Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2011., 20:45   #1021
Quote:
-Iva- kaže: Pogledaj post
Mislim da možeš kod bilo kojeg ako nije baš prepun (tipa doktorice u voltinom). Ovo da ne primaju nove ti se uglavnom odnosi na nas koje bi se prebacile kod drugog ginekologa.
Ista stvar vrijedi i za cure koje se prebacuju iz nekog drugog grada.
Dr. na Voltinom ne prima već par godina pacijentice, osim na preporuku, ima jako puno pacijentica.
Kelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 15:39   #1022
Quote:
Corte kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Molila bih ako netko zna, da li dr.Lukenda jos prima pacijente?
Naime imam 29 godina, a kod ginekologa nisam bila vec godinama(znam da se igram sa zdravljem, ali imam svoje razloge), tako da nemam odabranog ginekologa.
Da li je to problem?
ja sam bila na pregledu kod Lukende 04.07. i sestra je upisivala novu pacijenticu . Ne vjerujem da je u međuvremenu popunio kvotu pa probaj kod njega.
ren0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 23:30   #1023
Quote:
ivor@ kaže: Pogledaj post
Kakav vam je dr. Banović na Trešnjevci? Ima li netko s njim iskustva?
o njemu sam čula same horor priče svi su od njega pobjegli...čini mi se da sad ima oko 2000 pacijentica...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 12:01   #1024
pozdrav, jel zna itko da li dr wahid u dz kruge i dalje prima nove pacijentice??? tražim ginekologa već mjesecima i uskoro ću dobiti živčani slom, jer nitko više ne prima nove... trenuto je dr na godišnjem pa ne mogu nikako saznati XD
artičoka11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 12:16   #1025
Quote:
Blond MoonLight kaže: Pogledaj post
pozdrav!
vidim da hvalite dr.Wahida,zanima me prima li on nove pacijentice?i ako može neki telefonski broj na pp
prvi put idem kod ginekologa i namjeravala sam se upisati kod dr Lukende,ali nisam čula baš pohvale o njemu...
bok, jesi možda zvala dr wahida? ja bih se voljela k njemu prebaciti, ali je na godišnjem pa ne mogu saznati.
hvalaaa
artičoka11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 19:58   #1026
Prije 2 mjeseca mi je sestra dr. Wahida rekla da ne primaju nove pacijentice
lady m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 12:15   #1027
Quote:
benjii kaže: Pogledaj post
pozz. se vratila doc. žigmund s porodiljnog(borovje)? dali netko zna kako sada rade? hvala
zna netko? plizz
benjii is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 17:43   #1028
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
o njemu sam čula same horor priče svi su od njega pobjegli...čini mi se da sad ima oko 2000 pacijentica...
mogu ti ja povrdit tu priču...tražim ginekologa već godinama u zagrebu (i dalje idem k svom doktoru u bjelovar, ali do kad)...i prije 2 tjedna sam dobila termin kod Banovića da dođem danas u 16:00 da prebacim papire k njemu, tako mi je sestra njegova rekla....da bi nakon pola sata čekanja frajer meni rekao da se moram prebacit kod opće prakse u taj DZ pa da će me onda možda uzeti jer nemam preporuku.....pa da otići ću od svoje doktorice kod koje sam 15 godina zbog njega, jer on je šef ginekologije i on nema vremena (koje ginekologije, pa tamo je samo jedna ordinacija )....dakle ako baš ne morate ili ako vas nije poslao sam Ivo Josipović nemojte trošit 2 sekunde na njega....toliko o tome i slijedi mu prijava na zdravstvo zbog ponašanja.....onda reci ne ne primamo pacjente i fajrunt a ne da čekam 2 tjedna da bi me odfitiljio ko da sam balava curička od 15godina.....

sad mi je lakše

Zadnje uređivanje mala vjeverica : 09.08.2011. at 17:54.
mala vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 15:18   #1029
drage ženske najfriškije informacije od danas: na broj telefona 4577150 (HZZO Mihanovićeva- mirovinsko)javila mi se jedna jako uljudna gospođa kojoj sam rekla da me nitko ne želi primiti jer nema mjesta i onda mi je ona rekla tko upisuje pacjentice ovih dana i dala mi je brojeve telefona i sve.

