Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2004., 19:32   #161
neka me netko nadmasi nije mi zanimljivo
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:53   #162
Ti si šlag u mojoj kafi, ti si lešnik u mojoj čokoladi, ti si zvezda na mojoj stazi, reci mi da me voliš reci mi da me trebaš.

(Potrebna mi je vaspitačica - da mi vaspita malog)



***. Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vernosti. Prava ljubav je kad nekoga volis kao ja tebe.

***. Dodirni me kao meka pahulja, zagrli kao meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrecu bez tvog dodira.

***. Zelene oči zavode, za plavima se luduje, za crnim se umire, a za smeđim se tuguje!!!

***. Šta da ti kažem, šta da ti pišem kad te volim koliko i dišem!!!

327. Daj što se pre oporavi i poljupci dolaze na tvoje oci sto sjaje ko zvezde u noci.

326. Gitara svira a srce mi place, ja nemam mira i volim te sve jace! Ako me zaboravis nek ti je sa srecom, al` ja te volim i volecu te vecno!!!!

324. Ljubavi zivota mog, volim te vise nego Bog, mislim na tebe danju nocu, uz tebe ne poznam samocu, tebi pripada srce moje...oces li mi dati svoje?!?!

323. ZIVIM jer su tako hteli...VOLIM jer sudbina to svima deli...PATIM jer ne vidjam oci tvoje...UMIREM jer volim nesto sto nikad nece biti moje!!

322. Bori se za srecu, za ono sto zelis, ono sto ti mnogo znaci nemoj da delis! Ne brini se
za druge, jer drugi ce se snaci, ali osobu poput tebe tesko je naci!!

321. Ako nikad ne budemo zajedno ja cu imati sina, lepog i milog a ti imaj cerku lepu kao ti pa nekse oni vole kad nismo znali mi!!!

320. Ja mislim na tebe na Tvoje uzdahe, a od ljubavi strahujem da li to naslucujes i molim za tebe za Tvoje osmehe dok ceznem i strepim ja mislim samo na Tebe

319. Kisa napolju u prozore strca, nasa Anka oce da se sanjka, ali Anka nije sanjka, pa ne moze da mi manjka -BEZ VEZE

318. Ako vetar zasvira simfoniju i okrene stranice tvojih nota ti se seti mene jer sam bila slucajni prolaznik tvoga ZIVOTA

317. Zasto je zivot gorak? Zasto su ljudi zli? Zasto postoji on? Zasto si otisla ti?

316. Sta ce mi ruke sto ne grle, usne sto ne ljube, oci koje vide tebe pored druge. Srce bez ljubavi, dusa bez spokoja sta ce meni zivot kada nisam tvoja............

315. More mi je prislo, pricalo mi je o sebi, o svojoj velicini, o onome sto u njemu zivi. Pricala sam moru o TEBI...i ono se osetilo malim...
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:53   #163
314. Volim tvoje oci, volim tvoj glas, volim one noci sto spojise nas, volim kad ljubis i kad si kraj mene, volim sve trenutke stobom provedene, da li i ti VOLIS MENE!!!

313. MOZDA CE DOCI VREME KAD CES ME SHVATITI I TVOJE CE SRCE TADA KAO I MOJE PATITI, JER VOLECES NEKOG LUDO VISE NEGO SEBE A ONA CE ZUZVRAT BEZATI OD TEBE...

312. Bog je dao ljubav da se voli, ali nije znao da ljubav zna da boli.

311. Ti si mala plavi cvet, Tvoj je život početak tek.

310. Misleći na Tebe život mi postaje ljepši, hvala Ti što postojiš!

309. Najljepša je ljubav kad se usne spoje, a za tu ljubav potrebno je dvoje!

308. Ljubav je više od osećaja, to je potreba, glad, žeđ koji su savršeno prirodni.

307. Ljubav je bol, Bol je na Braču...Trajekt je skup, nema se novaca, ...

306. Zašto pada kiša, zašto sunce sja, zašto vidiš drugog, kad te volim ja!

305. Bez Tebe kiše mi donose spas jer suza više ja nemam za nas, zbog Tebe dani su propali svi bez Tvoje ljubavi!!!

304. Dodji da ti nesto sapnem na usta, mozda pronadjemo zajednicki JEZIK!!!

303. Dala sam i dacu i opet i sad cu poljubac u mraku crnokosom decaku.

302. Znam da volis cvece sto lepo mirise, al ne znam dal volis onog sto ti ovo pise!!

301. Al' necu svakom biti ja ko tebi sitna ne bitna neko ce tebi raditi sve sto si meni ti...

300. Samo tebe hocu i danju i nocu, sve sto zelis tebi dacu. Dacu, dacu nego sta cu!!!!

299. Volim te od najgore zvezde do najdublje nafte.

298. Ti si carobnjak i zivis u bajci a ja dete koje veruje u cuda...

297. Ako voliš nemoj kriti, jer nije zabranjeno zaljubljen biti ....

296. Reci sve zelje, reci sta treba skinucu srebro i zlato biser sa neba.

295. Crni sesir, crvena masna, crkni pa pukni ja sam drugog nasla.

294. Ukroticu zvezdano jato, nema sta necu za tebe zlato!

293. TI, ZA MENE SI TI, JEDINO TI U MENI VATRE PALIS. DAJ, ZABORAVI SVE, I DODJI STO PRE, JER TAKO LUDO VOLIM TE!

292. Brzi potok, brzo šumi, sve moje misli, k tebi vodi!!!

291. Koliko prozora ima dvor, koliko iglica ima bor, koliko zvezdica na nebu sja, toliko te volim ja!!!

290. Korak napred korak nazad to je ljubav sa tobom. Malo crno malo belo, slatko ali otrovno. Zrno srece, zrno bola cas na nebu cas na dnu...

289. Bordo ruza crno seme, setis li se draga mene ja se tebe cesto setim al ne mogu da doletim. Prodala bi srce dusu, izpila bi bola casu, isla bi sve do nebe, sve za tebe ako treba....

288. Ljubila bi tvoje oci, provodila s tobom noci, samo s tobom ja postojim...

287. Tvoje smedje oci Iskrice bacaju na sve strane. Ipak ja te volim jace no iko a to ne sme doznati niko.

286. Seceru, zapalicu birtiju, ko ti dira kolena, e da bogda, ruka mu se slomila.

285. U svojoj sam sobi, guta me tama iz svakog coska dopire glas "zasto si sama, zasto si sama".
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:54   #164
284. Voli, da bude manje onih koji pate.

283. Svaka zena ima pravo da je svaki momak djavo, ali svaka zena Boga moli da je djavo voli.

282. Kad si se ti rodio kisa je padala, ne zato sto je morala, vec zato sto je nebo plakalo jer je svoju najlepsu zvezdu izgubilo!

281. Bio si kao staklo, nisam te ni primetila dok me nisi posekao!

280. Imacu jos ljubavi mnogo, ali ni sa kim kao sa tobom. Voleces i ti mnoge zene, ali nikada, nijednu ko mene...

279. Ja znam da nemam vise prava na tebe, al ipak ne mozes mi uzeti snove u snovima te imam samo za sebe i ne dajem te nikome!

278. I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela a nista im dala, jer kad se samo tvojih ociju setim na svim se neduznim muskarcima svetim...

277. Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se verovatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

276. Ako me ikada budes napustio... smem li onda poci sa tobom??

275. Poželi vatru I goreću! Najlepšu ružu za tebe ubraću. Svaku želju da ti ispunim, za tvoju ljubav sve ću da učinim.

274. Ljubio sam anđela jedne noći ja, ljubio sam anđela s plavim očima. Samo jednu želju imam ja, plave oči mog anđela!!!!

273. Jedna reč malo je, sto reči mnogo je, tri reči kažu sve: ”LJUBAVI, VOLIM TE!!!!!”

272. Ako me voliš ne pričaj nikom, ako me želiš, ne daj me nikom, ako me ljubiš ljubi večno, ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce Ii oprošteno ti je!!

271. Sada je kasno da pričamo o tom ko` je koga i koliko ludo voleo… Svako će svojim putem morati, a iza nas što ostaje neka vetar pokupi… Neki će možda biti sretniji, a neki drugi malo pametniji …

270. Daj mi svoje usne, da na njima gorim, daj mi svoje srce, vidiš da te volim, daj mi svoju ljubav neka bude moja, daj mi svoju ljubav, sudbina sam tvoja!

269. Daleko si od očiju, ali od srca nisi. Jedino što mi nedostaje znaj ti si. Nisi zvezda, ni anđeo, ni Bog da te molim, ali si osoba koju ludo volim…

268. Oprosti mojim očima što pogledom traže tvoje, oprosti mojim usnama što žele osetiti tvoje, a ovo zadnje što te molim, oprostimi što te volim!

267. Ja pogledom pratiću te, dodirom maziću te, zagrljajem braniću te, pljubcima hraniću te, suzama tešiću te i zauvek voleću te!

266. Moj je život pesma bez kraja, ono što želim je daleko od raja. Pakao je za mene svaki dan bez tebe, i sve što želim je da te imam uza sebe!

265. Kao duga nestajem, bez sunca umirem. Nije ljubav kiša da prestane Kad nekog voliš, to zauvek ostane. I dala sam, i dat ću, i sad ću, i opet ću, ljubav jednom dečaku…

264. … i da mi daju svet da uzmem sebi, da me učini jačom od Boga, sekundu razmišljala ne bi, uzela bih tebe umesto toga!

263. Granica najveće ljubavi se nalazi ondje gdje smo ti i ja…

262. I da snovi ne postoje ne postoje, ti bi mi bio san…

261. Kad dođeš na most, pogledaj u reku ispod mosta što teče, to su moje suze koje teku sada kada sam bez tebe.

260. Ti si mi dao da ti u oči zaronim, ti si me zvao da njima dušu otvorim. Pogledaj mesec zlatni sja, dok nebo ljubim ja u tvom oku boje sna, moja zvezdo jedina

259. Pevaj mi pesmu i ne daj da srce plače, stisni mi ruku jako, jače i još jače! Poljubi usne moje, opi me, podari mi sreću . . . VOLI ME

258. Kad vetar odsvira svoju simfoniju i okrene stranicu nota, seti se devojke koja je bila slučajan prolaznik tvoga života

257. Ako mi vežu oči ja ću te naći, ako mi obrišu suze ipak će teći, ako mi zarobe srce moja će te duša voleti, ako mi izbrišu prošlost, ja ću te se setiti . . . !

256. Gde si sad moj anđele? I suze su presušile. Gde si sad kad trebam te, dođi noćas i probudi me!!!

255. Gde god pođeš širom sveta, gdje god žarko sunce sja, nigde nećeš naći devojku da te voli kao ja!!!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:55   #165
254. I pustit ću ovu suzu tiše jer tebe nema pored mene više!!

253. I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a ništa im dala, jer kad se samo tvojih očiju setim, na svim se nedužnim dečkima svetim!!!

252. Iz očiju suze kaplju, usne tvoje ime šapću, a srce boli stoga što te ludo voli!!!

251. Ja ću tebe noćima sanjati tvoje ime nečujno dozivati, ti si vizija mog sna, dušo moja daleka. Oči moje traže te, usne zovu te dođi molim te jer ludo VOLIM TE!!

