Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2013., 15:35   #21
Ja te razumijem i ne znam kako možeš izdurat s takvom osobom. Nema ti tu kompromisa, ak ne prolupaš sad, budeš za šest mjeseci. Razmisli ti o tome kako da se vi lijepo raziđete.

Ja mogu razumjet da se njemu nekad ne da van, pa recimo ti odeš s ekipom, ali da je stalno umoran i baš je "kućni tip", a ti ne - nema ti tu kruha. Gledam frendove, njezin muž obožava landrat po vani, šumi, planinama, a ona mrzi prirodu. Naravno da ga ona jebe svaki put kad on kroči nogom iz kuće, a on ode sav nadrkan i živi u strahu radi svoje želje što voli biti u prirodi. MIslim da će se razvesti kad im klinci budu veći, ne vjerujem da neće.
cica2014 is offline  
Old 18.01.2013., 15:36   #22
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post

Nije mi dosadno u životu, on je dosadan.


Ne tražim kruha preko pogače, samo savjet kako da pregrmim večeras, a da ne napravim neko sranje...
Ako je tako onda kratkoročno- reci da su te zvali na pivu, grudanje, da se ljute ako ne dođeš bla bla srać, truć i ponudi ga da pođe s tobom (u slučaju da to imalo ulazi u obzir )

Dugoročno-ozbiljno razmisli da vam učiniš uslugu i odjebeš ga. Možda čovjek nekoj bude najzanimljiviji na svijetu
Miss Dalia is offline  
Old 18.01.2013., 15:37   #23
Godinu dana veze bez ikakvih svada? Zar to postoji?
Nije ni cudo kaj ti je dosadan..
Daj mu malo srac srac, kenj kenj and let the games begin
__________________
There are no wrong choices; there are only different choices.
catarsis is offline  
Old 18.01.2013., 15:38   #24
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post

Ne tražim kruha preko pogače, samo savjet kako da pregrmim večeras, a da ne napravim neko sranje...
savjet ti je da se niti ne nalaziš s njim, nego odeš s tim tvojim društvom na cugu ili što već, a s njim prekineš jedan drugi dan..oči u oči, ne preko fejsa.

Ili se nađi s njim večeras i prekini s njim. Možda je to i bolje. da ga ne zavlačiš ni dan duže nego što je potrebno..
Trilla is offline  
Old 18.01.2013., 15:39   #25
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
moj mali je dosadan
al tako je drag
on je miran i naporan
kao crni mrak

jedna gruda, druga gruda
ispod haljine
e moj mali drugima ide

moj mali je dosadan
kao da je star
moj mali je dosadan
nikad ne ide u grad

oblacim jaknu sa nitnama
i pijem pivo bez pjene
on nosi tugu u ocima
a ne voli grudanje

nemam inspiracije dalje


ajde da si me i ti jednom nasmijao
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 18.01.2013., 15:41   #26
Pije pivu.

Nakon koje je isto dosadan.

Idem se sad počet spremat, pa ću si još razmislit o opcijama...






Mislila sam da netko ima kakvu ideju za quick-fix ove situacije, ali vidim da me savjetujete da prekinemo.

Možda ga onda ostavim još večeras.
__________________
When you're slapped, you'll take it and like it.
Malteški Paun is offline  
Old 18.01.2013., 15:42   #27
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Pije pivu.

Nakon koje je isto dosadan.

Idem se sad počet spremat, pa ću si još razmislit o opcijama...






Mislila sam da netko ima kakvu ideju za quick-fix ove situacije, ali vidim da me savjetujete da prekinemo.

Možda ga onda ostavim još večeras.
E jesi protratila godinu dana života ...svaka čast
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 18.01.2013., 15:55   #28
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Upravo odbojavam sate do izlaska sa svojim dečkom. Skupa smo oko godinu dana i nemamo ama baš nikakvih konfliktnih situacija u vezi. Sve je super. Ali danas sam izgleda ustala na lijevu nogu jer bih radije provela večer sa bilo kime radije nego s njim.


Odbila sam kavu, grudanje, pivu i ekipno druženje navečer jer se PODRAZUMIJEVA da ćemo se nas dvoje naći večeras jer se nismo vidjeli tjedan dana s obzirom na vremenske uvjete. ...

Nemam se kome povjeriti, a da ne pomisle da sam bedasta.

Dešava se ovo često da partner nakon godinu dana veze dosadi..
...jednostavno mlađim curama danas sve brzo dopizdi jer žele od tipa sve ,sad ili odmah..
Pošto sve drugo štima kako kažeš, problem je u tebi koja si ustala na lijevu nogu i zabrijala da je dečko dosadan !
Najvjerojatnije je to istina jer da nije nebi o tome razmišljala i došla ovdje prodavat priču o simptomima dosade.
Nedavno sam shvatio da tvoj problem postoji kod dosta žena koje žele da tip oko nje skače ko klaun u cirkusu da daje sve od sebe a za uzvrat dobije mrvice ili ništa.....da ne kažem konstantno nadrkanu facu ako nije po njenom
To je najnovije oružje kojim se koriste žene u namjeri da muškarac shvati kolika je mizerija od bića ,što sve mora progutat da bi dobio p....
Kissme is offline  
Old 18.01.2013., 16:12   #29
eh, sta je jedan moj frend radio...isto tako curi bilo dosadno, njemu se ne da vani. onda jedan dan njemu dopizdilo, pa je natjeravao curu svaku noc da izlaze, do jutra...nakon sto se ova izmorila, prestala je kenjkati da joj je dosadno. a da.
__________________
"I'm-a Wario, I'm-a gonna win!"
Fergazer is offline  
Old 18.01.2013., 16:22   #30
Quote:
Fergazer kaže: Pogledaj post
eh, sta je jedan moj frend radio...isto tako curi bilo dosadno, njemu se ne da vani. onda jedan dan njemu dopizdilo, pa je natjeravao curu svaku noc da izlaze, do jutra...nakon sto se ova izmorila, prestala je kenjkati da joj je dosadno. a da.

Kako je to natjeravo ..Kolcem?
Kissme is offline  
Old 18.01.2013., 16:24   #31
Za štagod pričekaj do sutra.
danestonapisem is offline  
Old 18.01.2013., 16:27   #32
Quote:
Kissme kaže: Pogledaj post

Kako je to natjeravo ..Kolcem?
djes bukvalac

ma jooook...jednostavno - spremi se i idemo vani, pa bude ono - a meni se neeee daaaaa... i sve dotle dok joj se bas nije dalo.
__________________
"I'm-a Wario, I'm-a gonna win!"
Fergazer is offline  
Old 18.01.2013., 16:29   #33
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Pije pivu.

Nakon koje je isto dosadan.

Idem se sad počet spremat, pa ću si još razmislit o opcijama...






Mislila sam da netko ima kakvu ideju za quick-fix ove situacije, ali vidim da me savjetujete da prekinemo.

Možda ga onda ostavim još večeras.

kupi si psa.....
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Old 18.01.2013., 16:40   #34
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Sve drugo štima.
nemoze nista stimat ak van nije zanimljivo zajedno.
Vladik is offline  
Old 18.01.2013., 17:24   #35
s njime jer s njime obavi ono seksualno i s tim je sita za par sljedecih dana. i tako zivi. nitko ne zna za to... itd

