Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2009., 16:38   #141
Ovo mozda? http://en.wikipedia.org/wiki/Duck_Hunt
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 18:49   #142
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Normalno da ne, rekoh streljačina tipa ko-op i to, bez svijetlosnog pištolja, scroll arkada.

I nemojte se truditi guglati ja sam potrošio dva dana svoga živoa uzalud na to, računal sam na to da je neko isto to igral pa zna o tome.
Eudaimonium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 10:17   #143
NAŠEL SAM

Ama ljudi evo imal sam sreće pa sam našel tu igru
Ime joj je Darkwing Duck II
Razlog zbog čeka je bila brutalno teška za pronaći je zato kaj je to bila modifikacija Super Contre da likovi ne izgledaju ko vojniki nego ko lik iz Darkwinga
Tako da je igrica službeno Super Contra sa hackom

Uglavnom evo link pa ko se osjeća nostalgičnim...
http://www.youtube.com/watch?v=pI97jO2WdRQ
Eudaimonium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 18:03   #144
Ajmo sada stariji igrači.

Kako se zove stara igra koja se vrtila na Windowsima 3x, nekakav singleplayer RPG, igra je 2D, top view, vrlo jednostavna, krećeš se kroz labirint i nailaziš na čudovišta, skupljaš iteme i kako to već ide u rpg-u.
Sjećam se da je bio neki element u labirintu korz koji kada je igrač prošao, više nije vidio sebe na mapi i pomješale bi se strane svijeta na neko vrijeme...

Našao!

Mordor: The Depths Of Dejenol

Zadnje uređivanje Spectre : 13.08.2009. at 20:03.
WishFish is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:38   #145
ej.il neko zna kak se zove igrica di se traže svakakvi predmeti,od sidra,kipova,balona cvijeća....u prostorijama tipa knjižnice,restorana,kineske četvrti....i moraš ih među mnogim stvarima nać...a bitno je da nađeš ključeve...totalno fora igra...fala....
tkoživtkomrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 02:08   #146
Quote:
tkoživtkomrtav kaže: Pogledaj post
ej.il neko zna kak se zove igrica di se traže svakakvi predmeti,od sidra,kipova,balona cvijeća....u prostorijama tipa knjižnice,restorana,kineske četvrti....i moraš ih među mnogim stvarima nać...a bitno je da nađeš ključeve...totalno fora igra...fala....
Takvih ima na milijune. Guglaj Mistery Case Files
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:43   #147
Quote:
Banyyy kaže: Pogledaj post
Pozz svima....davno prije, negdje prije pet godina možda malo više igro sam neku igricu u kojoj popravljaš auto tj. kupiš neku kantu, popraviš i onda prodaš i tako..ajd ak neko zna pa da napiše kak se zove..puno tnx
Jel Street rod mozda?
nofrx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 11:27   #148
ima jedna štreberska igra

uglavnom, 2d, sideview, kontroliraš nekog lika koji hoda okolo, pa ulazi u neke sobe, i u tim sobama dobiva neke zadatke iz fizike tipa da dobiš elemente iz strujnog kruga pa ih moraš spojit da dobro funkcionira to, ili dobiš 5 utega različitih masa pa ih moraš poslagat po polugi da bude u ravnoteži
I onda dok točno riješiš te gluposti, dobiš dio nekog vozila, pa sklapaš vozilo, i moraš napravit bolje vozilo od suparnika i opet se ravnaš po nekim fizičkim svojstvima tih dijelova vozila da napraviš bolje vozilo
Ak neko zna o čem se radi...
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 09:33   #149
Da nije možda The Incredible Machine?
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 12:52   #150
na TIM-u ne radiš vozilo koje mora bit bolje od suparnikovog
znam ja dobro TIMa, prošel sam oba 2
jedino nisam onog The even more incredible machine
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 16:32   #151
Question Ime igre???