one koje zanima dr. Žigmund (borovje) upisuje nove radno vrijeme pon i srijeda popodne, mostale dane ujutro, samo doći za upis, isto tako DZ Borongaj dr. Klepac Pulanić Tajana isto prima nove ali je na godišnjem pa probajte idući tjedan 2300862

sve informacije prenosim što mi je ta gospođa rekla
mala vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 14:41   #1030
Quote:
Mala_Garava666 kaže: Pogledaj post
jel netko zna kako dr. racki radi ovih dana, da li je na godisnjem i ako je da li zamjena normalno daje recepte/uputnice? hvala!
ovo i mene zanima.kaj imaju ljetno radno vrijeme? u 5.mj se nisam mogla narucit jer je bio pun,kao od 8.mj moze,nek nazovem i narucim se, i u 8.mj ce vec pocet pregledi kaze sestra..i zovem i zovem parni popodne neparni ujutro jel tak?i niko se nejavlja...
arabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 22:49   #1031
Jel primaju doktori u Šarengradskoj, jel tko zna?
misterijazivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:48   #1032
Quote:
misterijazivota kaže: Pogledaj post
Jel primaju doktori u Šarengradskoj, jel tko zna?
na broj telefona 4577150 (HZZO Mihanovićeva- mirovinsko) možeš saznati koji doktor ima mjesta i da li prima još pacijente....i kontakte dobiješ
mala vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:42   #1033
bokić svima, imam pitanjce... imam uputnicu i nemam svog ginića.
dal mogu s njome bilokome ili moram isključivo biti kod nekoga upisana ?
MYstoricaFantač is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 09:53   #1034
zg-CENTAR

Hitno tražim dobrog ginekologa ili HZZ ili privatnog u Zg - Centru (strogom), kaj više nitko tu ne živi?!
Izvrsni su mi u Croatia osiguranju - Vukovarska, ali bolesno preskupi.. Puno hvala!
Tanya13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 09:56   #1035
Quote:
MYstoricaFantač kaže: Pogledaj post
bokić svima, imam pitanjce... imam uputnicu i nemam svog ginića.
dal mogu s njome bilokome ili moram isključivo biti kod nekoga upisana ?
Ako imaš uputnicu onda se obično s njom ide u bolnicu, mislim da je vinogradska.
Koliko znam za ginekologa se više ne dobivaju uputnice.
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 10:16   #1036
Quote:
mala vjeverica kaže: Pogledaj post
na broj telefona 4577150 (HZZO Mihanovićeva- mirovinsko) možeš saznati koji doktor ima mjesta i da li prima još pacijente....i kontakte dobiješ
Ovo bi trebalo pisati debelim crevnim slovima.

Ja sam se na kraju prebacila u Samobor, jer više nisam znala što bih.

A za Banovića, taj će valjda uskoro u penziju pa će na njegovo mjesto doći netko normalan.

Zadnje uređivanje -Iva- : 17.08.2011. at 10:25.
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 13:47   #1037
Vinogradska?

Jel mi može netko preporučiti ginekologa u Vinogradskoj? Bilo bi super da je žena
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:45   #1038
Quote:
Tanya13 kaže: Pogledaj post
Hitno tražim dobrog ginekologa ili HZZ ili privatnog u Zg - Centru (strogom), kaj više nitko tu ne živi?!
Izvrsni su mi u Croatia osiguranju - Vukovarska, ali bolesno preskupi.. Puno hvala!
ja sam bila na medvešćaku (u blizini gjure) kod dr.Hasića.
privatnik je koji ima ugovor s HZZ-om, tako da sam sama nosila epruvete s brisevima u rockfellerovu, ali zato sam i platila samo 170 kn (mislim da je kod privatnika to inače puno skuplje).

išla sam jedan put na preporuku prijateljice koja je imala HPV, išla i u polikliniku eljuga i marton, na kraju je došla do ovg hasića i bila je prezadovoljna.
planiram uskoro otić na pregled kod njega.

ima li možda netko iskustva s dr.stepanić u poliklinici na trgu žrtava fašizma? kod nje sam preko HZZO-a ali ženska je toliko škrta s informacijama i toliko hladna da mi ide na jetra
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 22:20   #1039
Jel mi moze netko poslat radno vrijeme i broj telefona od dr. Curica s Mirogojske? Izgubila sam papiric...
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 22:25   #1040
Quote:
-Iva- kaže: Pogledaj post
Ovo bi trebalo pisati debelim crevnim slovima.

Ja sam se na kraju prebacila u Samobor, jer više nisam znala što bih.

A za Banovića, taj će valjda uskoro u penziju pa će na njegovo mjesto doći netko normalan.
nadam se da hoće...živim na jarunu i srednjaci su mi jako blizu...a u dz jarun-gajevo mjesta očito neće biti nikad....pitam svake godine već 5 godina i ništa
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.