250. Ja znam da nemam više prava na tebe, ali ipak ne možeš mi uzeti snove. U snovima
te imam samo za sebe i ne dajem te nikome!!

249. Je li greh što te želim svaki tren, i što mi je pogled zaljubljen. Ako je greh to, Bog neka oprosti srcu koje je celog života čekalo nekoga kao što si ti!

248. Još uvek želim iskrenu smeđu dubinu tvojih očiju, želim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama želim, želim samo da me ljubiš i voliš do kraja!

247. Jedino ti znaš što mi treba, tvoj topli osmeh i ljubav do neba. Jedino ti možeš da mi to daš, zato te i volim, samo da znaš.

246. Kad bi kralj sveta bila, on se ne bi Zemljom zvao, tvoje ime bi mu dala. Kad bi svemirom carevala, svaku zvezdu, sve bih tebi darovala.

245. Kad bi ljubav svoju suzama morala dokazati, ja plakala bih dan i noć, ali suze svoje nikad isplakala ne bih jer te volim kao bolesnik svoj poslednji dah!!!

244. Kad bih opet srela tebe, ponovo bih sreću srela, jer dečka sličnog tebi više nikad sresti neću!!!

243. Kad osetiš najteži trenutak u životu, kad izgubiš poverenje u samog sebe, seti se bar tad da postoji netko ko misli na tebe!!!!

242. Kad ovu noć pobedi dan i kad se probudi priroda iz sna, tebe neka probude šapati moji. Jedina moja volim te ja!!!!!!!

241. Kad pročitaš ovu poruku, ti pomisli na mene, kako me srce steže! Otkad tebe znam sve me za tebe veže. Tvoje ime u srcu nosiću i dok živim tebe voleću!!!!!!!!

240. Kad se poklope kazaljke na satu i kad otkuca ponoć, ti zatvori oči i stisni ih jače i seti se one koja zbog tebe plače!!!!!

239. Kad se probudiš jedne divne noći, ti pogledaj kroz prozor svoj i preko najlepše zvezde primi poljubac moj!!!!!!

238. Kad se setim tebe u hladnim noćima bol mi na duši počiva, srce me zaboli jer te ono još uvek ludo voli!!!!!

237. Kad te nema moji snovi se izgube, moja mašta se zamrzne, moje usne ne govore, moja duša se izbriše i sva bol postane!!

236. Kad budeš spavao, u san ću ti doći ja, da te vidim, da te grlim, da te ljubim, da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati, nesuđena ljubavi!!!

235. Kao more što se njiše, kao kapi kiše, kao vetar što lagano puše, kao zaljubljene duše, kao što srce voli i za ljubav moli, kao što sunce sja, tako te volim ja!!!

234. Kaži mi sad, mili moj, zašto je tužan pogled tvoj, za kim tvoje srce pati hoćeš li mi svoju ljubav dati. Dok u noći oganj gori, seti se dragi, neko te voli!!!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:57   #166
233. Klečim ispred slike tvojem, suze kvase lice moje. Sklopljenih ruku te molim: oprosti mi jer te volim!!!!!

232. Oprosti mojim očima što u pogledima traže tvoje! Oprosti mojim usnama što žele osetiti tvoje! A ovo zadnje što te molim, oprosti mi što te volim!!

231. U tihoj noći kad se probudiš seti se onog kog najviše ljubiš. Ljubi ga ljubi – nećeš se kajati, jer ta će ljubav do groba trajati!!

230. Poljubi me pa ćeš videti da li ti lažem, kad ti kažem da te volim!!!

229. Ne volim život, ali živim zbog tebe! Ne volim suze, ali plačem zbog tebe! Ne volim
piće, ali pijem zbog tebe! Ne volim sebe, ali zato volim tebe!!!!!!

228. Kad bi zrno peska bila merna jedinica za ljubav, uz sve pustinje sveta ne bih ti mogla dokazati koliko te volim i koliko mi značiš!!!!!!!!!!!

227. Budi noćas zvezda sjajna, moja mala slatka tajna, moja radost i lepota… BUDI NOĆAS DEO MOG ŽIVOTA!!!!

226. Suza u oku, bol u grudima, tuga u srcu, tišina u sobi. Sedimo sami, u tami, čak i zvezde gube sjaj jer znaju da je kraj!!!

225. Kao trajni zvezdani odsjaj volela sam te, kao posljednju želju htela sam te. Kao večna stena tebi ostajem vredna, dok šapat kaže ne, on te ne voli više!!!!

224. Gasi se u meni sve. Plamti samo onaj kutak srca koji postoji samo za tebe…Zato još i
živim…

223. Ništa nije kao ti, niko nije kao ti, niti će te iko meni zameniti.

221. Daj mi tvoje usne, da na njima gorim, daj mi tvoje srce, vidiš da te volim, daj mi tvoju
ljubav neka bude moja, daj mi svoju ljubav sudbina sam tvoja!!!

220. Htela sam ti reći da srce samo tebe voli. Htela sam ti reći da ljubav stvarno boli. Znam, negdje si, s drugom, ali znam da to nije sve jer srce pamti VOLIM TE!!!

219. Zelene oči zavode, za plavima se luduje, za crnima se umire, a za smeđima se tuguje!!!

218. Moj je život pesma bez kraja, ono što želim je daleko od raja. Pakao je za mene svaki dan bez tebe i sve što želim je da te imam uza se! VOLIM TE – Shvati to!!!

217. Kad čovjek izgubi ono što je voleo, živi da bi se sećao onoga što je izgubio!!!

216. Ljubim drugog, a ne osećam i svaki dodir je kao da ustajem na nogu što je utrnula, bez ljubavi, nadanja, bez tebe NE IDE!!

215. Volim jedne oči, volim njihov sjaj, volim samo tebe i to već jednom znaj!!!

214. Zašto ljubiti kad ljubav donese bol? Zašto plakati zbog jedne riječi: »ON»?

213. Živeti među hiljadama, a misliti na jednog znači voleti ga!!

212. Volela bih da sam suza u očima tvojim, da padam niz lice tvoje i da umrem na usnama, sve bi trajalo 4 sekunde za tebe, a za mene bi to bila cela večnost!!

211. Ako ti ljudi ljubav ukradu, ako si sam i srce te boli, ako ti loše krene, seti se da imaš mene!!

210. Uvek čeznemo za onim što je zabranjeno i želimo što nam se uskraćuje!!

209. Još će mnogi dani proći. I sunce će divno sjati, a da samo tebe volim to nikad nećeš znati!!!

208. Volim jednog dečka, smeđe oči ima, ne znam da me voli, ali gleda me njima!!!!

207. Slušala sam reči s kojima si rekao sve. Samo nisi bio hrabar da kažeš mrzim te!!!

206. Kad vidiš pticu u visokom letu, ti se seti mene u dalekom svetu. Gde god odeš putevima sveta, gde god sunce sja, nigde nikog nećeš naći da te voli kao ja!!!

205. Ti si moja greška, greška duše, srca, tela, jedno lažno obećanje, neko kog sam greškom srela!!!!

204. Umreću jedne letnje večeri dok cela priroda spi, nitko neće plakati osim moje majke, a možda i ti!!

203. Volim zvezde, volim mesec, volim njihov sjaj, volim samo tebe i tvoj zagrljaj! Volela bi da me voliš. Ako si noć ja ću biti zora i bljesak svetlosti u noći. Volela bih da me voliš i da dani budu pesma. Ako si izvor, ja ću biti u živoj steni bistra česma!

202. Sedim kraj otvorene knjige: reči napisati ne mogu, reči prozboriti ne mogu, sve zbog tebe… ruka mi drhti, usne mi gore, sve zbog tebe…JER TEBE VOLE!!!!

201. Usred moga srca piše tvoje ime, iznad jedna molba: NE ZABORAVI ME! Ništa na svetu toliko ne boli kao kad srce uzalud voli!!!

200. Nad gradom se oblaci nadvili, kiša neumorno lije, moje srce te tužno doziva jer te nikad prebolelo nije!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:59   #167
199. Volim te, to je sve što reči mogu reći, to je sve što usne mogu izreći, to je sve što duša pevajući zbori i u tami plačući govori. Volim te to je sve!!!

198. Daleko je zvezda koja divno sja, a još je dalje onaj kojeg volim ja!!!!!

197. Žuta ružo, crna senko, dal se ikad setiš mene? Ja tebe mnogo puta, svakih pet minuta!!!!

196. Nikad ne reci gde te najviše boli, nikad ne reci kog ti srce voli. Ljudi su zli – dirnut će te gde te boli, uzeće to onog kog ti srce voli!!!!

195. Pišem pesmu, posvećujem je tebi, slušam pritom glas u sebi, srce govori reči same
od sebe, ja nikog neću voleti više od tebe!!!

194. Ne tuguj za onim što je bilo. Ne teži za onim što će biti. Ne boj se onog što će jednom doći, ma koliko teško bilo znaj da će proći!!!

193. U tihoj noći dok vetar bude svirao posljednju simfoniju svojih nota, seti se da nisi samo slučajni prolaznik mog života!!

192. Poput vatre u vatri, ja gorim i samo tebe iskreno volim! Iz dana u dan zaklinjem se zori, samo tvoja ljubav u meni gori!!!!

191. Često je teško naći reči, jer onih pravih je jako malo i zar je potrebno reći da mi je do tebe stalo??

190. Ljubiti ne znači ništa, a voljeti znači sve. Jer ljubiti možeš svakoga, a voleti NE!!!

189. Neko u srcu čuva sreću, neko deo sna, neko komad ljubavi, a tebe anđele čuvam ja!!!

188. Kad munje i gromovi prevladaju nebom, kad kiše opustoše leto, kad se stope nebo i
zemlja tek tada ću te možda prestati voljeti ja!!!

187. Ako ću biti na nebu pre tebe, napisaću tvoje ime na sve zvezde pa će svi anđeli znati koliko mi značiš!!!!

186. Eh da mogu, u sitne sate, kada me misli navedu na te, da tiho, nečujno svratim i tebi
se za ljubav obratim!!!!

185. Ne traži od sunca da večno sja, ne može, postoji noć. Ne traži od čoveka da večno živi, ne može, postoji smrt. Ne traži od mene da ne volim, ne mogu, postojiš ti!!!

184. Kad pogledaš nebo i vidiš zvezde sjaj, moje srce samo je tvoje znaj. Kad osetiš na licu vetra dah, to ja šaljem svoj poljubac tebi kroz mrak!!!

183. Možda će i tebi srce zadrhtati od jednog nesretnog pogleda. Shvatićeš tada, koliko to boli, kad netko nekog uzalud voli!!!

182. Kad vetar odnese suze koje sam tebi poslala, shvatit ćeš jednom da sam te ludo volela!!!

181. Prolazi jesen uskoro će zima, sve manje nade za nas ima. Možda ću naći neke slične oči, ali što mi one vrede kad bez tvojih neću moći!!!!

180. Voljela bih da sam ruža, pa da mi vetar otkine laticu i smesti je tebi na srce tako da osetiš bol zaboravljene ruže!!

