Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2010., 07:36   #81
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
dobro,ne baš same od sebe .. jedino starost dolazi sama od sebe
Ni to.

Treba se potruditi, inače može ne doći.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 17:57   #82
Dakle,evo mene opet. U petak bi trebao ići na tulum s 2 cure,koje nisam upoznao,dali bi uopće trebao ić? Ako ću ići,kako ispasti normalan?
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 01:22   #83
Pozz opet,odlučio sam si nabavit psa .. što mislite o tome?
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 01:27   #84
To je super.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 01:32   #85
čisto da pobijem tu usamljenost na ovih godinu i pol
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 01:42   #86
haaah super !!! haaah baš mi je drago što ovako napreduješ.
prije 15 dana si bio crn i tmuran a danas 15-20 dana kasnije i prve konkretne stvari.

čestitam.

što se tiče psa. daaaa pas je dobra ideja ali on traži obavezu i brigu. ako mu to možeš ostvariti, nevidim razloga zašto ga nebi imao.
ali naravno, nadam se da ti neće dopizdjeti za neko kratko vrijeme pa na kraju sve to nebi imalo smisla.
a i plus +++ svega je to što cujice vole pse

a taj tulum, pazi tulum što ideš s tim djevojkama, predpostavljam da će tamo biti još drugih ljudi. vjerovatno nekih poznatih i ovo i ono.-- predpostavljam da će biti i netko kog i nevoliš ili šta već--- samo probaj lagano, kulerski i opušteno.

naravno, pivo ili dva/tri ti nikako nisu na odmet- ali isto i zavisi s kime ideš i kakve su te djevojke-- jel cure ko cure-- jedna na jednu stranu, druga na drugu pa da nebi tamo u sred tuluma ostao tužan i žalostan što si opet naspram svega ostao sam

naravno,.,. teška je ta situacija kad oko tebe ima 30 ljudi a ti se osjećaš saaam

sretno buraz
žilet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 01:45   #87
Tulum je prošo ok,upoznao par ok cura.. malo sam si sredio život,povećao krug prijatelja.. samo idući problem je usamljenost doma i to što nemam curu. To ću riješit s vremenom.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 10:15   #88
Blago tebi kad si tako brzo možeš srediti život!
dob is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 13:01   #89
Quote:
dob kaže: Pogledaj post
Blago tebi kad si tako brzo možeš srediti život!
Sredit ga može svatko, ako ima želju i volju. Počneš s nekim malim promjenama i polako guraš prema većim i većim promjenama i tako sve dok ne budu onak kak si želio. Kukanje ovdje neće nikome donjeti nekakvo poboljšanje, treba napraviti prvi korak i krenuti odmah s promjenama, a ne ih ostavljati za sutra.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 18:15   #90
Što smo radili zadnjih 20ak dana (osim družili se s ljubavi svog života ):

* Nabavio sam psa
* Počeo okupljat bend (to mi baš i nije krenulo pošto mi fali bass i vokal).
* Upoznao 3 cure s kojima bi u budućnosti htio imat nešto.
* Zaradio sam neku lovu preko praznika.
* Počeo pisati dnevnik (i razmišljam da otvorim blog pošto je nekoliko cura reklo da imam dara za pisanje).
* Otvorio profil na Iskrici ( ).

I naravno,što još nisam sredio:

* Nisam našao curu (niti najvjerojatnije neću prije 2. godine faksa)
* Nisam baš sredio usamljenost preko tjedna (ako ignoriramo učenje,psa,sviranje i ostalo).

Sve u svemu.. prolazno
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:52   #91
pa ljudi moji - da li ste vi normalni? i ja sam živjela negdje bogu iza nogu u nekoj konzervativnoj sredini i bilo mi je dosta svega. da li vi znate kakav je osjećaj kada ne progovorite niti jednu riječ u cijelom danu???? on treba pod hitno odseliti iz te rupe.... druge nade mu nema
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 15:25   #92
Ja se ne mogu odselit prije faksa,a pitanje dal i tada...
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 15:28   #93
a joj... a ne predaj se očaju... ne znam, i ja sam bila u tkvoj situaciji, pa sam se jednostavno odselila. uči školu i ne daj se
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 15:30   #94
Da,situacija je prokleta kad ne govoriš ništa cijeli dan..to me prokleto ubija. Mogu se nadat upisu na faks.. nema mi druge.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 00:11   #95
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Da,situacija je prokleta kad ne govoriš ništa cijeli dan..to me prokleto ubija. Mogu se nadat upisu na faks.. nema mi druge.
Ak nemaš kaj pričat, piši onda, priče, pjesme, dosjetke, bajke, napravi blog, biraj.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 13:56   #96
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Ak nemaš kaj pričat, piši onda, priče, pjesme, dosjetke, bajke, napravi blog, biraj.
Ja imam malo drugačiju zanimaciju,skladatelj sam
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:02   #97
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Pozz opet,odlučio sam si nabavit psa .. što mislite o tome?
citajuci prvu i ovu zadnju str. htjela sam se nadovezati na sam naslov a to je i da ce te hobi spasiti.
Tako da smatram da ti i pas moze postati hobi a i mozes zbog njega se sa nekim upoznati,mada bi ja radje ti predlozila bavljenjem sportom da ne ispadne da ce na kraju taj pas patiti kad ti odes na faks.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:04   #98
živim bogu iza nogu.. dakle,sporta nema.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:11   #99
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
živim bogu iza nogu.. dakle,sporta nema.
kako nema sporta? trcanje je isto sport,voznja biciklom,sad mozes trcati i sa najboljim covjekovim prijateljem malo zakasnila sa citanjem,vidim da si ga ipak nabavio
psi obozavaju frizi,pretpostavljam da mjesto bogu iza nogu ima predivnih livada,raj za frizbi,psa i tvoja pluca
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:15   #100
Vozim bicikl svako malo,užasno se puno šećem okolo.. ima svega i svačega,osim ljudi.

Sport kao sport ne dolazi u obzir,čak niti nemamo dvoranu u školi.. vježbamo vani,tako da sve aktivnosti tipa nogomet,rukomet,tenis,košarka i ostalo,otpadaju.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.