Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 22:36   #281
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
Nešto tipa pušenja darwinizama, big big big banga(tu bi freud imao kaj za reći ),otvorene singularnosti te sličnih nemogućih,neodrživih i nadasve smiješnih pretpostavki?
No, pitao sam te za konkretne činjenice a ne filozofske floskule.
Što je to točno,konkretno i činjenično Sudac štetno napravio?
-upetljavanje u politiku, yeah, dokaz duhovnosti,
-obmanivanje ljudi koji ne znaju sto je autosugestija i moc mase
-egocentrik s poremecajem osobnosti i #karizmom" dovoljnom da duhovno oslabljenje uvjeri u gluposti koje ce im kasnije samo smetati
shantishanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 23:21   #282
Quote:
shantishanti kaže: Pogledaj post
-upetljavanje u politiku, yeah, dokaz duhovnosti,
-obmanivanje ljudi koji ne znaju sto je autosugestija i moc mase
-egocentrik s poremecajem osobnosti i #karizmom" dovoljnom da duhovno oslabljenje uvjeri u gluposti koje ce im kasnije samo smetati
Napokon konkretne primjedbe.

1. Što se upetljavanja u politiku tiče(u okvirima u kojima se upetljao) ,slažem se no ako može postojati kakva olakotna okolnost ipak je prvenstveno samo čovjek i podložan i utjecajima etc.

2. Čime je točno obmanjivao ljude?
3. Misliš tu na vjeru opčenito ili na nešto konkretnije?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 23:29   #283
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
Napokon konkretne primjedbe.

1. Što se upetljavanja u politiku tiče(u okvirima u kojima se upetljao) ,slažem se no ako može postojati kakva olakotna okolnost ipak je prvenstveno samo čovjek i podložan i utjecajima etc.

2. Čime je točno obmanjivao ljude?
3. Misliš tu na vjeru opčenito ili na nešto konkretnije?
1. mene je uvijek to ocajno smetalo kod svih "duhovnih" i duhovnih ljudi.. je samo covjek, ali mislim kada bi se to meni desavalo da bi mi zadnje bilo misliti na neke stranke

2. da bog izljecuje preko njega,a nije im nista objasnio o autosugestiji, sugestiji i moci koja ona ima nad prvensteveno psihofiz. labilnijim ljudima, a iz vl. iskustva znam da se "s takvim stvarima ides petljati tek kad ti gori pod nogama, samo znam kad me se obmanjuje, a kada ne

3. ne dopada mi se njegov egocentricni pristup i taj "jesus" image koji " fura", cini mi se da sa tim imidem namjerno nekako jos vise "oslabljuje ljude", pa ga i podsvjesno pocnu poistovjecivati s necim "bozanskim"To mi je jos jedna vrst manipulacije.
shantishanti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.