Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li da se endi vrati na ovaj podforum
da 147 79.46%
ne 38 20.54%
Glasovatelji: 185. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2007., 16:25   #61
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Čekam da admini odrade svoje pa da mogu ić ća.
Ovo je prestrašno. Već sam načuo da je nekoć davno isto tako forum napustilo par ljudi zbog neslaganja
Ipak je sve u novcu
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 26.09.2007., 16:27   #62
napišite da se neslažete sa ovakvom politikom foruma nek se vidi nas ima
Splitski Faker is offline  
Old 26.09.2007., 16:32   #63
Quote:
Lux, -is kaže: Pogledaj post
kakva podrška?
nisam mu dala podršku
taj čovjek ljudima krade snove
Ljudi imaju pravo na snove ali nemaju pravo svoje fantazije predstavljati kao činjenice.
lakota is offline  
Old 26.09.2007., 16:32   #64
Ovaj podforum bez Endija više nije zabavan
__________________
Mej D Fors Bi Vit Ju
Crepesc is offline  
Old 26.09.2007., 16:34   #65
Zašto imam osjećaj da ovo neće vodit nikud. Anderlon ima svoj stav i ne mijenja ga za nikoga.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 26.09.2007., 16:37   #66
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Ljudi imaju pravo na snove ali nemaju pravo svoje fantazije predstavljati kao činjenice.
Ovo je jako dobro napisano. Smijem to drpit i postat negdje drugdje? (sa linkom na ovaj post naravno
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 26.09.2007., 16:37   #67
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Ovo je prestrašno. Već sam načuo da je nekoć davno isto tako forum napustilo par ljudi zbog neslaganja
Ipak je sve u novcu
A barem će biti novih mjesta za popunit
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Old 26.09.2007., 16:38   #68
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
Ma Pilence je po defaultu uvijek bio protiv Endija..
Ja sam uvijek protiv ograničenosti i gluposti, koja i proizlazi iz toga!

Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
I to što je Pilence reko da je Endi vrijeđao druge ljude nekakvim uvredljivim izrazima apsolutno nije istina... pa je na nagovor Pileta i sličnih frustratora banao Endija i Davora...

Nisam ja ništa rekao, čpvjek je sam vidio. Zatim je priupitao ima li još netko, ne tako eksponiran kao "djete bez privatnog života"-Endimion, pa sam mu spomenuo likove koji ti nekažnjeno jebu majku, a druge se banna za plaženje jezika.
Da i ti nisi tako ogranićen u shvaćanjima, uvidio bi o kakvoj nepravdi i teroru se tu radi.
Pilence is offline  
Old 26.09.2007., 16:38   #69
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Ovo je jako dobro napisano. Smijem to drpit i postat negdje drugdje? (sa linkom na ovaj post naravno
Nema frke stari. Ne moraš niti dati link.
lakota is offline  
Old 26.09.2007., 16:44   #70
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Ljudi imaju pravo na snove ali nemaju pravo svoje fantazije predstavljati kao činjenice.
ne želim tvrditi da (n)itko to radi jer nisam dugo član ovog foruma, ali moj susret s endimionom nije bio nešto posebno. dapače, osjećala sam se kao kad bih u školi pitala nekog profesora što misli o nečemu čega nema u udžbeniku i kad bih dobila odgovor na neko drugo pitanje, a ne na ono koje sam pitala.

pitala sam ga za njegovo mišljenje, a ne za tuđe koje mogu naći u svakom školskom udžbeniku a koje je on bez razmišljanja prihvatio.

i što s tim ako netko vjeruje da bog, npr. intervenira u našim životima? i što ima veze ako za to ne postoje dokazi? jer nepostojanje dokaza nije razlog da nekome ukradeš san da postoji još nešto više osim više kemije i da ljudima uskratiš mogućnost rasprave.
postoje i ljepši načini za iznošenje vlastitog mišljenja osim omalovažavanja sugovornika.
__________________
teška su vremena za sanjare
Lux, -is is offline  
Old 26.09.2007., 16:50   #71
Quote:
Lux, -is kaže: Pogledaj post
jer nepostojanje dokaza nije razlog da nekome ukradeš san da postoji još nešto više osim više kemije i da ljudima uskratiš mogućnost rasprave.
postoje i ljepši načini za iznošenje vlastitog mišljenja osim omalovažavanja sugovornika.
Pogledaj samo kakvu retoriku ti i slična bagra na ovom podforumu koristite. Toliko ste zaluđeni svojim idejama da je svako suprostavljanje i iznošenje činjenica krađa snova, omalovažavanje itd.
lakota is offline  
Old 26.09.2007., 16:50   #72
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek protiv ograničenosti i gluposti, koja i proizlazi iz toga!




