Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2007., 12:03   #1
Iscjedak iz bradavice

drage moje ja bih vas zamolila ako koja ima iskustva ili bilo kakvog znanja o tome šta bi mogao znaciti gnojni iscjedak iz bradavice (to je smrdljivi iscjedak,kruceg stanja)u vrlo maloj kolicini.
to mi se pojavljuje vec neko vrijeme ali sada se pojavila i krv cista i bistra (ne sukrvica)
to me prestrašilo i narucila sam se doktoru ali me jako strah pa vas molim da ako tko zna šta bi to moglo biti da me pripremi.

znam da nije dobro ali molim vas vaše iskustvo!!!???
spanjoleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 12:11   #2
http://www.wdxcyber.com/nbreast7.htm

Use the internet, my dear.
The Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:35   #3
Quote:
spanjoleta kaže: Pogledaj post
drage moje ja bih vas zamolila ako koja ima iskustva ili bilo kakvog znanja o tome šta bi mogao znaciti gnojni iscjedak iz bradavice (to je smrdljivi iscjedak,kruceg stanja)u vrlo maloj kolicini.
to mi se pojavljuje vec neko vrijeme ali sada se pojavila i krv cista i bistra (ne sukrvica)
to me prestrašilo i narucila sam se doktoru ali me jako strah pa vas molim da ako tko zna šta bi to moglo biti da me pripremi.

znam da nije dobro ali molim vas vaše iskustvo!!!???
Draga hitno kod doktora! Moraš hitno obaviti mamografski ili UZV pregled dojke. Ne želim te plašiti, ali krvavi iscjedak iz dojke je jedan od simptoma ca dojke. Jako je važno da se stvar što prije otkrije i počne liječiti jer su tada šanse za izlječenje i do 90%. Nadam se da to tvoje "neko vrijeme" ne traje dulje od par tjedana.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:59   #4
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
.... ali krvavi iscjedak iz dojke je jedan od simptoma ca dojke. ..
i to piše na svakoj brošurici....
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 16:34   #5
ajoooj, to je jedan od simptoma raka, da. ne mora biti, ali hitno doktoru. nadam se da nije rak, sretno!
__________________
Somewhere over the rainbow...
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 19:42   #6
hvala vam!

sutra idem na pregled
spanjoleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 20:05   #7
to pitanje ne postavljati na forumu nego odmah kod doktora!!!!!
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 01:40   #8
Quote:
woolfwalter kaže: Pogledaj post
to pitanje ne postavljati na forumu nego odmah kod doktora!!!!!
slažem se!!
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 08:23   #9
Quote:
woolfwalter kaže: Pogledaj post
to pitanje ne postavljati na forumu nego odmah kod doktora!!!!!


pa rekla je da se pribilježila, sam je htjela čuti neka iskustva.nije da neće ići.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 15:21   #10
Quote:
spanjoleta kaže: Pogledaj post
hvala vam!

sutra idem na pregled
držim fige.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 07:50   #11
evo me!
obavila sam pregled i pronašli su mi nešto...na UZV,cak i ja vidim tu tockicu na slici.uzeli su mi sadrzaj i poslali na analizu da vide ima li malignih stanica u tome.za tj.dana je nalaz gotov poluditi cu do tada!!!!!
spanjoleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 07:58   #12
Quote:
spanjoleta kaže: Pogledaj post
evo me!
obavila sam pregled i pronašli su mi nešto...na UZV,cak i ja vidim tu tockicu na slici.uzeli su mi sadrzaj i poslali na analizu da vide ima li malignih stanica u tome.za tj.dana je nalaz gotov poluditi cu do tada!!!!!
Nemoj se sekirati. Sta god da je sigurno je da si otisla na vreme. Ne znam tacno koliko godina imas, ali ako si mlada,vrlo lako da ce biti neka cistica.
Jesu li ti radili punkciju ili biopsiju?
Punkcija se radi u slucaju da je sadrzaj tecan a biopsija ako je cvrst.

Sve u svemu, nemoj se brinuti, a dok ne stignu rezultati, radi sve sto te opusta. Ili se zakopaj u bilo kakav posao, pa ces manje misliti o tome.

Sto bi stari ljudi rekli, ti si uradila sto je do tebe, a sad je sve u bozijim rukama... Mozda ti zvuci glupo, ali tako je.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 23:46   #13
Quote:
spanjoleta kaže: Pogledaj post
evo me!
sretno, držim fige
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 20:23   #14
Iscjedak iz bradavice

e, u zadnjih 6-7 mjeseci kad stisnem desnu bradavicu, iz nje izade mrvica (al zbilja mrvica) nečeg gustog bijelog, ko sirasto nest. zna mozda ko kaj bi to moglo biti? i kojeg doktora da pitam za to, ginicku ili opce prakse?
__________________
have no fear of perfection. you will never reach it.
neftis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 23:07   #15
e da...ja istop imam iscjedak kad jako stisnem i to onak nekak žućkasti ljepljivi.pretražila sam sve živo na naetu i bolje da nisam gledala jer si sad brijem da je rak...ma dobro nije rak,prije neka cista il hormonalni poremećaj...bar sma tak pročitala.odmah u pon zovem svoju ginekologicu i idem tražit uputnicu za uzv i što će već trebat..
anjich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 13:52   #16
Nas su u školi učili da nikakav iscjedak iz bradavica nije normalan (osim ak dojiš ), i da se istog trena treba javiti liječniku.
RHCP_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 14:04   #17
vjerojatno povišen prolaktin, otiđi vaditi hormone
Lanali is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:46   #18
Curke sve što curi iz cica, a nije mlijeko tj. ne dojite, nije normalno. Nemojte ništa zabrijavati unaprijed, bilo pozitivno ili negativno, nego pravac dr! 7 mj. je užasno dugo vremena za odgađanje pregleda o kojem ti može ovisiti i život u najgorem slučaju!
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 19:04   #19
ja imam iscjedak tj nista mi nejde iz bradavice kad ju stisnem nego na bijelim grudnjacima znam uociti kao kapljice iz bradavice zuckasto,svjetlozeleno......
zločestoća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 23:37   #20
Quote:
zločestoća kaže: Pogledaj post
ja imam iscjedak tj nista mi nejde iz bradavice kad ju stisnem nego na bijelim grudnjacima znam uociti kao kapljice iz bradavice zuckasto,svjetlozeleno......
ne zvuči dobro..
odu liječniku čim prije...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.