Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2011., 18:06   #3341
bok ekipa,
planiram ovih dana malo u shopping skoknuti.
jel se isplati sada ili cu naletiti na slabu ponudu kao u zegeju?
tnx na odgovorima
__________________
You say potato, I say vodka
frikusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 17:30   #3342
jesenska kolekcija

Mene zanima kad u Grazu stiže jesenska kolekcija (majčice/jaknice/cipele) - kad je najveći izbor - u rujnu ili tek listopadu? Isto tak, gdje preporučujete da je bolji izbor - negdje u centru ili Seiersberg?

Thx...
Missread is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 15:48   #3343
Quote:
Missread kaže: Pogledaj post
Mene zanima kad u Grazu stiže jesenska kolekcija (majčice/jaknice/cipele) - kad je najveći izbor - u rujnu ili tek listopadu? Isto tak, gdje preporučujete da je bolji izbor - negdje u centru ili Seiersberg?

Thx...
Stigla je već odavno U centru imaš dva H&M-a koja su meni osobno super. Mislim da ti je najbolja varijanta otić u Seisberg i onda nakon u centar, tako ćeš najviše kupit. I sniženja mooožda sad malo uhvatiš, neke ostatke. Većinom je sve jesenska kolekcija
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 11:25   #3344
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Stigla je već odavno U centru imaš dva H&M-a koja su meni osobno super. Mislim da ti je najbolja varijanta otić u Seisberg i onda nakon u centar, tako ćeš najviše kupit. I sniženja mooožda sad malo uhvatiš, neke ostatke. Većinom je sve jesenska kolekcija
E, super, tražim baš jesensko/zimsko, vani su barem ažurni s novim kolekcijama, a ne kako ovi naši u manjim gradovima da dobivaju jesensku kolekciju u 10-om mjesecu...

Nego, kojih dućana uopće ima u centru (cipele/odjeća/tehnika)? Nisam još bila u centru, već samo u Seiersbergu, pa je svaki info dobro došao...
Missread is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:30   #3345
U centru imaš dva H&Ma, Orsay, Tally, Zara, Pimkie, New Yorker.. To je ono čega se sjećam. Od cipela se sjećam samo Humanica
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 15:31   #3346
Kastner & Öhler.

Od tehnickih ducana ima Peluga.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 17:23   #3347
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
U centru imaš dva H&Ma, Orsay, Tally, Zara, Pimkie, New Yorker.. To je ono čega se sjećam. Od cipela se sjećam samo Humanica
e, super, fala na info cure...
Missread is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 05:50   #3348
Od kud Cro. Ex. polazi točno?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 13:49   #3349
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Od kud Cro. Ex. polazi točno?
Kraj Glavnog kolodvora, izađeš iz tramvaja i pogledaš put desno. Bude bus parkiran sa strane, odmah preko puta onog vanjskog kafića kraj Glavnog
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 03:14   #3350
pozz
jel se isplati sada krajem 8.mjeseca ici u Graz?? ima li jos nekakvih snizenja ili su uglavnom dosle nove kolekcije pa je sve jos relativno skupo? trebala bih si kupit neke lagane vestice ,obicne majce ,traperice itd.
lily.eternal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:48   #3351
Quote:
lily.eternal kaže: Pogledaj post
pozz
jel se isplati sada krajem 8.mjeseca ici u Graz?? ima li jos nekakvih snizenja ili su uglavnom dosle nove kolekcije pa je sve jos relativno skupo? trebala bih si kupit neke lagane vestice ,obicne majce ,traperice itd.
Isto me zanima anybody??
love_peace222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 16:45   #3352
ja ću ići 14.9 u graz
zanima me jel teško naći ikeu i taj seisberg??

mi kad idemo, uvijek se zagubimo sa autom a u grazu nisam bila već 5-6 god
jel teško naći?
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 16:47   #3353
Ideš opet autom ili?
Pa nije to teško nać, obzirom da se dolazi autocestom onda prije samog graza postoje izlazi za Seisberg (on je prvi), i nakon njega 3-4min izlaz za IKEU. Ne može se baš lako pogriješit
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 17:11   #3354
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Ideš opet autom ili?
Pa nije to teško nać, obzirom da se dolazi autocestom onda prije samog graza postoje izlazi za Seisberg (on je prvi), i nakon njega 3-4min izlaz za IKEU. Ne može se baš lako pogriješit
da, da idemo sa autom

znači to je odmah na autocesti, mislim na seisberg? i odmah nakon toga je ikea jel?

ajde super onda, valjda neće biti tako teško

jel netko zna jel ima tamo replay dućan za manju djecu?
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 17:37   #3355
Quote:
ane_007 kaže: Pogledaj post
da, da idemo sa autom

znači to je odmah na autocesti, mislim na seisberg? i odmah nakon toga je ikea jel?

ajde super onda, valjda neće biti tako teško

jel netko zna jel ima tamo replay dućan za manju djecu?
Da, oba skretanja su s desne strane, taman onako kako i dolaziš. I brzo nakon toga je IKEA, s tim da kraj IKEE imaš jedan kružni tok al lako ga skužiš
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 22:59   #3356
ok, puno hvala
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 13:27   #3357
Pozdrav!


Da li ide tko mozda u Graz da mi uzme jednu haljinu u H&M? Platila bih unaprijed (10eura je cijena)?

Pretty please!
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 14:06   #3358
možda malo glupo pitanje ali vi koji idete redovito tamo ( 2-3 puta godišnje) znate njemački ili se sporazumjevate na engleskom, znakovnom jeziku, govoru tjela ....
i dali je netko bio u grazu sredinom 12. i kakve su cijene bile s obzirom da se sada i u zagrebu može proći dobro
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 14:26   #3359
Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
možda malo glupo pitanje ali vi koji idete redovito tamo ( 2-3 puta godišnje) znate njemački ili se sporazumjevate na engleskom, znakovnom jeziku, govoru tjela ....
i dali je netko bio u grazu sredinom 12. i kakve su cijene bile s obzirom da se sada i u zagrebu može proći dobro
ja njem. znam dosta losije od eng., pa ako trebam nesto krenem pricati na njem. ako ide, ide, ako ne, prebacim se na eng.

sredinom 12. sam bila prosle god. bila je ok ponuda, bilo je jako malo stvari na snizenju, jer jos nisu krenula ona zimska snizenja, ali ponuda je bila skroz dobra (sto se tice stvari koje nisu bile snizene)... cijene su iste ko kod nas, ako mislis na h&m... a i u drugim ducanima je skoro isto...
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 17:05   #3360
hvala na odgovoru. bio sam prije par god tamo zato što kod nas nije bilo tih jeftinijih dućana ( hm i slični) pa sam mislio ići sredinom 12. zbog poklona/ odjeće/ obuće bla bla bla
nači danas ljudi idu u graz više zbog navike nego zbog jeftinoće ili veličine asortimana.
a kaj je s hranom, tehnika
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.