Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2014., 13:54   #5461
woohoo

Kirkman stated that AMC "absolutely would" allow the show's creators to make Daryl gay

kad bi nebesa imala toliko milosti

opet bih počela gledat WD
ProstNick is offline  
Old 05.09.2014., 15:34   #5462
5 novih fotki
Meron is offline  
Old 06.09.2014., 17:49   #5463
http://www.imdb.com/news/ni57706335/?ref_=hm_nw_tp_t1
Boki000 is offline  
Old 08.09.2014., 17:40   #5464
Novi trailer: Never Let Your Guard Down
http://www.youtube.com/watch?v=AAxMiij8ycc
Meron is offline  
Old 08.09.2014., 18:50   #5465
Zašto su epizode od 350 MB onako loše kvalitete na torrentima?
Garak is offline  
Old 12.09.2014., 00:20   #5466
Ne tako davno sam i ja krenuo s gledanjem ove serije, i moram priznat da sam se poprilično navukao. U manje od dva tjedna sam skurio sve 4 sezone i sad nestrpljivo očekujem 5. sezonu za koju smatram da bi trebala biti barem jednako zanimljiva kao ova zadnja, ako ne i više od nje. Sve u svemu, ova serija je sve ono što su trebali bit Resident Evil filmovi, i zbog nje sam ponovno počeo prelazit RE igre (1., 2. i 3. dio), a kad napokon složim novi komp do kraja ću probat zaigrat i TWD igru
Najbolji likovi su mi Daryl, Michonne i Rick, a prve dvije epizode su mi možda najjače u cijeloj seriji

Uglavnom još malo više od mjesec dana je ostalo do nove sezone i jedva čekam da prođu da vidim što će se dalje dogodit s ekipom te kako će se izvuć iz onog vagona

Jedino što mi je žao, jest što u seriji nema i životinja zombija za razliku od RE-a, jer bi onda serija bila još brutalnija.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Old 12.09.2014., 15:51   #5467
ZNA LI SE DATUM premijerne epizode nove sezone ?
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Old 12.09.2014., 15:59   #5468
Quote:
fantasma12 kaže: Pogledaj post
ZNA LI SE DATUM premijerne epizode nove sezone ?
12.10.
jazz0 is offline  
Old 13.09.2014., 02:16   #5469
Quote:
Rockstar 47 kaže: Pogledaj post

Jedino što mi je žao, jest što u seriji nema i životinja zombija za razliku od RE-a, jer bi onda serija bila još brutalnija.
ma bjež' brate mili mislim da tek onda nebi nitko to preživio, kad bi ubacili razne čudovišne mutacije tipa licker, tyrant, worm grave digger, huntera i sl., osim toga, nema svemoćne heroine Alice da to sve rješava ionak' jedva živu glavu spašavaju i sa ovim zombi puževima, svi skupa + još neki psihopati..
al' bilo bi brutalno kad bi dobili seriju resident evil da se ispriča prava priča i sve to skupa fino realizira, bez alice i ostalih gluposti u filmovima..

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 13.09.2014. at 02:21.
Frankenstein. is offline  
Old 13.09.2014., 16:42   #5470
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
ma bjež' brate mili mislim da tek onda nebi nitko to preživio, kad bi ubacili razne čudovišne mutacije tipa licker, tyrant, worm grave digger, huntera i sl., osim toga, nema svemoćne heroine Alice da to sve rješava ionak' jedva živu glavu spašavaju i sa ovim zombi puževima, svi skupa + još neki psihopati..
al' bilo bi brutalno kad bi dobili seriju resident evil da se ispriča prava priča i sve to skupa fino realizira, bez alice i ostalih gluposti u filmovima..
Eh da, bilo bi brutalno, ali ne i nemoguće. I mean, ako sam ja mogao preć RE3 na hard mode, snašli bi se i oni Ali ono, samo zabrij da onak idu kroz kanalizaciju i moraju izbjegavat/ubijat slitherworme, pa da nalete na tog grave diggera kasnije, a gore da ih čekaju brain suckeri i Nemesis. E to bi bilo onda mega dobro Skoro zaboravih kolko mi je dobar bio RE kao igra, ali nakon što sam pogledao Walking Dead, počeo sam ponovno igrat i podsjetio se. RE3 je moja prva survival horror igra koju sam igrao i vjerojatno jedna od najboljih ikad. RE4 je isto jako dobar, a Dead Space je isto mega dobar

Što se tiče Alice u RE, to je totalni fail. Trebali su ostavit Jill, Leona, Claire i Carlosa da idu uokolo i rokaju zombije/ostala čudovišta te da bježe iz Raccoon City-a ko u RE3 pa bi to onda bila prava stvar.

U svakom slučaju bilo bi interesantno da krenu sa zombificiranim živinima i sigurno bi tako još više poboljšali seriju
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Old 14.09.2014., 22:49   #5471
Pogledao sam trailer za 5. sezonu i moram priznat da izgleda i više nego dobro. Can't wait
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Old 15.09.2014., 10:59   #5472
Cini ti se..to samo ubace dobre scene ;p

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Old 16.09.2014., 23:54   #5473
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Cini ti se..to samo ubace dobre scene ;p

Preko tapa
Ako će bit imalo kao treća ili četvrta sezona bit će dobro A i uvijek treba bit optimističan tj. da bi moglo biti i bolje
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Old 17.09.2014., 11:26   #5474
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Cini ti se..to samo ubace dobre scene ;p

Preko tapa
Ako ništa barem se sada kreću.

Iako znam da jedva čekaju da opet nađu loakciju gdje bi se ukopali i gdje mogu jedan drugome kukati i plakati, dok bi zombije dobivali na kapaljku
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 17.09.2014., 22:53   #5475
Kad ce vise krenut arghhhh.
Henryj is offline  
Old 21.09.2014., 00:33   #5476
Bez obzira na mane, baš sam se poželjela twd-a! Treba mi doza Michonne!
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Old 21.09.2014., 14:34   #5477
Poceo sam gledati ispocetka TWD da se pripremim za 5. sezonu.

Ovaj walker sa kamenom mi i dalje nije jasan



Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Iako znam da jedva čekaju da opet nađu loakciju gdje bi se ukopali i gdje mogu jedan drugome kukati i plakati, dok bi zombije dobivali na kapaljku
Ionako ce se ukopati u Alexandria Safe Zone cijelu sezonu
KillsXO is offline  
Old 21.09.2014., 15:32   #5478
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post

Ovaj walker sa kamenom mi i dalje nije jasan
Ni meni, ali nisam tada obraćao toliko pažnju
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 21.09.2014., 16:55   #5479
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
Poceo sam gledati ispocetka TWD da se pripremim za 5. sezonu.
Same here. Već sam i zaboravio kako je sve izgledalo. Meni je zanimljivo kako u prvim epizodama neki doslovno trče i penju se po ogradi kasnije to više nismo viđali...

Pita Morgan Ricka kako zna da su mu žena i sin još uvijek živi, Rick kaže po tome što su uzeli fotoalbume i ostale obiteljske slike, a Morgan podsmijehom odgovara - ista stvar kao i moja žena, ja uzimam stvari za preživljavanje, a ona fotoalbume znamo kako je završila...

Meron is offline  
Old 27.09.2014., 19:36   #5480
Jos malo
Bismarck13 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.