Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2010., 22:57   #21
Ma strpi se...

Ako završi srednju (neku trogodišnju), krene tražit posao - popizdit će...

Ako ga nekim čudom i nađe, pretvorit će se u manijaka nakon primitka prve plaće...

-Najbolje da ide na faks, jebiga samo, u tom će slučaju prolupat od učenja



Ipak je možda najbolje neka odseli negdje daleko...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 23:10   #22
Quote:
noinspiration kaže: Pogledaj post
Isuse, jadan sin s ocem koji razmišlja na takav način

Što nije jasno:

ja imam cure pa se šoraju

I ne mislm da su zbog oca jadne, samo se nikad nisu dale zajebavati
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 23:11   #23
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Ma strpi se...

Ako završi srednju (neku trogodišnju), krene tražit posao - popizdit će...

Ako ga nekim čudom i nađe, pretvorit će se u manijaka nakon primitka prve plaće...

-Najbolje da ide na faks, jebiga samo, u tom će slučaju prolupat od učenja



Ipak je možda najbolje neka odseli negdje daleko...
Najvažnije je da drka na plejboj
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 23:17   #24
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Pokaži mu ovaj video http://www.youtube.com/watch?v=D3K-mrlYG7Y
Ja uvijek dobijem volju nekog razbit kad to gledam
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 23:24   #25
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Nije ni čudo..da smo ovakva država kakva jesmo..kad imamo hrpu ljudi koji upravo ovak razmišljaju...ja sam se u svojih 21 godinu u životu jednom potukao i to kad sam krenuo u srednju, a odrastao sam u kvartu di se po defaultu tuče kad se izađe van....nikad nisam probleme tražio, nisam ih ni našao..znači li to da sam manje muško
brate evo ti za utjehu, potukao sam se jednom, a opet sam do sada u životu pokarao više riba nego ovi koje znam koji su se minimalno jednom tjedno tukli tako da se za malog ne trebaš brinut...pusti ga nek odrasta kak oče..puno će dalje dogurat ako konflikte NE BUDE rješavao šakama...
__________________
The Todd appreciates hot regardless of age and disability.

Zadnje uređivanje fiksos : 09.06.2010. at 23:31.
fiksos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 23:26   #26
jedno mormalno čeljade u kući, a ti bi đoni da ni on nije?!
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 23:30   #27
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Poradi na humoru, ovo čak nije ni smiješno.
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 23:57   #28
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
zvuči čudno sve dok ne daš linak na znastvena istraživanja koja to potvrđuju i dok se ne složimo oko konstrukta ''prođu bolje''
Uopće nema problema!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 01:04   #29
eeeeeeeee.sad mu je gotovo triba si vodit zenu dok je bila trudna u kino da gleda filmove tipa Conan,Terminator ili teska Meta.sad je kasno.
a nista mozda baren postane neki Modni macak pa ce ti donit nesto love doma
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 01:10   #30


https://www.forum.hr/showthread.php?t=528606


>>>Nema veze, nastavimo diskusiju
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 01:16   #31
Quote:
fiksos kaže: Pogledaj post
Nije ni čudo..da smo ovakva država kakva jesmo..kad imamo hrpu ljudi koji upravo ovak razmišljaju...ja sam se u svojih 21 godinu u životu jednom potukao i to kad sam krenuo u srednju, a odrastao sam u kvartu di se po defaultu tuče kad se izađe van....nikad nisam probleme tražio, nisam ih ni našao..znači li to da sam manje muško
brate evo ti za utjehu, potukao sam se jednom, a opet sam do sada u životu pokarao više riba nego ovi koje znam koji su se minimalno jednom tjedno tukli tako da se za malog ne trebaš brinut...pusti ga nek odrasta kak oče..puno će dalje dogurat ako konflikte NE BUDE rješavao šakama...
nije istina,ja isto uvik pobignen kad me neko napadne i nikad se ne tucen jer me straj.pa jos neznan ni kako picka izgleda, a kamoli da san jeba.eto ti.tvoja teorija pada u vodu.mora da se sad osjecas glupo
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 01:19   #32
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post


https://www.forum.hr/showthread.php?t=528606


>>>Nema veze, nastavimo diskusiju
hahaha koji lik
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 02:40   #33
primjeni Rocky 1, 2, 3, 4, 5 i 6.
Uspjeh garantiran
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 08:23   #34
Thumbs up

Quote:
murmillo hrnic kaže: Pogledaj post
nije istina,ja isto uvik pobignen kad me neko napadne i nikad se ne tucen jer me straj.pa jos neznan ni kako picka izgleda, a kamoli da san jeba.eto ti.tvoja teorija pada u vodu.mora da se sad osjecas glupo
Brate krivo si ti mene shvatio..drugo je ako si picka po karakteru, pa se ne mozes izborit za neke stvari u zivotu, a drugo je ako izbjegavas tuce i konflikte rijesavas ne tucom...
tak da brate ne brini se za mene, meni moja teorija drzi vodu..
mislim...mozda si ti samo ruzan..to nema veze sa karakterom , al ima s ovim dijelom o jebanju
__________________
The Todd appreciates hot regardless of age and disability.
fiksos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 08:34   #35
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
To ti se zove evolucija
Budi ponosan!
Sigurna sam da su i neandertalci na nas
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 08:51   #36
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Sin je inteligentniji od tate... tata je bija soro koji nije zna nista osim fizicki a sin je inteligentniji i psihicki sposobniji pa zna sve rjesit verbalno...
__________________
If you can't handle the internet, don't go on the internet!
Abomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 09:12   #37
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Mi smo se tukli svaki dan u osnovnoj, "šajbat" se bilo poseban užitak.
Jedan na jedan, dva na jedan , dva-dva, razred na razred

Kad ne bi bilo lopte za veliki odmor neko bi jednostavno viknuo: idemo se tući i svi bi nagrnuli na školsko igralište i mlati.

U velegradu.
Breezy Badger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 09:12   #38
Baš bih htio vidjet tatinu reakciju da mu sin dođe doma s škole bez reda zubi, s slomljenom rukom, nogom, rebrima, il da ga jednog dana posjeti policija i kaže da mu je sin u komi u bolnici......

Preach is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 09:36   #39
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta
Možda nije njegov.
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 09:43   #40
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Možda bi se on tuko s curama?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger