Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2012., 00:39   #161
Kao stari ateist/agnostik duboko sam uvjeren da je zbog šunke i hrena pa janjetine i mladog luka Đizusek i uskrsnuo.

Šalu na stranu, ali ja zaista mogu pojesti. No kad Vas sve pojedinačno čitam u mnogim mi slučajevima nije jasno kak i kad Vi ručate. Dobro, ja nikada ne doručkujem ništa osim kave i cigarete, pa ni na Uskrs. Šunkica s hrenom je ženi i meni lagano predjelo pred Janka. Da to pojedem prijepodne, bilo u koje vrijeme, ne bih prije 5 dirnuo Janka.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 00:52   #162
Pretpostavljam da ovdje mogu pitat: gdje ste kupili/ćete kupiti šunku za Uskrs?
Što mi preporučujete?
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 01:12   #163
Mi u subotu skuhamo jaja, kobasice, ombolo, ispečemo janjetinu i pince. Popodne je blagoslov hrane, ili se nosi na blagoslov na misu navečer, ili na Uskrs. Moji nose popodne tako da se onda od svega pomalo pojede na Uskrs za doručak, prije mise, i to barem sa jednom fetom pince. Takav je običaj. Ljuske od jaja i mrvice hrane se bacaju u vrt za bolju plodnost, nikako u smeće. Za ručak - za predjelo se obrne špaleta "giravolta", jer još nije dovoljno suha da bi se jela sirova, a oni koji nisu doručkovali blagoslovljenu hranu, dobiju i to. Onda ide juha i klasika - kuhani kiseli kupus, fuži, pljukanci ili ravijoli na raznovrsne načine, janjetina i druga mesina. Uz to, naravno, mladi luk. Od slatkog, svega i svačega. Kad smo mi bili mali, pičila su se jaja...
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 01:28   #164
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Mi u subotu skuhamo jaja, kobasice, ombolo, ispečemo janjetinu i pince.
Kaj janjetinu pečete u subotu ?
Što ju onda u nedjelju jedete hladnu ?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 01:42   #165
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Kaj janjetinu pečete u subotu ?
Što ju onda u nedjelju jedete hladnu ?
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ovdje mogu pitat: gdje ste kupili/ćete kupiti šunku za Uskrs?
Što mi preporučujete?
A zakaj meni nećeš odgovoriti?

'Ajde, reci, gdje si ti nabavio šunkicu?

Hoću da bude fina i dimljena. Ne želim vakumiranu.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 01:46   #166
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
A zakaj meni nećeš odgovoriti?

'Ajde, reci, gdje si ti nabavio šunkicu?

Hoću da bude fina i dimljena. Ne želim vakumiranu.
Nije da neću, nekako mi nije mjesto za to.

Rolana dimljena plećka na starinski način. Recept gazdinog oca (pod tim nazivom se može kupiti). Mesnica Žumberčanka, Kvatrić. Cijena: cca 60 kn/kg.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 01:55   #167
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Nije da neću, nekako mi nije mjesto za to.
A gdje da pitam?
Quote:
Rolana dimljena plećka na starinski način. Recept gazdinog oca (pod tim nazivom se može kupiti). Mesnica Žumberčanka, Kvatrić. Cijena: cca 60 kn/kg.
Hvala ti puno.
Mislila sam prvo ići na Dolac, a možda odem i do te mesnice na Kvatriću.
Je l' kupuješ kad na Dolcu? Imaš mi tamo nekog za preporučit?
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 02:06   #168
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Kaj janjetinu pečete u subotu ?
Što ju onda u nedjelju jedete hladnu ?
Da, za doručak, ili za predjelo, zato da bude blagoslovljena. A ostatak se ispeče za ručak, pa se jede topla.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 02:20   #169
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno.
Mislila sam prvo ići na Dolac, a možda odem i do te mesnice na Kvatriću.
Je l' kupuješ kad na Dolcu? Imaš mi tamo nekog za preporučit?
Joj pusti njega. Vidiš da on ne doručkuje nikad.


Na Dolcu sam čisto probno uzeo rolanu plećku u mesnici Kod rođe i mogu reći da sam zadovoljan. Skuhao sam ju (po sat vremena na svaku kilu)- ova moja bila oko kile (manja) sat i nešto kuhao- nešto vina bijelog dodao u vodu zbog okusa i držao u hladnoj vodi nekoliko sati zbog sočnosti i bila je fina, okus zadovoljavajuć, uz jajca taman.

To (ili inačica toga) će biti i na stolu za Uskrs. A za ručak ide jare, odnosno dio istog. Uz povrće pod pekom.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 02:26   #170
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
No kad Vas sve pojedinačno čitam u mnogim mi slučajevima nije jasno kak i kad Vi ručate.
nikad ne ručamo na Uskrs (jedini dan u godini, uz Badnjak kad samo večeramo ) zbog (pre)obilnog i kasnog, dugotrajućeg bruncha..

a jankec ili jarec sa svom opremom je dan iza na miru...

Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ovdje mogu pitat: gdje ste kupili/ćete kupiti šunku za Uskrs?
Što mi preporučujete?
dobila žena od sindikata.
obrati se sindikatu.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 02:45   #171
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Joj pusti njega. Vidiš da on ne doručkuje nikad.


Na Dolcu sam čisto probno uzeo rolanu plećku u mesnici Kod rođe i mogu reći da sam zadovoljan. Skuhao sam ju (po sat vremena na svaku kilu)- ova moja bila oko kile (manja) sat i nešto kuhao- nešto vina bijelog dodao u vodu zbog okusa i držao u hladnoj vodi nekoliko sati zbog sočnosti i bila je fina, okus zadovoljavajuć, uz jajca taman.