179. Kako boli kad nema tebe i kako tiho padaju ove kiše, jer i one znaju da te nema više!!

178. Kad sam te videla, srce i glavu sam izgubila!!

177. Jedna je devojka plakala, dok su joj suze krasile oči! Jedna je devojka čekala onog što nikad neće doći!!

176. Ti si moj Bog, tebi se molim, tebi sve verujem jer samo tebe volim!!!!

175. Zaboraviti želim, ali ne mogu, jer želeti i moći nije isto. Želeti tvoje oči možda je iskušenje, a želeti tebe težak je san…

174. Idi zauvek, nemoj se vraćati, jednom će ova tuga iz srca nestati!!!!

173. Sklopi oči kad zaželiš da me voliš, samo sklopi oči i ne brini ja ću doći!!

172. Trava je noćas umrla, mesec je izgubio sjaj, usne su tiho pitale: Da li je baš svemu
kraj?!

171. Ljubav je reka koja se ne vraća, uspomena na ljubav suzama se plaća!!!

170. Posvuda neka ruže cvetaju, kuda staneš ti s nogom, jer uvek te imam u glavi, kao cvet u travi!!!!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:01   #168
169. Ptice daleko lete, s njima ide srce moje, kad sunce za goru zađe, seti se dragi mene!!!

168. Čekam te, čekam, u proletnoj tami, srce me boli, jer tebe još nema!!!

167. Kad ti ide sve naopako, kad je celi svet protiv tebe, ne zaboravi, da te negde čeka jedno srce, koje te voli!!!!

166. Ne znam, što bi učinila, najradije bi te ubila, tako jako sam se u tebe zaljubila!!!!!

165. Već u prvim trenutcima zaljubila sam se u tebe i duboko te upisala u svoje srca!!!!!!

164. Ne želim da ti se ispune sve želje jer onda ne bi imao šta željeti. Neželim da ti se ostvare svi snovi jer onda ne bi imao šta sanjati. Želim da ti se ispuni onaj deo želja i ostvari onaj deo snova što će te učiniti SRETNIM!

163. Ako moj je greh, što te volim, nek me Bog kazni, ne žali me zbog toga, te kazne se ne bojim. Ako moj je greh, što ne mogu bez tebe, samo jedno molim te da malo voliš me, meni trebaš ti.

162. Poželi vatru I goreću! Najlepšu ružu za tebe ubraću. Svaku želju da ti ispunim, za tvoju ljubav sve ću da učinim.

161. Ljubio sam anđela jedne noći ja, ljubio sam anđela s plavim očima. Samo jednu želju imam ja, plave oči mog anđela!!!!

160. Jedna reč malo je, sto reči mnogo je, tri reči kažu sve: ”LJUBAVI, VOLIM TE!!!”

159. Ako me voliš ne pričaj nikom, ako me želiš, ne daj me nikom, ako me ljubiš ljubi večno, ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce i oprošteno ti je!!

158. Sada je kasno da pričamo o tom ko` je koga I koliko ludo voleo… Svako će svojim putem morati, a iza nas što ostaje neka vetar pokupi… Neki će možda biti sretniji, a neki drugi malo pametniji …

157. Ljudi kažu da je najlepše u raju, a ja kažem ljepše je u tvom zagrljaju. Možda sam previše grešila i ne stignem do raja, ali zato me nikada ne puštaj iz tvog zagrljaja!

156. Daj mi svoje usne, da na njima gorim, daj mi svoje srce, vidiš da te volim, daj mi svoju ljubav neka bude moja, daj mi svoju ljubav, sudbina sam tvoja!

155. Daleko si od očiju, ali od srca nisi. Jedino što mi nedostaje znaj ti si. Nisi zvezda, ni anđeo, ni Bog da te molim, ali si osoba koju ludo volim…

154. Nije ljubav samo onda kad su zajedno dvoje, nije ni onda kada se slatke usne spoje. Ljubav je težina srca koja jako boli. Zato uvek ostaj veran onom ko te voli…

153. Oprosti mojim očima što pogledom traže tvoje, oprosti mojim usnama što žele osetiti
tvoje, a ovo zadnje što te molim, oprosti mi što te volim!

152. Ja pogledom pratiću te, dodirom maziću te, zagrljajem braniću te, pljubcima hraniću te, suzama tešiću te i zauvek voljeću te!

151. Moj je život pesma bez kraja, ono što želim je daleko od raja. Pakao je za mene svaki dan bez tebe, i sve što želim je da te imam uza sebe!

150. Zavoljeli smo se izneneda, a bili smo mladi. Sanjali o sreći, živjeli u nadi. Pet meseci je prošlo u beznadnoj sreći, dok nas nije rastavio neko treći. Dani prolaze, cveće još miriše, dok vetar šapće: n i k a d v i š e !
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:02   #169
149. … i da mi daju svet da uzmem sebi, da me učini jačom od Boga, sekundu razmišljala ne bi, uzela bih tebe umesto toga!

148. Ljubav je kao kap rose što blista na travi. Tek što sunce izađe, kap rose nestane.

147. Granica najveće ljubavi se nalazi ondje gdje smo ti i ja…

146. I da snovi ne postoje ne postoje, ti bi mi bio san…

145. Kad dođeš na most, pogledaj u reku ispod mosta što teče, to su moje suze koje teku sada kada sam bez tebe.

144. Ti si mi dao da ti u oči zaronim, ti si me zvao da njima dušu otvorim. Pogledaj mesec zlatni sja, dok nebo ljubim ja u tvom oku boje sna, moja zvezdo jedina

143. Pevaj mi pesmu i ne daj da srce plače, stisni mi ruku jako, jače i još jače! Poljubi
usne moje, opi me, podari mi sreću . . . VOLI ME

142. Kad vetar odsvira svoju simfoniju i okrene stranicu nota, seti se devojke koja je bila
slučajan prolaznik tvog života

141. Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!

140. Da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti?

139. Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da
ti kazem koliko te volim!!!

138. Da se sva mora sveta razbiju u kapi, koliko bi ih bilo? Da se sve zvezde svemira zbroje, koliko bi ih bilo? Ne znam, ali mojih poljubaca bi bilo vise.

137. Da si lep, to vidim. Da si dobar, to znam. Da volis, to mislim. Ali koga, to ne znam.

136. Da su noci duge koliko te ja volim, nikada ne bi svanulo!

135. Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmenimo milion poljubaca pomesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati.

134. Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima.

133. Daj mi tvoju ruku i zazmuri. Cujes li kako moje srce kuca? Razumes li sta kaze? Prica o mojoj ljubavi prema tebi!

132. Dala sam ti mladost svoju, zato necu voljeti sebe, i da opet mladost imam birala bih samo tebe!!!

131. Daleko si od ociju ali od srca nisi. Jedino sto mi nedostaje znaj ti si. Nisi zvijezda ni andjeo, ni Bog da te molim, ali si osoba koju ludo i iskreno volim...

130. Daleko si voljena moja, duge su mi tamne noci, ali ljubav snagu mi daje da izdrzim usamoci. Daljina nas deli, ljubav nas spaja, tesko je bez tvog zagrljaja.

129. Dan je zaljubljen u noc, noc je zaljubljena u dan, a ja sam zaljubljena u tebe.

128. Dok gledam u zvezdano nebo shvatih da najsjajnija zvezda i nije tako daleko. Cak sta vise, siguran sam da je upravo uz mobilni.

127. Dok se zemlja bude okretala, ja cu te voleti, dok sjaje zvezde, ja cu te maziti, kad vetar duva, ja cu te paziti, kad izadje sunce, shvatit ces da te volim

126. Dovoljan je jedan tren da nekoga zavolis, a premalo citav zivot da ga zaboravis - zauvek ces mi biti u mislima.

125. Eh da mogu, u sitne sate, kada me misli navedu na te, da tiho, necujno svratim i tebi
se za ljubav obratim.

124. Gde god podjes sirom sveta, gde god zarko sunce sja, nigde neces naci devojku
da te voli kao ja!

123. Hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu, cuvaj ljubav da nam ne uvene, cuvaj srecu za tebe i mene!

122. Imam sve u zivotu, sto se kupiti moze, jedino ti nisi tu, ali te cuvam ispod koze!

121. Ako mi vežu oči ja ću te naći, ako mi obrišu suze ipak će teći, ako mi zarobe srce moja će te duša voleti, ako mi izbrišu prošlost, ja ću te se setiti . . . !

120. Moj lepi anđele pogledaj u mene, ako te tužne jutrom probude ja čuvam osmeh za tebe . . .

119. Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

118. Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

117. Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me nezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

116. Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

115. Ako neko uspe na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te
voli vise od mene!!!

114. Ako odem u nebo pre tebe, na svaku zvezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi
andjeli znati koliko mi znacis...

113. Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako
postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je iko voljen to si ti!

112. Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime
promenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.

110. Ako si daleko nista ne smeta, vecna ljubav ostaje i da si nakraj sveta.

109. Ako te ikada budem zaboravila bice to posljednji dan u mom zivotu...

108. Ako te zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najlepsi par...

107. Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povredi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.

106. Ako treba ugasit cu svecu i sunce i mesec i zvezde. Ako treba porusicu mostove,
unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

105. Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.

104. Ako voleti znaci ziveti, onda voleti tebe znaci ziveti vjecno.

103. Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svetlo mesecine da ti obasja snove i u
njih dovede one zbog kojih se vredi sutra buditi!

102. Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!

101. Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvezda koju sanjas, suza
kada places, osmeh kad se smejes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!

100. Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj deliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:02   #170
99. Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!

98. I kad nas hiljade kilometara budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje oci
ce gledati u daljinu i vidjeti samo tebe.

97. I pustit cu ovu suzu tise jer tebe nema pored mene vise.

96. I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im dala, jer kad se samo
tvojih ociju setim, na svim se neduznim muskarcima svetim...

95. Iako daleko u gradu tom, vecno ti si u srcu mom, jedino tebi cu poruke slati, jer samo za tobom srce mi pati.

94. Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapcu, a srce boli stoga sto te ludo voli!

92. Izbledece slika, uvenuce cvece, ali ime tvoje iz mog srca se izbrisati nikad nece!

91. Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim te jer ludo VOLIM TE.

90. Ja nisam cvet po kojem se gazi, niti sam svetlo koje se gasi, ja nisam rob koji te slusa, ja sam jedna zaljubljena dusa.

89. Ja nisam zena bez ponosa, pa da kleknem i da molim, na kolena svoja necu pasti i ako te ludo volim!

88. Ja znam da nemam vise prava na tebe, al ipak ne mozes mi uzeti snove. U snovima te
imam samo za sebe i ne dajem te nikome!

87. Je li greh sto te zelim svaki tren, i sto mi je pogled zaljubljen. Ako je greh to, Bog nek oprosti srcu koje je celog zivota cekalo nekoga kao sto si ti.

86. Jebes mi mater ako te ne volim!

85. Jedino ti znas sto mi treba, tvoj topli osmeh i ljubavi do neba. Jedino ti mozes to da mi das, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAS.

84. Jednom se radja, jednom se dise, jednom se voli i nikad vise.

83. Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis i volis do kraja.

82. Kad bih kralj sveta bio, on se ne bi Zemljom zvao, tvoje ime bih mu dao. Kad bih
svemirom carevao, svaku zvezdu, sve bih TEBI darovao.

81. Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i noc

80. Ljubav je ljubav to je divota, kazi koga volis to nije sramota !!!

79. Mozes proci sirom sveta gde god toplo sunce sja ali te niko voleti nece koliko te volim ja !!!

78. Lepo je znati da postojis u mom zivotu. Nije bitno ni koliko, ni otkad, a ni zasto. Lepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si blizu...

77. Volim te, samo to znam. Volim te i jedino ljubav mogu da ti dam.

76. Volim oci plave sto su meni ljubav dale, volim tvoja oka dva sto u njima ljubav sja!

75. Tisina u noci, sapat u sobi, sjaj zvezda i suzne oci... Cuje se sova i jecaj bola otegnut krik zadnjeg slova VOLIM TE LJUBAVI MOJA!!!

74. ...ti bi jednom, ja bi vise, ti bi glasno, ja bi tise, ti bi sporo, ja bi brzo, ja bi nezno, ti bi grubo, ti bi danju, ja bi nocu, ti bas neces kad ja hocu!

73. Jednoga dana cu prestati disati, moje srce ce prestati kucati, prekrsicu neka pravila, i ponekad lagati.Ali ovo ti mogu obecati: - Uvek cu te voleti -

72. Vec dugo mi nisi na um pao, bila sam te u zaborav dala. Al uzalud zadrhti mi srce kada sam te sa drugom ugledala!

71. Najlepsa je ljubav kad se usne spoje, a za tu ljubav potrebno je dvoje!

70. Ne volim ples, al plesem zbog tebe, ne volim pesmu, al pevam zbog tebe, ne volim vino al pijem zbog tebe, ne volim sebe, al volim TEBE.

69. Za ljubav sam spreman i skociti u reku samo da ne bih ljubio tamo neku jer ti si mi sve.

68. Ako nekog volis pusti ga da ode ako ti se vrati to znaci da i on tebe voli a ako ne.. nikad te nije ni voleo!

67. Voleo, sam, voleo jedno crno oko, a ono me ranilo u srce duboko, zato više voleti neću, u rakiji ja ću pronaći sreću...

66. Za najlepse crne oci, ponovo pisem stih, smiri se srce moje, ne misli vise na njih.

65. Jednom kad nestane sunca, i kad noc pocne da bunca, kad mora presuse sva, necu te voleti ja!!!!

64. Dal znas kako suze teku, dal znas kako oci peku kada gubis onog koga ljubis i kad molis onog koga volis.

63. Znam da ces svaku voleti kao sto si voleo mene, ali tebe ni jedna nece voleti kao sto te volim ja!!!!!!

62. Ti si meni sve-osecam, jos uvek tebi ja pripadam, jos uvek cekam te i nadam se, a ti si i dalje kraj nje!!!!

61. Reci mi nikada nece biti dovoljne da ti pokazem koliko te volim!!!!

60. Cekala sam tebe, a ti drugu uze, zelim da ti vratim ja suze za suze. Imala sam tebe, a ti zivot svoj hocu da ti vratim samo bol za bol!!!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:05   #171
Rekla si da me više ne želiš videti. Ipak dođi, ugasiću svetlo!

Da su noci duge koliko te ja volim, nikada ne bi svanulo!



***. Kad bih kralj sveta bio, on se ne bi Zemljom zvao, tvoje ime bih mu dao. Kad bih svemirom carevao, svaku zvezdu, sve bih TEBI darovao.

***. Mislim na tebe, zelim samo tebe, hocu samo tebe, ne mogu bez tebe, venem bez tebe, gladujem bez tebe, volim samo tebe! Sto tu ja mogu?! Ne moze mi niko nista!

***. Padaju zvezde. Pomisli zelju koju vec dugo krijes u sebi. Nezno me takni usnama svojim i sve ce se zelje ostvariti tebi.

102. Neka te nebo obasja kad se tama pojavi oko tebe i neka ti anđeli ne daju da plačeš kada ti suze ispune oči jer ti zasluzuješ da živiš u svetu ljubavi.

101. Otvori granice svoje duše i voli bez straha. Pogledaj svetlost u svojoj duši. Pokaži i Bogu da znaš da voliš, a ako ne veruješ u Boga pokaži meni!!!

100. Za more sunce zalazi, u mojim mislima samo si ti, sa svakom zvezdom što na nebu sja, poljubac šaljem ti ja!!

99. Volim te kao što skitnica voli da skita, kao što sanjar voli da sanja, kao što pesnik voli da piše! A sada mi reci da li te iko voleo više???

98. Jel greh sto te zelim svaki tren, i sto mi je pogled zaljubljen. Ako je greh to, Bog nek oprosti srcu koje je celog zivota cekalo nekoga kao sto si ti.

97. MRZIM TE sto mi ne das mira sto me tvoj pogled u srce dira. MRZIM TE sto mi ne das da spavam i sto te svaki dan budna SANJAM!

96. Voda je pice koje svi pijemo,a ljubav je tajna koju svi krijemo.Ako neznas moje ime: zovem se "poljubi me" prezivam "zagrli me" a nadimak mi je "voli me"!

95. Sretan sam 365 dana, jer volim te, jer mislim na tebe, jer SANJAM TE KRAJ SEBE!

94. Ako su poljupci voda onda ti saljem more, ako su zagrljaji lisce onda ti saljem sumu, ako ljubav traje zauvek onda ti saljem vecnost!

93. Kad andeli za vragovima krecu, gube svu svoju srecu... ali ici cu za tobom, izgubiti sreci trag...ko zna mozda jednom zavole se andeo i vrag.

92. Ljubavi, jako mi trebas, jer osecam neki bol u dusi, a taj bol mozes samo ti izleciti svojim osmehom, dodirima, poljupcima koje mi ne mozes sada dati.

91. Vec odavno nada u mom srcu je izcezla da cu pronaci luku gde cu se skriti, usred olujnog mora nadjoh tebe... tebe luku moju gde cu vecno biti!

90. Dodirni me kao meka pahulja, zagrli kao meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrecu bez tvog dodira.

89. Trebas mi kao zori sunce, kao suncu zrak, kao kisi kap, kao plimi oseka, kao tisini nemir... kao krv veni, tako ti trebas meni.

88. Trebas mi... da ti pruzim ono cega sam puna: paznju, neznost, ljubav, poljupce, srecu... cekam i cuvacu sve ovo za tebe, jer znam da to zasluzujes!

87. Kad bi suza u mojim ocima bila, ne bi nikad plakao, iz straha da te ne bi izgubio.

86. Volim osmeh na tvom licu, volim tvoja oka dva, volim usne zeljne poljubaca, ustvari, samo tebe volim ja!

85. Ako te nekad naljute ljudi ili srce gorko zaboli, seti se da na ovom svetu postoji neko ko te voli!

84. Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmenimo milion poljubaca pomesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:05   #172
83. Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima.

82. Daj mi tvoju ruku i zazmiri. Cujes li kako moje srce kuca? Razumes li sta kaze? Prica o mojoj ljubavi prema tebi!

81. I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im dala, jer kad se samo tvojih ociju setim, na svim se neduznim muskarcima svetim...

80. Iako daleko u gradu tom, vecno ti si u srcu mom, jedino tebi cu poruke slati, jer samo za tobom srce mi pati.

79. Jedino ti znas sto mi treba, tvoj topli osmeh i ljubavi do neba. Jedino ti mozes to da mi das, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAS.

78. Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis i volis do kraja.

77. Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i noc, ali suze svoje nikad isplakao ne bih jer te volim kao bolesnik svoj poslednji dan.

76. Kad bih opet sreo tebe, ponovo bih sreo srecu, jer devojku slicnu tebi vise nikad sresti necu!

75. Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne sneg, kad se gleceri otope, kad usred noci zasja sunce; NI TAD TE NECU PRESTATI VOLJETI!

74. Meni nisu potrebni ljudi, meni nisu potrebni sni, meni je potrebna ljubav, meni si potrebna ti.

73. Moju ljubav prema tebi, ni najlepsa pesma opisala ne bi, sto te volim nisam kriv, volecu te dok sam ziv.

72. Moram biti pametna, kazem sama sebi, ali da sam pametna, voljela te ne bih!

71. Mozes proci sirom sveta gde god toplo sunce sja, ali te niko voleti nece koliko te volim ja!

70. Na ovom ekranu zelene boje ne mogu stati sve zelje moje, al mogu stati 24 slova: PREVISE TE VOLIM LJUBAVI MOJA!!!

69. Neka te nebo obasja kada se tama pojavi oko tebe, i neka ti andjeli ne dopuste da places kada ti suze ispune oci, jer ti zasluzujes ziveti u svetu LJUBAVI!

68. Nije mi zao sto mi lazes, zao mi je sto mislis da ti verujem!

67. Odapela si ljubavne strele, pogodila si srce moje, sada sam dozivotno zarobljenik ljubavi tvoje!

66. Okreni se, videces u mom oku suzu koja te moli da ostanes, sacekaj, videces ruke koje se pruzaju tebi da te zagrle, slusaj, to moje srce lupa za tobom...

65. Odkad te nema, sve mi je isto, samo sto sunce slabije greje. Noci su tuzne, bolesne, tihe, ni zvezda nema kao pre.

64. Posle tebe, ja vise nemam dusu, TI si je odneo. Posle tebe ja vise nemam srce, TI si ga slomio. Posle tebe ja ne postojim, Ti si me ubio!

63. Postoji li na svetu nesto tako dobro kao sto smo mi?

62. Procvetale ljubicice, vratile se lastavice, cvece cveta, a ja venem, ti si samnom, kud god krenem.

61. Prolazim kroz tamne ulice koje su pre bile svetle. Ulice tamne kao i moje srce kad nisi ti kraj mene.

60. Puno mi nedostajes. Nedostaju mi tvoji poljupci, tvoja ruka, tvoj osmeh koji sam najvise na svetu voleo.

59. Put kojim idem...Zivot koji zivim...NISU MOJI...ali ljubav kojom volim je SAMO MOJA i ona pripada TEBI.

58. Sinoc sam sedela kraj prozora, kisa je tiho padala. Nisam te opet videla, samo se uzalud nadala...

57. Secanje nije obaveza nego proizvod iskrenih osecaja, zato me se seti kad hoces i onoliko koliko sam zasluzila...

56. Seti me se, ali te ne zaduzujem, zaboravi me, ako to zasluzujem.

55. Seti se duso, seti se mene, jer moja dusa za tobom vene.

54. Sklopi oci i opusti se dok tones u moru mojih poljubaca i ne dopusti nikome da uzburka to more i zauvijek te odvoji od mene!!!!!

53. Slatki, najsladji od svih, znaj da cu te uvek voleti. Ti si jedini koji je u mom srcu dobio posebno mesto, ono prvo, najbitnije. Znaj da te volim i dalje.

52. Spavaj kao da ne postoji sutra, kao da nema jutra, spavaj i snivaj slatke snove i sanjaj me noci ove!

51. Spustila sam suzu u ocean. Kad je pronadjes prestacu te voleti.

50. Srce moje ti u rukama drzis. Pazi, moli te, da ga ne ispustis.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:06   #173
49. Sreca? Sta je sreca sada znam. To je svaki susret s tobom, tvoj dah na licu mom. Sreca? Tvoj korak, tvoj glas, nezni poljupci kroz noc. JEDNOSTAVNO - TI!

