Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2011., 13:28   #3441
Kada se ide busom do Graza da li dozvoljavaju šoferi da se utrpa dole u prtljažni prostor neki manji komad namještaja? (konkretno pitam za stol)?
__________________
Ako podignes pogled neces vidjeti granice...
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 13:40   #3442
hmmm
to ti je najbolje pitat u agenciji,ja sam prije s autoturistom išao
znam da je tada ekipa LCD-ove kupovala još jer ih u HR nije bilo,tak da bi ti taj stol mogao proć
in the middle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:09   #3443
Nisam još nikad bila u Grazu pa planiram za ovaj val sniženja. Jel se zna kada počinju? Poslije nove godine kao i kod nas ili ranije?
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 20:51   #3444
u Grazu u pravilu sniženja počinju tjedan dana prije Božića-tada je snižena većina kolekcije,a u tjednu između Božića i Nove sniženo je sve
in the middle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 21:02   #3445
Quote:
in the middle kaže: Pogledaj post
u Grazu u pravilu sniženja počinju tjedan dana prije Božića-tada je snižena većina kolekcije,a u tjednu između Božića i Nove sniženo je sve
Pa može li bolja vijest? Hvala puno, vidimo se tamo
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 19:39   #3446
Quote:
bianca kaže: Pogledaj post
Kada se ide busom do Graza da li dozvoljavaju šoferi da se utrpa dole u prtljažni prostor neki manji komad namještaja? (konkretno pitam za stol)?
koliko ja znam, daju u autoturistu da se dolje u busu stavi sta god ih zamolis, samo onda ti trebas pripaziti na carinu, ako je stol skuplji
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:33   #3447
U subotu idemo u Graz, busom. Prvi nam je put pa nemamo pojma ni o čemu. U programu je shopping u Seiersbergu, ako bude vremena. Čujem da je to neki veliki centar. Da li je bolje otić u neki manji za obavit brzinski shopping? U planu je i božićni sajam. Da li netko zna što tamo ima?
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 01:02   #3448
Quote:
bianca kaže: Pogledaj post
Kada se ide busom do Graza da li dozvoljavaju šoferi da se utrpa dole u prtljažni prostor neki manji komad namještaja? (konkretno pitam za stol)?

može, naravno. zadnji put kad sam bila sve je dolje bilo puno i pun bus, od ormara, špigala, cvijeća... sam pazi na carinu
__________________
potpis.
flawless is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 09:53   #3449
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
U subotu idemo u Graz, busom. Prvi nam je put pa nemamo pojma ni o čemu. U programu je shopping u Seiersbergu, ako bude vremena. Čujem da je to neki veliki centar. Da li je bolje otić u neki manji za obavit brzinski shopping? U planu je i božićni sajam. Da li netko zna što tamo ima?
mislim da ti je bolje ići u centar grada,tamo imaš sve dućane koji posjoje u trgovačkim centrima+graz je stvarno prekrasan za razgledat u pauzama između dućana
in the middle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 18:19   #3450
kad ono krecu popusti u grazu? mislim ici u sijecnju ..mislim da tada jesu
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 18:23   #3451
Hvala ti.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 11:09   #3452
imam mwst od 5.11.2010, koliko mi to još vrijedi? na papiru piše 3 godine, ili sam to ja krivo shvatio?

još nešto, može li se podići gdje u zg i kolika je naknada (ako postoji) na iznos od 78 eura?
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 11:06   #3453
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
imam mwst od 5.11.2010, koliko mi to još vrijedi? na papiru piše 3 godine, ili sam to ja krivo shvatio?

još nešto, može li se podići gdje u zg i kolika je naknada (ako postoji) na iznos od 78 eura?
kolko ja znam merver je prije vrijedio 6 mjeseci
ako ga još možeš podić probaj u pošti u jurišićevoj ili na glavnom...nema nikakve naknade
in the middle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 11:35   #3454
Kako ide to s povratom poreza? Jel moze na vise racuna i kakvi sve racuni mogu biti? Samo iz trgovina?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
Domagoj R is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 18:14   #3455
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
U subotu idemo u Graz, busom. Prvi nam je put pa nemamo pojma ni o čemu. U programu je shopping u Seiersbergu, ako bude vremena. Čujem da je to neki veliki centar. Da li je bolje otić u neki manji za obavit brzinski shopping? U planu je i božićni sajam. Da li netko zna što tamo ima?
kako je prosao shopping? ima li snizenja vec polagano
love_peace222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 20:14   #3456
Pozdrav! Evo ja sam jučer bila u Grazu, sniženja još uvijek nema. Ima nešto sitno u svakom dućanu ali od baš pravih sniženja još zasad ništa.
sally888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 10:58   #3457
Idem prvi puta u Graz, ali kao adventski izlet. Nažalost u sklopu njega, nemamo obilazak Otoka na Muri, pa me zanima da li je to daleko od centra?
Sa druge pak strane kao sveku ženu, zanima me da li u centru ima kakav šoping centar ili su isključivo zasebni dučani ?
NEZAMJETNA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 11:03   #3458
Zna li netko ako se plaća Maestro karticom u dučanima u inozemstvu (u ovom je to slučaju Graz), kolika je provizija?
NEZAMJETNA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 11:58   #3459
Nema nikakve provizije, jedino ako dižeš gotovinu na bankomatu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 13:06   #3460
Quote:
sally888 kaže: Pogledaj post
Idem prvi puta u Graz, ali kao adventski izlet. Nažalost u sklopu njega, nemamo obilazak Otoka na Muri, pa me zanima da li je to daleko od centra?
Sa druge pak strane kao sveku ženu, zanima me da li u centru ima kakav šoping centar ili su isključivo zasebni dučani ?

Otok na Muri nije daleko od centra, rekla bih kojih 10 minuta pješke od glavnog trga. A što se dućana tiče, više manje su to zasebni dućani, svi blizu jedan drugog tako da je meni osobno veći gušt kupovati u gradu uz božićnu atmosferu koja se osjeti na ulicama
sally888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.