Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2007., 21:35   #61
Quote:
denis88 kaže: Pogledaj post
isti ti je bog, meni ti cura studira u zaboku i niš posebno uopče nije težak fakultet a uz njega možeš i komotno radit jer predavanja imaš petkom i subotom, u Zaboku plačaš 7 pol a u Opatiji 12 tisuća!!!
Ma kojih 12 tisuca?!?!
Ja studiram u Opatiji i godina je 5500 kn...
leeloo.zg.18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 22:59   #62
denis,ne znam kaj je tebi tvoja cura napričala,ali uglavnom ovo je sve krivo-predavanja mogu biti bilo koji dan,a i pital sam jednu frendicu koja mi je rekla isto kaj i leeloo-godina je 5500 kn u opatiji
__________________
We made a promise, we swore we'd always remember,
no retreat - NO SURRENDER!!!
-bonjovi4ever- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 14:18   #63
Ljudi..baš ne znam čemu tolika fama oko cijene.. Redovni studenti u Opatiji plaćaju 5 500 kn + troškovi studentskog centra (a to je koliko se sjećam oko 150 kn..) i to je sve! a sve piše na stranici faxa www.fthm.hr pa svi mogu pročitati ono šta ih zanima... pozzz
*tryMe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 19:15   #64
Bok,
jel ima netko mozda skriptu iz odnosi s javnoscu kod cerovica?
trazim ju vec 3 tjedna i niko ga nema
HALO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 19:17   #65
bok,
jel ima netko skripti iz odnosi s javnoscu kod cerovica?
trazim vec 3 tjedna i ne mogu ju naci
HALO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 20:09   #66
hej.. jel tezak prijemni za taj fax? cula sam nesto da je vec 10 godina isti.. koji su kriteriji da upadnes bez placanja?? ajde odgovorite hvalaa
505scrtom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 16:28   #67
pomoć

moze li mi netko pomoci, htjela bih izvanredno studirati u Zaboku. gdje mogu naci uvjete za upis, datume, itd... ona stranica sto je prethodno napisana - hika..nesto, ne funkcionira
hvala
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 17:53   #68
Dakle, fakultet se zove Fakultet za turistički i hotelski menadžment Opatija.
Naravno da link www.hika.hr ne radi kad je iz prahistorije.
Tamo možete završiti i višu i visoku, a ovo su vam linkovi:
www.fthm.hr općenito o faksu, upisi i sl.
http://www.fthm.hr/e-student/ ovdje možete pronaći detalje o nastavnom planu i programima
www.fthm.info - nakon što se prijavite/registrirate na forum,naći ćete sve informacije i o Zaboku i Opatiji, o svakoj godini, ispitima, dojmovi, čak i zbirku za prijamni možete skinuti, umjesto kupiti (pogotovo oni koji rade cijeli dan).

Ja studiram turistički menadžment (uz posao sve godine), 4. sam godina-stari program, imam još samo obranu diplomskog rada i mogu reći da ovo ne bi nigdje drugdje studirala, nego samo ovdje,a bilo je trenutaka kad je i meni bilo teško i lijepo tamo studirati, kad su me ljtili profesori i kolege, a i kad nam je bilo lijepo i poučno, a situacija je ista kao i na drugim fakultetima, ništa bolje, ni ništa gore, a pogoršala se nakon primjene Bologne baš kao i svugdje drugdje...(pogotovo problemi sa organizacijom..)
Da, i na ovome forumu već postoji topic sa nazivom "Fakultet za tur. i hot. menadžment, Opatija" i tamo je ohhhoooo ljudi već mnooogo puta postavilo ista pitanja kao i svi vi.....
black martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 19:55   #69
ej i ja planiram na taj faks, na ovom forumu nas ima više koji planiraju te se tamo mogu saznati sve informacije vezane uz taj faks. evo link : http://fthmf.forumandco.com .

P.S. Na tom forumu imate i zbirku zadataka za prijamni ispit pa možete skinuti.
__________________
Potpis.
*ĐIPI* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 19:58   #70
Quote:
šlapica kaže: Pogledaj post
Ukoliko ima netko tko studira u Zaboku nek mi kaže da li je na ispit iz Financijskog menadžmenta potrebno donijeti knjigu i da li Ivanović pizdi ako donesemo knjigu iz knjižnice?
Ne da mi se davat lova za tu knjigu kad je ionako neću otvoriti....
Pa koliko ja znam ne treba uopće nositi knjigu na ispit jer je na ispitu asistent/ica.
Suzanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:32   #71
eej ljudi... voljela bih upisati menadžment u zaboku. nek mi neko kaže jel teško upast? jel težak faks uopće.. bilo kakva pomoć dobro došla
...mademoiselle... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 22:17   #72
zanima me dal se može u Zaboku studirati i izvanredno i koja je procedura kad se sa zagrebačke ekonomije želiš prebaciti u Zabok na 2.godinu ako si položio 1. ne ekonomiji...nadam se da ce mi netko moći pomoći...

hvala
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 14:59   #73
U Zaboku se studira samo izvanredno. Za proceduru ne znam.

Ajde ljudi koji ste se upisali na FTHM pridružite nam se na ovom forumu = http://fthmf.forumandco.com
Faks će početi trebamo si pomoći
__________________
Potpis.
*ĐIPI* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 20:38   #74
Quote:
*ĐIPI* kaže: Pogledaj post
U Zaboku se studira samo izvanredno. Za proceduru ne znam.

Ajde ljudi koji ste se upisali na FTHM pridružite nam se na ovom forumu = http://fthmf.forumandco.com
Faks će početi trebamo si pomoći
e hvala ti puno... jer mislila sam da je to samo za višu a ne visoku! hvala!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 19:23   #75
Može mi netko reci koliko su česta predavanja za izvanredne studente u Opatiji??
Hvala.
__________________
Bolje biti pijan neg' imati strgane ligamente!! :)
Propali sportaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 17:05   #76
allllooo!!! dali tko od vas ide baš u zabok na menađment... imam par pitanja... tnx.... kiss
banshee_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 21:57   #77
i ja bih trebala neke odgovore za menadžment, sada završavam 4 godinu srednje upravne, ako mi itko može malo bolje objasniti na
[email protected]

hvala puno
melyoo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 03:56   #78
...htio bi vas upitati dali se na tom faxu nalazi samo ekonomija i menadžment za turizam ili ima još kojih drugih smjerova...više ništa ne shvačam, molim vas pojasnite mi...hvala
niky007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 09:08   #79
fax u zaboku ti je podruznica fthm u iki,samo je za vanredne jer nema tamo redovnih i prof dolaze iz ike kad su ispiti,a ponekad i ovi iz zaboka moraju na ispite u iku
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 17:13   #80
U Zaboku se studira kako? 3+2? Zanima me smjer turizma, završavam preddiplomski na jednom drugom fakultetu pa sam zainteresirana za upis diplomskog. Koliko sam shvatila na oskudnim stranicama fthm, u opatiji je program 4+1?
crna_dalija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.