Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 13:26   #341
Ma mene strasno privlace te Syoss boje, vrag mi neda mira, tako da cu svakako isprobati...ja se bojam u crno, iskreno se nadam da ce drzati dulje, u zadnje vrijeme mi se sve crne strasno ispiru, dobijam onaj narancasti odsjaj, užas

Palette vise ne mogu smisliti, postale su mi nekako agresivne, a ispiru se. Garnier se takodjer brzo ispire. Zadnji puta sam uzela Schwarzkopf Natural & Easy, boja se stvarno lagana i nije zestoka, no naravno isto se ispire. Sad mi je taj dio gdje mi je bio izrast onako tamno smedji, plus trenutni izrast koji je onako svijetlo pepeljasto smeđi ugl katastroficno

Planirala sam izdrzati da se ne bojam jos dva mjeseca, no posto idem u zg na koncert, nekako mi nema smisla, osjecala bi se ko mali kreten
__________________
"...cos everything is energy and energy is you and me..."
Kizti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 13:36   #342
Čula sam za Syoss proizvode za kosu da su grozni, pa me bilo malo trta probat farbe, al fakat su dobre. Farbala sam se s intense red, jako dugo joj je trebalo da ispiranjem posvijetli boja, tj da se ispere i nije se jako isprala, nije imala neki ružni narančasti ili bakreni sjaj kad se ispralak ak neke crvene znaju imat i mjesec i pol nakon farbanja boja je bila odlična. Ja sam jako zadovoljna.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 13:43   #343
Moja frendica je isto tako zadovoljna, njoj se inace sve boje isperu u vrlo kratkom roku, pogotovo crvena.

Vjerujem da tu igra ulogu i tip kose, ne odgovara svima sve...ja cu ovaj tjedan isprobat, pa javiti jesam li zadovoljna. Samo se nadam da nije prezestoka i da me nece peckat tjeme.
__________________
"...cos everything is energy and energy is you and me..."
Kizti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 00:26   #344
Quote:
baby dracula kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Interesuje me gdje u Zagrebu ima kupiti nesto poput Manic Panic ili Stargazer boja za kosu (ili jos bolje - upravo te marke)? Puno hvala!
Estetic Uvema u Ilici (ne znam koji broj, kad ideš od trga b. Jelačića do Frankopanske po lijevoj strani, mislim da je broj 25, nisam ziher.) Dođu 40 kuna i meni osobno su bolje od Stargazera jer su čisti pigment.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 01:12   #345
žene kolko dugo farba može stajat?? imam jednu lorealovu doma, onu kaj se drži 10 min, nemam pojma kad sam je kupila, gotovo sigurno nije proslo vise od godine dana
dal da to stavljam na sebe il ne !!
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 01:32   #346
Kaj nema rok trajanja napisan na kutiji?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:35   #347
bacila sam kutiju izgleda da cu morat odgodit farbanje za sutra i do dma pogledat kolko traje
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 10:09   #348
dajte mi prijedlog za neku tamnosmeđu/čokoladnu nijansu idem sutra po farbu pa ne bi baš da se zeznem
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 13:21   #349
Ima li netko iskustvo sa Casting Creme Gloss,Shade 801 Silky Blonde ( http://www.lorealparis.com.au/_en/_a...x?code=HCo1_37 ) ??
Voljela bih isprobati..da li boja ispadne tamnija nego na kutiji i hoće li mi trebati dodatno pakiranje za dužu kosu (doseže nešto ispod ramena)
__________________
....everybody talking all this stuff about me,
why don't they just LET ME LIVE???....
Far Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 17:00   #350
Trebat će ti dva pakiranja, osim ako imaš jako rijetku kosu. A kakva će ti ispast ovisi o podlozi na koju ju stavljaš, ako imaš svijetlu kosu ispast će tek nekak ko na kutiji.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 19:18   #351
Ima netko ideju kako iz plave boje koja je pri tjemenu tamnije žuta a na vrhovima ful svjetla dobit neku lijepu ujednačenu bojicu meda/konjaka i sl.?
bebačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 21:41   #352
bok cure , vidim da imate mnogo iskustva sto se farbanja tice .. pa jeli se mozda nekoja od vas farbala sa ovom bojom ?
zanimalo bi me dali ispadne mnogo tamnija nego sto je na slici ili pak svjetlija ?
http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://www.echemist.co.uk/productmedia/LOreal-Casting-Creme-Gloss-323-Dark-Chocolate.jpg&imgrefurl=http://www.echemist.co.uk/p-loreal-casting-creme-gloss-323-dark-chocolate&usg=__jj4muJCbanNVJ7nJz45wMPjxu_s=&h=300 &w=300&sz=23&hl=hr&start=0&zoom=1&tbnid=yS5-JAexlLYlDM:&tbnh=135&tbnw=169&prev=/images%3Fq%3Dblack%2Bchocolate%2Bcreme%2Bgloss%26u m%3D1%26hl%3Dhr%26biw%3D960%26bih%3D554%26tbs%3Dis ch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=697&vpy=61&dur=6093&h ovh=225&hovw=225&tx=87&ty=140&ei=CGrtTKjTEMeDswbEx Kj5Dg&oei=CGrtTKjTEMeDswbExKj5Dg&esq=1&page=1&ndsp =15&ved=1t:429,r:4,s:0[/IMG]
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 19:48   #353
Rica

