Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2008., 22:00   #21
je li stvarno bilo potrebno za ovo otvorit novu temu......
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 15:54   #22
to bih smjestio u isti koš s big brotherom.
dakle, ne sviđa mi se.
ali tko voli to, neka gleda.
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 02:28   #23
Quote:
wrestling_hero kaže: Pogledaj post
Zna li neko neki kanal za hrvanje(wrestling)????Obožavam gledat najbolji su mi the great khali,big show,reymisterio...Molim vas recite
Khali i Big Show?
Imaš na torrentima za skinuti...
Kao i sve ostalo američko.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 16:21   #24
i ja sam fam. prvo lucha libre, a onda i kecera. bas me zanioma kad ce CM Pukn vise nalemat tog Chavo Guererra i uzet mu titulu? I jel Rey Mysterio Jr. vec dosta ozdravio da se suoci s Edgem?

btw, jako dobar dokumentarac o kecerima je BEYOND THE MAT (ima na torentima i jubitou) koji prati zivu legendu Micka Mankind-CatctusJack-DudeLove Foleya. Procital sam njegovu knjigu "Hardcore Diaries", zakon je! + sad idem citati"Cheating death, stealing life- Eddie Guerrero story". bas me zanima kakva je. (imate knjiga u Alogoritmu).
Gogor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 17:19   #25
Quote:
Gogor kaže: Pogledaj post
i ja sam fam. prvo lucha libre, a onda i kecera. bas me zanioma kad ce CM Pukn vise nalemat tog Chavo Guererra i uzet mu titulu? I jel Rey Mysterio Jr. vec dosta ozdravio da se suoci s Edgem?

btw, jako dobar dokumentarac o kecerima je BEYOND THE MAT (ima na torentima i jubitou) koji prati zivu legendu Micka Mankind-CatctusJack-DudeLove Foleya. Procital sam njegovu knjigu "Hardcore Diaries", zakon je! + sad idem citati"Cheating death, stealing life- Eddie Guerrero story". bas me zanima kakva je. (imate knjiga u Alogoritmu).


www.wrestlingobserver.com
imaš tamo dosta o wrestlingu, tj. reviews od showova i komentara...
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 01:09   #26
kul! thnx!
btw, kaj ti mislis o Ken Shamrocku?
Gogor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:15   #27
ček, floyd mayweather je stvarno pobrao 20 000 000 dolara da se pojavi u wrestlemaniji?
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 20:15   #28
Quote:
Gogor kaže: Pogledaj post
kul! thnx!
btw, kaj ti mislis o Ken Shamrocku?
Kao o kečeru ništa ne mislim, jer nisam baš upućen u njegov rad.
Kao o borcu imam dobro mišljenje o njemu, samo što mu povratak nije trebao.

@ Paranoid

navodno da je, ali ne vjerujem u to...
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 11:43   #29
ma Undertaker je legenda kad oči prekrene




njinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 11:46   #30
zlatna era od 1985-1995

najbolja muzika?


http://www.youtube.com/watch?v=0JpUMbBmqak
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 13:40   #31
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
ček, floyd mayweather je stvarno pobrao 20 000 000 dolara da se pojavi u wrestlemaniji?
Prava zarada mu se vrti negdje oko 5 milijuna dolara, a tu ogromnu cifru su izbacili iz WWE-a kako bi Mayweather pobrao veću negativnu reakciju od publike.

Sjećam se da je prošle godine Hogan tražio preko 10 milijuna dolara za nastup na Wrestlemaniji pa ga je Vince otpilio. Tako da su šanse da je Floyd zaradio toliko ravne nuli.
ant123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 23:00   #32
U zadnje vrime cesto gledam ne premiere kanalima..batista i undertaker su mi najzesci
Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 12:09   #33
Quote:
Effect kaže: Pogledaj post
U zadnje vrime cesto gledam ne premiere kanalima..batista i undertaker su mi najzesci
Hehe, kome nisu??? Meni je osim njih dvojice i Cena.
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 12:20   #34
meni fe favorit mick foley. absolutni champijon! i rey mysterio, maskirani manijak! super mi je kaj ubacuje dosta lucha libre poteza u svoj stil. a CMpunk? Sabu?
Gogor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 19:06   #35
Quote:
johhny_park kaže: Pogledaj post
Namišteni jesu ali imaju takvu moć privlačenja da to nije normalno, vrhunska zabava. Kad se samo sitin kad su na TNT-u bile borbe NWO-a (Hogan, Kevin Nash, Disciple, ...) protiv ostatka ekipe (Giant, Goldberg, Guerrero, DDP, Chris Benoit, Sting, Raven, ...). A bila je i ova druga federacija sa još jačim likovima (Triple H, Shawn Michaels, Mankind, Bret i Owen Hart, Kane, Undertaker, ...) To su bili dani... Neki od njih su još aktivni u SmackDownu ali ne pratim ih jer ne mogu podnit švapskog komentatora, ne mogu se uživit ka nekad

