Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2011., 18:34   #81
nije mi jasno za tu potvrdu o plivanju..odakle je isprinati??
zadrankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 10:35   #82
Quote:
zadrankaa kaže: Pogledaj post
nije mi jasno za tu potvrdu o plivanju..odakle je isprinati??
1.korak
Klikni me

2.korak
Vuces dole sa misem dok ne ugledas "Upisi na Zdravstveno veleučilište u ak.god.2011/2012." i tamo odaberes "kandidate koji prijavljuju namjeru upisa putem Središnjeg prijavnog ureda"

3.korak
Mos si malo procitat ako oces,ako neces onda odaberes:
"Dodatno za stručni studij fizioterapije izjavu o vladanju vještinom plivanja koju možete preuzeti ovdje."

Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 19:57   #83
Smile

Quote:
Blood($) kaže: Pogledaj post
1.korak
Klikni me

2.korak
Vuces dole sa misem dok ne ugledas "Upisi na Zdravstveno veleučilište u ak.god.2011/2012." i tamo odaberes "kandidate koji prijavljuju namjeru upisa putem Središnjeg prijavnog ureda"

3.korak
Mos si malo procitat ako oces,ako neces onda odaberes:
"Dodatno za stručni studij fizioterapije izjavu o vladanju vještinom plivanja koju možete preuzeti ovdje."


hvala punoooooooo )))....i neznaš koliko sam ti zahvalna
zadrankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 17:15   #84
Jel mi moze samo neko molim vas reci, s kojim najmanjim prosjekom se prosle godine upisivalo u Vukovar na fizioterapiju? hvala
J.S.Sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 23:37   #85
ljudi kaj je s tom potvrdom o plivanju?
sta cemo radit tamo da trebam plivat
to je kao plivanje tj vjezbe s pacijentima u bazenu ili?
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 10:30   #86
Quote:
tea4patd kaže: Pogledaj post
ljudi kaj je s tom potvrdom o plivanju?
sta cemo radit tamo da trebam plivat
to je kao plivanje tj vjezbe s pacijentima u bazenu ili?


ovak...to cete ic tam na bazen na utrine... presmijesno udes u bazen koji ti je do trbuha potopis se i onda otplivas 2 metra... hahhahaha
veselaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 18:53   #87
Pozdrav.
Hoće li netko odgovorit, kakav je prosjek potreban da bi se upisao na veleučilište, i kako izgleda prijamni?
šangaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 11:47   #88
Zanima me da li ima netko ko se prebacio iz Vukovara u Zagreb, ili ako neko zna kakva je procedura oko toga i je li se teško prebaciti?
zac54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 17:26   #89
Question

bok svima!
ja sam maturantica iii eto sad razmisljam o fizioterapiji...
na postani student ne pise nista sto se tice pred ispita itd itd.
to znaci da fakat ne provjeravaju nista nego da se samo upisujes sa ocjenama maturom??
[.tony.] is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 20:46   #90
Quote:
[.tony.] kaže: Pogledaj post
bok svima!
ja sam maturantica iii eto sad razmisljam o fizioterapiji...
na postani student ne pise nista sto se tice pred ispita itd itd.
to znaci da fakat ne provjeravaju nista nego da se samo upisujes sa ocjenama maturom??
sigurno si vec skuzila da se prijavljuje samo s ispitima državne mature.. jesi upala di?
alapic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 16:17   #91
Fizioterapija

Pozdrav svima

Sada sam ucenik 4.og razreda gimnazije i htio bih upisati fizioterapiju(NIje bitno dali je zagreb,rijeka ili split).MOj problem je sto u srednjoj nisam bio neki ucenik (1.raz-3,9, 2.raz-3,8, 3.raz-3,0 a cetvrti cemo jos vidjeti)

MOze li mi neko reci dali s ovakvim ocjenama imam sanse upisati fizioterapiju odnosno kolikoa je navala na nju u bilo kojem od ova tri grada(zagreb,split,rijeka)

