Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2005., 08:32   #41
Quote:
Crow Jane kaže:
Pa da, al rekoh, ja imam 1 cm kratku kosu, meni je sve to kosa.
Na to nisam ni pomislila
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 08:35   #42
Hormoni i stitnjaca isto mogu biti problem, a naravno moze i nekakva bolest korijena biti.
Znam puno anemicnih ljudi kojima je kosa tako gusta i jaka i spadnu im doslovce dvije dlake u godini.
Dali moze nasljedno biti ne znam, sto vi mislite?
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 13:38   #43
i nemojte previše paničarit i odmah apoteke opustošit ako vam je sad počela pojačano ispadat kosa

koliko znam, normalno je krajem ljeta da malo jače ispada kosa
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 13:56   #44
vrlo jeftin a kvalitetan sampon je afroditin protiv ispadanja kose. 1 litra oko 20 kuna a stvarno pomaze.
visoka cijena i zvucna marka nije uvijek garancija kvalitete.
energy-x is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 09:42   #45
Jadna kosa

Cure molim pomoć!!!!
Nikad mi kosa nije bila ovako jadna. Imam relativno tanku kosu, ali je uvijek glatka i sjajna bar je ja uspijem takvom napravit, ali sad je užasna. Razlika je što sam počala koristit Keune-ov šampon za tanku kosu, a kosa jadna i opada ko luda. Danas odlazim po novi šampon, ne znam koji, a i mislila sam uzet neke vitamine da vratim kosu u život. Molim preporuke i savjete
gfosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 10:24   #46
Re: Jadna kosa

Quote:
gfosa kaže:
Cure molim pomoć!!!!
Nikad mi kosa nije bila ovako jadna. Imam relativno tanku kosu, ali je uvijek glatka i sjajna bar je ja uspijem takvom napravit, ali sad je užasna. Razlika je što sam počala koristit Keune-ov šampon za tanku kosu, a kosa jadna i opada ko luda. Danas odlazim po novi šampon, ne znam koji, a i mislila sam uzet neke vitamine da vratim kosu u život. Molim preporuke i savjete
mislim da ti je bolje kupiti dobar balzam/masku/pakung/stavec za kosu.
i drugi sampon
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 18:38   #47
Nmeoj da se sjekiras zasto ti ksoa opada ...

Jesen je stigla dlaka se mjenja i mora da odpadne stara dlaka i vec raste nova sasvim logicno...


Keune je iance jako teska hemija sto s etice bilo kojih preparata i prestani koristit taj sampon!!!!

Uzmi neki blazi Nivea ili Wella.

Normalno je das ekosa mjenja mora bez brige to je kratak period nemoj se sjekirat...
 
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 19:54   #48
Quote:
tisina kaže:

Keune je iance jako teska hemija sto s etice bilo kojih preparata i prestani koristit taj sampon!!!!

Uzmi neki blazi Nivea ili Wella.
koji su laka kemija pretpostavljam?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 20:26   #49
Quote:
tisina kaže:
Nmeoj da se sjekiras zasto ti ksoa opada ...


nmjecu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 20:32   #50
U jebote.

Meni kosa ne otpada. Ni kad je jesen ni inače. Da li da se i ja sjekiram?

Ontopic: predlažem šišanje na nulu.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 22:33   #51
Ovdje je vec par puta hvaljen vichyjev shampon protiv ispadanja i za jachanje kose (dercos, s crvenim poklopcem), i njihove ampule protiv ispadanja..imaju dvije vrste, za mushke i zhenske.
Djeluju, ja isprobala shampon i ampule, na nagovor frizera...
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 10:02   #52
Quote:
Zlatokosa kaže:
Ovdje je vec par puta hvaljen vichyjev shampon protiv ispadanja i za jachanje kose (dercos, s crvenim poklopcem), i njihove ampule protiv ispadanja..imaju dvije vrste, za mushke i zhenske.
Djeluju, ja isprobala shampon i ampule, na nagovor frizera...
Eto, a meni nisu pomogle. Kosa mi i dalje ispada nenormalno, svaki put poslije pranja pokupim dvije-tri pune sake kose.
I to je tako godinama, nemam pojma sto jos poduzeti.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 10:10   #53
da ti tako kako opisujesh ispada godinama, vishe ne bi imala shto skupljat, a bome ne bi imala nishta ni na glavi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 10:12   #54
Kakva panika, to je normalno, meni kod svakog češljanja ispadne pramen pa je opet imam previše...

A možda bi ti bolje od šampona za poboljšanje kose pomogla bolja prehrana i oni neki vitamini i slično za kosu

Nemam blage, baljezgam
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 11:53   #55
zadnji put sam se farbala s keune pa mi je nakon pranja kose ispala gomila kose, katastrofa, ali mi je boja odlična
situacija za ubit se
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 12:09   #56
To hev her or not to hev her det iz d kveščn


Je ti dilema
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 12:51   #57
žešća
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 13:12   #58
Quote:
magic kaže:
da ti tako kako opisujesh ispada godinama, vishe ne bi imala shto skupljat, a bome ne bi imala nishta ni na glavi.
Mislim magic nemam nista protiv tebe, ali odakle ti znas koliko ja imam kose i koliko mi ona ispada. Ako nisi znala raste i nova kosa, samo sto meni vise ispadne nego sto izraste. Najradije bi ti poslala svoje slike od prije 5 godina i sada. Svatko tko me poznaje kaze da mi se kosa uzasno stanjila, hvala Bogu da je frckava pa to na nesto i lici.
Takvi komentari i oni tipa normalno je da kosa ispada su besmisleni jer to ne dozivljavas. Naravno da je normalno da ispada, ali u granicama normale. Pa valjda sam bila kod doktora i nijedan mi do sad nije mogao pomoci i svaki od njih je rekao da nije normalno koliko mi kosa ispada.
Pa jel vi znate da zene idu kuci s receptima za periku jer im nema pomoci. Ajde kod mene je bar plus sto mi raste i po koja nova dlaka, ali ne mora znaciti da ce tako i ostati.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 13:15   #59
Quote:
Ava Adore kaže:
Kakva panika, to je normalno, meni kod svakog češljanja ispadne pramen pa je opet imam previše...

A možda bi ti bolje od šampona za poboljšanje kose pomogla bolja prehrana i oni neki vitamini i slično za kosu

Nemam blage, baljezgam
Pa sto mislis da sjedim i placem, naravno da poduzimam sve moguce i sto sve nisam poduzela. Sto se tice ishrane, ja se i te kako zdravo hranim .
A tebi ocito i ziraste onoliko koliko ti i ispadne, a meni ne.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 13:17   #60
nikad nigdje nisam napisala da je normalno da kosa pojachano ispada.

samo opis ispadanja kakav si ti dala a da traje godinama, vodi u gubitak skalpa. ajd, sad si se korigirala pa si spomenula da ti kosa dovoljno i raste.


ava ti je napisala najkorisniji odgovor. kosa se hrani i iznutra. osim toga, provjeri zube, krvnu sliku, shtitnjachu i jajnike, za pochetak. ako si tako zabrinuta, chudno da to vec nisi poduzela.


edit: sori, sad sam vidjela da si napisala da si bila kod doktora. i sve ti je u redu?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.