48. Svidjaju mi se tvoje usne, samo toliko da znas. Ali jos vise bi mi se svideo tvoj poljubac koji nikako da mi das.

47. Svitanja bez tebe puna su praznine, kad oblaci pisu tvoje ime... A u kasnu noc kad grad utone u san ja cu samo zbog tebe cekati novi dan.

46. Svu moju ljubav cu ti dati, dok ne bude iznad svih oblaka. Ti si jedino na svetu sto cu uvek voleti.

45. Ti si jos tu, na usnama sto gore. Ti si jos tu, gde je srce moje. Ti si jos tu, iako nisi kraj mene.

44. Ti si kao najudaljenija zvezda do koje je najteze doci, ali bas zbog toga je najudaljenija zvezda najlepsa i najsjajnija!

43. Ti si najvece blago ovoga sveta, a ja sam najbogatiji na svetu, jer si pored mene.

42. Hiljadu reci je previse, jedna je premalo, ali dve reci govore sve: VOLIM TE.

41. Ko da me ljubi? Kad srce moje samo tebi Ljubav nudi. Sto je to Ljubav, reci mi samo. Vatra sto gori jedan cas il ima nade jos za nas ?

40. Trazi mi zivot, tebi cu ga dati, trazi da umrem i srce ce stati, al nikad ne trazi da odes od mene, jer umesto krvi teces mi kroz vene...

39. Trazila sam neke druge oci lepse nego sto su tvoje, ali kako da ih nadjem kad takve oci ne postoje!

38. Tvoj osmeh stoji kao sunce. Tvoj pogled pogadja me u srce. Tvoje oci mi nocu nedaju mira, a tvoj poljubac me u dusu dira!

37. Tvoja ljubav je kao potok sto iz raja tece, zbog tebe je moj zivot pun srece. Saljem ti poljubac sladji od meda, ti si ono sto meni u zivotu treba!

36. Tvoje su oci dva bisera koja svetle u tami ovog mracnog svijeta i koje osvetljavaju put mojoj dusi!

35. Tvojim recima verovala. Tvome dodiru se predala. Nocima se suzama pokrivala i na kraju bez tebe ostala!

34. U blizini, u daljini, moje malo srce misli na tebe. Volim te. Misli li tvoje srce na mene?

33. U grudima mojim srce tuce, jer volim te nemoguce!

32. U noci toj dok lampa gori, lagano muzika razlama srce. Oci su pune jada i boli, a ludo srce samo tebe voli!

31. Usnama cu dotaknuti tvoje snene okice, lagano poput leptirovih krila. Lubicu te nezno dok polako budes odlazila prekrasnom stazom snova.

30. Vec dugo mi nisi na um pao, bila sam te u zaborav dala. Al uzalud zadrhti mi srce kada sam te sa drugom ugledala! VRATI SE MAJMUNE!!!

29. Volim oci plave sto su meni ljubav dale, volim tvoja oka dva sto u njima ljubav sja!

28. Volim te - kao skitnica daljine, volim te - kao sanjar snove, volim te - kao zora sunce, volim te - kao pesnik kise, reci jel te neko voleo vise?

27. Volim te bez obzira na sve tvoje mane ili vrline koje te kompletnim idiotom cine.

26. Volim te i obozavam te, srce mi place bez tebe, a sto te volim toga se vec sama bojim!

25. Volim te i srce mi vene, ne znam kog vraga jos zelis od mene.

24. Volim te idiote, zar ti treba jos nesto reci?

23. Volim te kao sto cvece oblake voli, a ti se me zaboravio i dusa me boli.

22. Volim te mala, volim te zbog svega sto radis zbog mene, i voleo bih da vreme za nas stane pa da ti i ja postanemo vecnost!!!

21. Volim te, samo to znam. Volim te i jedino ljubav mogu da ti dam.

20. Volim te, volim, a dusa mi vene, jer nisam sigurna volis li ti mene!

19. Volimo se, volimo vise nego ikad, nek' se drugi rastaju, mi necemo nikad.

18. Voleo bih da sam kap kise koja je danas padala, da ti padnem niz vrat, medju grudima, ogledam se u mirisu svezih bresaka i isparim jer sam sretan ja.

17. Voleo sam te JEDNOM, voecu te ZAUVEK!!!

16. Volela bih da si tu. Samo noc da ostanes. Volela bih da si tu. I da vise ne ides!

15. Vrati me u zivot, oprosti mi grehe... Poljubi me, daj mi utehe... Zagrli me, reci "mili"... Podseti me sta smo bili...

14. Vuku se dani jedan za drugim, dosadna kisa uporno pada, nestajem polako u satima dugim, a moje se srce samo tebi nada!

13. Za tebe vredi zivot dati i put pakla ako treba proci, dusa ti je cista kao bela ladja, zena kao ti se samo jednom radja.

12. Zasepi mi vid - opet cu te gledati, oduzmi mi sluh - opet cu te slusati, rani mi srce - opecu te voleti!

11. Zasto sam bas tebe srela, zasto kad to nisam smela, zasto me zaneo pogled oka tvog, i zasto sada moram patit zbog tog.

10. Zauvek se pamte oni s kojima se voleli nismo, cije su nam usne bile nepoznate i kojima smo u snu pisali pismo!

9. Zbog jedne gluposti smo se rastali! Neka se dogodi jos neka glupost, pa da ponovo budemo zajedno.

8. Zelim biti deo tvog zivota, tvojih zelja i snova... Voli me jednostavno, samo dodirom, jednim poljupcem... Samo misli na mene... Neka me tvoje misli dotaknu...

7. Zelim biti sretna jer si ti sretan, ali kako da budem sretna znajuci da nisam ona koja te usrecuje.

6. Zelim da ove noci budes andjeo srece, da ti u snu dodje ona koju najvise volis i koju dugo cekas i obeca ti da nikad otici nece!

5. Znas li kako oci peku, znas li kako suze teku, kada gubis onog koga ljubis i kad molis onog koga volis.

4. Moja ljubav tebe trazi. Ti si sreca i lepota. Reci cu ti, al bez lazi: "Ti si ljubav mog zivota"

3. Zovem te svako vece kad kucne nocni cas, al znam da neces doci jer sudbina rastavi nas.

2. Zvaces me jednoga dana, zvaces me sigurno znam. Zvaces me jednoga dana, kada ostanes sam!

1. Zvezde mogu pasti, sunce moze nestati, ali te voleti necu prestati. Mogu pasti planine i stati reke, ali ce te moje srce voleti vekovima.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 22:21   #174
Kada vas partner šutne (čitaj devojka), potrudi se da vam da neko objašnjenje, ali iza njega uvek stoji nešto drugo. Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomiću ti rebro!



**. No1 Trenutno imam zaista previse posla. - Glupane pa zar zaista mislis da cu sa tobom vreme gubiti. Poslala: Sex Boom

**. van konkurencije Ja: "Jesmo li ja i ti zajedno?" On: " Jesmo" Ja: "E pa nismo vise" Poslala: Tajna

**. van konkurencije extra Zao mi je decko ovo ti je trece iskljucenje... pa zbog toga dobivas crveni karton i ides sjesti u publiku... Poslala: Svi su ludi za Mery

35. Stvarno ne ide vise. Poslala: Marija

34. Daj dečko, prouči kartu Italije, i znat ćeš o čemu ti pričam. Poslala: Dina

33. Volim te toliko koliko je velik tvoj *****, mislim da su ti to dva dovoljna razloga za naš prekid. Poslala: Crogirl

32. Samo se ti nadaj da će među nama biti nešto. Nerealne maštarije su dio života. Poslala: E.I.

**. Ti mislis samo na jedno-ali ne jednom! Zato odjebi!!! Poslala: Night_Queen

30. Mislila sam da me volis i da necu moci bez tebe,al' kad malo bolje razmislim........ma ko te jebe!!! Poslala: Potpuno_otkacena

29. Ukoliko zelis da sebi upropastis dan, pogledaj se u ogledalo! Poslala: Janci

28. Posalji mi svoju sliku! Okacicu je na tavan da bi je pacovi videli, pobegli i vise se nikada ne vratili! Poslala: Janci

27. Volim interesantne razgovore u prijatnom drustvu. Zbog toga te, nazalost, jedno vreme necu posecivati! Poslala: Janci

26. Da ti poklonim srce- malo je. Da ti poklonim vecnost- kratka je. Zato, evo ti sloboda - bolje je! Poslala: Janci

25. Ma daj ba, riješi ću se tebe dok je vrijeme. Poslala: Erna

**. Ja sam tvoje zlato, ti si moje srebro. Ako me ostaviš slomit ću ti rebro. Poslao: Poison

23. Dečko, odjebi od mene-kratko i jasno!!! Poslala: Barbara

22. Žao mi je dušo, ali danas završava i posljednja epizoda naše sapunice... Poslala: Anči

21. ...ali vise ne ide ovako.. ja i ti bi trebali da zavrsimo vezu ljubavi, predjimo na prijateljstvo..vazi??? Poslala: GOCA

20. Mrzim te, koliko te i volim, al dečko sjaši, stvarno si ogorčen sexom. Poslala: Ogorčena

19. Jako mi je žao ali ne možemo više biti zajedno.Tako je moralo biti. Poslala: Anđeo

18. Svi ste vi isti, kreteni ko kreteni, čast izuzetcima!!!!!!! Poslala: Ja

17. Ne želim te uvrijediti ali ti si glup.Kad bi glupost imala noge ti bi bio stonoga!!! Poslala: Stairway_To_Heaven

16. Nije da mi se ne sviđaš. Kad misim o tome kakav bi trebao biti moj idealan dečko uvijek se tebe sjetim. Ti si potpuna suprotnost tomu. Poslala: Stairway_To_Heaven

15. OTISAO SI, E PA NEK SI, IONAKO NISI BIO BOG ZNA KAKO SEXY! SVAKA TI JE NESTO DALA A JA SAM TE ZAJEBALA! SAD SAM HAPPY I BEZ TEBE, A USTVARI-TKO TE JEBE!!!!! Poslala: IVANA

14. Ma bre volim te ko batu. Poslala: DiMEkonomska BN

13. Ma djecko hajde ispali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poslala: DiMEkonomska BN

12. Decko, olesio si se otpali ispred ti si takav snob. Poslala: Grabez Dragana

11. Sad je 22:00. Hoces li da svratis do mene? (Dalje ruke od mene! Nisam rekla da hocu sex sa tobom!) Poslao:

10. Ne mogu, ti si mi kao brat. Podsecas me na onog idiota sto svira bendzo u "Oslobodjenju".

9. Postoji mala razlika u nasim godistima. Ti si jedan starkelja iz doba Jure.

8. Ne privlacis me u "tom" pogledu. Ti si najruzniji kreten koga sam ikad videla.

7. Moj zivot je trenutno suvise komlikovan. Ne zelim da sve vreme budes uz mene jer mozda cujes pozive mojih ostalih momaka.

