Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2006., 08:23   #41
Quote:
aktovka kaže:
Uzeli ste mi crnacke ženske bande, uzeli ste mi CD od Azre, uzeli ste mi gasterbajtera....SVE MI UZMITE !!! SVE!!!!!


Nego, koliko su stari protagonisti i može li se ocekivati da ce problem s novom curom i njenom sestrom prerasti u fizicki sukob te ce ipak biti okršaja ženskih bandi ?
pa,ja smatram da neće. čini mi se da ta azra tak i tak već vodi okršaj u svojoj glavi,a takvi ga uglavnom tamo i zadrže
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 09:17   #42
motherfucker crazy bosnian bitches in catfight

__________________
29A, the hexadecimal of the Beast.
MC white 100's is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 10:23   #43
Ja mislim da se ona boji krupne sestre koja je sestra sadasnjoj curi njenog bivseg..jel tako?
Pouka: ucite sadasnje da kad vam jednom budu bivsi ne traze cure sa sestrama koje se bave boksom
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 10:28   #44
Quote:
kemik kaže:
hm, to je jedino sto sam skuzila: mirc je program za komunikaciju na netu, slicno kao icq...
vidis ti te moderne komunikacija.. sms ovi i mirci ..i sestre razbijacice ..zvuci ko harlem
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 10:16   #45
ahha
ovako, emina sam ja, i ne, nisam srednjoskolka, manje sam od toga. ako kome smeta neka javi, ja cu ignorisati sve to
azra je njegova sadasnja.
mIRC je chat program | ovo dalje ne citajte ako vam je koeficijent inteligencije ispod 90---> [ na kojem sam samo radi jednog kanala, i na tom kanalu se inace skuplja raja iz starog grada tak da... ]
vanja je azrina sestra, inace, istinu kaze neko gore, krupna, a ovdje se ja bavim borilackim vjestinama, tako da fizicki okrsaj ne predstavlja problem, a i ja se ne bih spustala toliko nisko.
neira je zajednicka prijateljica koja se slucajno nasla u svemu ovome.
broken je moja dusha :*
na kraju sam ja ispala kriva za sve.
na kraju sam ja sve poslala u tri i po pizde materine.
a to radim i sa doticnim koji me nazvao ''motherfucker crazy bosnian bitch in catfight''. ja cu samo pokusati zanemariti gramaticke greske u recenici i reci doticnom da se ne zajebaje previse.

hvala.
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 11:27   #46
samo nisi objasnila sto ti znaci ono o.O.

il tak nesto
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 18:02   #47
Ma nek si ti nama rekla i ovo za IQ i sve.... Tako mi je slatko, samo mi reci gdje jos zivite da vidim borbu , obozavam kad se zenske 'biju', a jos vise kad pricaju 'socnim' jezikom, ma prosto ne znam sto mi je draze od tog..... Zamisli samo chat je tamo gdje se sastaje raja iz grada.....o boze nije mi to poznato, mi sa sela to nemamo
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 18:50   #48
Pa jel lijepo objasnjeno da je O.o ->


A ti Emina ne kuzim za sto si ispala kriva. Nit si prevarila nit si uhodila nekog.
Zauzmi se za sebe!
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 19:29   #49
Quote:
OkatoZlo kaže:
Pa jel lijepo objasnjeno da je O.o -> [IMG]

A je me ovo nasmijalo, svaka cast!!!
Indigo_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 20:59   #50
Quote:
atena kaže:
Ma nek si ti nama rekla i ovo za IQ i sve.... Tako mi je slatko, samo mi reci gdje jos zivite da vidim borbu , obozavam kad se zenske 'biju', a jos vise kad pricaju 'socnim' jezikom, ma prosto ne znam sto mi je draze od tog..... Zamisli samo chat je tamo gdje se sastaje raja iz grada.....o boze nije mi to poznato, mi sa sela to nemamo
ovaj, ja sam u postu iznad rekla da se nikada ne bih spustala na taj nivo, a takodjer sam i rkela da se bavim borilackom vjestinom, tako da bi sve zavrsilo jednostavno. ona ne podu, ja vec nestala.
a za kanal ne znam, ocito da neki ne znaju ni sta je mIRC, i ja nista ne govorim, i bolje da ne znaju, to je jos jedna glupost koja zauzima previse prostora u sivoj materiji u nasim lobanjama, a ne znam, od ortodoksa poput par vas taj nivo inteligencije ne bih ni ocekivala.
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 21:02   #51
i u pm, O.o ozncava neshto kao ''razgoracene'', tj. ''izbuljene'' oci! :|
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 23:20   #52
Quote:
mannequin* kaže:
i u pm, O.o ozncava neshto kao ''razgoracene'', tj. ''izbuljene'' oci! :|
odnosno,jedno izbuljeno oko
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 13:58   #53
ahahha da, i to bi trebao biti znak soka, tj iznenadjenja.
got it? ...
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 17:54   #54
Quote:
mannequin* kaže:
scena: ja i on zajedno mjesec i po, divno nam, i odjednom raskinemo jer me prevario. napominjem, veza na daljinu. prevarena, i to sa curom iz istog grada, iste opcine, ma nema O.o i to sa zadnjim slucajem ovog grada, i ok, nama bilo super ali mi raskinuli, i sada su oni zajedno. i ja sam njega preboljela meni je bilo super, sve dok da njegova nova mala nije postala ljubomorna k'o pas na mene i sada, svaku vecer kad cura ( ja) picim na trening ona i njena josh_veci_slucaj sestra cekaju, trazhe ovo i ono i ja ne znam za to uopshte pravo dugo, i onda mi kazhe jedna dobra jaranica za to, i ja napichim vanka sinoc kad one za mnom, ja se okrenem one se okrenu i odu. i danas ja saljem bivsem poruku tipa:

''reci ti njoj da me ostavi na miru! bjazh, nechu mame mi vishe ovako, neka mi kazhe sta oce ili nek' me se okani ... znala sam da su slucajevi, al ida su ovoliki ortodoksi nisam!''
i posalje cura, i veceras na mircu sestra te njegove sadasnje govori '' neira, reci ti da azru(sadasnju) ne zanima mala emina i neka ona prestane sa tim svim...''

helloU O.o i sada sam kao ja kriva O.o ...o bozhe, sto mrzim ovo O.o ...
i fakat, sta bi ja trebala? mene iskreno boli briga i za jedno i za drugo, i za onog treceg slucaja shto se ubacio, i sta bi ja trebala sada? da ignorisem sve ovo..
joj, tako zelim da ih posaljem u tri lipe...
i evo o cemu ja razmisljam u kasne sate.


Jebemu,ja sam iz Bosne al ubij me ako ja ista ovdje razumjem o cemu se radi
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 19:28   #55
Ovdje j*** lud zbunjenog
cometa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 09:15   #56
Quote:
mannequin* kaže:
i u pm, O.o ozncava neshto kao ''razgoracene'', tj. ''izbuljene'' oci! :|
Aha,pobulj pobulj
sassssh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 10:41   #57
Quote:
arianne kaže:
Jebemu,ja sam iz Bosne al ubij me ako ja ista ovdje razumjem o cemu se radi

e al nije to "taj" dio bosne
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 11:19   #58
ovaj, sada sam ja ispala iz toka ovdje
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 12:59   #59
Quote:
MC white 100's kaže:
motherfucker crazy bosnian bitches in catfight


Placem...
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 10:10   #60
vidis, ja ne :|
mannequin* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.