planirana cura ali bez vecih zivotnih uspjeha

tu je di je i dalje od tog ne ide

kriva smjernica vec na samom pocetku zivota
vjerujem da faks koji namjerava ili je vec upisala joj nije onaj koji je htjela
MillionMan is offline  
Old 18.01.2013., 17:31   #36
S kim si, takav si. Kažu ljudi. Zašto ga ti zanimljiva ne učiniš zanimljivim i zabavnim? Pokaži mu primjerom kako je to biti zabavan.
Kefal is offline  
Old 18.01.2013., 17:49   #37
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
E jesi protratila godinu dana života ...svaka čast:ro fl:
A šta ću...
Quote:
Kissme kaže: Pogledaj post
Dešava se ovo često da partner nakon godinu dana veze dosadi..
...jednostavno mlađim curama danas sve brzo dopizdi jer žele od tipa sve ,sad ili odmah..
Pošto sve drugo štima kako kažeš, problem je u tebi koja si ustala na lijevu nogu i zabrijala da je dečko dosadan !
Najvjerojatnije je to istina jer da nije nebi o tome razmišljala i došla ovdje prodavat priču o simptomima dosade.
Nedavno sam shvatio da tvoj problem postoji kod dosta žena koje žele da tip oko nje skače ko klaun u cirkusu da daje sve od sebe a za uzvrat dobije mrvice ili ništa.....da ne kažem konstantno nadrkanu facu ako nije po njenom
To je najnovije oružje kojim se koriste žene u namjeri da muškarac shvati kolika je mizerija od bića ,što sve mora progutat da bi dobio p....
Ne treba skakati oko mene i ne mrgodim se, ali razmišljam početi...
Quote:
Fergazer kaže: Pogledaj post
eh, sta je jedan moj frend radio...isto tako curi bilo dosadno, njemu se ne da vani. onda jedan dan njemu dopizdilo, pa je natjeravao curu svaku noc da izlaze, do jutra...nakon sto se ova izmorila, prestala je kenjkati da joj je dosadno. a da.
Gnjavio me nešto sitno s planovima za novu godinu, pa mu nisam uspijevala objasniti da to ne treba baš toliko planirati, ali valjda kad čovjek izlazi van jednom u 6 mjeseci onda mu se ne može objasniti da je novogodišnji izlazak samo "obučeš se i idemo bilogdje"...
Quote:
danestonapisem kaže: Pogledaj post
Za štagod pričekaj do sutra.


Dolazi po mene za pola sata, nisam sigurna da neću napraviti neko sranje.
Quote:
floki_ne_daj_se kaže: Pogledaj post
kupi si psa...:Sna jper:..
imam psa i neću ga upucat snajperom
Quote:
Vladik kaže: Pogledaj post
nemoze nista stimat ak van nije zanimljivo zajedno.
Njemu je valjda zanimljivo.
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
s njime jer s njime obavi ono seksualno i s tim je sita za par sljedecih dana. i tako zivi. nitko ne zna za to... itd

planirana cura ali bez vecih zivotnih uspjeha

tu je di je i dalje od tog ne ide

kriva smjernica vec na samom pocetku zivota
vjerujem da faks koji namjerava ili je vec upisala joj nije onaj koji je htjela
vidoviti milaonman



Quote:
Kefal kaže: Pogledaj post
S kim si, takav si. Kažu ljudi. Zašto ga ti zanimljiva ne učiniš zanimljivim i zabavnim? Pokaži mu primjerom kako je to biti zabavan.
Mogu mu jedino pokazat kako će provesti petak navečer sam jer me uzima zdravo za gotovo.
__________________
When you're slapped, you'll take it and like it.
Malteški Paun is offline  
Old 18.01.2013., 17:52   #38
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Mogu mu jedino pokazat kako će provesti petak navečer sam jer me uzima zdravo za gotovo.
Kako će onda naučiti što je zabava? Povedi ga u život, zabavi ga i pokaži mu primjerom kakav treba biti.
Kefal is offline  
Old 18.01.2013., 17:54   #39
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Sve drugo štima.
A šta je to drugo što štima?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 18.01.2013., 17:54   #40
Inače to ide tako, probudiš se jedno jutro nadrkan i odlučiš da bi baš danas mogao prekinuti jednogodišnju vezu?

Kakva vam je veza bila ovih godinu dana? Zbog čega si točno bila s njim do sada?
komplicirana87 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger