Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2007., 12:42   #81
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
Ma ljudi poput vas su izmanipulirani teorijama zavjere. Ja bih preporucio da zapocnemo kampanju: DOSTA PARANOJE. Shvatimo stvari onakvima kakve jesu, ne kakvima bi smo zeljeli da jesu.
Nije to nikakva paranoja, već je dosta pitanja ostalo neodgovoreno. Nedavno je direktor FBI-a (prije godinu -dvijet) izjavio da trenutno nemaju nikakvih dokaza koji bi povezali Bin Ladena sa 11. rujna!?! Ono WTF? Zbog njega su išli napadati Afganistan, a sad tvrde da nemaju dokaza protiv njega. Meni tu nešto smrdi.

Jedan je pametan čovjek rekao: Građani su tu da zaštite svoju državu od vlastite Vlade.
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 13:23   #82
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da je kraj mjesta pronađen motor,no on svojom veličinom može eventualno odgovarati nekom privatnom avionu manje veličine, nikako Boingu.

Motor koji ti spominješ nije pogonski već starter motor koji inicira pogon glavnih motora. Prikazane su slike jednog od motora i stajnog trapa koji mogu pripadati Boeingu i pronađeni su unutar zgrade. Problem je recimo što nisam vidio rep zrakoplova koji je navodno pronađen i gdje je nađena oznaka zrakoplova, nema crnih kutija i općenito odsustvo dijelova zrakoplova. Na jednom od linkova koje je Endi stavio vide se i izgorena tijela s time da ne mogu nigdje naći informaciju o identifikaciji - da li su to tijela putnika ili ljudi koji su se zatekli u zgradi?


Quote:
Na kojem ti je prijatelj simulatoru izvodio udar u WTC? Ako je riječ o PC simulatoru, onda ćemo se složiti da je velika razlika sjedat doma ispred 17" monitora i s joystickom upravljat avionom ,a potpuno je druga stvar sjedat u pilotskoj stolici pravog Boinga i pokušat napraviti isto.

Ako igraš arkadne simulacije složiti ću se ali ne i ako si probao MS Flight simulator, ljudi su već pokušavali (verzija 2003 ima Twin towerse) pa su otkrili da na full real postavkama nije baš mačji kašalj. Može se ali to zahtijeva neko iskustvo. A što se tiće stvarne situacije u kojoj su se nalazili otmičari...pa recimo da mi baš ne sjeda lako činjenica da je netko tko je imao desetak (ajd, možda koji više) sati leta na cessni i za kojega njegov instruktor kaže da je bio nesposoban kao pilot (na cessni!) sjeda u kokpit Boeinga i mjenja prekidaće na odgovarajuće radiofarove i obrušavanja sa 2k na 2cm u dvije minute i onda leti tako 300m u maniri cool top gun pilota....i ne Endi, nema tog j*benog softvera koji može odraditi 99% posla za tebe kad se pilotira na dva metra visine. Nema.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 13:48   #83
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Motor koji ti spominješ nije pogonski već starter motor koji inicira pogon glavnih motora. Prikazane su slike jednog od motora i stajnog trapa koji mogu pripadati Boeingu i pronađeni su unutar zgrade. Problem je recimo što nisam vidio rep zrakoplova koji je navodno pronađen i gdje je nađena oznaka zrakoplova, nema crnih kutija i općenito odsustvo dijelova zrakoplova. Na jednom od linkova koje je Endi stavio vide se i izgorena tijela s time da ne mogu nigdje naći informaciju o identifikaciji - da li su to tijela putnika ili ljudi koji su se zatekli u zgradi?
Nikad nisam čuo za taj starter motor? Gdje se on točno nalazi u avionu?


