Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2008., 00:59   #1
dodaci prehrani!!!TERETANA:)

Evo počeo sam sa teretanicom ima dva mjeseca.radim tri puta tjedno odvojene mišićne skupine i jedan put tjedno trčim.Od dodataka prehrani uzimam mass(scitec) , whey protein(isto scitec) sa traubenzuckerom iz dm-a i centrum multivitamin-mineral.Rezultati su zbilja fascinirajući.Pazim na prehranu koliko mogu.
Sad me zanima jeli ovo ok i dali da se i dalje držim toga,jer ja nisam neki profi a i koliko vidim s ovim svim su rezultati skroz ok i zadovoljavajući.
PS:bio bi zahvalan da se jave iskusniji u ovom području.
HVALA
tutti_frutti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 01:10   #2
e još ovo

Quote:
tutti_frutti kaže: Pogledaj post
Evo počeo sam sa teretanicom ima dva mjeseca.radim tri puta tjedno odvojene mišićne skupine i jedan put tjedno trčim.Od dodataka prehrani uzimam mass(scitec) , whey protein(isto scitec) sa traubenzuckerom iz dm-a i centrum multivitamin-mineral.Rezultati su zbilja fascinirajući.Pazim na prehranu koliko mogu.
Sad me zanima jeli ovo ok i dali da se i dalje držim toga,jer ja nisam neki profi a i koliko vidim s ovim svim su rezultati skroz ok i zadovoljavajući.
PS:bio bi zahvalan da se jave iskusniji u ovom području.
HVALA
još da kažem razlog zašto sam se odlučio sa scitec..razlog je taj što je najjeftiniji.nije najbolji ali...studentski život je takav-treba pazit na džep.najbolji dodatak prehrani je menza.MENZA JE ZAKON!!!
tutti_frutti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 17:53   #3
Quote:
tutti_frutti kaže: Pogledaj post
Rezultati su zbilja fascinirajući.

ako je tako, nastavi i dalje kao i do sad, kad stane onda mijenjaj
cvio14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 01:10   #4
s obzirom da si početnik... ovo ti je sasvim dovoljno, iako bi ja ovaj "mass" izbacio jer je to sranje (sorry na izrazu)... bacanje novaca... to se temelji samo na tome da ima velik postotak ugljikohidrata...

i da... dok napreduješ... nema potrebe ništa mjenjat...
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 01:18   #5
Quote:
tutti_frutti kaže: Pogledaj post
još da kažem razlog zašto sam se odlučio sa scitec..razlog je taj što je najjeftiniji.nije najbolji ali...studentski život je takav-treba pazit na džep.najbolji dodatak prehrani je menza.MENZA JE ZAKON!!!
sad mi ti objasni...neznam,izasao sam van tih krugova prije par godina..ali:

kako moze 4kg proteina od Sciteca koštati 400kn, a 1kg proteina od npr.Labrade 270kn?? čini mi se da su te cijene bile
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 12:07   #6
Quote:
THE_BEATLES kaže: Pogledaj post
sad mi ti objasni...neznam,izasao sam van tih krugova prije par godina..ali:

kako moze 4kg proteina od Sciteca koštati 400kn, a 1kg proteina od npr.Labrade 270kn?? čini mi se da su te cijene bile
ja kupujem 5 kg za cca 700 kn sa još jednim prijateljem popola...tako da mi ispadne 2,5 kg oko 370 kn..tako nešto..u usporedbi s weiderom npr je skrooooz ok..isto tako i u usporedbi s polovicom drugih proizvođača.Uzimam whey protein concetrate.
tutti_frutti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 12:09   #7
Quote:
tutti_frutti kaže: Pogledaj post
ja kupujem 5 kg za cca 700 kn sa još jednim prijateljem popola...tako da mi ispadne 2,5 kg oko 370 kn..tako nešto..u usporedbi s weiderom npr je skrooooz ok..isto tako i u usporedbi s polovicom drugih proizvođača.Uzimam whey protein concetrate.
e i nije neki shit kao što su znali ovdje po forumu pričat...ja vidim rezultat,a ne vidim razlog zašto bi svoje dragocjene pare bacao u prah(whey prah)..haha
tutti_frutti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 12:27   #8
neka iskusni pomognu:)

