Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2011., 20:33   #301
Isuse otkud si taj post izvukla

Sad sam pravo debela, 53-54.
Doduše, i kad sam bila mršavija, uvijek su me sise izvlačile pa me bolio kurac.

I dalje jedem dosta nezdravo, i dosta često, ali nikad u velikim količinama, puno se više krećem nego onda, i tak.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:48   #302
Quote:
MyPoison kaže: Pogledaj post
znam da quotam prastari post ali ne mogu se načuditi. isuse. pa ja sam na 170 cm bila najmršavija sa 57 kila. Izgledala sam doslovno kao da sam izašla iz konc logora. ljudi su me pitali jel sa mnom sve u redu, jel se drogiram i imam li anoreksiju. nitko ali nitko mi nije vjerovao koliko kila imam dok ne bi pred njima stala na vagu. ove kilaže ispod 50 su meni SF

imam frendicu koja ima sličan problem. tanka je kao prut a jede teški junk food od kada znam za nju u svakakva doba. doduše kilaža je normalna ali izgled nije baš. čak i vježba ali nema poboljšanja. zdrava je i sve ali valjda ima takav metabolizam
a gle, ja se ne mogu nacuditi kako ljudi ne shvacaju da odredjeni broj kila na dvije osobe moze razlicito izgledati... meni to sto netko ovdje napise visinu i tezinu nikako ne govori nista o tome kako izgledaju

ja sam visoka nekih 167-8 i imam stalno izmedju 50-52 kg i ne izgledam ko da sam izasla iz logora...jedino sto bi voljea da mi se lice malkice popuni, al sve ostalo je skroz ok.. imam guzicu taman zaobljenu i cice tak da ne izgledam ko daska za peglanje, i nigdje kosti ne strse
a netko bi citajuci sad ovo pomislio da sam kostur... isto tako je meni sad nezamislivo da si ti sa svojih 57 kg izgledala ko iz logora, al jbg...
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:55   #303
Quote:
MiaVita kaže: Pogledaj post
a gle, ja se ne mogu nacuditi kako ljudi ne shvacaju da odredjeni broj kila na dvije osobe moze razlicito izgledati... meni to sto netko ovdje napise visinu i tezinu nikako ne govori nista o tome kako izgledaju
Upravo tako, pitanje je što čini tu masu. Poznato je da su mišići gušći ("teži") od masnog tkiva, tako da osoba atletske građe može biti mršavija od osobe mekane građe koja ima manje kg od ove prve. Odnosno, mnogi se iznenade kad dobiju na težini nakon što počnu trenirati. Kao što na istu visinu osoba može imati prilično različit kostur, pa nekima kosti strše, a nekima ne. Najbitnije je valjda biti zdrav, fizički i psihički, zar ne? A to što smo različito građeni, upravo i čini ljude lijepima i zanimljivima.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 14:49   #304
ja sam se tek toliko udebljela čim sam ušla u vezu,vidi se da mi je teško )
_bejb_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:19   #305
Quote:
MiaVita kaže: Pogledaj post
a gle, ja se ne mogu nacuditi kako ljudi ne shvacaju da odredjeni broj kila na dvije osobe moze razlicito izgledati...
a tko to ne shvaća?
meni je na meni i mojem tijelu kilaža ispod 50 kila čisti SF od kada sam stasala u odraslu ženu na to sam mislila.

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Isuse otkud si taj post izvukla
iz naftalina

Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Upravo tako, pitanje je što čini tu masu. Poznato je da su mišići gušći ("teži") od masnog tkiva, tako da osoba atletske građe može biti mršavija od osobe mekane građe koja ima manje kg od ove prve. .
naravno. ja sam sa 57 kila vježbala intezivno po najmanje sat vremena svaki dan i pazila sam na prehranu. da sam samo pazila na prehranu bez vježbe izgledala bi još ispijenije.
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 18:31   #306
Prije nekih godinu dana sam se napokon počela debljati. Sad imam dupe, a ne plivadone. Mislim da je za to najviše zaslužna činjenica da sam naučila kuhati kako spada (dobro, i činjenica da me bolja polovica tovi čoksama).