Nisam ja ništa rekao, čpvjek je sam vidio. Zatim je priupitao ima li još netko, ne tako eksponiran kao "djete bez privatnog života"-Endimion, pa sam mu spomenuo likove koji ti nekažnjeno jebu majku, a druge se banna za plaženje jezika.
Da i ti nisi tako ogranićen u shvaćanjima, uvidio bi o kakvoj nepravdi i teroru se tu radi.
pa kad nekome izravno kazes da je glup i ogranicen, to je isto vrijeđanje, ni po cemu manje od toga da nekom jebes majku...
a sve zato jer se ne slaze s tobom
crazyGauss is offline  
Old 26.09.2007., 16:54   #73
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
Jeste li da se Endi vrati na ovaj pdf?
Jesam. Zašto su ga micali
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Old 26.09.2007., 16:56   #74
nemojte zezat da je maknulo tog dosadnjakovića? ali, glasam za da - pa ima čovjek pravo srat na ovom podforumu kao i svi ostali
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 26.09.2007., 16:56   #75
kakav trust mozgova na jednom mjestu! svaka čast!
i ja bih htio biti pametan kao vi, al' nemam vremena jer moram svaki dan ići na posao, a tamo nemam google.
Yankee is offline  
Old 26.09.2007., 16:57   #76
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Pogledaj samo kakvu retoriku ti i slična bagra na ovom podforumu koristite. Toliko ste zaluđeni svojim idejama da je svako suprostavljanje i iznošenje činjenica krađa snova, omalovažavanje itd.
ja i slična bagra?
što želiš time reći?
smiri strasti jer zbog takvog omaložavačkog stava kakav je tvoj I SLIČNIH TEBI i postoji ova tema.
i ako ti imaš potrebu svrstati sebe i druge ljude u grupe "znanstvenik" alternativac" "bagra" "elita" mene zaobiđi jer nemam potrebu kopirati tuđa usvojena mišljenja niti pripadati bilo kojoj skupini.
__________________
teška su vremena za sanjare
Lux, -is is offline  
Old 26.09.2007., 17:01   #77
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
^^

Gdje si boginjo svijesti
Mogu jednom pogađati?

Pratnja s T-coma?
__________________
Skromnost je vrlina glupih! Stav vrlina skromnih!
TanjaOriginal is offline  
Old 26.09.2007., 17:02   #78
Quote:
Ime Zauzeto kaže: Pogledaj post
Gledaj, ti ga ispravi i upozori da je negdje pogriješio.
Nema šanse. Odbijam prekoplotnu komunikaciju principa ti si, znam ja tebe, znam ja takve i slično.
__________________
Skromnost je vrlina glupih! Stav vrlina skromnih!
TanjaOriginal is offline  
Old 26.09.2007., 17:03   #79
Quote:
Lux, -is kaže: Pogledaj post
ne želim tvrditi da (n)itko to radi jer nisam dugo član ovog foruma, ali moj susret s endimionom nije bio nešto posebno. dapače, osjećala sam se kao kad bih u školi pitala nekog profesora što misli o nečemu čega nema u udžbeniku i kad bih dobila odgovor na neko drugo pitanje, a ne na ono koje sam pitala.

pitala sam ga za njegovo mišljenje, a ne za tuđe koje mogu naći u svakom školskom udžbeniku a koje je on bez razmišljanja prihvatio.

i što s tim ako netko vjeruje da bog, npr. intervenira u našim životima? i što ima veze ako za to ne postoje dokazi? jer nepostojanje dokaza nije razlog da nekome ukradeš san da postoji još nešto više osim više kemije i da ljudima uskratiš mogućnost rasprave.
postoje i ljepši načini za iznošenje vlastitog mišljenja osim omalovažavanja sugovornika.
jedna stvar je vjera i religija druga stvar su idiotarije koje sam smisliš ili pročitaš na netu na nekoj idiotskoj stranici predstavljat kao činjenice. Današnja znanost vjerovala ti to ili ne, nema niti jednu grešku. Ona se može samo unaprijeđivat, nikako se zakoni nemogu pobit. A svaka tvrdnja koja pobija bilo koji znanstveni dokaz nije utemeljena i može se smatrat običnim provociranjem ili trolanjem. Napiši SF knjigu, al nemoj pisat o tome kao da za to postoji nekakav dokaz ili da se uopće logičnim razmišljanjem može doć do takve tvrdnja ili se preseli na pdf religija
Splitski Faker is offline  
Old 26.09.2007., 17:06   #80
Quote:
Splitski Faker kaže: Pogledaj post
jedna stvar je vjera i religija druga stvar su idiotarije koje sam smisliš ili pročitaš na netu na nekoj idiotskoj stranici predstavljat kao činjenice. Današnja znanost vjerovala ti to ili ne, nema niti jednu grešku. Ona se može samo unaprijeđivat, nikako se zakoni nemogu pobit. A svaka tvrdnja koja pobija bilo koji znanstveni dokaz nije utemeljena i može se smatrat običnim provociranjem ili trolanjem. Napiši SF knjigu, al nemoj pisat o tome kao da za to postoji nekakav dokaz ili da se uopće logičnim razmišljanjem može doć do takve tvrdnja ili se preseli na pdf religija


Sjedi- jedan!
__________________
Skromnost je vrlina glupih! Stav vrlina skromnih!
TanjaOriginal is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.