Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2012., 11:54   #5881
Ja nisam imala ginekologa u Osijeku, pa sam čula da prima doktorica u Čepinu, otišla kod nje i super je, objasnila mi sve, nježna, pazljiva, ma sve 5!
micamaca30 is offline  
Old 16.07.2012., 18:47   #5882
Da li netko od vas zna kada se ginekolog Ante Kujundzic iz doma zdravlja dugo selo vraca s godisnjeg? Ili gdje bi i kako to mogla saznat? (d.s mi nije bas pri ruci da navracam stalno) tnx!
laura lovrić is offline  
Old 30.07.2012., 11:30   #5883
Zna li netko ima li u Velikoj Gorici ginekolog kod kojega mogu napraviti briseve a da ne moram sama nositi briseve na analizu na Zvijezdu i da ne moram sama ići tamo po nalaze?
sandra555 is offline  
Old 06.08.2012., 09:15   #5884
Radi li dr Mladen Miljan, kako se narucuje kod njega, ima li uzv i koje su cjene, jel zna ko , molim vas?
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 13.08.2012., 22:11   #5885
Drage cure pozdrav... evo tek sad sam se registrirala na forum, samo zbog toga kako bi vas pitala par pitanja. Danas sam bila kod ginekologa prvi puta na pregledu i sve je prošlo u redu. Neki su mi govorili kao da će mi biti nelagodno i svašta nešto, no meni ni u jednom trenutko nije bilo tako, dapače imala sam osjećaj kao da sam kod obiteljskog doktora koji mi pregledava krajnike. Pravo sam se začudila kad sam došla u ordinaciju, ginekolog je bio jako ljubazan i jako opušten što je najbitnije Prvo me je ispitao neke informacije, zatim sam se skinula i sjela za stol. Prvo mi je obavio papa test, a zatim i vaginalni ultrazvuk, kaže da je sve u redu što se tiče jajnika i maternice. Propisao mi je LACTOGYN gel, zbog suhoće. Eto sve je prošlo u redu. No mene sad zanima nešto, naime prije 10 dana sam imala ne zaštićeni odnos, a bili su mi plodni dani, dečko niti je svršio u mene niti išta. Zanima me dali bi se vidjelo danas šta na ultrazvuku da jesam trudna?! i da nakon izlaska iz ordinacije mi je počele blago krvarenje o čemu je riječ? Hvala
Bernarda001 is offline  
Old 13.08.2012., 22:18   #5886
Nakon tako kratkog vremena od odnosa , ne bi se vidjela trudnoća na uzv.
Krvarenje nakon pregleda vjerojatno je uslijed male ranice kod uzimanja uzorka za Papa test.
Ništa zabrinjavajuće,osim ako potraje par dana, možeš nazvati liječnika .
mimoza40 is offline  
Old 13.08.2012., 22:41   #5887
Hvala puno na brzom odgovoru... Krvarenje mi je već prestalo Iskreno nadam se da nisam trudna, šta mislite kolika je mogućnost da jesam?

i da ginekolog mi j rekao da mi je trenutno ovulacija

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 13.08.2012. at 22:49. Reason: spajanje postova
Bernarda001 is offline  
Old 15.08.2012., 16:59   #5888
Može li mi tko preporučiti nekog dobrog socijalnog ginekologa u Sisku? Kakvi su u domu Zdravlja?
Akasha21 is offline  
Old 17.08.2012., 12:14   #5889
drage žene ja bi trebala imformaciju za ginekologa dr.vlahović u kb osijek. u ponedeljak vodim kćerku kod njega na pregled pa me zanima kakav je?
lea 1981 is offline  
Old 17.08.2012., 12:31   #5890
Drage cure, jučer sam postavila ovo pitanje ali izgleda da sam nešto fulala...........nema ga.

Uglavnom, molim Vas informaciju o dr. Vlatki Tomić, u DZ Željezničara, došla je nakon dr Suade Hadžiselimović koja je btw bila fenomenalna, brižna i stručna..........teško da je itko može nadmašiti.

Hvala na odgovoru!
unique is offline  
Old 26.08.2012., 12:29   #5891
unique
Prema mojim informacijama, dr. Vlatka Tomić koja je došla umjesto dr Suade Hadžiselimović (genijalka i šteta što joj nisu dozvolili da još radi) je već na bolovanju (čuvanje trudnoće ili porodiljski). Mijenja je neki ginekolog, ne znam ime, ali sutra idem kod njega na pregled (imam neke komplikacije) pa javim dojmove. Sestra Vesna je rekla da je doktor dobar i jako temeljit.....
bela player is offline  
Old 31.08.2012., 15:58   #5892
Kako se na ovom topicu u zadnje vrijeme uglavnom nalaze upiti o preporukama, iskustvima i informacijama o ginekolozima iz raznih gradova HR, a za svaki veći grad postoji zasebni topic, radi preglednosti i bržeg dobivanja informacija molimo da upite postavljate na tim (odgovarajućim) topicima.

Stoga ovaj zaključavamo. Hvala na razumijevanju.
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.