E trebam još jedan savjet...u jadni vi s menom ispilat ću vas...
Sad se prebacujem iz teretane u boksački klub gdje inače treniram pa me zanima kakav bi rapored vježbanja s utezima mogao tamo koristiti..naprimjer ponedjeljak,srijeda,petak...to bi bilo idealno.ali da vam kažem što posjeduje klub od sprava:gladijator,bench,male i velike šipke sa svim živim težinama utega,klupa za trbušnjake,šipka za zgibove...Bio bih zahvalan kad bi mi netko napravio raspored koju spravu raditi,kojim danom i koje vježbe s kojim težinama...ugl cjelokupan program.Težak sam 72 kg i visok 183.
tutti_frutti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 17:57   #9
ko prvo kupi si neki kvalitetniji whey... to ne predstavlja samo "prah", whey nemože bit 1kg= 100 kn ... ko zna što sve namješaju unutra
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 00:16   #10
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
ko prvo kupi si neki kvalitetniji whey... to ne predstavlja samo "prah", whey nemože bit 1kg= 100 kn ... ko zna što sve namješaju unutra
brašno, šečer u prahu, aroma...ma to je sve fake

treba jesti meso!!!
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 03:18   #11
Quote:
THE_BEATLES kaže: Pogledaj post
brašno, šečer u prahu, aroma...ma to je sve fake

treba jesti meso!!!
ne slažem se... nakon treninga mišići trebaju nešto za oporavak što će doć brzo do njih a to je whey sa glukozom

p.s. kad već kupujete whey, platite malo više pa kupite pravu stvar: labrada, optimum nutrition i slično ... a ne neke gluposti jer tamo svašta umješaju
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 21:24   #12
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
ne slažem se... nakon treninga mišići trebaju nešto za oporavak što će doć brzo do njih a to je whey sa glukozom

p.s. kad već kupujete whey, platite malo više pa kupite pravu stvar: labrada, optimum nutrition i slično ... a ne neke gluposti jer tamo svašta umješaju
a radiš u labradi ili optimumu pa znaš šta se pakira?. nemoj samo s tim 100% garancijama
__________________
Glosy
Glosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 23:15   #13
Quote:
tutti_frutti kaže: Pogledaj post
Evo počeo sam sa teretanicom ima dva mjeseca.radim tri puta tjedno odvojene mišićne skupine i jedan put tjedno trčim.Od dodataka prehrani uzimam mass(scitec) , whey protein(isto scitec) sa traubenzuckerom iz dm-a i centrum multivitamin-mineral.Rezultati su zbilja fascinirajući.Pazim na prehranu koliko mogu.
Sad me zanima jeli ovo ok i dali da se i dalje držim toga,jer ja nisam neki profi a i koliko vidim s ovim svim su rezultati skroz ok i zadovoljavajući.
PS:bio bi zahvalan da se jave iskusniji u ovom području.
HVALA

Evo neko moje razmisljanje sta se tice tebe.
Ovak, prvo ja bih izbacio mass i uglavnom se orijentirao na whey+ glukoza, vitamini/minerali i ja bi jos ubacio riblje ulje. Valjda znas da je prehrana cak i vaznija od same tegane, ubiti ovisi koji ti je cilj.
Sad bi bilo dobro da napises koji ti je cilj masa/definicija?, visina, tezina, program treninga, prehrane...
Kak ti je trening odvojen po grupama?

Ovo sta si sad dobio "misica" (iako neznam kak to izgleda kad kazes da je fascinirajuce?)je normalno za pocetnike iako si to mogao i bolje iskoristit uz dobro educiranje prije nego si krenuo u teretanu, tzv beginers blastoff.. sad samo nemoj ocekivat da ces nastavit tim tempom.

eto tolko od mene.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 23:25   #14
Tek sad vidim da si sam sebe quotao

Neznam zasto se tolko zamarate sa proizvodacima wheya? niste profesionalci da morate pazit na svaki gram P,UH il M vazno je da unutra nema neceg drugog. negdje sam procitao da su testirali odredene marke wheya i da su uglavnom bili sadrzaji koji su navedeni na etiketi.
Ja sam koristio on Biotecha Myogenic i sasvim je ok, pogotov za pocetnike koji jos uce pravilno izvodit vjezbe i pravilno se hranit.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.