Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 12:35   #41
T, ak si u zagrebu, hoćeš li samnom u razgledavanje? primječuješ brdo toga kaj ja ni ne mogu
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 12:41   #42
Quote:
hh2 kaže: Pogledaj post
meni je 1. puuuuuunooo ljepša!!!!!!!!
makar mi se više sviđaju bijele vjenčanice, ljepša mi je prva radi kroja (a i sakrit će ti trbuščić ak ga se ne riješiš, makar ja vjerujem da hoćeš!!!!)
ček, zar nisi rekla da ćeš imat vjerojatno haljinu iz sandre?? to nije sandra ili??? sorry ak sam pogriješila
tamperlina, hvala na odgovoru!!! barem znam da sam koliko toliko na pravom tragu...

hh2, ove nažalost nisu sandra al su me jučer oborile s nogu... ali dakako da ne odustajem od sandre koju ću prvu ić pogledat jer ove vjenčanice ima salon vjenčanica mila, u SINJU, ni manje ni više... tak da naravno da prvo ide zagreb i naravno sandra!! ak niš drugo, bum ih zamolila da me zaposle kao model u izlogu...

al ovo su moje dvije ljubimice iz sandre...

br. 1:


br. 2:


mislim da su one po stilu dosta slične onoj drugoj koju je tamperlina ocijenila kao bolju zbog bokova... tako da su definitivno ovo modeli koji mi se jaaaako sviđaju... a prva chardonnay je zapravo, ja mislim, san svake cure koja želi izgledat kao princeza na dan vjenčanja, kaj ne? i ima je i u skroz bijeloj boji...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 12:43   #43
meni je druga puno ljepša. prva mi nije baš nešto
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 12:50   #44
Zlocka, Dogovorit ćemo se, al plaćaš kavu, običnu, ne s mlijekom da ne ispadnem preskupa

Vjeruj mi da ne želiš biti cjepidlaka poput mene, vidim stvari koje nitko ne bi smio primjećivati. Jednoj frendici sam skužila da fale cirkoni na šlepu haljine (falio je svaki 10 valjda, frendica nije skužila) koju je išla podići. Prodavačica se uvrijedila kad sam tražila popust na oštećenu robu. Plaćeno je prvo nošenje i samo sam ljubazno priprijetila da joj se ne isplati raditi antireklamu zbog nekoliko stotina kuna i još je žena morala potpisati moj naškrabani papirić da su na šlepu haljine zaista falili pizdeki te da to neće biti dodatno naplaćeno.

Jebe mi se, ak plačaš 6 000 kn za haljinu, ona treba biti kak spada. I treba imati aždaju poput mene pored sebe da kaže na glas ono što se usplahirena mlada ne usudi

Stvarno znam primjera kojima su naplaćena oštećenja haljina za koje mlade stvarno nisu bile krive. Kod jedne je bilo očito da gumb šlepa visi o tankoj niti i da je pitanje vremena kad će puknuti, naravno, kad je puklo, žene su zašile trakicu (bijela haljina, bijeli konac), al su ove u salonu to vidjele i naplatile 250 kn
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 12:52   #45
a bemu miša, vodim te sa sobom
u narednih mjesec dana
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 12:52   #46
ma kad prođeš malo više salona i probaš više modela koji ti se sviđaju, onda ćeš znati koja je the one!!! ja isto stalno škicam te haljinice i onda se samo zbunim!!
lijepe su obje haljine koje si prve stavila, al ove iz sandre su mi ipak ljepše (to je nekak više moj đir)
nedugo sam gledala slike od jedne cure koju poznajem...imala je ovu 1. haljinu iz sandre koju si stavila (nepal ak se ne varam)...cura je bila preeeeeekrasna!!!!! haljina je na njoj izgledala još ljepše nego tu na slikici!!!
hh2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 12:54   #47
tamperlina, aj si zabilježi u planer 06.03. 11 h, salon vjenčanica ljubav! i ja te vodim na ćevape!
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:05   #48
Iako zvučim hladno, zapravo obožavam vjenčanice i nije da im tražim mane nego neke stvari jednostavno vidim i nemojte me shvaćati preozbiljno zbog mojih samouvjerenih postova