Davno prije sam imao jednu igricu, ali sam mjenjao komp pa je vise nemam, a nema sanse da se sjetim kako se zove, u igrici ti kupis svemirski brod i ubijas aliene i skupljas sve vise i vise para i naravno kupujes nove brodove oruzja motore i slicno! Igrica je vrlo slicna Dark Orbitu(ako znate)! Sad me zanima zna li netko IME IGRICE! Dajem bubreg za pomoc!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.09.2009., 17:10   #152
Freelancer?
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 17:56   #153
Ne, ova je jednostavnija, sjecam se, ja sam imao samo demo, mozes igrati 2 lvl-a, ti se pokreces (ja mislim) samo lijevo desno, dobra je grafika, ti sam ides naprijed, dolaze meteori, i vanzemaljci i svemirski pirati! I na kraju svakog lvl-a ti kupujes nove brodove, nove motore, stitove i sl.!

Ako ne mogu tu, moze li se iko sjetiti neke slicne, ali da ne zauzima preko 300 mb-a! Čisto da zamjenim ovu!

Zadnje uređivanje Spectre : 01.09.2009. at 18:12. Reason: Dupli post, molim koristi Edit
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 00:24   #154
Zanima me ime jedne igre, starije pucacine mjesavina Delta force, Far cry, SWAT.. Rijec je o igri koju je rijetko tko u to doba moga vrtiti na maximum grafici, bila je vrlo lijepa grafika, velike mape, puno zgrada..

Stvari koje se sjecam evo hint za jednu mapu: Dakle radi se o nekakvom irackom gradu, znaci pustinja okolo, zuti pijesak okolo naokolo, na jednom dijelu mape ima helikopter koji kruzi okolo i vraca se na isto mjesto gdje se spusta i mozete uci na njega za minigun, a kompjuter automatski kruzi stazom.. Ima jedno 3-4 vozila koja idu u krug na stazi u koja takoder mozete uci ali nemozete kontrolirati vec je kao "vlakic" samo se ubacite u njih.

Vrlo vazno je da se u igri moglo uci u nekakav objekt najcesce kucica ili kamion koji je imao/la kao armory, oruzja, dakle bombe, pistolje, puske, snipere, SMG, i od svega po nekoliko vrsta sto je bilo jako dobro igrica je imala ogroman izbor oruzja. Na mapi je bilo oznaceno sa (A) u kruzicu, takoder je svaka mapa to imala, i imala je kao kucicu za lijecenje (H) , jako je bila slicna tadasnjem Delta Force, samo sto je bila jako zahtjevna u to doba

Igra je starija.. u vrijeme Delta Force.

Puno bi mi pomoglo kada bi se netko sjetio... Inace igra nije imala smisla igrati u 2-5 ljudi.. jer su mape bile jako velike, recimo 5 na 5 je bilo onako knap
Morinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 00:29   #155
E jel postoji igra Legion Arena ili neka slicnog naziva, prije par godina je igra, fenomenalna, za PC! Ono kao imas kamp za uvjezbavanje rimskih vojnika, pa cijele odrede njih saljes u borbe i sl... Mislim da je Legion Arena, al nisam uspio nac...
FilipMisko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 14:01   #156
Quote:
Morinus kaže: Pogledaj post
Zanima me ime jedne igre, starije pucacine mjesavina Delta force, Far cry, SWAT.. Rijec je o igri koju je rijetko tko u to doba moga vrtiti na maximum grafici, bila je vrlo lijepa grafika, velike mape, puno zgrada..

Stvari koje se sjecam evo hint za jednu mapu: Dakle radi se o nekakvom irackom gradu, znaci pustinja okolo, zuti pijesak okolo naokolo, na jednom dijelu mape ima helikopter koji kruzi okolo i vraca se na isto mjesto gdje se spusta i mozete uci na njega za minigun, a kompjuter automatski kruzi stazom.. Ima jedno 3-4 vozila koja idu u krug na stazi u koja takoder mozete uci ali nemozete kontrolirati vec je kao "vlakic" samo se ubacite u njih.

