Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2007., 11:55   #201
Quote:
Odraz kaže: Pogledaj post
Nego, kao što reče, ako te sram, nemoj prići, pusti ga drugoj, a ti gledaj kako drugu hvata po hodniku. Bit će ti lakše... Žišku?
A-haa! lol
lavender_brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:42   #202
postoji top-tema Kako prići curi/dečku (united topic)
al ajde... nek van topic još stoji tu, pa će kroz ovaj tjedan bit naknadno spojen
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 22:18   #203
Quote:
Odraz kaže: Pogledaj post
Da i?

Da se nadovežem na to ako te ismije: Očitaj mu pred svima bukvicu kako može biti toliki majmun, tako te zajebavati i sl.
I to baš pred društvom. Vjeruj da mu neće biti lako nikoga pogledati kasnije u oči. I jooš ako digneš glas... He he...

Nego, kao što reče, ako te sram, nemoj prići, pusti ga drugoj, a ti gledaj kako drugu hvata po hodniku. Bit će ti lakše... Žišku?
E i dodatni je problem kaj ja NIKAD nisam pričala s njim. A gledam ga svaki dan i tako je..neodoljiv
lavender_brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 22:28   #204
... Jednostavno mu dođi "Bok, kaj ima?" blablabla "Ja sam *ime*". I stvar rješena... Malo skupi hrabrosti, ko da je to neki problem... Razmišljaj o nečem lijepom kad mu prilaziš I... 2 godine (1. i 3. razred) je skroz normalna razlika...
Fras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 00:19   #205
Ma pošalji poruku, to je najlakše u tim godinama.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 02:46   #206
a u kojim si ti godinama, mr older man
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 08:07   #207
Razmišljanje kako će te ismijati ili zamrziti je samo gubljenje vremena. To rade samo i jedino najveći kreteni, a takvi su u manjini. Ako kažeš da je normalan, čemu strah? Najgore šta ti se može dogoditi i ovako i onako je - ništa.
Ukoliko nemaš visoko samopouzdanje, nemoj upasti usred njegovog društva.

Inače, oprosti šta te moram obeshrabriti, ali klinci u prvom srednje su gušteri, i tako vas svi gledaju. Učitelji misle da im prolazi svako zastrašivanje, starija ekipa u školi za vas cure misli da ste janjenina, ili ti mlado meso. Vjerujem da je to užasan osjećaj koji prestaje tek u drugom razredu. Ne znam kako to sad funkcionira u školama, ali tako je bilo prije.
__________________
Is this the real life?
Is this just fantasy?
W3DR4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 09:51   #208
Imam ja problemcic. Skoro sve cure koje mi se svide (po fizickom izgledu) nisu kakve ih zamisljam. Ja spadam medju one "najs guys". I tako meni se jedna cura svidja a ona pusi. Isto smo godiste, zivimo blizu, ali pusi i nije bas u najoljemdrustvu. Jesam li previse izbirljiv slijep ili sta? Imam 13 i pol godina
Scatman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:57   #209
Zamoli prijateljicu da od nekog njegovog prijatelja ti nabavi njegov broj i šalji mu SMS.
Xerex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:56   #210
Quote:
Scatman kaže: Pogledaj post
I tako meni se jedna cura svidja a ona pusi. Isto smo godiste, zivimo blizu, ali pusi i nije bas u najoljemdrustvu. Jesam li previse izbirljiv slijep ili sta? Imam 13 i pol godina
nema veze ako puši, ako smatraš da si dovoljno jak da i tebe ne navuće ako to ne želiš.

kakvo joj je to društvo?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 18:50   #211
bitno je kakav si ti...je se non stop krecem medu pusacima ali nikad medu cigaretama
__________________
Don't worry,be happy
Elektron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:30   #212
Exclamation Please pomozite

Pozdrav ljudi. Evo iamm veliki problem.Ima jedna cura koja mi se jako sviđa.Jedino je problem kaj ne znam kako joj prići.Imam neki strah.Please pomozite i riješite me mojih(ogromnih)muka. Savjetujte me što da učinim.
Please.
__________________
H@cker
DeViL[KARLOVAC] is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:52   #213
Imas top temu
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 20:01   #214
lijepo ti nama reci tko je ta cura, kak izgleda, dal ima decka, kak se oblaci, kaj slusa, di izlazi, koja je skola, di izlazi, mozda nabaci koju slikicu....
pa cemo vidjet sto se da napraviti...

jer, da bi ti znao dati pravi savjet, trebas mi poblize opisati o kakvoj se osobi radi. ne postoji univerzalno pravilo.
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 21:27   #215
Quote:
Xerex kaže: Pogledaj post
Zamoli prijateljicu da od nekog njegovog prijatelja ti nabavi njegov broj i šalji mu SMS.
Što da mu pošaljem u tom slučaju, ej bok ja sam ona jedna koju ti neznaš ali: ja tebe znam i gledam te na hodnicima svaki dan?!
lavender_brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 21:50   #216
Tesko ti se je tak upoznat s njim
Probaj saznat di izlazi pa i ti tamo izadi s ekipom,motaj se oko njega.
A ak je malo u alkoholiziranom stanju tvoj je
Jednostavi neka primjeti da se zanimas za njega i onda ce i on nesto napravit,naravno ak mu se imalo svidas
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 11:11   #217
Quote:
jimmy101 kaže: Pogledaj post
Tesko ti se je tak upoznat s njim
Probaj saznat di izlazi pa i ti tamo izadi s ekipom,motaj se oko njega.
A ak je malo u alkoholiziranom stanju tvoj je
Jednostavi neka primjeti da se zanimas za njega i onda ce i on nesto napravit,naravno ak mu se imalo svidas
Saznala sam gdje izlazi. Što dalje? Pojavit ću se tamo s frendicom vjerojatno i ako ga uočim, da samo flertam ili što? Sori što vas gnjavim tu sve, ali važno mi je i niti jedan prijašnji dečko nije bio stariji od mene pa mi je ovo na neki način novo.
lavender_brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 15:24   #218
Mene sito dosta to muči,ima pokoja cura za koju znam da joj se sviđam,ali ne znam ništa,ni kako prići,ni ovo ni ono...jednostavno mislim da se bojim da ne ispadnem glup kad prilazim.i također sam nestrplji,ja bih se najradije odmah poljubio
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 15:26   #219
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
Mene sito dosta to muči,ima pokoja cura za koju znam da joj se sviđam,ali ne znam ništa,ni kako prići,ni ovo ni ono...jednostavno mislim da se bojim da ne ispadnem glup kad prilazim.i također sam nestrplji,ja bih se najradije odmah poljubio
odgovori na pitanja postavljena gore pa cu ti znat pomoci
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 20:51   #220
E,trebam pomoć ,iam 14 god,i ženska koje je dooobra() ima 14 god! E problem je,kaj ona i ostale skaču na majmune,ne omaložavam ga ja sa time,on je ko majun,lik je pre gluuuuuup,mišljenje sviju.... -ima facu ko majmun,glup,i ima PLOČICE(ima pločice )-ajme debilkinja koje su za njime...looooooool-e sad,ženska ta,je navodno u njega,a kad nam se susreti susretnu,ona se nasmije,i to tako da te loooomi,doslovce,lomi te!!!! I kj ću ja sad,bili smo zajedno 2 puta,eh sad kaj ću ja sad???
Hoocker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.