Zadnje uređivanje Taun We : 12.03.2011. at 18:42.
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 18:39   #307
Quote:
MyPoison kaže: Pogledaj post
nitko ali nitko mi nije vjerovao koliko kila imam dok ne bi pred njima stala na vagu. ove kilaže ispod 50 su meni SF


Normalno da su tebi kilaže ispod 50 SF, kad si visoka 170
Ja nemam ni 160 i vaga mi je na četrdeseticama kad se puno krećem, kad sam aktivna ili po ljeti (inače imam usran apetit, a ljeti potpuno nestane), a najbolje se osjećam sa 49-50, tako
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 18:42   #308
Quote:
annmarie kaže: Pogledaj post
Ako se želite udebljati jedite obavezno po 5-6 obroka dnevno. Svakodnevno jedite oko 5 komada slatkog i sočnog voća, puno sira(svježi kravlji i tvrdi sir), voćnih jogurta, tjestenina-krumpir-hruh + hrana po izboru, a između obroka suho voće, sjemenke i orašasti plodovi.

Kod mene je bilo djelotvorno.


ček, jel ti to ozbljno? Ovak jedu obićno cure koje žele smršavjeti
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 18:57   #309
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post


ček, jel ti to ozbljno? Ovak jedu obićno cure koje žele smršavjeti
Nemaš pojma o čem govoriš.

Aj probaj pojest svakodnevno po 5 komada sočnog slatkog voća, šaku suhog voća, šaku orašastih plodova, voćni jogurt, 2-3 peciva, tjesteninu s nekim umakom npr. vrhnje + komad mesa, pol litre mlijeka, bogati sendvič ili hamburger navečer+po mogućnosti pomfrit, i tak mjesec dana. Ak smršaviš skidam kapu
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 19:37   #310
Quote:
annmarie kaže: Pogledaj post
Nemaš pojma o čem govoriš.

Aj probaj pojest svakodnevno po 5 komada sočnog slatkog voća, šaku suhog voća, šaku orašastih plodova, voćni jogurt, 2-3 peciva, tjesteninu s nekim umakom npr. vrhnje + komad mesa, pol litre mlijeka, bogati sendvič ili hamburger navečer+po mogućnosti pomfrit, i tak mjesec dana. Ak smršaviš skidam kapu
pa činjenica je da ljudi koje žele smršaviti obično jedu voće, orašaste plodove u međuobrocima, jogurte i slično ali brate mili da sve ovo pojedem u jednom danu pa pukla bi
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 20:30   #311
Neupućeni misle da je voće, suho voće i 'sjemenje', samo za mršavljenje. Kao zdrav život, gdje je tu onda debljanje?

Itekak se od tog može zdebljati, voće jer je puno fruktoze, a suho voće, orašasti plodovi i sjemenke imaju puno kalorija. Ne znam zašto bi kad netko spomene debljanje to značilo da se želim prežderavati smećem?! Uz hranu koju sam ja spomenula se može debljati na zdraviji način.

Ja zadnjih nekoliko mjeseci moram paziti šta jedem zbog određenih zdravstvenih problema. Ne jedem konzervirano, umjetno, slatkiše, bijelo brašno, bijeli šećer, meso, prerađevine, sir, mlijeko. Jela sam SAMO zdravu hranu, ali dosta obroka dnevno i udebljala se par kila. Znači moguće je.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...

Zadnje uređivanje Aarie : 13.03.2011. at 20:35.
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 13:58   #312
evo ovako, ja također imam problema sa debljanjem.. visoka sam 170, a teška 55 kg..izgledam mršavo i htjela bih napokon imati obline, guzu..počela sam u zadnje vrijeme jesti kekse, kolače i pizze...imala sam 52 kg, a sada imam 55kg..to sam dobila u 6 tjedana..problem je što meni debljanje ide teško, da je netko drugi ovo jeo mislim da bi dobio bar 7 kg......ugl. zanima me da li je netko koristio proteine? jer sam čula da njih koriste sportaši, a kod osoba koje ne treniraju da bi pospješile debljanje?? i molim vas nemojte mi držati predavanja o zdravoj prehrani. hvala
evikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 21:09   #313
Spomenut ću zdravu prehranu samo iz razloga jer ako se udebljaš isključivo zbog 'junk' hrane i ne nastaviš tako jesti i dalje, ubrzo ćeš se vratiti na staru težinu. Isto kao i oni koji žele smršaviti, ako mršave pomoću kojekakvih dijeta i zdravijom prehranom, a kasnije se vrate na standardnu nezdravu prehranu zbog koje su se udebljali, vrlo brzo kile će se vratiti.

