Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2007., 19:03   #1
Cool Kakva ce biti ova zima??

Dakle jer prognoziraju kaj meterolozi kakva bu ova zima i kad se ocekuje prvi snjeg tu u zg i tak slicno?se zna sto o tom?
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 20:23   #2
Jebena!!

Bit će jebena....
Bluefreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 17:15   #3
Thumbs up

Quote:
Redwolf kaže: Pogledaj post
Dakle jer prognoziraju kaj meterolozi kakva bu ova zima i kad se ocekuje prvi snjeg tu u zg i tak slicno?se zna sto o tom?
pitaj svizca dali je ugledao svoju sjenu

robi500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 15:49   #4
Bit će duga i oštra!
Indijanci već dvije godije skupljaju drva za zimu...
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.10.2007., 18:21   #5
Ukoliko netko ima nešto ozbiljno za reći, neka kaže. Ako i dalje nastavite spammati, očekujte ban.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 18:32   #6
ja se sam nadovezujem na misljenja starijih ljudi koji kazu ako je ljeto bilo jakoo bit ce bome i zima posto sam to tak vec dozivio 4 puta cist na temelju tog praznovjerja i intuicije mislim da ce ova zima bit j.... tj hladna isto ko i ljeto kako je bilo vruce ..dakle predvidjam ekstremnu godinu.
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 21:56   #7
Čini mi se da će biti jaka zima.

One jebivetre sa prognoze bolje ne slušati. Rekli su da će i u 9 mjesecu biti vručine pa nisu bile.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 22:00   #8
pa nije bio los 9 mjesec,malo je kisilo,sjecam se pred par godina kad je kisilo cijeli osmi i deveti mjesec,ak je bilo dva tjedna sunca bio je uspjeh
al kak je vec pao snijeg u gorju,cini se i meni da ce bit gadna...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 22:03   #9
bit će gadna zima. temperature će padati duboko ispod nule, a ekstremne hladnoće će se izmjenjivati sa natprosječno toplim danima. dolazi novo ledeno doba. pas mi je dobio ekstra gustu zimsku dlaku.
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 22:34   #10
^^Moje se mačke linjaju.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:13   #11
Meni raste ekstra frćkava kosa - bit će frkovita zima.
__________________
Greenov zakon o raspravi:
"Sve je moguće, ako ne znate o čemu govorite."
El Ninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 01:32   #12
zar nisu rekli meterolozi da će biti blaga,ne topla kao prošla ali nadprosječno topla u nekim razdobljima
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 01:37   #13
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
zar nisu rekli meterolozi da će biti blaga,ne topla kao prošla ali nadprosječno topla u nekim razdobljima
to sam i ja citala,moze se u januaru ocekivati mraza i temperature ispod nule,ali to je i normalno za januar.Inace dosta blaga bice.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 13:21   #14
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
^^Moje se mačke linjaju.
To je normalno.

I kod promjene iz ljetne u zimsku i iz zimske u ljetnu dlaku dolazi do odbacivanja stare dlake, oliti linjanja.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 14:11   #15
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
zar nisu rekli meterolozi da će biti blaga,ne topla kao prošla ali nadprosječno topla u nekim razdobljima
te sezonske prognoze su tocne u 0.001% slucajeva.za ovu jesen su govorili da ce biti topla i suha tj. da cemo imati bablje ljeto pa su se vec za 9. mjesec zahebali
anyway kazu da ce zima biti ostra jer su zirevi rodili kako zasad stvari stoje za to postoje dobre sanse prosle zime se ni rusija nije stigla ohladit a i imali smo stalno ciklone u atlantiku, tako da je nad nama bila topla anticiklona sva sreca da je ove godine nad atlantikom anticiklona
a i ove godine je u djiru la nina koja malo snizava prosjecnu temperaturu u europi (prosle godine je bio el nino pa nam je i zbog toga bilo toplo )
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 13:03   #16
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
ove godine je u djiru la nina koja malo snizava prosjecnu temperaturu u europi (prosle godine je bio el nino pa nam je i zbog toga bilo toplo )
Hvala, potrudit ću se i ove godine.
__________________
Greenov zakon o raspravi:
"Sve je moguće, ako ne znate o čemu govorite."
El Ninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 13:21   #17
stari ljudi kažu da, ako u 10. mj. procvjetaju ljubičice, zima će biti jaka.

ljubičice su procvjetale
__________________
Svoju ljubav mogu dati samo onome tko je po svojim glavnim osobinama dovoljno sličan meni da u njemu mogu voljeti sebe.
Lepojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:20   #18
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
^^Moje se mačke linjaju.
Moja pesica još ima ljetnu dlaku, monokini tipa, ali mene je napao gadni apetit. Računam da bu zima jaka, sa snijegom i niskim temperaturama.

Šteta što na vremenskoj prognozi više ne puštaju satelitske snimke, po njima je moj muž točno određivao kakvo će vrijeme biti. Sada se moramo pouzdati samo u njegovu kostobolju, a tu zna omanuti.

Po narodnom tumačenju vremenskih prilika, zima bi mogla biti ona prava!
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 15:59   #19
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Moja pesica još ima ljetnu dlaku, monokini tipa, ali mene je napao gadni apetit. Računam da bu zima jaka, sa snijegom i niskim temperaturama.

Šteta što na vremenskoj prognozi više ne puštaju satelitske snimke, po njima je moj muž točno određivao kakvo će vrijeme biti. Sada se moramo pouzdati samo u njegovu kostobolju, a tu zna omanuti.

Po narodnom tumačenju vremenskih prilika, zima bi mogla biti ona prava!
Sjećaš li se kad smo se negdje u trećem mjesecu zezali., mislim na NR-u.
Rekao sam da nakon ovako tople zime, kada sve naglo procvjeta, tada će cvjetovi povući mnogo životne energije iz atmosfere, pa će zahladnjeti i pasti snijeg.
Nije prošlo tjedan dana i pao je snijeg, protivno najavama meteorologa.
Ne znam kako si ti to prihvatila, ali mene je kosnulo.
__________________
Greenov zakon o raspravi:
"Sve je moguće, ako ne znate o čemu govorite."
El Ninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 01:12   #20
Nadam se da neće bit jako hladno. Ma samo nek se ta naša planeta ugrije još za par stupnjeva u prosjeku po god. da ne moram više trpit tu zimu, ni onaj usrani snijeg.
A budući da nam u narednih x godina slijedi globalno zatopljenje, zime neće u budućnosti više ni biti
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.