Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2011., 15:10   #201
zanima me dali se mogu prebaciti sa ekonomije na novinarstvo. ( 1. godina)
vanai11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 23:39   #202
može li se, nakon završenog preddiplomskog ekonomije, pebaciti na nesto apsolutno drukčije (npr filozofski ili akademiju) na diplomski? po mogucnosti van hrv.? mozda netko nesto zna za npr ljubljanu ili neki drugi internac. faks?
crazy-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 21:10   #203
Promjena fakulteta :)

Ovako zanima me da li mogu nakon završenog preddiplomskog studija ekonomije upisati diplomski studij "Organizacija, planiranje i upravljanje u zdravstvu".
Naravno uz polaganje određenih velikih razlika, samo me zanima da li je to u teoriji moguće?
Hvala!
__________________
IN SPE
agelaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 20:50   #204
Nadam se da cu ove godine upast kao redovni student na Prometni fakultet u Sarajevu (tj Saobracaj i komunikacije). Posto sam sam zakasnio na polaganje drzavne zanima me da li je moguce prebacili se na fakultet Pometnih znanosti u Zagreb nakog sto ocistim prvu godinu u Sarajevu i postoji li sansa da dobijem dom.

Molim za pomoc ako tko sta zna
Hvala!
Petar92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 23:28   #205
Quote:
agelaja kaže: Pogledaj post
Ovako zanima me da li mogu nakon završenog preddiplomskog studija ekonomije upisati diplomski studij "Organizacija, planiranje i upravljanje u zdravstvu".
Naravno uz polaganje određenih velikih razlika, samo me zanima da li je to u teoriji moguće?
Hvala!
Ne vjerujem, taj studij ima dosta "medicinskih" predmeta, kao što su anatomija, fiziologija, genetika, farmakologija... + predmeti modula psihologije. To je previše da bi ti dopustili upis uz nadoknadu jer bi ta "nadoknada" trajala preko 2 godine, dakle gotovo isto kao da si tek upisa-o/-la.
Geppetto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 02:53   #206
Prebacivanje s prava na socijalni rad? Da li je moguće bez prijemnog?
duda duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 16:55   #207
....????????......

Hej! Zanima me da li netko zna da li je moguce prebacivanje sa prehrambenog na poljoprivredni fakultet (Osijek)... situacija je ovaka (zajebana): prvo sam bila redovni, zatim parcijala na 2 godinu no sad sam vanredni student bez studentskih prava sve u svemu i dalje 1godina. Nemam vise volje ni zivaca se bavit prehrambenim jer me totalno ne zanima.
uglavnom da li se mogu kao VANREDNI STUDENT prebaciti na drugi faks ili moram na drzavnu maturu i sve iz pocetka??????????????????
.........????????????????........
....TNX....
__________________
Ena.....XD
Ena13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 17:15   #208
Quote:
duda duda kaže: Pogledaj post
Prebacivanje s prava na socijalni rad? Da li je moguće bez prijemnog?
je; samo moras poloziti razlikovne predmeta, a soc i otpd mislim da se priznaju
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:46   #209
zanima me da li mi tko moze dati informaciju o prebacivanju s ekonomije na građevinu.
naime ja sam ove godine upisala ekonomiju jer zbog opravdanih razloga nisam mogla nista drugo. nadala sam se da cu ju s vrimenom zavoliti ali nista. sad sam odlucila da se prebacim na građevinu pa me sad zanima da li je to moguce i kako??
zadranka001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 22:06   #210
Quote:
zadranka001 kaže: Pogledaj post
zanima me da li mi tko moze dati informaciju o prebacivanju s ekonomije na građevinu.
naime ja sam ove godine upisala ekonomiju jer zbog opravdanih razloga nisam mogla nista drugo. nadala sam se da cu ju s vrimenom zavoliti ali nista. sad sam odlucila da se prebacim na građevinu pa me sad zanima da li je to moguce i kako??
Nope, nikakvo prebacivanje nije moguće u tom smjeru. Mislim da ti čak ni jedan predmet neće priznati jer ipak je riječ o vrlo različitim faksevima.
U prijevodu, ako nisi prijavila maturu i ponovno pisanje testa iz matematike (/i fizike) ništa od upisivanja građ. ove godine.
Geppetto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 16:36   #211
Prebacivanje s FESB-a na FER

