Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2012., 14:53   #21
Koliko se sjećam, davno, Clint Eastwood je bio prva želja za Dredda, ali nije bilo ništa od toga.



Pa je onda spomenut Mel Gibson, zbog sličnosti priče i lika sa Mad Max-om, pa i to ćorak.
Na kraju je ispala šaljiva limunada sa Stalloneom. Po meni glumac nije ni bitan, ionako je pod maskom, nego priča, atmosfera i događaji. Možda ovaj sa Urbanom ispadne pravi Dredd.

Zadnje uređivanje Ord Mantel : 15.02.2012. at 15:05.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 08:22   #22
Nice.

Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:06   #23
Problem novog glumca koji će igrati Dreda je to što je fakat sitan...mislim, Stalone je mrcina, krupan lik, ramena kao trokrilni ormar. Ovaj sitan i slabašan sav, najgora je kaciga jer je prevelika za njegova mala ramena i tanki vrat.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:40   #24
Slazem se, Dredd bi zapravo kao olicenje pravde, krvnik itd. trebao biti netko nabildan kao sta je to bio Sly u originalu.
karl Urban mi je inace dobar glumac, jedan od boljih i zbilja su mu dobri izbori uloga, no mislim da bi za ulogu Dredda bio idealniji kandidat Dwayne Johnson.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:19   #25
Vidite kako izgled i položaj kamere može prevariti, jer usporedbe Urbana i Stallonea su presmiješne. Stallone sa 175cm, nema što tražiti pored Urbana sa 188cm, koji baš i nije žgoljavac.



Što se tiče Dwaynea, po meni je previše karikaturalan i više je za snagatore u dječijim filmovima (kao Hulk Hogan)
Ma mišići uopće nisu bitni za Dreddov karakter, pa da glumac mora biti neki nabildanac, prije treba biti neki pomućeni ledenko.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 08:54   #26
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Vidite kako izgled i položaj kamere može prevariti, jer usporedbe Urbana i Stallonea su presmiješne. Stallone sa 175cm, nema što tražiti pored Urbana sa 188cm, koji baš i nije žgoljavac.



Što se tiče Dwaynea, po meni je previše karikaturalan i više je za snagatore u dječijim filmovima (kao Hulk Hogan)
Ma mišići uopće nisu bitni za Dreddov karakter, pa da glumac mora biti neki nabildanac, prije treba biti neki pomućeni ledenko.
Karl je mrcina prema Slyu, samo kaj je sly kompaktiniji pa ti to sve izgleda veće...manji, malo širi izgleda...i uz on onog patuljak od Rob Schneider-a naravno da je velik
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 09:31   #27
Sly je nizak al je zato širi od tenka
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 09:31   #28
Slika Slika Slika


Uglavnom imamo Dredda koji je nabijen i jake isturene čeljusti. Kada to usporedim sa Staloneom, meni je sličnost izrazita:





A Urban? Urban je sitan, glava mu je sitna. Nije dobar Dredd!

Zadnje uređivanje Deckard : 17.02.2012. at 18:59. Reason: prevelike slike
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.02.2012., 10:00   #29
O, pobogu... kako ste krenuli, najbolje bi bilo da su cijelog Dredda CGI kreirali.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 18:04   #30
Da je Urban sitan,a svašta
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 19:13   #31
Bilo bi lijepo vidjeti ovog maderfakera u filmu:

http://tinypic.com/m/fbm792/3
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 22:57   #32
Netko ima vizualnih problema ako misli da je Urban sitni
On je krupan i svakako odlicana glumac, no ima i pokoji krupniji ko tenk koji bi bio mozda bolji izbor za ovu ulogu.
Budemo vidjeli u trailerima i samom filmu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 10:48   #33
Ne mislim da je bukvalno "sitan" već se na slikama kaciga čini jednostavno prevelika. Uostalom, na par slika gdje se vidi samo torzo vrat lika koji nosi kacigu je smiješno tanak u odnosu na ogromnu kacigu pa čisto sumnjam da te slike i nisu pravljene sa Urbanom već sa nekim lijevim likom.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 14:14   #34
Tu si u pravu. Kaciga je prevelika, a i kostim je loše modeliran u ramenima (promašili su), pa izgledaju uska.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 21:03   #35
Na to sam mislio, izgleda kao Kalimero na onih par slika iako na drugim slikama, kada se vidi cijelo tijelo, izgleda nešto bolje mada je kaciga opet prevelika. Nabavio sam kolekciju svih Dred stripova pa iščitavam ovih dana, strip je mračan i nasilan u tri majčine.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 23:16   #36
Iako kaciga više liči na originalnu, u odnosu na onu kod Stallonea, povelika je, a čitam, jedna od važnijih zamjerki na dizajn kostima pada baš na spomenuta ramena. Iako su autori htjeli izbjeći kičaste ukrase originala (kao kod Stallonea), valjda da bi sve to izgledalo realnije, mnogi zamjeraju na premalom orlu na desnom ramenu, kao i na ostatku; nedostatak lanca koji drži značku, oklop na lijevom ramenu...
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 12:00   #37
Da da, original (sa Staloneom) jeste bio kičast ali je izgleda mnogo bliže stripu a i jednostavno je kao pojava odijelo bilo upečatljivije sa tim detaljima. Ramena su zaista najveći problem i to bi moglo jako da pokvari vizuelni utisak cijelog filma.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 14:51   #38
Vjerujem da bi nekom simbiozom oba kostima i smanjenjem kacige sve to bolje izgledalo.




Zadnje uređivanje Ord Mantel : 20.02.2012. at 15:13.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 22:44   #39
ono šta je bisley stvorio neče nitko moč prebacit na film

jedino da bude animirani film i da ga radi ista ekipa koja je radila corgoth of barbaria, onda eventualno

ko zna kad če se sjetit radit slayne ili lobo ekranizaciju

to bi bilo nenadjebivo
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 18:47   #40
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post
ono šta je bisley stvorio neče nitko moč prebacit na film

jedino da bude animirani film i da ga radi ista ekipa koja je radila corgoth of barbaria, onda eventualno

ko zna kad če se sjetit radit slayne ili lobo ekranizaciju

to bi bilo nenadjebivo

Pa F.A.K.K. 2 je složen kao crtić i, moram priznati, meni osobno vrlo loše. Toliko o Bisleyu.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.