Vrlo vazno je da se u igri moglo uci u nekakav objekt najcesce kucica ili kamion koji je imao/la kao armory, oruzja, dakle bombe, pistolje, puske, snipere, SMG, i od svega po nekoliko vrsta sto je bilo jako dobro igrica je imala ogroman izbor oruzja. Na mapi je bilo oznaceno sa (A) u kruzicu, takoder je svaka mapa to imala, i imala je kao kucicu za lijecenje (H) , jako je bila slicna tadasnjem Delta Force, samo sto je bila jako zahtjevna u to doba

Igra je starija.. u vrijeme Delta Force.

Puno bi mi pomoglo kada bi se netko sjetio... Inace igra nije imala smisla igrati u 2-5 ljudi.. jer su mape bile jako velike, recimo 5 na 5 je bilo onako knap
American Army?
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 14:05   #157
Quote:
Morinus kaže: Pogledaj post
Zanima me ime jedne igre, starije pucacine mjesavina Delta force, Far cry, SWAT.. Rijec je o igri koju je rijetko tko u to doba moga vrtiti na maximum grafici, bila je vrlo lijepa grafika, velike mape, puno zgrada..

Stvari koje se sjecam evo hint za jednu mapu: Dakle radi se o nekakvom irackom gradu, znaci pustinja okolo, zuti pijesak okolo naokolo, na jednom dijelu mape ima helikopter koji kruzi okolo i vraca se na isto mjesto gdje se spusta i mozete uci na njega za minigun, a kompjuter automatski kruzi stazom.. Ima jedno 3-4 vozila koja idu u krug na stazi u koja takoder mozete uci ali nemozete kontrolirati vec je kao "vlakic" samo se ubacite u njih.

Vrlo vazno je da se u igri moglo uci u nekakav objekt najcesce kucica ili kamion koji je imao/la kao armory, oruzja, dakle bombe, pistolje, puske, snipere, SMG, i od svega po nekoliko vrsta sto je bilo jako dobro igrica je imala ogroman izbor oruzja. Na mapi je bilo oznaceno sa (A) u kruzicu, takoder je svaka mapa to imala, i imala je kao kucicu za lijecenje (H) , jako je bila slicna tadasnjem Delta Force, samo sto je bila jako zahtjevna u to doba

Igra je starija.. u vrijeme Delta Force.

Puno bi mi pomoglo kada bi se netko sjetio... Inace igra nije imala smisla igrati u 2-5 ljudi.. jer su mape bile jako velike, recimo 5 na 5 je bilo onako knap
battlefield?
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 14:17   #158
vuće na battlefield, al me ovo kruženje vozila i "ogroman" izbor oružja jebe
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:43   #159
Pomoc oko imena igrice

fuf.. dakle ljudi.. pozorno slusajte..
onak fakin nemrem nac jednu igricu a bas mi se brutala igra pa ako moze neko helpnut... dakle.. zadnji put sam ju igro prije.. khm. 6-7 god..
ugl.. onak vozilo se neke dzipove i kamione po free stazama vecinom.. znam da se dalo dosta urokat kamionceke i tako to i ugl bilo je neznam 20 đipaca na stazi i onda utrke tipa čopiš flag i moras bežat odredeno vrijeme od drugih da ti ju neko ne uzme.. pa prolazenje kroz one neke chackopinte i nemam pojma.. tocno sta sve.. al ugl.. ako ikom padne nes napamet.. ja citam ^^
Mirko999B is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.09.2009., 23:06   #160
Možda VIGILANTE 8

http://www.youtube.com/watch?v=3h6K5lAzukU Pogledaj si ovdje jel to to.

Zadnje uređivanje Spectre : 03.09.2009. at 23:26. Reason: Dupli post, molim koristi Edit
Tukan-001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.