Quote:
Ako igraš arkadne simulacije složiti ću se ali ne i ako si probao MS Flight simulator, ljudi su već pokušavali (verzija 2003 ima Twin towerse) pa su otkrili da na full real postavkama nije baš mačji kašalj. Može se ali to zahtijeva neko iskustvo. A što se tiće stvarne situacije u kojoj su se nalazili otmičari...pa recimo da mi baš ne sjeda lako činjenica da je netko tko je imao desetak (ajd, možda koji više) sati leta na cessni i za kojega njegov instruktor kaže da je bio nesposoban kao pilot (na cessni!) sjeda u kokpit Boeinga i mjenja prekidaće na odgovarajuće radiofarove i obrušavanja sa 2k na 2cm u dvije minute i onda leti tako 300m u maniri cool top gun pilota....i ne Endi, nema tog j*benog softvera koji može odraditi 99% posla za tebe kad se pilotira na dva metra visine. Nema.
Ma možeš ti imati ne znam kakav simulator, ali on nikad nikad neće moći u potpunosti pravi osjećaj upravljanja tako velikim avionom.Oni očito nisu mogli autopilotom namjestiti da udare u WTC i Pentagon.Zašto uopće onda postoje škole za pilote, kad može svak doma naučiti voziti i poslije se zaposliti kao vojni pilot? A Bin Laden iz afganistanskih pećina koordinira sve to
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 14:39   #84
zar je real thing kao da upravljate traktorom? čisto sumnjam da bi pilot morao koristiti svu svoju snagu za manevre. pa to su moderni boeing zrakoplovi, ne ratni iz WW2.
a što se tiče obrušavanja, bilo bi lijepo da pogledate film United 93.
što god mislili o tom filmu (na temelju pljuvanja po netu koje je doživio, a prilično neopravdano), pogledajte.
nije mi jasno što će otmičarima pilotska odijela i kisik. jeste li kad bili na vlaku smrti? e, to je to, samo dulje traje. svakako pogledajte film. ima čak i ona famozna "mama, vjeruješ li mi?"
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 15:13   #85
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Nikad nisam čuo za taj starter motor? Gdje se on točno nalazi u avionu?
Trebao bi biti u repu zrakoplova, ne znam na milimetar.


Quote:
Ma možeš ti imati ne znam kakav simulator, ali on nikad nikad neće moći u potpunosti pravi osjećaj upravljanja tako velikim avionom.Oni očito nisu mogli autopilotom namjestiti da udare u WTC i Pentagon.Zašto uopće onda postoje škole za pilote, kad može svak doma naučiti voziti i poslije se zaposliti kao vojni pilot? A Bin Laden iz afganistanskih pećina koordinira sve to

I to se slažem. Ako je problem na PC simulatoru vjerujem da uživo može biti samo teže.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 21:45   #86
Exclamation Rušenje Pentagona

9/11 2001 godine dogodio se napad na Ameriku..Napadnuta su 2 mjesta..Poznati Blizanci i Pentagon..

O blizancima je bilo puno toga u medijima pa se o tome netreba pričat na ovom threadu(imate thread o tome ak vam se o tom piše)....

ALI o Pentagonu je puno manje pisano..vjerovatno zato što je bilo mnogo manje ljudskih žrtava...

U slučaju s Pentagonom u službenom izvješću piše da se u kompleks zabio avion 747....Očevidci koji su bili u neposrednoj blizini kažu kako su vidjeli nešto u obliku penkale..vjerovatno raketa nekog tipa..U javnost je nedavno puštena snimka napada..Apsolutno se ništa nevidi. .Am. vlada time je samo povecala sumnje u tocnost njihove verzije napada...Također na mjestu napada nisu pronađene nikakvi ostaci od aviona(krila,rep..itd,itd).....

/discuss
__________________
I don't mind you keeping me on pins and needles
into_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 23:08   #87
tema već postoji, otvorila ju je afrodita.

nije zgorega koristiti tražilicu prije otvaranja threadova.

uglavnom, oko pentagona je ispredeno puno mitova koji nemaju baš veze s mozgom. stvar uopće nije ni mistična ni tajnovita. nitko nije vidio penkalu, osim onih koji su bili jako daleko.
i u NY su vidjeli rakete i penkale, neki još uvijek tvrde da su bile velike rakete, tako da ...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:39   #88
UPS...
MY bad,My bad..nisam vidio..
__________________
I don't mind you keeping me on pins and needles
into_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 22:34   #89
spojeno
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:20   #90
endi SVI SMO UZ TEBE!!

mislim da ce nadobudni hrvatski forumasi napokon rijesit misteriju pentagona
__________________
Benjamin Franklin
The heart of a fool is in his mouth, but the mouth of the wise man is in his heart.
bstimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:57   #91
Quote:
bstimac kaže: Pogledaj post
endi SVI SMO UZ TEBE!!

mislim da ce nadobudni hrvatski forumasi napokon rijesit misteriju pentagona
a tko si sad ti?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 05:59   #92
Nekoliko puta sam imao priliku da sjednem u pilotsku kabinu Unitedovih aviona zajedno sa pilotom (Radio sam za United). I tako jedno rano jutro dok je pilot pregledeo dokumentaciju opasnih dobara ja sam poceo da ga pitam mnoga pitanja o raznim funkcijama aviona. Jedno od mojih pitanja je bilo je vezanu za kompjutor koji kako kaze pilot mora se tacno programirati prije svakog leta i potrebno mu je oko 40 min. Tada mi je objasnio da se mora unijeti i kod kao sto je JFK, ORD, YVR, YYZ itd, da bio avion nakon uzlijetanja bio na pravoj ruti. Ja sam ga onda pitao ako on pogresi kod i uzleti da li moze da reprogramira pc ili da napamet nadje zeljenu destinaciju. On mi odgovara da ni jedno nije moguce u toku leta. Kaze da zakoni putovanja koji vrijede na zemlji ne vaze za putovanja u zraku.

