Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2011., 14:08   #41
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Oni su vrlo jednostavni i dobroćudni dok im se ne postave nagazne mine , a to je za njih uglavnom većina glupih razgovora koje bi žene vodile. Oni od svakog pitanja vide opasnost... Pa s njima treba otvorenije i jasnije
Ako im želiš pomoć, ne zbunjuj ih dodatno.
ako nemaš o čemu pričati onda nemoj uopće, nađi si nešto drugo da ti ne bude dosadno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:14   #42
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Chili, nisu oni majmuni da vršimo pokuse na njima, hoće li majmun možda bananu ili možda neće.
Ima i inteligentnih muškaraca, možda ti nisi bila u doticaju s njima al vjeruj mi ima ih.



Većinu nas je Bog stvorio a neke je i neki idiot u Zagrebu.
Mislim da to nema veze s inteligencijom već s intuicijom.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:17   #43
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Mislim da to nema veze s inteligencijom već s intuicijom.

jel to ono kad ženska ostane trudna a ne zna tko je otac djeteta, pa intinuitivno odabere najbogatijeg kandidata?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 14:19   #44
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Chili, nisu oni......
Pravim se da ovo ne vidim...

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ako nemaš o čemu pričati onda nemoj uopće, nađi si nešto drugo da ti ne bude dosadno
odi leć

Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Mislim da to nema veze s inteligencijom već s intuicijom.
Vidi ovo gore kvotano..možda ima
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:28   #45
Ma nama ženama je glavni i jedini cilj u životu vama muškarcima zagorčavati život, zato sva ta teška pitanja. Al evo mala pomoć;
o čemu misliš (o tebi ljubavi i kako si lijepa), voliš li me (pogled, osmijeh i: obožavam), jesam se zdebljala (ljubavi ne tjeraj me da te predugo gledam, znaš da se onda ne mogu kontrolirat), jesam ti lijepa (najljepša), jel moja pi... najbolja na svijetu (da maco, najuža i najslađa). kakve su ti bile bivše (koje bivše, ti si mi prva).
eto... nema na čemu, al dobro su ti dečki rekli, onda će se umislit i opet si nigdje.
najbolje kad ona počne s neugodnim pitanjima ti reci da se želiš seksat i onda su dva rješenja - ili će zašutit jer ćete bit "zaposleni" ili će zaboraviti na svoja pitanja izmišljanjem isprike da izbjegne seks.
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 17:49   #46
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Pa s njima treba otvorenije i jasnije
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Može i otvoreno reći da bi mu pitu spremala...
Vidi se da chilimama ima jako lijepog iskustva, istina je to sto kazes. Ja sam uvijek težio jednostavnosti, kako je Einstein rekao: sve bi trebalo prikazati što jednostavnije, ali ne jednostavnije od toga.

Mudar mi je on, i ne mogu izbit tu rečenicu iz glave, naročito kad mi cura počne lupat 'gluposti', e onda se stvarno zapitam što ja radim s njom. Onda još kad krene odugovlačit sa seksom, tu se mičem od propuha.
A kad se poželi uvuć u moje misli, ta joj je dugorocno najbolja taktika jer onda: deine Wunsch ist mein Befehl

al tu je čekam
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 18:29   #47
stos tice ajnstajna nije mu ni mileva maric pravila pitu... koliko su srbi ispred nas 100g..ove nase kokoske sad se bune zbog pita ..pih..kao sto rece jedan pjesnik kroz ciju glavu je zadnji volan proletio..seljancice ..na na na ..na nekom proplanuku

sto se tice zenski treba kroz smijeh reci..main vuns ist dajn befel pa ces znati kak ce ti biti kasnije
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 18:33   #48
Precesto se osjeti taj gjennomvind, kako kazu neki gore sjevernije, al nije simbolizam isti ko kod nas.
Evo tete u menzi si same rade previše posla. Pribor za jelo uzimaš prije jela, pa normalno da svi uzimaju i onaj pribor koji im nece trebat. Bezveze peru i pospremaju višak