6. Vec imam momka... ... koji je u stvari moja macka i pola boce Jack Danielsa.

5. Ne zelim da sklapam veze sa ljudima sa kojima radim. E, covece, ne bih te vidjala cak i da smo u istom solarnom sistemu, a kamoli u istoj zgradi.

4. Nisi ti kriv, to je zbog mene. Nisam ja kriva, to je zbog tebe.

3. Trenutno se koncetrisem na svoju karijeru. Cak i nesto tako dosadno kao moj posao je bolje nego da se vidjam s tobom.

2. Ne zelim da se udajem. Zaklela sam se da necu da imam nista sa takvima kao ti.

1. Ostanimo samo prijatelji! Zelim da budes u blizini kako bi mogla da ti pricam bolne detalje o ostalim muskarcima sa kojima se vidjam.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 22:22   #175
Menjam bure rizlinga za pedesetak kila ružice. Do dvadesetak godina



Sta treba raditi kada vas devojka prevari...

Prvi korak: Pridjete i lupite joj samarcinu...

Njen novi decko je prinudjen da reaguje, a onda se svi vasi drugovi zalecu na njega, i tuku ga dok ne raskine sa njom...Kada raskinu, Njoj zabranite da ima decka narednih godinu dana...jer ce u suprotnom njena veza da se zavrsi kao i ova...na svakom koraku je omalovazavajte, vredjajte, kinjite...Onda ce ona prestati da izlazi...Za sve to vreme, vi menjajte devojke kao carape....posle odredjenog vremena ona ce slucajno upoznati nekog strasnog dasu, i smuvace se sa njim, u nadi da mu nemozete nista...proci ce pored vas , sepureci se i misleci da vam je doskocila....ukoliko procenite da je decko prejak za vase drustvo, iskoristite stari dobar stos(napad sa ledja), Dovedite neku preteranu ribu(po mogucstvu fuficu), upoznajte je sa deckom, i zamolite je da vam ucini uslugu i da mu obeca svasta, a u cilju da ovaj prevari devojku...On, kao i svaki muskarac nece uspeti da odoli, i otici ce sa fuficom, ostavljajuci vasu bivsu na cedilu....E onda joj lupite jos jednu samarcinu, i oterajte je kuci...Nastavak moze da tece u dva smera:

Prvi smer: Posle nekog vremena, zakljucice da sa vama nema sale, zamolice vas da opet bude sa vama....odbijajte je neko vreme, a onda , ako vam znaci, budite sa njom...tako obradjena devojka ce biti savrsena za ozeniti...

Drugi smer: Tvrdoglava je, nece da popusti...e onda nece imati decka dok se vi ne ozenite, pa da vidimo ko ce izdrzati...Ona posle nekog vemena zavrsava na psihijatriji, pateci od manije gonjenja.....neizlecivo...Sifra: Nemoj mene ti varati mala, ljubav samnom nije sala

Sve ovo sto ste procitali ne treba shvatati ozbiljno
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 22:23   #176
Kada vas partner šutne (čitaj momak), potrudi se da vam da neko objašnjenje, ali iza njega uvek stoji nešto drugo... ROOM SERVICE: Šta to radite pod ćebetom? Joj, prevrnula sam tacnu! Pliz, nemojte nas kazniti...



**. No 1 Ševit cu te sa dva kondoma. (Da ne dobijem HIV) Poslao: Dejan

**. No 2 Tvoja mama je sto puta bolja od tebe u sexu. Poslao: Aiesec BL

**. No 3 Nasledio sam neko bogatstvo od strica iz Ria pa moram hitno da otputuem. Poslao: Ronin[*Ca Terr-Force*]

**. No 4 Mislim da je krajnje vrjeme da malo smrsas. Poslao: Fantom

**. No 5 DRAGA, JA NISAM OD ONIH KOJI KAZU "MOMCI VOLE KAD BRKOVI ZARE". MOLIM TE, LJUBAVI, OBRIJ SE. Poslao: POPINA

**. No 6 Ko te jebe!!! I onako si ružna!!! Poslao: K e k y

**. van konkurencije Krajne je vrijeme da poradis nesto na sebi (znam dobrog hirurga). Poslao: POPINA-NINDZA

**. van konkurencij extra Venčanja neće biti jel imam čir na kiti. Poslao: Patak

**. van konkurencije extra + Ljubavi ja sam kod tebe u ocima video ono sto ni kod jedne druge devojke nisam. (krmelje stoko jedna) Poslao: Patak

45. Tamara, ti si zaista prelepa i smrtonosno sexy, ali, to nije dovoljno dobar razlog da se zaljubim u tebe. Ovo među nama je strast - za ljubav treba nešto više.

44. Desio se problem - upoznao sam drugu. Nemoj me zvat ovako je lakse. Morat cemo razgovarati. Zao mi je....J EBI SE MARIO, JA TE JOŠ UVIJEK VOLIM!!!! Poslala: Jasmina

43. Danas otvaram oci nakon svih ovih godina..... Poslao: Bijelodugme-medo

42. Devojko izvini suvise sam dobar frajer za tebe, nadi svoju klasu. Poslao: Beske

**. Nismo ja i ti jedno za drugo, jer nemamo ništa zajedničko (sviđa mi se tvoja mama). Poslao: Izo

40. KO TE JEBE KAD IMAŠ USTA DA MOZES SAMA SEBI ŠAPTAT NA UHO. Poslao: WWW.SANELX.COM

39. Toliko te volim da bih te pojeo, ali ne jedem svinjetinu. Poslao: Mirza

38. Ma znas sta mala...nemas ti pojma. Poslao: Kiki

37. Ostanimo samo prijatelji.

36. Po jebi ti nekog drugo. Al koga osim krokodila? Poslao: Djuki

35. Dodji da te kavamo (ja i pav ovtaka)! Poslao: Degenerik

34. Pa mogla si i brkove obrijati jebem te u celo.. Poslao: Desperado_Dk

33. Djevojko, sutra si proslost!!! Poslao: Zeljko SWE

32. Jebo sam i bolje, no nikad gore! Poslao: Arok

31. Mislio sam da je priroda savrsena dok nisam vidio tebe ( i Bogu se omakne). Poslao: POPINA-NINDZA

30. IMAS PREVISOKO NEPCE! Poslao: HABLECINA

29. Tako si pasivna u krevetu, kao da si nevina. Poslao: Romantic_Uno

28. E znas u cemu je razlika izmedju tebe i tranvestita? Tranvestit nema brkove. Poslao: Masni

27. Volim te i previse da bih mogao dozvoliti das mi budes djevojka. Poslao: H@re

26. Napasi mi se muda ko zeko trave. Poslao: Masni

25. Ruzna si ko Bukovik. Poslao: Adis Husejnovic

24. Ma jebi mater. Poslao: Brzi

23. TRAJALO JE NESTALO JE MA NIJE NI BILO AKO TI ONAJ OZILJAK NEKO NIJE HIRUSKIM PUTEM SKINO Poslala: dRAGANA

22. Obrij se vise. Poslao: Bosanac

21. Otisao sam u Afganistan, vracam se prvim avionom. Poslao: Adolf

20. Idi u .... Poslao: Bosanac

19. Mislim da sam se zajebao ne želim vezu. Poslao: Ujo

18. E, mozes da ga PUSIS!!! Poslao: Valentin

17. Za sad ne mislim imati jos curu!!!! Poslao: Nana

16. Ja sam ja. Ne držime mesto, mojom dušom duvaju vetrovi OPROSTI MI. Poslao: Nenad

15. Natalija jebem te, Kristina VOLIM TE!!!!!!!!! Poslao: Marko

14. Ljubav nije gajba hladnog piva Biljo. Poslao: Vedran

13. Draga trudan sam !!! Poslao: M@g

12. Ne moze danas, sutra 100%. Poslao: Cetnik

11. Ne mogu, podsecas me na bivsu. Poslao: Vlada

10. Ne mogu, ti si mi kao sestra. Ružna si.

9. Postoji mala razlika u nasim godištima. Ružna si.

8. Ne privlačiš me u "tom" pogledu. Ružna si.

7. Moj život je trenutno suvise komlikovan. Ružna si.

6. Vec imam devojku... Ružna si.

5. Ne zelim da sklapam veze sa ženama sa kojima radim. Ružna si.

4. Nisi ti kriva, to je zbog mene. Ružna si.

3. Trenutno se koncetrišem na svoju karijeru. Ružna si.

2. Ne želim da se ženim. Ružna si.

1. Ostanimo samo prijatelji! Bas si MNOGO ružna.
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:15   #177
Samo marijači i tekila i živa mi bila... (Zadržite osmeh na licu, tako je lepo biti srećan)

Molim Vas ljudi ako imate slabo srce bežite odmah odavde...

(Ja nisam pesnik slomljenog srca, tužnog lica i cvetnog maja. Ja sam pesnik što voli da drka, meni inspiracija dolazi iz jaja!)



76. No 1 Sretan odlazak u vojsku pesmom "Kad bi bio ranjen" Poslala: Anita

**. No 2 Srećna nova godina deci iz doma za nezbrinutu decu sa pesmom NEĆE MAMA DOĆI. Poslao: Laki ena

**. No 3 Mojoj ženi koja se vratila iz ludnice: "Ostala si uvijek ista". Poslao: MX

**. No 4 Za moju devojku, koju mnogo volim i koju ću uvek voleti i znam da mene i ona voli PESMA OD M. ROKVIĆA: TI ZA LJUBAV NISI ROĐENA. Poslala: MACA

**. van konkurencije Brat sestri cestita 13. rodjendan uz pesmu "PRVI SAM TE LJUBIO NA TRAVI" Poslao: Lepi Joe

**. van konkurencije extra Baka i deka iz sela Besnog Foka zele srecan prvi rodjendan svome unuku sa zeljom da pozivi jos toliko. Poslao: Genije&Elvis

**. van konkurencije extra + Pedofil se kaje zbog pocinjenih dela i peva svojim zrtvama pesmu od Harisa Dzonovica: ZAVOLEH TE LUDO, CINI MI SE OD RODJENJA! Poslao: LuCKy

70. Srecan odlazak na posao prijatelju mioneru uz pjesmu "oko mene lete, lete svi" Poslao: Struja

69. Majka sinu narkomanu zeli brz povratak iz bolnice uz pesmu: "Sta je to u tvojim venama". Poslala: Balerina

68. Sretno sklapsnje braka wc solje i vodokotlica zele mama kada i tata bojler uz pjesmu: pusti vodu da govna odu. Poslao: Kojot

67. Srecnu amputaciju nogu svom unuku , baba i deda cestitaju pesmom : "Ne klepeci nanulama..."

66. Desi Slavisa jebem ti nju u dupe, pozdravi mi Boska divljaka i Tadiju, jebem vam mamu obadvojici. Poslao: OBREN

65. Unuk svojoj babi cestita 90 rodjendan uz pesmu...vreme ti je isteklo. Poslala: ''Deejay Daye'' iz Zajecara

64. Suprug svojoj zeni cestita 93 rodjendan uz pesmu...SEXY BODY Poslala: ''Deejay Daye'' iz Zajecara

63. Zahvaljujem se svom psihijatru na uspesnom lecenju uz pesmu... jos mogu da poludim. Poslala: ''Deejay Daye'' iz Zajecara