Pozdrav!
Zna li netko gdje se mogu nabaviti boje i ostali preparati za kosu od proizvodjaca Rica? (http://haircare.ricagroup.com/)
Znam da je rijecki Sanimed bio njihov distributer, ali propadaju pa vise nema nove robe. Italija (Trst)? Zagreb?
Thanks.
__________________
__________
It is impossible to make anything foolproof because fools are so ingenious.
An expert is one who knows more and more about less and less until he knows absolutely everything about nothing.

... & more
lavica-RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 17:39   #354
Miješanje boja za kosu

Dakle,trenutno sam u fazi eksperimentiranja pa me zanima..
Budući da znam da se u frizera može npr dobiti roza boja ako se izmiješaju 2 različite boje,pa me zanima je li mogu uzeti 2 palette boje npr. modru i crvenu,smiješam ih i da li onda dobijem ljubičastu? Znam da ispadam glupa ali.. idem po nekoj svojoj logici,tj. znam da u likovnim tehnikama crvena i plava davaju ljubičastu,ili žuta i plava zelenu pa se pitam da li je tako i sa bojama za kosu ?

Ugl. ako postoje neke cure s iskustvom,dakle cure koje su već mješale boje bilo bi mi drago da kažu koje su boje miješale i kakvu su boju dobile
Lady.Bat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 18:40   #355
ja sam počela miješati crvenu i plavu i dobila sam kričavije crvenu
doduše, nisam pretjerivala sa količinom plave.

možeš miješati, al ti to vjerojatno neće baš ispadat boje koje imaš u planu
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:22   #356
Pa,budući da je ljubičasta ona koju želim dobiti miksanjem..da li je moguće da je dobijem miksanjem crvene i modre ?
Lady.Bat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:29   #357
Možeš miješati boje. Ja trenutno miješam Syoss Mahogany Brown i Intense Red da dobijem boju koju želim. Ako imaš hrabrosti eksperimentirati, samo ti miješaj pa javi kaj je bilo jer stvarno ne znam kaj ćeš dobit.
Jedino što ću ovaj put napraviti drukčije je da ću staviti cijelu Intense Red i pola Mahogany Brown, a prije sam 50:50.
Zadovoljna sam i s pola pola...ispalo je točno na pola puta između jedne i druge.
Ali ovo će bit još bolje.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 20:10   #358
INOA

Da li netko zna gdje bih i po kojoj cijeni mogla nabaviti Loreal boju za kosu INOA?
brch123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 20:48   #359
Htjela bih ovakvu boju za kosu.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._3918687_n.jpg ili ovakvu neku http://lookbook.nu/files/looks/large...jpg?1280690065

a trenutno imam http://i51.tinypic.com/nnp4di.jpg msm takva je na svijetlu žutaa, gadi mi se.

Koju bi boju trebala korisiti da bi dobila boju s prve slike?

Zadnje uređivanje m5forever : 19.12.2010. at 22:13.
m5forever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 09:11   #360
ja sad upadam ovdje kao padobranac, ali moram vas pitati...
dakle, ovako: farbala sam se po prvi puta sa Syoss bojom prije jedno 3 tjedna i nakon toga mi se događalo nešto što niti od jedne druge farbe nije. bila sam zadovoljna bojom, nije mi bila agresivna boja dok sam je držala na glavi i sve 5, ali....
svaki puta do sada kad bi prala kosu (2-3 puta tjedno, znači nekih ajmo reć 7-8 pranja do sada) nakon ispiranja šampona bi u kadi vidjela na toj pjenici od šampona nešto što je izgledalo kao krupne tamne (u smeđe sam se farbala) ljuskice peruti. inače nemam nekih naročitih problema s peruti (tu i tamo, ako ne isperem dobro ili ako mi ne odgovara šampon). sama boja se ne ispire puno, samo te neke ljuskice. pod krupnim ne mislim da su kao kovanica od kune, ali definitivno veće od prosjećnih ljuskica peruti.

e jesam ga sad zakomplicirala....
htjedoh pitati jel se još kome šta slično dogodilo i može li to povezati sa Syoss ili nekom drugom bojom za kosu?
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.