Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2010., 14:31   #761
ja kada odrežem šiške jedva čekam da opet narastu, a kad napokon narastu počnem razmišljati da ih odrežem inače imam oblik lica između duguljastog i ovalnog pa mi one to nekako ublaže. ali ne bih ravne jer to nemam živaca održavati (prije sam ih morala prati i sušiti svaki dan i to je gnjavaža) nego sa strane, otprilike malo ispod očiju, ovako nešto ali malo rjeđe:



e sad, prije sam šiške rezala tj. održavala sama a ovako ih nisam nikad odrezala pa jel bolje da to prepustim frizerki? ili se to može napraviti i u kućnoj radinosti? trenutno su mi u visini brade
Sanai is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 16:24   #762
Obožavam šiške i svi kažu da mi super stoje, ali sad imam problem. Naime, ošišala sam ih nakon godinu dana pauze i nisu više guste kao prije. Frizerka mi je rekla da mi se kosa s prednje strane glave razrijedila dok je nazad još uvijek gusta i da to nije ništa toliko zabrinjavajuće jer i starimo pa tako i kosa, a ja sam u dvadesetima. Ima li pomoći??? Kako da kosu ponovo "pogustim"??? Pomagajte!!!!
To me sad toliko smeta da sam šiške prevrnula nazad i zataknula špangicama.
pinkdot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 16:48   #763
neznam jel ju možeš samo tako "pogustitit" ali za šiške si uzmi više kose odozada, tj. od sredine (valjda znaš na šta mislim, onako da ti počinju šiške malo dalje) tako sam barem ja svaki put kad bi ih rezuckala jer mi se nikad nisu činile dovoljno guste
Sanai is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 17:03   #764
ja sam ih odrezala pred mjesec dana i sad ih opet puštam nije onako kako ja hoću. ukoso sam ih odrezala al mi ne stoje. kad operem svaka strči na svoju stranu. pa sad nosim rajfove, trake i špange. a i počešljala sam ih po sredini. a kad sam glupa. vidim na nekoj curi super šiške i mislim si kak će i meni stajat i onda ih napravim i vidim da ne stoje dobro a baš ih hoću nosit al ne stoje mom obliku lica
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 17:17   #765
Quote:
Sanai kaže: Pogledaj post
neznam jel ju možeš samo tako "pogustitit" ali za šiške si uzmi više kose odozada, tj. od sredine (valjda znaš na šta mislim, onako da ti počinju šiške malo dalje) tako sam barem ja svaki put kad bi ih rezuckala jer mi se nikad nisu činile dovoljno guste
One su baš "duboke", ali to nije to! Ima li pomoći? Ekstenzije?! Lupetam gluposti, ali volim i želim svoje guste šiške!!!!
pinkdot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 19:05   #766
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
ja sam ih odrezala pred mjesec dana i sad ih opet puštam nije onako kako ja hoću. ukoso sam ih odrezala al mi ne stoje. kad operem svaka strči na svoju stranu. pa sad nosim rajfove, trake i špange. a i počešljala sam ih po sredini. a kad sam glupa. vidim na nekoj curi super šiške i mislim si kak će i meni stajat i onda ih napravim i vidim da ne stoje dobro a baš ih hoću nosit al ne stoje mom obliku lica
e, da, tako i ja, i meni je glupo, da kad ja vidim neku super sliku sa super šiškama i odnesem frizeru, pa bilo bi u redu da mi on prema mojoj strukturi kose kaže da to meni neće stojati, al šta kad nitko ništa ne zna reči i dati neki savjet, jaki su mi to stručnjaci
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 19:08   #767
Quote:
palčica01 kaže: Pogledaj post
razmišljam o promjeni zurkice pa mi se sviđa zurkica reese witherspoon

http://www.net.hr/ljepota/page/2010/11/11/0781006.html

jel to lako za održavanje!? pod time mislim da nemam pune ruke posla s feniranjem nakon što operem kosu, već da je ono - popravim prstima dok je sušim i that's it!



uf, šta sam baš morala viditi su sliku sad
padam u napast, a strah me opet riskirati, i pitam se dal bi bile takve stalno il nakon prvog pranja ih više ne bih znala namjestiti
pastirica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 21:47   #768
Quote:
Sanai kaže: Pogledaj post
ja kada odrežem šiške jedva čekam da opet narastu, a kad napokon narastu počnem razmišljati da ih odrežem inače imam oblik lica između duguljastog i ovalnog pa mi one to nekako ublaže. ali ne bih ravne jer to nemam živaca održavati (prije sam ih morala prati i sušiti svaki dan i to je gnjavaža) nego sa strane, otprilike malo ispod očiju, ovako nešto ali malo rjeđe:



e sad, prije sam šiške rezala tj. održavala sama a ovako ih nisam nikad odrezala pa jel bolje da to prepustim frizerki? ili se to može napraviti i u kućnoj radinosti? trenutno su mi u visini brade
pošto ti je prvi put ostavi frizerki
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 01:30   #769
a morat ću, a poslije ću ja to održavati jel
Sanai is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 12:38   #770
Quote:
Sanai kaže: Pogledaj post
a morat ću, a poslije ću ja to održavati jel
javi kak je sve to ispalo
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 14:00   #771
dogovorila sam se s frizerkom za idući tjedan pa javim
Sanai is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 14:06   #772
Quote:
Sanai kaže: Pogledaj post
dogovorila sam se s frizerkom za idući tjedan pa javim
super

Pitanje: ljudi kako da isfeniram šiške tako da su krajevi sa strane ravni jer mi se kovrčaju oni rubovi. ako me razumjete
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 23:52   #773
ovo su mi super šiške

pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 14:56   #774
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
ovo su mi super šiške

JESUU fakat su super
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 15:36   #775
tako nešto sam si ja SAMA pokušavala napravit,al nije dobro završilo
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 16:34   #776
Meni je fizerka baš takve odrezala i nekak mi se ne sviđaju Al dobro sada kada sam vidjela sliku, počele su mi se malo više sviđat
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 16:58   #777
Predobre su šiške te što je pandora postavila
No, očito nije dobro namjerno pokušati sam napraviti takve :P
Elem, elbereth - u svakom zlu, nešto dobro

I da, pandora sad imam poriv da i ja odrežem tako, a samo što sam napravila nešto "pristojno" od ovih sad
Sviđa mi se i ta boja
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 17:32   #778
Meni te siske sa slike uzasno izgledaju. Bas zenski nekak izoblicuju lice.
Inace takve ali krace, gusce i isto tako asimetricne znaju jako simpa izgledat.
wakingthewitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 17:44   #779
ja sam imala nekad te kraće
Bile su mi super, ali sam imala i neku frizuricu slatku - dječiju
Sad ih više ne bih
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 17:47   #780
hahaha, moja sestra kad ih je vidjela je rekla" sutra se ovak šišam".
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.