62. Zelim vam sve najbolje uz pjesmu: ZELIM TI ZELIM SVE NAJBOLJE U NEKOJ NOVOJ LJUBAVI... Poslala: Jedna mala

61. Srecan povratak mojoj sestri iz bolnice koja je imala amneziju uz pjesmu "Sto to bjese ljubav". Poslala: LUKAVA_MALA

60. Puno pozdrava saljem iz zatvora mojoj dragoj kojoj je nedavno poginuo muz uz pjesmu "Ubio sam coveka zbog tebe"!!! Poslao: BOOM_DOOM

59. Dragom sinu bez ruku i zubi mama zeli sretan rodendan uz pjesmu "svijet voli pobjednike"(stisni sake, stisni zube bzdi sto jesi...) Poslao: Neko

58. Srecno useljenje i prve bracne noci Miji Kozi i Djegeru iz mog sela zeli lesi-pemom-MALA SOBA 2 SA 2 A U SOBI TI I JA. Poslao: LESI

57. Sinu jedincu srecnu operaciju ociju uz pesmu: JOS NESVICE RUJNA ZORA. Poslao: GORAN_USA

56. Mojem pokojnom decku pokoj viječni uz pjesmu: ŽILETOM SI PREREZAO VENE S ČIM ĆU DA SE DEPILIRAM, NEMISLIŠ NA MENE ! Poslala: Jas

55. Srećan povratak iz Australije drugovima - Da bog pao avion. Poslao: Neznani junak

54. Svim shiptarima koji su u oslobodilachkom ratu izgubili jednu ili obe ruke zelimo sretjan praznik pesmom "TASI TASI TANANA". Poslao: Looco

53. Srecno ti momacko vece sa pesmom "Udri me do zore a zora ne svice"! Poslala: Curica

52. Cestitam mom komsiji sretno otelenje krave sa pesmom "Rodio se sin". Poslao: Italijanac

51. Seko volim te najvise na svetu i udaj se! Da izrodis 5 dece. Poslala: Marijana zr

50. MOM DRUGU SRECAN SUNET UZ PESMU "STA TE BOLI BRATE MOJ" Poslao: SMEKER
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:16   #178
49. Samom sebi zelim sve najbolje povodom brzog raskida braka... s pesmom: "Zenicu se jos sto puta!" (minimim) Poslao: Mico

48. Mojoj baki sto peva zube i zvizduce uz pesmu: "Sto Ucini Crni Gavrane" Poslao: AZC HASSELT KURVE

47. Mom tatu, kome su odrezali obe noge, zelim sve najbolje za njegov rodjen dan, uz pjesmu: Hajdemo u planine!!!!! Poslao: Lucius

46. Svom klempavom dedi zelim uspesnu operaciju usiju uz pesmu "Lepotan"!! Poslao: Slavko

45. Ovom prilikom pozdravio bih najdraže roditelje! Posebno mamu i tatu! Poslao: Shaba Zg

44. Zetu ginekologu srecan 100-ti abortus uz pesmu "GDE TI JE DUSA". Poslao: Dark Angel

43. SLOBODAN MILOSEVIC POZDRAVLJA DIREKTNO IZ HAGA BILA LADENA UZ PESMU ODJI DA OSTARIMO ZAJEDNO. Poslao: ROBBY

42. Srecno komisanje kukuruza komsiji zeli komsinka. Poslali: Mali Blaza & Mario

41. Srecan brak pivu i viskiju uz pjesmu '"Kafana na Balkanu" Poslala: L_U_D_A_C_A

40. Mojoj zeni koja se nedavno utopila: "Da bog da te voda odnijela!" Poslao: Incognito

39. Puno pozdrava zetu mineru uz pjesmu: "Učini bar jedan pogresan korak". Poslao: Majo

38. U kafani pevacica peva: "Imam jednu želju!" Tek se začu glas: "Da te jebem u nedelju!" A pjevačica će: MUZIKA STOP! Dajte onu "Jedva cekam da nedelja dođe!" Poslala: Jovana

37. Sretan uspjeh u školi Jocki zeli Brkonji uz pjesmu "Joj mama opet sam pao". Poslao: Jocki

36. Srecnu veridbu bivsem vereniku, sa pesmom: UBODE ME I OSTAVI. Poslali: Edin i Arnela

35. Baka Nada iz Bikinja pozdravlja njenog unuka Roberta i "sviju" koji me poznaaaaaaju!! Poslao: AKI-VINCI 2001

34. Stricu Paji srecan odlazak u penziju i da mu penzionerski dani sto pre produ... Poslao: NN

33. Sloba cestita Osama Bin Ladenu na uspjesno obavljenom poslu uz pjesmu "Dodji da ostarimo zajedno" Poslala: Tarantula

32. Zelimiru srecan 18-sti rodjendan sa pesmom HEJ MAMA MAMA JURE ME MLADICI. Poslao: Nema veze

31. Mom decku koji pati od šecerne bolesti: "Oh shugar honey decko moj". Poslao: MX

30. Mom braticu mornaru koji je sad negdje na pacifiku, pjesma 'dabogda te voda odnijela'. Poslao: MX

29. Punici koja je na moru sve najbolje s pijesmom: DA MI JE BITI MORSKI PAS!!! Poslala: Ana

28. Dragoj sestri Kaci, zelim srecu na kontrolnom iz matematike uz pesmu DVA I DVA SU OSAM CIK POGODI KO SAM!!!! Poslala: Slatkis

27. Sretan 21 rodjendan zeli brat sestri uz pjesmu "DAJ MALO TANGE SESTRO". Poslao: MEDI

26. Arapski bećarac: " Prokleta je Amerika i njihiva zlata sva , što će njima tornja dva, kad avion vozim ja ." Poslala: Romana

25. Odlukom zirija iz Pentagona prvu nagradu dobila je pesma "Sve je postalo pepeo i dim", a drugu nagradu pesma "Udri jace manijace". Poslao: MI-dr

24. Trenutno najpopularniji pevac u Americi je Sinan Sakic sa pesmom SVE JE POSTALO PEPEO I DIM po misljenju zirija iz Pentagona. Poslao: Cex

23. Pesmom "SVE SE PLACA SVE SE VRACA" uspesnom obnovom Nju Jork-u i da imaju puno posla od srca im zele ALEKSINAC, NIS I NOVI SAD. Poslala: M A D O N A

22. Sretan odlazak na SP 2002 reprezentcij Jugoslavije!! Poslao: ???????

21. Svoju buducu snaju Velinku pozdravlja njena buduca svekrva Stojanka pesmom `NE TREPECI ISPOD BELEG VELA` Poslao: KURE p}

20. Milo Djukanovic salje najljepse zelje Slobodanu milosevicu za njegov 60-ti Rodjendan uz pesmu "Ti si mi u krvi". Poslao: Barski

19. Unuci cestitamo treci rodjendan, uz zelju da dozivi jos toliko, uz pjesmu KRALJICA TROTOARA! Poslao: Igor

18. Sretan polazak u zatvor Miloševicu s pjesmom Cetiri zida. Poslao: Hrvat

17. Svom dragom ratnom drugu zelim brz prelazak preko minskog polja pesmom UCINI BAR JEDAN POGRESAN KORAK. Poslao: Fortunato

16. Ratko Mladic zeli Slobi lepe u Hagu sa pesmom "Ako te pitaju za mene". Poslao: Sale

15. Djindjic slavi odlazak Slobe sa Kostunicom, sa pesmom "Ajde jano konja da prodamo"!!! Poslao: Sale

14. Pesmom "Odrastao sam sa ovcama" svojim sestrama zelim prijatno popodne! Poslala: Gavrina

13. Sretno preseljenje u drugu kucu dragoj svekrvi uz pesmu DA TI BRZO IZGORI. Poslao: MUMMY

12. Pozdrav dragom sinu bez noga uz pjesmu "lupi petama". Poslao: Stipe Mesic

11. Srecnu amputaciju noge unuku, zele baba i deda uz pesmu "Ne klepeci nanulama" Poslao: Simce PFC

10. Samo za drustvo u cosku koje pije o svom trosku pjesma Himze Core: "VRATI SE OKO MOJE". Poslao: Bosanac

9. Bratu Faruku, srecno sumecenje, zeli sestra Fatima, sa pesmom:"Sta te boli brate moj?" Poslao: Mico

8. Sretno sklapanje braka sinu Milutinu zeli otac sa pesmom "Dotako sam dno zivota" Poslao: LOOODAK

7. Sretan odlazak u penziju svekru sa pesmom "Da ti dani brze prodju" Poslala: Anita

6. Srecno sklapanje braka drugarici uz pesmu TRI BUNARA JEDNA KOFA SLUZI. Poslao: Zevs

5. Srecno useljenje u novosagradjenu kucu - uz pesmu SINJI MUNJO UDRI GROME -zeli komsija Poslao: Abdzi

4. Sinu srecan prelazak preko minskog polja pesmom "napravi bar jedan pogrešan korak" Poslao: Oki

3. Pokojnoj baki izgoreloj u pozaru zelimo pokoj vecni uz pesmu "Sve jos mirise na nju". Poslao: Nesa

2. Srtetno amputirajte muzu udove (sve) uz pesmu "KAD SI SRETAN I KAD ZELIS TI POTAPSI KOLENA..." Poslao: Steva

1. Srecno amputiranje ruku, sinu mineru uz pesmu TASI TASI TANANA... Poslao: Nenad
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:17   #179
***. No 1 Ja bih Cecu i kad ima mecu pridji blizo da bih ti polizo. (Shabanoti) Poslao: Car

***. No 2 U zivotu sve je sranje osim pisanja. A i pisanje le sranje ako pisas uz vjetar. KONFUCIUS. Poslao: Bosanac

***. Van konkurencije Volim burek, zeljanicu pitu, volim cure što nepamte titu!!!! (ELVIS J. KURTOVIC) Poslao: Amra voli ZABRANJENO PUSENJE

145. Tesko narodu u kojem svako pleme hoce da bude NAROD. Poslao: Krcka (GIBRAN)

144. Ponekad je sranje pravo uzivanje. Jer dok govno za govnetom nizes, citanjem se kulturno uzdizes! Poslao: Francek

143. Najveci porok je povrsnost. Dobro je sve sto se pojmi. (Oscar Wilde) Poslao: Profundis

142. Dzaba, zivot je tezi nego sto sam mislio (Mesa Selimovic) Poslala: Leela

141. Najveca tragedija nije brutalnost zlobnih ljudi nego cutnja dobrih ljudi. Poslao: Miki

140. Najveca tragedija nije brutalnost zlobnih ljudi nego cutnja dobrih ljudi. Poslao: Miki

139. Stvarnost je iluzija stvorena nedostatkom alkohola. Poslao: Zlatko

138. Covek cesto budan sanja, a cesto u snu ostaje budan. (Viktor Igo ) Poslala: Suzana

137. Ono sto je bilo moralo je biti a ono sto nije, nije ni moglo biti. MESA SELIMOVIC. Poslao: Viktor Igo

136. Lepota je prolazna a ruznoca te prati do groba. Poslao: Djani

***. Bolje kita u ruci nego ruka na grani! Poslao: Man_in_black

134. COVJEK JE ONO STO CINI A NE ONO STO GOVORI. Poslao: VIKTOR IGO

133. SAMO SU MIRNE I TIHE PRIRODE STVORENE ZA VELIKE VJETROVE. Poslao: VIKTOR IGO

132. Pojam je pojam, a ja o pojmu nemam pojma. Poslao: Amir

131. Nista nije ispod vase casti sto sluzi vasem cilju (ralph emerson). Poslala: Stasa

130. "...za sve u zivotu treba odricanje, ali ako ce odricanje biti vrednije od onoga sto je razlog tog. Poslao(la): Kitty