To (ili inačica toga) će biti i na stolu za Uskrs. A za ručak ide jare, odnosno dio istog. Uz povrće pod pekom.
Hvala na savjetu. Kak' sam na njega mogla zaboravit!
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 02:52   #172
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
nikad ne ručamo na Uskrs (jedini dan u godini, uz Badnjak kad samo večeramo ) zbog (pre)obilnog i kasnog, dugotrajućeg bruncha..

a jankec ili jarec sa svom opremom je dan iza na miru...
Mi isto nikad ne kuhamo ručak na Uskrs.
Svake godine uz šunku kupimo još neko meso za peći, ali ga pečemo tek drugi dan.
Jednostavno, ako od jutra tamanimo: šunku, jaja, francusku salatu i kolače, onda ne možemo već za ručak još i pečeno meso jesti. I ne da nam se.

Quote:
dobila žena od sindikata.
obrati se sindikatu.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 09:40   #173
Hrana u narodnim običajima

Daklen, današnji dan me ponukao da otvorim ovu temu.

Današnji Veliki četvrtak se kod nas još zove Zeleni četvrtak jer se na današnji dan, još od davnina, uvijek spremalo za obid nešto od zelja, u stara vremena obično od raštike, a u novije i kelj ili svježi kupus.

Pa eto, da se ne zaborave ti običaji
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 10:19   #174
Kao kod Male Mulice i kod Pellaprata ni kod mene nije napet doručak na Uskrs. U crkvu se na sam uskrs nosi na blagosov pogača i jaja, rijetko tko nosi komplet meni u crkvu. Za ručak je obično ili pašticada sa njokima ili janje moje pod peku sa svim prilozima pod pekom i van peke. Šunka nikad nije bila na meniju, ali zato paški sir i pršut je. Hren obavezno ako se kuha juha za račuk, a kuha se ako je janje moje u điru. Sve vrste zelene salate i mlada kapula i rotkvice obavezno. Pogaču (pincu, sirnicu) domaću obavezno, a kolači po izboru ukučana - svaki dobije svoj po želji. Jajca u duginim bojama se spremaju u subotu kad se i pogače peku. Dok su dica bila manja svaki je obavezno dobio svoju pletenicu sa jajem.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 10:43   #175
Što se suhog mesa tiče, najviše volim kupiti suho sječeno... Bolje mi je od rol šunkice. Unutra se zna desiti da bude poprilično masno, ovako je fino, krto meso.
Priznat ću, još nisam krenula u potragu za idealnim komadom, no, danas ću si dat truda i uputit se do Kvatrića.
A jaja... Fantaziju sam našla. Susjeda uzgaja kokice, jajčeka zakon
__________________
Mojne_me
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 10:46   #176
uf šefice, tako je bilo i kod mene. obavezno sam dobila svoju pletenicu sa jajem i domaće pogače (pince, sirnice). ručak je bio u pravilu janjetina, ali doručak nikad nije bio obilan. zato mi je kad sam došla u Zgb, prvi Uskrs bio iznenađenje. od 10 se krenulo sa šunkom.... dok je došao ručak, ja više nisam mogla disati
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 10:57   #177
A još je bolje bilo kod moje bake ona ti je svakom unuku unuci pravila koku ili pjetla sa jajetom u sredini naravno od tjesta za pogaču. To su bila (sad znam) prava umjetnička djela. Doručak ćemo i dalje preskakat jer se ručak oduuuuuži pa i reprizira jer uvik popodne dođe gomila prijatelja. Svak od njih donese po nešto onda repriza traje do ponedjeljka. E onda se marenda!
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 12:16   #178
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Kao stari ateist/agnostik duboko sam uvjeren da je zbog šunke i hrena pa janjetine i mladog luka Đizusek i uskrsnuo.

Šalu na stranu, ali ja zaista mogu pojesti. No kad Vas sve pojedinačno čitam u mnogim mi slučajevima nije jasno kak i kad Vi ručate. Dobro, ja nikada ne doručkujem ništa osim kave i cigarete, pa ni na Uskrs. Šunkica s hrenom je ženi i meni lagano predjelo pred Janka. Da to pojedem prijepodne, bilo u koje vrijeme, ne bih prije 5 dirnuo Janka.


Pelle, meni je u 17h već 3.-4.obrok u danu, ovisno o tome kada sam ustala. Jedem 5-6x dnevno (manje obroke).

Moji inače doručkuju oko 9, ručak je oko 15h. Nemamo problema oko tamanjenja janjetine u to vrijeme.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 12:20   #179
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post


Pelle, meni je u 17h već 3.-4.obrok u danu, ovisno o tome kada sam ustala. Jedem 5-6x dnevno (manje obroke).

Moji inače doručkuju oko 9, ručak je oko 15h. Nemamo problema oko tamanjenja janjetine u to vrijeme.
kako moja familija ne voli ništa od obveznih jela za Uskrs i oko Uskrsa,osim bakalara i kopriva na Veliki petak - ja sam free od svih šunki,jaja,janjaca i lukaca.
Morti spečem kakav koljačić s čokoladom,to prolazi uvijek.
Na Veliki petak ću raditi bakalar na koprivama.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 13:30   #180
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Daklen, današnji dan me ponukao da otvorim ovu temu.

Današnji Veliki četvrtak se kod nas još zove Zeleni četvrtak jer se na današnji dan, još od davnina, uvijek spremalo za obid nešto od zelja, u stara vremena obično od raštike, a u novije i kelj ili svježi kupus.

Pa eto, da se ne zaborave ti običaji
A ja baš danas planirala pesto genovese za ručak. Jel se i to računa pod zelenjavu?
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.