Ujedno zanima me dali je to faks 3+2 ili samo tri godine trajanja


Hvala na pomoci unaprijed!!!
fanfulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 18:57   #92
daj molim vas da mi neko odgovori da znam dali upoce imam ikakve sanse za ovo
fanfulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 17:36   #93
Ja ti mogu reći za Vukovar.. (vevu.hr). Možeš upasti s tim prosjekom bez problema, trebaš samo dobro napisati maturu. Ako ju napišeš za 4, upad s ovim prosjekom ti je garantiran, barem je tako bilo prošle godine, samo se potrudi završiti 4. razred s ne manje od 3,5.

U Vukovaru je specijalistički studij koji traje 3 godine, ali kroz god-dvije se dovodi specijalizacija (Za sport, wellness i rekreaciju) koja traje dodatne 2 godine. To će se morat plaćati..
Ukoliko ne upadneš nekim slučajem redovno, vanredno primaju maltene s bilokakvim prosjekom (god ti je 9 000 i nešto sitno).
jastučnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 13:54   #94
Moze mi netko reci s kojim se ocjenama upisivalo prosle godine u Vukovar.Zanima me najgori koliko je imao bodova i to sve.
Moze nesto o faklutetu,sta god vam padne napamet nije lose.
Mene brine stanovanje tamo,nisam daleko od Vukovara nekih 20-25 min autom ali ipak bi stanovala(cijena stanova i to)
ivanaB6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 16:50   #95
4. sam razred gimnazije i mislim upisati fizioterapiju u Vukovaru. Moze li mi tko nesto vise napisati opcenito o faxu, imam veeeliku želju za njim al ne i neke ocjene
dgsb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 22:27   #96
Vi koji nemate neke ocjene ne morate se sada žderati do kostiju zbog toga. Tu je matura pa za nju dajte 120% svojih mogućnosti. Dgsb upisne kvote za studij u Vukovaru su ti iduće:redovni studenti 60 mjesta,izvanredni 47. Treba ti samo potvrda da si zdrava,a koliko se vrednuju ocjene s mature ti je na stranici postani-student.hr. http://www.vevu.hr ti je link veleučilišta na kojem se studira između ostalog i fizioterapija,a http://www.vevu.hr/?g=5&i=101 ti je link koji prikazuje predmete po semestrima i profe koji ih predaju.
mil mil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 18:46   #97
Pozdrav
Trebam mali savjet vas koji ste već upisali faks,a može i vas koji ga tek trebate upisati,sve dobro dođe
Planiram upisati fizioterapiju u Zg-u ili Ri. Prolazim s vrlo dobrim(1.r. 3.89, 2.r. 4,35 i 3.r. 4,38). Planiram ići sve A razinu i polagati izborni iz biologije. E sad,u Ri 10% otpada na prosjek ocjena iz predmeta Anatomija s fiziologijom što ja nemam jer idem u opću gimnaziju. Također se može,ali ne mora,polagati fizika.
Sad se dvoumim da li da izađem na tu fiziku ili ne :/ Također i za matematiku,A ili B razina. Što mislite jel potrebno ići ili upadam na lakši način?
Help,help
Famme04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 19:36   #98
Dovoljna ti je biologija jer s njenim polaganjem ostvaruješ vrednovanje od 10% kojim nadoknađuješ to što nemaš anatomiju. A matematika-ma B nivo ti je dovoljan.
mil mil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 20:43   #99
može li netko reći nešto o tome kako su organizirana predavanja za izvanredne studente fizioterapije na veleučilištu u vukovaru?
hematit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 21:05   #100
Na njihovoj stranici ne piše ništa,ali evo ti njihovi podaci pa ih pitaj:Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru
Županijska 50, 32000 Vukovar

Tel.: +385 32 444 688
Fax: +385 32 444 686
MB 1970828
OIB 21720825730
Žiro-račun br.: 2500009-1102156476
http:/www.vevu.hr
e-mail: [email protected]
mil mil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.