Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2010., 03:51   #81
Joj ljudu pomagajte.. danas me nešto podsjetilo na scenu iz jednog filma kojeg nikada nisam cijelog pogledala, ali scena iz fila mi je bila predobra.. U potpunosti sam zaboravila o kojem se filmu uopće radi. i nikako da se sjetim i da nađem taj klip na jubito-u. Izludit ću

Scena ide otprilike ovako.. Dečko i cura (oboje azijati) sjede u sobi.. bez riječi. žarko crveni ruž razmazan je preko cijelog njenog i njegovog lica.. izgledaju presmiješno i opičeno iako su oboje smrtno ozbiljni. Ona spretno uzima nogama upaljač, upali ga pomoću stopala, zapali cigaretu u njegovim ustima i i dalje držeći upaljač nožnim prstima spremi mu ga u džep.. kraj scene na jubitou
Tako bih voljela znati o kojem se filmu radi, pa ako ga je netko slučajno prepoznao..
Zbunjevita :) is offline  
Old 11.11.2010., 04:50   #82
ratni film, pustinja, amerikanci, pred kraj filma voze se prema americkom teritoriju da se spase..mozda je i neko zlato bilo u pitanju..
ivona91 is offline  
Old 11.11.2010., 09:55   #83
Quote:
ivona91 kaže: Pogledaj post
ratni film, pustinja, amerikanci, pred kraj filma voze se prema americkom teritoriju da se spase..mozda je i neko zlato bilo u pitanju..
Možda "Three Kings"
http://www.imdb.com/title/tt0120188/
RogueFox is offline  
Old 11.11.2010., 11:15   #84
@zbunjevita
mystery train.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 11.11.2010., 14:34   #85
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
@zbunjevita
mystery train.
Ajmeee, to je to!!
Hvala ti puuuno puno!
Zbunjevita :) is offline  
Old 11.11.2010., 14:43   #86
Quote:
RogueFox kaže: Pogledaj post

e da.. hvala!
ivona91 is offline  
Old 11.11.2010., 14:53   #87
hmhmhm

davno bio na HRTu. ne sjecam se o cem se radi.. hrvatski film. cijelo vrijeme jedna zena sama, prica place, govori direktno u kameru o svom zivotu, sto se dogadja, problemi u braku.. imala je crvenkastu kosu, starija gospodja. cini mi se da je bila nekakva umjetnica, ili joj je muz umjetnik(redatelj?)

odusevila me gluma! tako bih htio znat o kojem se filmu radilo.
Moros is offline  
Old 12.11.2010., 00:14   #88
ej ako može netko pomoći stvarno bi mi pomogao

Ono što znam je početak, uvjek je isti... On izlazi iz zatvora i ima "veliki" plan za novu pljačku, a vani ga uvjek čekaju dva prijatelja koji su užasno smotani) ako se sjećam jedan je viši od njega a drugi onako deblji... I tako smišljaju plan i kad dođe do toga da ga izvrše uvjek ide nešto po zlu, ili je policija ili netko od ono drugo dvoje zafrkne) I znam kraj, uvjek ista melodija i idu njih troje jedan za drugim a onaj najviši poskakuje jer nemože uhvatit ritam s njima... Tako nešto... znam da mi je bilo smiješno to gledat)) I još nešto mislim da je britanski film :O ili francuski... Zapravo neznam :P
Gledao sam to kao mali, prije nekih 7-10 godina na hrt-u. i nije samo jedan film, ima dosta nastavaka
T-booyy is offline  
Old 12.11.2010., 00:21   #89
Hrvatski film u kojem se iznajmljuje stan nasuprot kojem živi neka žena koja ljude tjera na samoubojstvo. Tko god se dolazi, gleda je, valjda se zaljubi i kasnije se ubije! Čini mi se da u filmu glumi M. Nadarević, a pamtim ga i po prodavaču novina čiji se glas čuje cijelo vrijeme: "Jedna je devetnaestogodišnjakinja postigla svjetski rekord rodivši desetero zdrave djece - dva puta je rodila dvojke i dva puta trojke! Dva puta dva je četiri, dva puta tri je šest, šest i četiri jednako je deset!"

Nije mi posebno dobar, ali baš me zanima kako se zove...
__________________
Ako nisam sluš'o sve što postoji, onda nisam sluš'o ništa!
gunđalo is offline  
Old 12.11.2010., 14:28   #90
Quote:
T-booyy kaže: Pogledaj post
ej ako može netko pomoći stvarno bi mi pomogao