129. Rat je cudna stvar u kojoj se ubijaju ljudi koji se nikada u zivotu nisu vidjeli a nareduju ubijanju oni ljudi koji se u zivotu dobro poznaju !! Poslao: Anel

128. Neshto je trulo u drzavi Danskoj (Hamlet, Sekspir). Poslao: Oci_boje_meda

127. Slabosti, tvoje ime je zena (Hamlet, Sekspir) Poslao: Oci_boje_meda

126. Ako se bude nastavili tako smijati dobice te hemoroide oko usta. Poslao: Beg_z

125. Bilo je stvari u zivotu kojih smo se bojali, a nije trebalo. Trebalo je zivjeti(Ivo Andric) Poslao: Oci_boje_meda

124. Sve ljudsko ipak ne umire (Mesa Selimovic). Poslao: Oci_boje_meda

123. Ljudi su zla djeca. Zla po cinu, djeca po pameti (Mesa Selimovic). Poslao: Oci_boje_meda

122. Bolje zdrav nego bolestan! Poslao: Man_in_black

121. Bolje ziv nego mrtav! Poslao: Man_in_black

120. VOLJETI NIJE NISTA; BITI VOLJEN JE NESTO; A VOLJETI I BITI VOLJEN JE SVE. Poslao: JA SAM JA

119. Otsutnost za ljubav je isto sto i vetar za vatru, gasi male a raspiruje velike!{Mopasan}Poslao: Doca

118. Ljubav je jedna vrsta pijanstva, kada covek popije prvu i drugu casu otvori mu se apetit i javi zedj, i onda srucuje casu za casom!{Branislav Nusic} Poslao: Doca

117. U ljubavi postoje dva zla: Rat i Mir!{Horacije} Poslao: Doca

116. Strah je najbolji cuvar glupih, i najveca prepreka mudrih! Poslao: Doca

115. Poljubac je najlepsi nacin da se udahne deo bica koje se voli!!{Kazanova} Poslao: Doca

114. Ljubav nije u tome da zaljubljeni gledaju jedni u druge, vec da gledaju u istom pravcu! Poslao: Doca

113. Glupost kjuca na svakoj temperaturi. Poslao: Mustafa

112. I najveci talenati su se izgubili u neradu. Poslao: DOSTOJEVSKI

111. Sreca je lijepa samo dok se ceka dok od sebe samo nagovjestaj da!!!!(DESANKA MAKSIMOVIC) Poslao: Hony

110. Iskustvo je ime koje dajemo svojim greskama. Poslao: Stanar

109. Svi smo mi u provaliji samo su neki od nas zagledani u zvezde. Poslao: Stanar

108. Mmasta je data coveku da kompezuje ono sto nije,a smisao za humor mu je dat da se pomiri sa onim sto jeste. Poslao: Stanar

108. Ponekad mislim da je bog dok je stvarao coveka potcenio svoje sposobnosti. Poslao: Stanar

107. Fuck the BUREK fuck the Pica all we need is GIBANICA!!{Dr.Nele Karajlic} Poslao: Doca

106. Zaljubiti se neznaci voleti, covek se moze zavoleti i mrzeci! {Dostojevski} Poslao: Doca

105. Laz ubija prijateljstvo, a istina ljubav! {Miguel de Servantes} Poslao: Doca

104. Kad ljubav hoce da govori razum mora da cuti! {Baruh Spinoza} Poslao: Doca

103. Postoje 3 vrste govornistva: 1.Kada govoris mnogo a ne kazes nista; 2. Kada pricas malo a kazes sve, i najvaznija; 3. Govoriti a nereci ono sto nezelis!{Ivo Andric} Poslao: Doca

102. Nikad nemogu da kazem onoliko mudrosti koliko mogu da precutim gluposti! Poslao: Doca

101. Ljubav i kasalj se ne mogu sakriti! H.Hajne Poslao: Doca
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:18   #180
100. Ko nastoji da zadovolji sve svoje strasti, taj vatru gasi slamom! Konfucije Poslao: Doca

99. Kada ne mozes da imas ono sto volis onda voli ono sto imas!!Emil Zola Poslao: Doca

98. Ljubiti jedan sat -odlika je zivotinja;ljubiti jedan dan-odlika je ljudi;ljubiti ceo zivot-oznaka je andjela;ljubiti ceo zivot samo jedo stvorenje -odlika je bogova. Poslala: Umetnica

97. "nevina sam!!" - reče kurva na sudu. Poslala: Petra

96. Istrajacu sve dok ne uspem. Poslao: Og Mandino

95. Ljubav je od svih strasti najjaca; ta istovremeno napada srce, glavu i razum. Voltaire Poslala: Tanja

94. Samo se voli i mrzi bez razloga. Poslala: Tanja

93. Ne dozvolite da vas bijes vodi i da vam ponos od ljubavi postane jaci,jer kad izgubis voljenu osobu bice kasno a sta bi onda ponos znacio.(MORIS RAVEL). Poslala: TANJA

92. Svako jutro da istuces zenu.ako ti ne znas zbog cega, ona sigurno zna.....(arapska poslovica) Poslao: Suki

91. Ako se osjecas dobro, ne brini se proci ce te! Poslao: Suzy

90. Ljubi uvijek samo jednog muskarca-cesto je i to odvise. Poslao: Narodna poslovica

89. "Covijek koji nema sta izgubiti, ne moze ni pobijediti" DZ. KENNEDY Poslao: HZ

88. Ljubav je smisao zivota prica mi covjek dok cigaru mota... Poslao: Allen_mag

87. Ljubav je vatra koja se gasi medju nogama... (kineska poslovica) Poslao: Allen_mag

86. Kako su slabe ljudske ruke i kako tvrdo moze da spava Bog. (Ivo Andric) Poslao: Tasha

85. Malo je ljubomore kao sol u juhi. Ali poznato je da juha moze biti presoljena... Poslala: SILVIJA, JELSA/HVAR

84. Male stvari cine zivot ljepim. A lijep zivot nije mala stvar!!! Poslala: SILVIJA, JELSA/HVAR

83. Covjek se uci dok je ziv!!! Poslala: SILVIJA, JELSA/HVAR

82. Koliko god da je rijetka ljubav, jos je mnogo rjedje istinsko prijateljstvo. Poslala: SILVIJA, JELSA/HVAR

81. Zena moze postati prijatelj muskarcu samo ocim redom: prvo poznanica,zatim ljubavnica pa tek onda prijatelj. Poslao: Anton Pavlovic Tjechov

80. JA ZNAM DA NISTA NE ZNAM. Poslao: Mix_NK

79. Lagati originalno je skoro bolje nego ponavljati tuðe istine, u prvom slucaju ti si covjek, a u drugom samo papagaj... (Dostojevski) Poslao:

78. Kazete da ste neshvaceni mladi prijatelju? Strpite se!! I dijamant je u osnovi ugljenik, ali je umio da ceka! (P.Pikaso) Poslao: Nile

77. Život nam vraca samo ono što mi drugima dajemo. (Ivo Andric) Poslao: M.

76. Zena se zamori da bude coveku prijatelj. (Ivo Andric) Poslao: Poslao: Saki

75. Kad covek sedi 1h sa lepom devojkom cini mu se kao 1min.Ali neka 1min sedi na vreloj peci, bilo bi mu duze od 1h. (Ajnstajn) Poslao: Saki

74. Mudar covek ne kaze sve sto misli ali misli sve sto kaze. Poslao: Saki

73. Ono sto se muskarcima bas najvise dopada na nekoj zeni, bas to se ostalim zenama na njoj nikako ne svidja. Poslao: Saki

Kad covek sedi 1h sa lepom devojkom cini mu se kao 1min.Ali neka 1min sedi na vreloj peci, bilo bi mu duze od 1h. (Ajnstajn) Poslao: Saki

72. Cemu se plasiti smrti. Dok smo mi, smrti nema. Kad smrt dodje nas nema. (Sokrat) Poslao: Saki

71. ... kazem vam da mi se cini da je slava maceha smrti, a ambicija izmetina slave. (Aretino) Poslao: Ella

70. Biti sretan znaci biti slobodan, ne od boli ili straha, vec od brige ili tjeskobe. (Auden) Poslao: Ella

69. U panici covjek trci sam u krugovima; u radosti zdruzuje ruke s ostalima i zajedno plesu u krugu. (Audin) Poslao: Ella

68. Mozda postoji jedan osnovni grijeh: nestrpljivost. (Audin) Poslao: Ella

67. U licnosti svakog "originalnog" genija - bio on umjetnik, ili ucenjak - postoji nesto sumljivo kao kod kockara... (Audin). Poslao: Ella

66. Zivot je kao tramvaj. Mjenjamo saputnike-stalno neko ulazi i izlazi, jedno vrijeme smo zajedno da bi na kraju ponovo ostali sami!!! (Dusko Radovic) Poslao: Nile

65. Mnogi imaju neki nesvrsen racun sa zivotom, ali pri tom zivot je uvijek njihov duznik. (Andric) Poslala: Ella

64. Sto ne boli - to nije zivot; sto ne prolazi - to nije sreca. (Andric) Poslala: Ella

63. Cudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i jos cudnije, kako nam cesto bas to malo nedostaje. (Andric) Poslala: Ella

62. Vagnerova muzika je bolja nego sto zvuci. (Mark Twain)

^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+

61. Brak je cesto prava groznica: pre sklapanja zebnja, u pocetku temperatura, kasnije glavobolja. (Andraš Faj)

60. Ima toliko žena koje su sutradan nakon svog vencanja udovice muževima o kojima su maštale. (Moris Donaj)

59. Jezik ljubavi je u ocima. (Fineas Flecer)

58. Kada žena kupuje mušku košulju ona je zaljubljena, kad je pegla, ona je udata. Ako pri tome peva, onda je prvo i drugo. (Dali)

57. Ko voli tih je. Odzvanja samo prazna posuda. (Šekspir)

56. Ko može upravljati jednom ženom, može upravljati jednim narodom. (Balzak)

55. Ljubav se rada iz vere, živi od nade, a umire od milostinje. (Menoti)

54. Ljubav srama ne pozna. (narodna poslovica)

53. Ljubav ne traje dugo, ako ukloniš svade. (latinska poslovica)

52. Ljubiš li duboko samo jedno bice, cinice ti se i sva ostala vredna ljubavi.. (Gete)

51. Ljudi stvaraju dela, a žene ljude. (Rolan)

50. Ima samo jedan nacin da se voli hiljadu žena: da se od hiljadu žena voli samo jedna. (Deval)
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.