Da li se netko prebacio s fesba smjer racunarstvo na fer nakon 1. godine?
koji su uvijeti za to ako je na fesbu sve polozeno?
hvala
swoosh7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 18:53   #212
Odi na stranicu FER-a za početak. Mislim da moraš imati ostvarenih najmanje 16 ECTS bodova i položenu matematiku.
*the lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:57   #213
Upis prve godine drugi put

Pitanje.
Student sam prve godine (prvi put) i studiram bez placanja, zbog novog zakona o besplatnom studiranju.Sad me zanima ako ce i ove godine biti zakon da brucosi besplatno studiraju hocu li i ja imati besplatno ako se ispisem iz ovog faksa i upisem drugi?
darthvejder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 19:01   #214
planiram se za diplomski prebacit na neki dr. fax,pa i ić van.na kaj bih sve mogla,te ako može da mi svjetujete neke faksove
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:15   #215
da li je moguce prebaciti se iz zagreba -pmf- fizika u split na diplomski pmf -fizika(npr. racunarska fizika)??posto je u zagrebu integrirani 5 godina, a u splitu 3 + 2 godine? ako, da, ima li netko iskustva s tim? priznaju li u splitu sve predmete?Da li je izvedivo?
Aspire1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 16:16   #216
Prebacivanje s privatne ekonomije na državnu

Molim vas za par savjeta...
studentica sam 3.godine Verna, i htjela bi se prebaciti na državnu ekonomiju u Zagrebu...neki mi govore da je to moguće, potrebno je imati određeni prosjek, preporuke profesora i moramo dati ispite razlike...dok neki tvrde da državni fakultet nikada neće primiti nekoga s privatnog...
znam da većina ljudi ima loše mišljenje o privatnom faksu, pa tako i Vernu...ali problem je u studentima - većina su razmažena derišta koja ništa ne rade i studiranje ih uopće ne zanima...
pa zašto bi ja sada bila zakinuta (zato jer me se stavlja u isti koš s takvima), a imam odličan prosjek, rješavam ispite u roku, ekonomija me stvarno zanima i želim nastaviti dalje studirati ??
znam da će mnogi reći "neka nastavim još 2 godine na Vernu", ali ljudi to je još 80.000,00 kn, i situacija se u zadnje 3 godine promijenila (mislim financijski)...
etoo, sada vas molim za malu pomoć... mogu li se prebaciti na državnu ekonomiju, dati ispite razlike, ma koliko ih god bilo, i nastaviti dalje studirati 4. i 5.godinu ???
HVALAAAA
Malina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 17:26   #217
Koliko sam ja upoznat, vrlo teško jer je situacija i takva da ljudi sa nekog drugog društvenog sveučilišnog studija ne mogu se samo baš tako prebacit na diplomski, ali se još raspitaj...
hrc1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 17:53   #218
Zovi referadu ali mislim da to nece biti moguce jer stvar je u tome da su kod nas privatni fakulteti strucni studiji pa je onemoguceno prebacivanje na sveucilisne.

A ovo kakvo misljenje ima vecina ljudi slobodno zajebi. Neces nikakav posao dobiti bez odredene provjere, a tada ce se vidjeti tvoje sposobnosti.
Ako tebe nesto zanima i imas znanja na kraju ce tvoj uspjeh ovisiti iskljucivo o tebi, a ne o tome dal ce neki prosjecni forumas misliti da si glupa jer ides na privatni fakultet.
artaxares is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:07   #219
koji su uvjeti za prelazak s veterine na stomatološki?
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 11:26   #220
jel zna mozda netko jel se problem prebacit s uciteljskog u petrinji na uciteljski u zagreb?
Ana_007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.