Bella80, ova prva haljina iz Sandre je apsolutno predivna, ali opasnost kod trodjelnih haljina je što ima više rezova. Prvi ispod cica, što znači da moraš imati divne cice i čist ten. Zbog ovakvog reza, visina trupa se snižava od ispod cica do bokova zbog čega se kompletna vertikala spušta i haljina više ne izduljuje nego prikazuje realno stanje. Umjesto jednog horiznotalnog reza se pojavljuje više njih, što izuzetno nezahvalno djeluje na struk. Za ovo struk mora biti
Ovo govorim za našu visinu, inače je baš taj model odličan da noge izgledaju dulje, da bokova nema... Ak ti mladoženja nije prek 185, zapravo ni te vretikalne crte nemaju preveliku važnost. Općenito, svi detalji koje spominjem su samo detalji i često ne moraju utjecati na kompletan dojam

E sad, sve ovisi o kriterijima i možda tebi baš ova sjedne, ali obrati pažnju na detalje (samo se nemoj njima zamarati) i ako se imalo namrštiš da ti nešto ne štima, sam probaj drugu varijantu
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:08   #49
Quote:
hh2 kaže: Pogledaj post
ma kad prođeš malo više salona i probaš više modela koji ti se sviđaju, onda ćeš znati koja je the one!!! ja isto stalno škicam te haljinice i onda se samo zbunim!!
lijepe su obje haljine koje si prve stavila, al ove iz sandre su mi ipak ljepše (to je nekak više moj đir)
nedugo sam gledala slike od jedne cure koju poznajem...imala je ovu 1. haljinu iz sandre koju si stavila (nepal ak se ne varam)...cura je bila preeeeeekrasna!!!!! haljina je na njoj izgledala još ljepše nego tu na slikici!!!
to je istina, što ih više gledam to sam više luda!!

uglavnom, nepal me očarala čim mi je mama prvi puta pokazala sandrinu stranicu i nismo znale da ih ima u zagrebu pa smo ko iz topa rekle da pičimo u pazin... tak da ti je ona zapravo razlog zakaj sam zavoljela sandru i takve krojeve vjenčanica.

a ti, ak trebaš pomoć u sandri kad stigneš u zg, javi!! ja sam uvijek za odlazak tamo!!
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:09   #50
157 cm visoka, nekih 62kg
Evo kad svi pitaju pa bi i ja htjela pobrati koji savjetić.. znači ovo dolje je nekako moj favorit vjenčanice:

http://img521.imageshack.us/img521/8...enanice024.jpg

Namjeravam skinuti još dosta, nekih 10 tak kg ali htjela bih nešto što bi mi sakrilo bokove, cice su mi ok, solidna 3-ca i ramena su mi čisto ok..trbuščić bi prekrila s korzetom..šta misliš T? Ova mi je vjenčanica favorit, i volim takve..
mv27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:11   #51
Quote:
tinka83 kaže: Pogledaj post
tamperlina, aj si zabilježi u planer 06.03. 11 h, salon vjenčanica ljubav! i ja te vodim na ćevape!
Ma gdje me pikne u slabu točku Udane žene se brže debljaju i ja se sad jednostavno moram vratiti na staru kilažu (uh, još 5 kg), aj mi ponudi naranču pa možda pristanem
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:11   #52
Quote:
Tamperlina kaže: Pogledaj post
Iako zvučim hladno, zapravo obožavam vjenčanice i nije da im tražim mane nego neke stvari jednostavno vidim i nemojte me shvaćati preozbiljno zbog mojih samouvjerenih postova

Bella80, ova prva haljina iz Sandre je apsolutno predivna, ali opasnost kod trodjelnih haljina je što ima više rezova. Prvi ispod cica, što znači da moraš imati divne cice i čist ten. Zbog ovakvog reza, visina trupa se snižava od ispod cica do bokova zbog čega se kompletna vertikala spušta i haljina više ne izduljuje nego prikazuje realno stanje. Umjesto jednog horiznotalnog reza se pojavljuje više njih, što izuzetno nezahvalno djeluje na struk. Za ovo struk mora biti

E sad, sve ovisi o kriterijima i možda tebi baš ova sjedne, ali obrati pažnju na detalje (samo se nemoj njima zamarati) i ako se imalo namrštiš da ti nešto ne štima, a ne znaš što, sjeti se da je stvar kompozicije
ma ja ti zapravo imam predivne cice... šalim se!!!!

sa tenom nemam problema, ni po leđima ni po vratu ni po prsima tako da

a struk... dakle, gad nestaje do kraja godine, to ti garantiram!!