Zadnje uređivanje Futhark : 20.04.2011. at 18:55.
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 20:46   #49
Danas sam doživio prosvjetljenje. Sjetio sam se jedne druge bivše. Ona je bila s malo južnijih prostora, al svjetovna. Zahtijevala je od mene da joj naređujem, da je nikad ne pitam za mišljenje, onako da budem grublji prema njoj. Meni je to bilo čudno kao i ovo što sam čitao od savjeta na ovoj temi.
Nije mi to bilo pojmljivo. Mislio sam - da što bi ja s takvom uopće radio. Al kako rekoh, danas sam se snažno uvjerio kako je istina što pišete. Nemoguće da ću nać neku Vulkanku kakva bi mi najbolje odgovarala za stalno. Al sad sam šokiran da bih mogao imat nešt ozbiljnije s ovim frendicama, osim seksa. Težak dan.

Krkimire, svaka ti dala
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 20:52   #50
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Al kako rekoh, danas sam se snažno uvjerio kako je istina što pišete.
Krkimire, svaka ti dala
svaka
a što se to danas dogodilo?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 04:08   #51
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post
Nerijetko ostanem zatečen kakvim ja sve pitanjjima nasjednem kod žena, a na koja nema pravog odgovora.

Recimo, bude nezgodno kad cimerica pita jel joj dobro stoje te roze balerinke uz tu zelenkastu suknju. (balerinke=) I sad, ako ja kažem da pašu, ona mi kaže da šta lažem, kakav sam ja to prijatelj. A ako se povjerim i kažem da su ružne ko ništ, onda sam opet bezobrazan, jer kao ne znam reć kad je nešto lijepo. U oba slučaja izbit će svađica.

Ili me pita da li mi se sviđa njeno ime? (bit će neki kompleks) Ma naravno, Merhunisa, tvoje sise još i više. Ležimo skupa a ona: o čemu razmišljaš? Rijetko, ali čak i ono zna bit neugodno: jel se ti viđaš s nekim još? Pa zašto me tako gledaš ? Zatim, jel ti zgodna ona tamo (neka bomba)?
Vrh vrhova kod nekih: jel me voliš?

Možda nije ista kategorija, ali jel i iz istog razloga kad ju zovem van samo na piće i sl. ne mogu sić s telefona barem 15 minuta?

Uvijek imaj spreman odgovor:

Man's Rules for Women (all the rules are Rule No.1 !)

Learn to work the toilet seat. You're a big girl. If it's up, put it down.

Birthdays, Valentines, and Anniversaries are not quests to see if we can find the perfect present yet again!

Sometimes, we are not thinking about you. Live with it.

Do not ask us what we are thinking about unless you are prepared to discuss such topics as navel lint, the shotgun formation, and NASCAR.

Sunday = sports. It's like the full moon or the changing of the tides. Let it be.

Shopping is NOT a sport, and no, we are never going to think of it that way.

When we have to go somewhere, absolutely anything you wear is fine. Really.

Crying is blackmail.

Ask for what you want. Let us be clear on this one: Subtle hints do not work. Strong hints do not work. Obvious hints do not work. Just say it!

We don't remember dates. Mark birthdays and anniversaries on a calendar. Remind us frequently beforehand.

Most guys own three pairs of shoes - tops. What makes you think we'd be any good at choosing which pair, out of thirty, would look good with your dress?

Yes and No are perfectly acceptable answers to almost every question.

Come to us with a problem only if you want help solving it. That's what we do. Sympathy is what your girlfriends are for.

A headache that lasts for 17 months is a problem. See a doctor.

Check your own oil! Please.

Anything we said 6 months ago is inadmissible in an argument. In fact, all comments become null and void after 7 days.

If you won't dress like the Victoria's Secret girls, don't expect us to act like soap opera guys.

If something we said can be interpreted two ways, and one of the ways makes you sad or angry, we meant the other one.

Let us ogle. We are going to look anyway; it's genetic.

You can either ask us to do something or tell us how you want it done - not both. If you already know best how to do it, just do it yourself.

