Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2006., 21:07   #41
kupio preko alfista prije par dana,210 kuna+45 jos postarine ijos banka pri ulati naracun 5 kn.Ukupno 260 kn.Jeftino.Ugradnja uradena danas u bosni.Covjek mi dao poust jer ga poznam-50 km.
centralno sam vec imao,ali ako ga nemas i to se da sredit.Ugradis centralno cijenaisto 210 kn+daljinkso-420 kn komlet.
IMAS NA ARIZONI 160 KN.
mariod is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 16:29   #42
lol lol lol
da nebi iso do arizone po to , ima tog i kod nas.

ja sam se predbiljezio vec za jedan primjerak . imam centralno već , dapace , imam idaljinsko centralno vec u astri al je riknuo original daljinac , a kak je to skupo , ovo mi se vise isplati.

inace , mozete se narucit za taj Venom na www.raceonlimit.com

s tim da vam je mala jebada s registriranjem , prvo admin mora odobrit vas akaunt i tak.



neg ajmo mi ovak : jel bi ja , 20 godisnjak s malo znanja o autima iznutra mogo si to sam sredit? auto je Opel astra ona prva - jaje . Samo kaj ja imam karavan.
neželim sjebat nes
il da me ubije ona mighty struja od 12 V





RR de ti reci ti si imo velis vec priej centralno .. kak si rjesio to sa gepekom mislim jel treba i zadnja vrata rasklapat il sta

?
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 18:24   #43
Quote:
Hrvoje xyz kaže:
lol lol lol
da nebi iso do arizone po to , ima tog i kod nas.

ja sam se predbiljezio vec za jedan primjerak . imam centralno već , dapace , imam idaljinsko centralno vec u astri al je riknuo original daljinac , a kak je to skupo , ovo mi se vise isplati.

inace , mozete se narucit za taj Venom na www.raceonlimit.com


?

cini se da je taj sajt mrtav

ima'l koji drugi?
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 20:25   #44
idiot ja

stranica je www.raceonlimit.net

sorry .

moras se odma pretstavit pod "novim članovima" .

kratkjo reci ko si odakle dolazis i kaj vozis - nis posebno.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 23:09   #45
pa cuj,sto se zdrmanja struje tice skini - klemu sa aku.Sto se tice ugradnje;ima 9 zica;3 zice masa,1 zica 12 V,2 signali,1 zmigavci i dvije se ne spajaaju.Ovo s gepekom ti ne funkcionira sa svaikm autom.Cak meni na G4 nenide.Prvo otkrijes po kojoj semi spajas i problema necebit.pokusaj,ja jesam i za dlaku sam uspio.
mariod is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 10:54   #46
Ma joj, sve mi se nekak neda logirat na jos tri foruma, cekat admina da me odobri...i kad cu onda narucit, za dvi godine...jel ima neko da je uzeo 2 ili vise kompleta pa da hoce prodat?
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 11:09   #47
di živiš ti Dnx?
ja bi mogo narucit dva ,ak si vec tolko lijen

u zamjenu trazim samo da mi nades nekog ko ce to lijepo porofesionalno stavit
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 12:16   #48
Zg, trešnjevka...lijepo i profesionalno, daklem...pa kaj nisi radije za sam svoj majstor varijantu...jer ja bi sebi tako...kolko mogu zeznut passat iz '92 (ne puno, brijem)
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 12:40   #49
ma dobro , nije bitno ko radi , bitno da se napravi dobro ..

ja sam iz Prečkog inače
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 13:07   #50
a nije ni precko daleko..inace, tu na novoj cesti ima jedna firma di ugradjuju el podizace i takve stvarcice...pa mozda rade i ovo..ja cu svoje sam, veci mi gust...naravno, ako ti uzmes jos jedne
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 14:20   #51
dobro jel moze onda ovak : ja uzmem sebi i tebi , ti mi das pare i ugradis sebi i meni ?

netrebas mi prije dat pare , ak ti neces , vec cu nac nekom ko ce htjet.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 14:54   #52
Cuj, jesam mlad ali nisam toliko slobodan...
prvo, nije da sam to ikad prije radio tako da i sam moram skuzit kak stvari idu,
drugo, nemam pojma nakon sto bi ga dobio kad bih ga imao priliku ugraditi. Jedno je moj auto koji mi moze stajat pred zgradom i nije bed ak je raskopan i ne vozim ga jer sam na biciklu, al kuzis, nije da imam servis doma.
Osim toga, tu je i trudna zena, pa se tesko mogu obavezat na neke dodatne aktivnosti.
Sorry...a zakaj je tebe toliko prpa te ugradnje? Nije da ja kuzim kaj sve treba, no ovak cu barem nekaj naucit, kaj ne?
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 15:17   #53
hehe.
zanimljivo razmisljanje.meni auto treba prakticki svaki dan da..

mislim meni je glupo pljunut jos 2 glave za ugradnju kad vidim da ekipa to sama radi.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 15:21   #54
ma nego...a onda bi se na kraju svi trebali nac na nekom parkingu i vidjet kom hvata najdalje ;-)
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 18:37   #55
http://www.alfisti.hr/forum/viewtopic.php?t=2602
__________________
[OO]\_____Y_____/[OO]
http://www.lancia-klub.com/forum
herman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 18:58   #56
je, al je gotovo narucivanje, odavno
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 19:44   #57
ja danas ugradio centralno+ daljinsko venom,al mi otvara i zatvara samo na gumb za otključavanje.roadrunneru,kako kod tebe funkcionira?
nisha_665 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 20:06   #58
e nicha jel si si sam ugradivo , ak ne , kolko te doslo ?

u pravilu bi jedan gumb trebo bit az otkljucavanje jedan za azkkljucavanje a treci kad stisens bi trebali svjetlit zmigavci da kao vidis di je auto..ak sam dobro procito upute
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 21:18   #59
pa ak neznas di si auto ostavio onda si stvarno papak s centralnim!
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 21:29   #60
Quote:
nisha_665 kaže:
ja danas ugradio centralno+ daljinsko venom,al mi otvara i zatvara samo na gumb za otključavanje.roadrunneru,kako kod tebe funkcionira?
koliko je trajala ugradnja?
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.