Ja sam pred koji mjesec kupila proteinski shake iz istog razloga, da se udebljam i nije baš nešto pomoglo. Ali moj brat je prije mjesec dana kupio također shake za masu i udebljao se, dobio je trbuščić, a nikad ga prije nije imao. Tak da bi mogla probati tako nešto, samo treba znati kupiti dobru stvar. Trebalo bi prevladavati više ugljikohidrata u shake-u tak da utječe na dobivanje mase. On je kupio ovo pa ti to mogu preporučiti, usput bi bilo dobro da vježbaš, vježbe za guzu i sl., tako ćeš prije dobiti obline, a i imat ćeš lijepo čvrsto tijelo.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 22:27   #314
sviđa mi se ovaj shake koji si mi stavila..zanima me koliko traje ova manja boca? i gdje je to ima kupiti? i koliko se to pije dnevno..jednom ili dvaput?
evikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 22:49   #315
Kupiti možeš ovdje. Ova manja boca od kile i pol bi ti trajala manje od mjesec dana pa ti je bolje i isplativije kupiti veću. Inače bi se trebalo uzimati jednom na dan po tri mjerice(dobiš ju zajedno s bocom), ali moj brat je uzimao jednu i pol do dvije mjerice ovisno koliko je taj dan vježbao. Mislim da bi 3 mjerice kolko je predviđeno bilo previše jer to je više za one koji se fakat ubijaju od vježbanja u teretani...a i mislim da bi bilo prejako za organizam.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 15:14   #316
ne razumem poentu debljanja u vreme kad svi hoće smršati
__________________
that was just a dream
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 16:13   #317
evo još jedne mršavice visoka sam 165. al ja sam se čak i uspjela udebljati 4kg. uvjek sam imala 47,sad imam 51. al opet mi noge i ruke i dalje izgledaju dost mršavo. al i u guzici sam dobila malo jedem dosta slatko. i s dečkom stalno idemo na pizze, hamburgere al opet mi se slabo prima. dobila sam i mišića dosta pošto treniram svaki dan. al sad idem do 55kg
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 14:11   #318
znam da je offtopic ali ne znam gdje bi mogla pitati

postoji li neki nacin da se udeblja lice a da tijelo ostane ko i prije?
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 17:47   #319
ja sam se pocela polako debljati jer sam pocela jest dorucak.
mislim da je to u biti najvazniji obrok cak i za one na dijeti.
sve se moze preskocit il ismanjit ali dorucak bi se trebao jesti.
inace, nikad ga nisam jela i radila bi masu na prazan zeludac i na kavama.

inace sam sitna ali od kad sam pocela to pazit i malo vjezbat sam dobila 2,3 kg koje mi je inace jako tesko dobiti.

e da, i manje se zivcirati
__________________
.."stars don't shine in singular places"..
loomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 14:36   #320
Quote:
Maca Micko kaže: Pogledaj post
ne razumem poentu debljanja u vreme kad svi hoće smršati
poanta je u tome da te cure (među kojima sam i ja) ne izgledaju zdravo... izgledaju poput onih manekenki s pista... a to i nije baš privlačno...

inače... i ja sam jaaako mršava... i svi me pitaju da li sam anoreksična i takve... i prije nekoliko godina me to jako živciralo jer jedem normalno i zdrava sam...

ali... cure... pitanje je kolko je pametno prežderavat se da bi se udebljale... pitanje je koliko je baš to zdravo... ja bi rađe izgledala ko sad, nego da se pretrpavam nezdravom hranom i da onda jednog dana patim od svakakvih bolesti...
pustite to kak izgledate... bitnije je biti zdrav...
m.horvat_992 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.