hvala ti stvarno na svim savjetima... dobro je imati nekoga tko ti drito u glavu bubne pa čak i stvari koje ne želiš čuti... hvala bogu i moja mama je takva tako da će ona definitivno paziti na one detalje o kojima si pričala ranije... i to je to, uz vas dvije nema šanse da fulam!!!
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:14   #53
Quote:
mv27 kaže: Pogledaj post
157 cm visoka, nekih 62kg
Evo kad svi pitaju pa bi i ja htjela pobrati koji savjetić.. znači ovo dolje je nekako moj favorit vjenčanice:

http://img521.imageshack.us/img521/8...enanice024.jpg

Namjeravam skinuti još dosta, nekih 10 tak kg ali htjela bih nešto što bi mi sakrilo bokove, cice su mi ok, solidna 3-ca i ramena su mi čisto ok..trbuščić bi prekrila s korzetom..šta misliš T? Ova mi je vjenčanica favorit, i volim takve..
nisam T, ali moram komentirati... mislim da ti stoji super... koliko moje prosječno oko vidi, gornji dio ti baš lijepo ide uz tijelo, struk je naglašen, a opet ne previše, i donji dio super pada!! dakle, !!
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:17   #54
ako si to ti na fotki, mislim da ne moraš mršavit - izgledaš sjajno
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:21   #55
Quote:
mv27 kaže: Pogledaj post
157 cm visoka, nekih 62kg
Evo kad svi pitaju pa bi i ja htjela pobrati koji savjetić.. znači ovo dolje je nekako moj favorit vjenčanice:

http://img521.imageshack.us/img521/8...enanice024.jpg

Namjeravam skinuti još dosta, nekih 10 tak kg ali htjela bih nešto što bi mi sakrilo bokove, cice su mi ok, solidna 3-ca i ramena su mi čisto ok..trbuščić bi prekrila s korzetom..šta misliš T? Ova mi je vjenčanica favorit, i volim takve..
Ak ćeš skunut 10-ak kg, nećeš imati bokova

Meni izgledaš fenomenalno u haljini

Moje kritičko oko:
Apsolutno pun pogodak su vertikalne šljokice koje malo šaraju i privlače pogled na sredinu kao i onaj til, šifon nabran u sredinu dijagonalno! Meni je to primjer savršeno pogođene vjenčanice za vlastiti stas. Da ne skineš ni kilu, izgledala bi apsolutno zamamno

Kakvu frizuru ćeš imati? Ajde reci raspušteni bob, samo malo skraćen i izvučen na četku s podignutim šiškama i nekim zenimljivim detaljem u kosi

P.S. Ajme, kako ja volim mlade u vjenčanicama, sve su mi tak divne čak i kada su u meni nedragim krojevima haljina
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:29   #56
da to sam ja curke.. joj kako ste me sad razveselile, hvala puno na komentarima!! ali su mi tu curke stavile bubu u uho da me širi vjenčanica u bokovima..nije da me vjenčanica širi, to su moji bokovi..
Eh, da, frizura mi je problem!! To sam odnedavno promijenila frizuru na bob, mislila sam ju puštati pa onda imati raspuštenu koliko već naraste do 9 mj i imat neke loknice..ne bih dizala sigurno, nikakve punđe ne dolaze u obzir..
mv27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:33   #57
MV27 neeeemoj skidat kile odlično izgledaš u vjenčanici i svi atributi su ti savršeno istaknuti!!!!
BELLA80 rado bi ja i tebe povela u sandru...al moje cure se već tuku koja će ići (nadam se da nećemo morati sa 2 auta ) i da nas neće tete u salonima izbacit van a tebi draga ću definitivno poslati sve do zadnje slikice
hh2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:33   #58
mv, znam da si se bila zbedirala tamo na onoj drugoj temi di su ti curke savjetovale da probaš druge modele...

meni isto izgledaš jako lijepo u ovoj vjenčanici i mislim da je takav model vjenčanice baš za tebe...

a frizura ti je sad super, i na tu tvoju vjenčanicu će super ići raspuštena kosa sa nekim malim detaljem da malo podigne i to je to...
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:46   #59
tinkić hvala ma nisam pametna sa frizurom, mislila sam ju pustiti pa koliko naraste, naraste..ja sam uvijek nekako zamišljala sebe u vjenčanici i nafrćkanu kosu, onako lagane loknice da padaju..i neki ukras u kosi..šta mislite?
mv27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:49   #60
kad ti ne vidimo lice, pa onda je ovako malo nezgodno da davat savjete

ali bitno je da ti budeš zadovoljna sa frizurom i ako si tako zamišljala svoju frizuru i želiš tako, onda ju pusti još malo i napravi si loknice... mislim da će i ta frizura ići lijepo na ovu vjenčanicu...
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.