Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2016., 19:53   #4561
Za početak uplati par eura sa skrilla i probaj onda withdraw i mislim da će automatski ić,a ako ne onda idi na live chat i trazi njih...
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 17:00   #4562
Ostalo je još par računa,i dalje po nižoj cijeni
limitles is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 13:29   #4563
Bilo kakvoj vrsti oglasa nije mjesto na ovom PDFu već na oglasima, tako da će se ubuduće takvi postovi sankcionirati i brisati.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 19:27   #4564
Evo izasla psk mobilna aplikacija za android http://pskmobile.hr. .. Za sada mi se cini dobra

Sent from my S7edge
DOLKIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 21:14   #4565
Jel može ko reć koliko sa bwina triba da doše na skirl?
__________________
Jesi li čuo štoje Janica rekla.
matoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 22:11   #4566
Quote:
matoc kaže: Pogledaj post
Jel može ko reć koliko sa bwina triba da doše na skirl?
Nekad treba i do 7 dana... Smeće od klade...
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 05:46   #4567
Quote:
Tunjica kaže: Pogledaj post
Nekad treba i do 7 dana... Smeće od klade...
Mater im jeben, nikad oni neće isplatit ovo.
__________________
Jesi li čuo štoje Janica rekla.
matoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 22:20   #4568
Quote:
matoc kaže: Pogledaj post
Mater im jeben, nikad oni neće isplatit ovo.
Hoce, polako.
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 13:24   #4569
Quote:
Tunjica kaže: Pogledaj post
Hoce, polako.
Nisna se tu kladija 4 godine, sad je bilo jedino tu to odigrat i možda me budu namjerno jebali, ko to zna više. Tonybet mi nikad nije isplatija 600 eura, izlagali da ne živin na istoj adresi koju san napisa u registraciji
__________________
Jesi li čuo štoje Janica rekla.
matoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 13:48   #4570
Quote:
matoc kaže: Pogledaj post
Nisna se tu kladija 4 godine, sad je bilo jedino tu to odigrat i možda me budu namjerno jebali, ko to zna više. Tonybet mi nikad nije isplatija 600 eura, izlagali da ne živin na istoj adresi koju san napisa u registraciji
Tonybet je isto smeće, nakon dva picka me limitirao na 0,5E.
Bilo je već ovdje, na prste jedne ruke imaš klade u kojima se možeš normalno kladiti, ostale su sve za ništa...
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 13:48   #4571
Bwin je dno fakin dna. Meni limitirali uloge na 0,01 euro nakon možda 15 odigranih smiješnih single oklada na nba igrače s bezveznim low stake ulozima do 30 eura.
Balfron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 19:36   #4572
dobro, koliko debilima s bwina treba da im "interna revizija" pregleda isplatu. najebem im se majke po sred picke.

znali su instant uzet, al na isplatu je sve usporeno. dno.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 21:01   #4573
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
dobro, koliko debilima s bwina treba da im "interna revizija" pregleda isplatu. najebem im se majke po sred picke.

znali su instant uzet, al na isplatu je sve usporeno. dno.
Jesi ih kontaktirao putem telefona? To dosta ubrza stvari.


off topic: Imam 10-ak paketa netellera+bet365 računa,pa ako nekom treba nek se javi u poruke.
limitles is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 21:20   #4574
ma čekam dva dana, nije puno, ali čekam. u ponedjeljak ću ih nazvati, ovo nema smisla.

nisam navikao na ovo...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 21:24   #4575
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
ma čekam dva dana, nije puno, ali čekam. u ponedjeljak ću ih nazvati, ovo nema smisla.

nisam navikao na ovo...
Ma najbolje ti je tako,ide puno brze telefonom.
limitles is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:42   #4576
Kakav je 10bet? Privlači me ovaj bonus od 200€. Valjda im se može vjerovati. Pušem na hladno jer je netko prije par strana spominjao neki xbet i njihove malverzacije pa rekoh da nisu prešli s rimskih deset na arapskih 10.
Znam da moram odvrtiti dosta love prije nego što ga isplatim, ali u ovo vrijeme Wimbledona i Eura to ne bi trebao biti problem.
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:50   #4577
Quote:
Neno_87 kaže: Pogledaj post
Kakav je 10bet? Privlači me ovaj bonus od 200€. Valjda im se može vjerovati. Pušem na hladno jer je netko prije par strana spominjao neki xbet i njihove malverzacije pa rekoh da nisu prešli s rimskih deset na arapskih 10.
Znam da moram odvrtiti dosta love prije nego što ga isplatim, ali u ovo vrijeme Wimbledona i Eura to ne bi trebao biti problem.
Nikakav.
Bonus nisam dobio.
Općenito te priče s bonusom su navlakuša. Pa neće vam nitko dati 200E na lijepe oči.
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 15:29   #4578
Nije baš na lijepe oči. U biti je bolje bez bonusa, ali kad već nude zašto ne uzeti.

Dat ću ti primjer bet365 jer sam tamo proveo najviše vremena, da ostvariš bonus od 200€ bilo je potrebno uplatiti 200€ (isto kao i kod 10bet-a), ali da bi ga mogao povući moraš okrenuti bonus 5 puta na koef. koji ne smije biti manji od 1.60. Eto vidiš da nije baš na lijepe oči. Dobra je stvar da onih svoji 200€ barem možeš povući ako ništa drugo.

Stvar tih bonusa je da te namame pa ti uzmu sve. Klasika. To sve znam.

Nije mi baš poznata ta klada pa mi nije baš svejedno ući s 200€ u nju.

Ali u međuvremenu se javila mafija iz bet365 pa nude neki bonus na uplatu do 100€. Bit će dovoljno.
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 10:31   #4579
Pozdrav ekipa.
Nisam se kladio online valjda još od 2008 kada sam sve uplate i isplate radio putem deviznog računa otvorenog u banci.
Jučer sam uplatio 1000 kn na Unibet putem Visa prepaid kartice (kartica za online shooping) koju imam otvorenu u banci.
Nisam uopće bio upoznat sa novim zakonom i sada me brine da li mogu imati problema sa poreznom zbog uplate na online kladionicu.
Da li uopće trebam brinuti ili su to više stavke za plašenje ekipe?
Kako bi gledali na to da sada povučem nazad tih 1000 kn sa on line kladionice na Visa prepaid account jer sam prvobitno uplatio u neznanju?
SeeK1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:17   #4580
U principu si u prekrsaju, ali mala je mogucnost da ti netko naplati kaznu. Tako je barem trenutno. Nitko nije nadrapao zbog toga.

Najsigurnije je ici preko skrilla i onda si prakticki cist. To ce ti objasniti netko upuceniji.

Ja za sad nastavljam direktno sa i na devizni jer se radi o malim iznosima i vrlo rijetko uplacujem.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.