Ono što znam je početak, uvjek je isti... On izlazi iz zatvora i ima "veliki" plan za novu pljačku, a vani ga uvjek čekaju dva prijatelja koji su užasno smotani) ako se sjećam jedan je viši od njega a drugi onako deblji... I tako smišljaju plan i kad dođe do toga da ga izvrše uvjek ide nešto po zlu, ili je policija ili netko od ono drugo dvoje zafrkne) I znam kraj, uvjek ista melodija i idu njih troje jedan za drugim a onaj najviši poskakuje jer nemože uhvatit ritam s njima... Tako nešto... znam da mi je bilo smiješno to gledat)) I još nešto mislim da je britanski film :O ili francuski... Zapravo neznam :P
Gledao sam to kao mali, prije nekih 7-10 godina na hrt-u. i nije samo jedan film, ima dosta nastavaka
http://www.imdb.com/title/tt0180748/ ovo možda?
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 12.11.2010., 16:18   #91
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kako se zove film gdje neko dvoje(muškarac i žena) imaju oko vrata neke ogrlice-bombe koje će eksplodirati ako pokušaju skinuti?
Ako je to taj film on se zove SPEED
marovaca is offline  
Old 12.11.2010., 16:38   #92
Quote:
marovaca kaže: Pogledaj post
Ako je to taj film on se zove SPEED
ne, film se zove Wedlock
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Old 12.11.2010., 16:50   #93
Quote:
T-booyy kaže: Pogledaj post
ej ako može netko pomoći stvarno bi mi pomogao

Ono što znam je početak, uvjek je isti... On izlazi iz zatvora i ima "veliki" plan za novu pljačku, a vani ga uvjek čekaju dva prijatelja koji su užasno smotani) ako se sjećam jedan je viši od njega a drugi onako deblji... I tako smišljaju plan i kad dođe do toga da ga izvrše uvjek ide nešto po zlu, ili je policija ili netko od ono drugo dvoje zafrkne) I znam kraj, uvjek ista melodija i idu njih troje jedan za drugim a onaj najviši poskakuje jer nemože uhvatit ritam s njima... Tako nešto... znam da mi je bilo smiješno to gledat)) I još nešto mislim da je britanski film :O ili francuski... Zapravo neznam :P
Gledao sam to kao mali, prije nekih 7-10 godina na hrt-u. i nije samo jedan film, ima dosta nastavaka
A ja mislim da je to Danski serijal filmova koji prate "Olsen bandu"
Olsen-gang

A imam i pitanje ako netko zna, o jednom filmu europskom ne znam koja država znam da ne govore engleski, radi se o odrastanju jednog klinca koji živi u zgradi koja ima ulazna vrata za dvorište sa rešetkama kroz koja se on uvijek provlači i na kraju filma odlazi neka cura, s kojom je bio, od njega i on pokuša ići za njom ali zapne i ne može više proći između rešetaka jer je postao prevelik za njih. Bio je prikazan davno na HTV -u.
__________________
Dreams we dreamed at night, were never meant to come to life;
This time in my life, I was hurt enough to care.
Krik is offline  
Old 12.11.2010., 18:13   #94
bok svima!

ne znam ime filma...

radi se o covjeku cija je zena poginula u automobilskoj nesreci u nekoj zabitoj zemlji. bila je misionarka. nakon nekog vremena u kuci tog covjeka pocele su se desavati cudne stvari. pronasao je na podu staklenu kuglu u kojoj je bilo vretence i razmotanu kartu sa valovitim krizicem.ugl, covjek je shvatio da mu to duh njegove zene zeli nesti reci. i covjek je krenuo na put, doso na mjesto nesrece i bacio se niz tu liticu u rijeku. doplutao je do obale gdje su ga docekali neki domoroci. domoroci su mu rekli da su pronasli mrtvu zenu ali da su spasili njezinu dusu, a ta dusa je zapravo bilo malo djete, njegovo djete ))

molim vas...pomozite

hvala!
wičičica is offline  
Old 12.11.2010., 18:38   #95
Quote:
wičičica kaže: Pogledaj post
bok svima!

ne znam ime filma...

radi se o covjeku cija je zena poginula u automobilskoj nesreci u nekoj zabitoj zemlji. bila je misionarka. nakon nekog vremena u kuci tog covjeka pocele su se desavati cudne stvari. pronasao je na podu staklenu kuglu u kojoj je bilo vretence i razmotanu kartu sa valovitim krizicem.ugl, covjek je shvatio da mu to duh njegove zene zeli nesti reci. i covjek je krenuo na put, doso na mjesto nesrece i bacio se niz tu liticu u rijeku. doplutao je do obale gdje su ga docekali neki domoroci. domoroci su mu rekli da su pronasli mrtvu zenu ali da su spasili njezinu dusu, a ta dusa je zapravo bilo malo djete, njegovo djete ))

molim vas...pomozite

hvala!
ovo sam već nekom odgovorio prije par dana, baš vas zanima taj film...

Dragonfly (2002)
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 12.11.2010., 18:53   #96
hehe...kad je taaak dobar

nisam vidjela *shy*

hvala, to je taj filmic (:
wičičica is offline  
Old 12.11.2010., 19:42   #97
nije to, ali isto hvala ) vidim dole da ga je netko našao http://www.imdb.com/title/tt0067524/ ))
T-booyy is offline  
Old 12.11.2010., 19:43   #98
hvala krik to je to ajme koliko sam ovo tražio
T-booyy is offline  
Old 12.11.2010., 21:22   #99
Tražim imena dva filma, ne znam radnju, ne znam imena glumaca, imam samo slike.

Prvi film:


Drugi film:


Eto, ako netko zna, bila bih zahvalna kad bi mi rekao koji su to filmovi.
Nuria Monfort is offline  
Old 12.11.2010., 21:32   #100
@ Nuria Monfort

Mislim da je prvi ovaj a drugi ne znam.
Gizehh is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.