Poenta ovoga sto sam napisao gore je u tome sto je to izazvalo skepticizam kod mene oko 9/11 dogadjaja. Zamislite recimo nekoliko "terorista" koji otimaju Unitedove avione, zaokrecu ih prema New Yorku, i od prve ne samo da su nasli grad vec su direktno bez imalo lutanja pronasli WTC i zdekali se u njega.

Piloti bez pravilno podesenih navigacijskih sistema su potuno izgubljeni u zraku. Boli me mriga ako je on taj let za tu destinaciju obavio milion puta on to ne moze da nadje napamet.

Da li su ti "teroristi" pronasli WTC zureci kroz prozor? Ako jesu onda su to stvarno legende.

Sto se tice pentagona nije mi nikada jasno kako to da ona njihova security kamera nije nikad snimila ogromni avion koji se zabija u zgradu. Pazi, koliko ta njihova kamera uzima FPS? 1? Srce Americke vojne inteligencije a ni jedna kamera da snimi taj "avion"

ccc....pametne su te Judace.
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:10   #93
[QUOTE=KulinBan;8748709]
Quote:
Nekoliko puta sam imao priliku da sjednem u pilotsku kabinu Unitedovih aviona zajedno sa pilotom (Radio sam za United). I tako jedno rano jutro dok je pilot pregledeo dokumentaciju opasnih dobara ja sam poceo da ga pitam mnoga pitanja o raznim funkcijama aviona. Jedno od mojih pitanja je bilo je vezanu za kompjutor koji kako kaze pilot mora se tacno programirati prije svakog leta i potrebno mu je oko 40 min. Tada mi je objasnio da se mora unijeti i kod kao sto je JFK, ORD, YVR, YYZ itd, da bio avion nakon uzlijetanja bio na pravoj ruti. Ja sam ga onda pitao ako on pogresi kod i uzleti da li moze da reprogramira pc ili da napamet nadje zeljenu destinaciju. On mi odgovara da ni jedno nije moguce u toku leta. Kaze da zakoni putovanja koji vrijede na zemlji ne vaze za putovanja u zraku.
mhm, da. i onda ako pogriješi, slupa se negdje. daj molim te. naravno da se u toku leta može reprogramirati. što ako je potrebno prisilno slijetanje? (ah ne, prisilna slijetanja su izmišljotine ljudi-reptila! )
pa to je zrakoplov i ima upravljač. možeš iskopčati autopilota i voziti ga sam.

Quote:
Poenta ovoga sto sam napisao gore je u tome sto je to izazvalo skepticizam kod mene oko 9/11 dogadjaja. Zamislite recimo nekoliko "terorista" koji otimaju Unitedove avione, zaokrecu ih prema New Yorku, i od prve ne samo da su nasli grad vec su direktno bez imalo lutanja pronasli WTC i zdekali se u njega.
NY je ogroman i nije ga teško pronaći. dva nebodera blizanca su široka 63 metra, a visina im je bila gotovo 420 metara. to se ne da fulati. vide se iz velike udaljenosti. toliko su blizu da su se u najvećem broju slučajeva preklapali pa bi dobili siluetu visoku skoro 420 metara i širu od 100 metara. bacali su ogromne sjene, a fasade presvučene aluminijem te prozorima su snažno reflektirale Sunce. takvu metu i dijete može pronaći.

Quote:
Piloti bez pravilno podesenih navigacijskih sistema su potuno izgubljeni u zraku. Boli me mriga ako je on taj let za tu destinaciju obavio milion puta on to ne moze da nadje napamet.

Da li su ti "teroristi" pronasli WTC zureci kroz prozor? Ako jesu onda su to stvarno legende.
tako je. upravo su legende, samo nisu pozitivci.

Quote:
Sto se tice pentagona nije mi nikada jasno kako to da ona njihova security kamera nije nikad snimila ogromni avion koji se zabija u zgradu. Pazi, koliko ta njihova kamera uzima FPS? 1? Srce Americke vojne inteligencije a ni jedna kamera da snimi taj "avion"

ccc....pametne su te Judace.
mislim da je bilo 4-5 FPS. osim toga, sve su vidjeli ljudi na autocestama.
pa nije ti Pentagon Area 51. to je obična upravna zgrada, samo je ogromna. nemoj mu pridodavati nadnaravne karakteristike.
što su to Judace?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 15:24   #94
Oni koji tvrde da nije bilo aviona stvarno mi nisu jasni.