da da WCW je bio jako dobar 1997-1999...
i nije ti tocna tvrdnja da je WWF tada bio jaci...WCW je od sredine '96 do 4.mjeseca '98 tukao svaki put WWF u ''ratingsima''...tocnije 84 puta zaredom...
WWF je tek sredinom '99 ozibljnije postao bolji od WCW i ostao sve do bankrota WCW-a pocetkom 2001...sto je bio jako glup potez vlasnika WWF-a Vince McMahona koji je kupio WCW i tako si unistio konkurenciju nakon cega je zanimanje za taj sport blago pocelo opadati...da bi sada WWF ili kako mu je od 2004 novo ime WWE postao takva dječja glupost da je to strasno....
inace u tim godinama...znaci kasne 90-e jako popularna ''wrestling promotion'' bila je ECW...koja je bila alternativa ove 2 vewlike...u ECW je koristen puno puno realniji i tvrđi wrestling sa mnoštvom stvarno brutalnih stvari i puno ozljeda....
recimo ljude su bacali u vatru rezali ih noževima i slicne stvari...jedan je cak od posljedica jednog udarca vrlo brzo umro....ECW je na sebe navlačio jako jako puno kontroverze ali i sjajnog wrestling show-a koji je bio primjereniji onima starijima preko 20 god za razliku od WCW i WWF...no zbog loseg poslovanja vlasnika i nekih drugih stvari i oni su propali iako im je svaki show bio ''sell out''.....
ako vas sta zanima tu sam...ipak sam sto se tice wrestlinga prava enciklopedija... znam o tome i puno vise nego amerikanci...
sto se tice danasnjih promocija...WWE mrzim,nikad ni nepogledam...preglupo....jedino sto pogledam s vremena na vrijeme je TNA i ROH....
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 19:09   #36
Quote:
AnTiMaDrIdIsTa kaže: Pogledaj post
Gledam katkad Kečere, al gledao sam na nekom programu kad su se neki ljudi mlatili u ringu stvarno sa stolicama i ljestvama... pa poslje prikazano kako su im glave sivali... hh
toga ima jako puno samo sto to kod nas u hrvatskoj ljudi nisu bas culi.....
to se zove Hardcore wrestling...ili Ultraviolent Death Matches koje koristi ponajviše CZW....
kad bi vam pokazao neke clipove bilo bi vam muka doslovno...doslovno su nekima znali otpadati komadi kože sa mesom...nevjerojatno što su neki od njih bili psremni raditi za samo 100$...dok ovi poznati mainstream dobijaju i prkeo milijun $ godisnje....
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 19:13   #37
Quote:
la. pampers kaže: Pogledaj post
Hehe, kome nisu??? Meni je osim njih dvojice i Cena.
upavo zbog takvih idiota i takvog dječjeg sranja kakvo rade taj CENA i takvi seljačine ljudi i gledaju na wrestling sa ovakvog stajališta...

gledajte ovo

http://www.youtube.com/watch?v=vwNIF...eature=related
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 17:42   #38
Na kojem programu na satelitu ima kecera bilo je na DSF ali više nema jer je DSF promijenio ime u Sport 1 koji je kodiran pa me zanima na kojem ima sad.


Unapred Hvala!!!

Zadnje uređivanje marsmarin : 08.08.2010. at 18:06.
marsmarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 16:42   #39
vec ti je odgovoreno...imas na milijune mjesta na netu.... isto kao i UFC i sve ostalo
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 02:18   #40
Outsider Wrestling Fans svi ste dobrodošli.
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.