Whenever possible, please say whatever you have to say during commercials.

Christopher Columbus did not need directions, and neither do we.

The relationship is never going to be like it was the first two months we were going out. Get over it. And quit whining to your girlfriends.

ALL men see in only 16 colors, like Windows default settings. Peach, for example, is a fruit, not a color. Pumpkin is also a fruit. We have no idea what mauve is.

If it itches, it will be scratched. We do that.

We are not mind readers and we never will be. Our lack of mind-reading ability is not proof of how little we care about you.

If we ask what is wrong and you say "nothing," we will act like nothing's wrong. We know you are lying, but it is just not worth the hassle.

I'm in shape. - ROUND is a shape.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 14:51   #52
Opet me šokirala. Zove me na rođendan. Tko još to slavi? A zna da cu je popljuvat, i onog njenog decka papucara koji joj ide po auto di ga je ostavila i kupuje cokoladu u pola noci.

Opet, sto god napravim, ne ce bit dobro. Ako dodjem, nebu joj se svidjelo što mislim, a ako ne dodjem, onda nisam dobar prijatelj.
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 14:55   #53
a zašto uopće imaš posla s takvom frikušom?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 14:57   #54
To mi je jedna od kolegica, ne mogu izbjec. Glumim interes eto što. Mada, rekla je da ima neku frendicu koju ce mi namjestit, mozda zato
Al to govori vec dugo
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 18:38   #55
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Anything we said 6 months ago is inadmissible in an argument. In fact, all comments become null and void after 7 days.
Uf uf uf.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 14:00   #56
Quote:
Futhark kaže: Pogledaj post

Opet, sto god napravim, ne ce bit dobro. Ako dodjem, nebu joj se svidjelo što mislim, a ako ne dodjem, onda nisam dobar prijatelj.
reci joj da ona mora shvatiti da ce zauvijek imati jedan dio u tvom srcu..ali zivot je surov za tebe kao pjesnika asfalta i da ona mora ici svojim putem i da je tako najbolje i da znas da ce to nju boliti ali ti imas svoj zivot isto kao i ona svoj..i da joj zelis sve najbolje u zivotu

ak to ne shvati onda pokusaj ovako ..marsh u PM glupaco blentava..skin mi se skite i nemoj vise dosadjivati

javi rezultat
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:43   #57
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
reci joj ...
Koje su to sramote sinoć. Onaj njen bolje da je s frendovima pio rujno vino, koliko je taj spreman prešutjet i zanemarit što mu ova kaže, a kaže mu svašta ko da je smeće se prema njemu ponaša, no ovaj svašta trpi jer ipak je pristala pit pilule.

Njoj je svako pitanje njemu - teško pitanje. Ako kaže da neće jer je muško, njoj ne valja, ako kaže da hoće ić po cigarete u pol noći, onda joj se dragi kao sramoti pred drugima. Ne zna više lik šta je ispravno.
I sad ona i ta druga su vec dugo u vezi sa svojim tipovima al tu nema strasti. Oni slušaju kaj im ženska kaže i trpe. Ona zna da on nije loš i ne će drugoga a to što joj je dosadan, nije dovoljan razlog da ga ostavi. A on ima i neke nekretnine.

I sad je zapela za mene ta kolegica, svakakve geste u mraku kad sam si prilegao, opet isti šit. On stoji tamo 20m dalje, al mrak je ipak, puno ljudi. Ako neću ništ s njom, uvrijedit ce se, ako hocu, onda vrijeđam njega, a to drugom muškom nikad ne bih napravio (potaknut primjerom jedne bivše).
Futhark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 23:27   #58
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Balerinke su nema mi odvratnije od žemske u balerinkama... a ni lijepše od žemske u štiklama... bolje izgleda prosječna u štiklama, nego top komad u tom nakaradnom sranju... i tako misle svi, ne samo ja....
potpis a zamisli zena sam

Zadnje uređivanje creditico : 20.06.2011. at 23:36.
creditico is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger