisliti da ima skrivenu namjeru, nista ona ne radi, a da prethodno nema nekog asa u rukavu. I odakle joj uopce ideja da nabavi ljepsu, vecu i bolju krunu od Valide?
Potpuno se slazem, vjestica. Jos je on iskreno rekao da zaborave sve, i mislim da se bas iznenadio, da svaki put kada ona nesto kaze, da Ibrahim ne moze vjerovati kako moze biti onakva. Mislim da bi Ibrahim trebao biti na oprezu, vec ga je jednom zamalo odvela u smrt, drugi put narucila smrt i povukla, znaci da nece odustati.

Valide je sada u jako teskoj poziciji. Ona prije svega je tamo najstarija, i treba da ima postovanja prema njoj. Da ima imalo ljudskosti, i postovanja te dobrote, ne bi namjerno trazila vecu i ljepsu krunu od Validine. Ali ne, ona je ustrajala u svojoj namjeri.
Firuze is offline  
Old 22.11.2012., 12:18   #5035
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
I ja isto Vidiš kako je Ibro častan čovjek, ne želi spavati s tuđom ženom, pa odmah sredio razvod
fin čoek nema šta
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.11.2012., 12:22   #5036
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ovo boldano je potpuno, ali potpuno netočno. Ibrahim nije lagao za Hurem nego za sebe. Što misliš što bi mu Sulejman napravio da sazna istinu? S tim da Ibrahim zna da Hurem nije prevarila Sulejmana (ako te tajne sastanke ne računamo prevarom). I on jest otrovao Lea, on, Ibrahim, a ne Hurem (ako ćemo baš cjepidlačiti, Leo je počinio samoubojstvo jer je sam uzeo otrov, ali ne cjepidlačimo i jasno je da je krivac Ibrahim jer je on donio otrov s namjerom da ubije nekog).
Pa lagao je i za sebe (iako je i sama Valide rekla Sulejmanu da je Ibrahim svjedocio sastanku Hurem i Lea) jer je znao da ista kaze (a Sulejman mu je rekao da mora paziti na Hurem i da ce njega optuziti za sve sto se Hurem dogodi) ova ce ga optuziti da je otrovao Lea (sto nije tocno, ali necemo vise o tome), a i zar nije sam pruzio Hurem ruku pomirenja, a ova vjestica je nije htjela prihvatiti?
Ja sam odmah znala da ce imati neku vecu ulogu od njegovog komornika, ali to je samo zato jer sam znala povijesnu podlogu price.
Bit ce svega sada, osjecam, kad je Nigar sredio razvod S jedne strane su mi super njih dvoje i iako znam da je zabranjeno navijam za njih, a opet mi je jako tuzno sto je ostalo od velike ljubavi izmedju njega i Hatidze.
Izmedju Ajbige (je li joj to ime) i Bali bega su vec iskre, pa nisu ga mogli ostaviti samog nakon Armine smrti, kad je vec sapunica neka nadje srecu uz drugu
Dugonoga is offline  
Old 22.11.2012., 13:00   #5037
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
fin čoek nema šta
To slično k'o i Who rem kad neće sa Suljom sad kad je slobodna, nego se htjela ženit'
Gošća is offline  
Old 22.11.2012., 13:20   #5038
Najaca scena kad ulazi Hurem i kad joj se svi klanjaju
i namgrodjene grimase zlica , da mogu pogledom bi je ubile
a Mahi samo tuzaka , Valide ono Valide ovo ...
Kasno si se Ibrice sjetio da pruzis ruku pomirenja
koliko si je puta ponizavao ,
pa kad je zajedno sa Valide planirao njeno ubistvo
sad je kasno za pomirenje sad ces ti njene sukte da ljubis
Ibro je prava zmija radi Sulejmanu iza ledja i vara
svoju zenu koja je u drugom stanju u njemu nema nista dobro
, osim sto svira violinu riga mi se od takvih spodoba
Kazete da je Hurem prevarila Sulejmana ovo sta radi Ibro je varanje
kad sazna Hatidze zato gotov je

Zadnje uređivanje Miss Angel : 22.11.2012. at 13:32.
Miss Angel is offline  
Old 22.11.2012., 13:33   #5039
Quote:
Miss Angel kaže: Pogledaj post
Najaca scena kad ulazi Hurem i kad joj se svi klanjaju
i namgrodjene grimase zlica , da mogu pogledom bi je ubile
a Mahi samo tuzaka , Valide ono Valide ovo ...
Kasno si se Ibrice sjetio da pruzis ruku pomirenja
koliko si je puta ponizavao ,
pa kad je zajedno sa Valide planirao njeno ubistvo
sad je kasno za pomirenje sad ces ti njene sukte da ljubis
Ibro je prava zmija radi Sulejmanu iza ledja i vara
svoju zenu koja je u drugom stanju u njemu nema nista dobro
, osim sto svira violinu riga mi se od takvih spodoba
Kazete Hurem prevarila Sulejmana ovo sta radi Ibro je varanje
kad sazna Hatidze zato gotov je
Nitko nije rekao da ovo nije varanje, naravno da jest, i jos je vara dok je trudna/kad rodi A dok i ako Hatidze dozna (ipak je ovo sapunica) bit ce svasta, ali poznavajuci nju koliko je labilna i kako ne moze bez njega, ne bih se cudila da ne zatrazi razvod.
Mislim da je pruzio ruku pomirenja, svojoj najgoroj neprijateljici koja mu je toliko lose toga napravila, jer mu je vise dosta, to je i Valide rekao (a tu ima i Sulejmanova odluka ulogu), ali ne ona vjestica ne prihvaca. Ne, nema u njemu dobrog niti malo, a drugi su zlato
Dugonoga is offline  
Old 22.11.2012., 13:43   #5040
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
I ja isto Vidiš kako je Ibro častan čovjek, ne želi spavati s tuđom ženom, pa odmah sredio razvod
zapravo jako pametan je taj Ibrahimtpočetka je skovao plan oko kalfinog vjenčanja tako da ju uvali čovjeku od povjerenja, a to je bio Matrakči i da taj brak bude fiktivan samo za zajednicu,a da u stvarnosti ne postoji...drugim riječima, on je na taj način htio napraviti sve okolnosti za nesmetano ljubovanje sa kalficom jer se više vjerojatno neće trebati natezati u palači i gledati da ih netko ne vidi, i u slučaju da nam Nigar kalfica ostane trudna, jednostavno će svi misliti da je djete od nje i Matrakčija

a Gul-aga jadan sav žalostan, valjda se neće potuć sa Matrakčijem,sada potpuno bez ikakvog razloga

ova Aybige mi je jako simpatična, baš bih htjela da se ona i Bali-beg spetljaju,jako si pašu

a Hurem je svima sa onom krunom pokazala tko je i di joj je mjesto...realno,sada je i veća od Valide jer ona je ipak kraljica
pattie_boyd is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.