Gdje je onda završio American Airlines Flight 77???

Možda su ga negdje sakrili i drže putnike kao taoce
__________________
"Yippee-ki-yay, motherfucker..."
John McClane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 01:08   #95
Quote:
John McClane kaže: Pogledaj post
Oni koji tvrde da nije bilo aviona stvarno mi nisu jasni.

Gdje je onda završio American Airlines Flight 77???

Možda su ga negdje sakrili i drže putnike kao taoce
Evo pogledaj samo prvu minutu videa pa ce ti biti jasno koliko mufljaze su Jude u stanju izmisliti samo da bi postigli ono sto zele tj. na smrt prestrasiti narod i izumiti novog neprijatelja. Izvinjavam se ako je video vec bio postiran ali naime radi se o zgradi 7 koja se je srusila nakon dva WTC a u nju nije udario niti jedan avion.

Video
KulinBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 11:07   #96
[QUOTE=Endimion17;8753024]
Quote:
KulinBan kaže: Pogledaj post
NY je ogroman i nije ga teško pronaći. dva nebodera blizanca su široka 63 metra, a visina im je bila gotovo 420 metara. to se ne da fulati. vide se iz velike udaljenosti. toliko su blizu da su se u najvećem broju slučajeva preklapali pa bi dobili siluetu visoku skoro 420 metara i širu od 100 metara. bacali su ogromne sjene, a fasade presvučene aluminijem te prozorima su snažno reflektirale Sunce. takvu metu i dijete može pronaći.
Jeb..
osim sto si znanstvenik nobelovac, sada si i top gun pilot.
__________________
Mrzim TULJANE!!!
[KRME] is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 11:26   #97
Quote:
[KRME] kaže: Pogledaj post

Jeb..
osim sto si znanstvenik nobelovac, sada si i top gun pilot.



novo: reptili oteli Wesleya Clarka a zamjenski gušter priča svakojake pričice http://www.javno.com/hr/svijet/clanak.php?id=48949
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 12:11   #98
Dižem thread, ali ne bez potrebe. Evo dobar članak objavljen jučer.
Flight 77 Struck the Pentagon

Quote:
Flight 77 Struck the Pentagon
By Matt Hutaff, Sep 11, 2007

Not all conspiracy theories are created equal.

I was asked several months ago why Charlie Sheen's association with the documentary Loose Change did more harm than good for those investigating the events of September 11. "I wouldn't be too sure about a passenger plane hitting the Pentagon," said one reader, while another added "there was no wreckage, the hole in the building was too small, and plenty of military people reported seeing helicopters before the incident.

"Investigate further, my friend."

That's okay. There are several avenues of discussion I'm not willing to walk, one of which being the notion that American Flight 77 never struck the Pentagon. Theorists point to any number of culprits, from missiles to conventional bombs to drone aircraft. A Boeing 757 would create a much larger point of collision, they speculate. And the quantity of wreckage is too slight for an airplane of that size.

It's a bold theory, one that raises the eyebrow of skeptics – until they have a basic understanding of airplane construction. For planes are extremely lightweight and flexible, primarily made of aluminum and other composite materials that minimize weight, and aside from seats and passengers, the interior cabin is mostly open space. The resultant crash would not leave an airplane-shaped hole in the heavily-reinforced Pentagon. As someone said, "only in Warner Bros. cartoons does the Coyote leave a cookie-cutter outline of himself as he crashes into the rock face."

(...)
Odličan članak, svakako prostudirajte.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 16:51   #99
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Dižem thread, ali ne bez potrebe. Evo dobar članak objavljen jučer.
Flight 77 Struck the Pentagon



Odličan članak, svakako prostudirajte.
Beskrajno glup clanak.

F4 je na tracnicama i zabija se u zid od armiranog betona debljine preko 2m.

Ti uistinu mislis da je moguce upravljati putnickim zrakoplovom tipa 757 na visini od 1-2m i to kroz naseljeno podrucje?

Ja na snimci sigurnosne kamere, niti vidio tracnice, niti vidio avijon
__________________
Mrzim TULJANE!!!
[KRME] is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 18:06   #100
Quote:
[KRME] kaže: Pogledaj post
Beskrajno glup clanak.

F4 je na tracnicama i zabija se u zid od armiranog betona debljine preko 2m.

Ti uistinu mislis da je moguce upravljati putnickim zrakoplovom tipa 757 na visini od 1-2m i to kroz naseljeno podrucje?

Ja na snimci sigurnosne kamere, niti vidio tracnice, niti vidio avijon
Pa i nije nitko navigavao. Avion se obrušio strmoglavo prema dolje.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.