Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2004., 19:49   #1
Kako kupit grudnjak?

ma nikako da kupim dobar grudnjak

svakom nešto fali, ili žulja, ili ispada iz njega ili ružno izgleda ispod uskih majica

ma katastrofa

već sam postala nervozna kad trebam kupit novi... ma šta, nervozna sam kad prolazim pored dućana

kako kupujete grudnjake, na šta obratite pozornost

dajte žene pomagajte
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 22:54   #2
Ja sam nedavno kupila si grudnjak,falio mi bijeli s korpicom...na kutiji svaki izgleda super,a kad ga uzmem u ruku,probam nadjem 100 mana...pricam o grudnjacima s pristupacnom cijenom za svaki dan.

Probala sam ih 5-6,stajao mi samo jedan...ne znam dal je do sisa il do modela...

Jednom sam kupila si jedan super cipkani plavi,u ducanu mi je super izgledao,grudi super izgledale,ono malo vire,push up...al nakon 10 min nosenja sise bjeze van...pa se preko majce nazire da su pola ispale.
nenosljivo.

Na sto obratit paznju...da je tvoj broj

nemam pojma,zeznula se x puta...bilo bi najbolje kad bi mi ga dali na dan da ga nosim pa da vidim dal je za mene.

Eto s skiny modelima nemam problema...njihove uzimam pamucne,sportske modele.Kvalitetni su i traju vjecnost,peri deri.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 22:58   #3
Oh, ja ih probam milion. Zbilja mi ga je tesko pronaci, Kada ga kupujem, uzmem samo za to cijelo popodne i udri po ducanima. Onaj savrsen kosta uzasno puno i zato ih imam svega par, a cuvam ih ko....
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 23:16   #4
Quote:
Samantha kaže:

...bilo bi najbolje kad bi mi ga dali na dan da ga nosim pa da vidim dal je za mene.

Eto s skiny modelima nemam problema...njihove uzimam pamucne,sportske modele.Kvalitetni su i traju vjecnost,peri deri.


ja postanem toliko nervozna da mi to ozbiljno poremeti moć rasuđivanja. Majke mi

viš od skiny nemam nijedan. Mogla bih sad kupiti jedan za ljeto
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 00:29   #5
neznam dali to ima kod tebe ali kod mene u Canadi imas ducan u kojem ti one izmjere i kazu tocan broj ,i ja sam prije imala problema ,kupila i bacila ih na stotine ,sad znam tocno koji broj i sve ok
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 08:34   #6
Ma mozes mislit kako ima. Kad ih trazim pet u kabinu , samo sto mi ih ne baci u glavu.
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 09:22   #7
Quote:
Lavanda kaže:
Ma mozes mislit kako ima. Kad ih trazim pet u kabinu , samo sto mi ih ne baci u glavu.
Zna na sta misiš....

Ali mani je potreban grudnjak... i ona mi je dužna dati koliko god da ih tražim.....

Probam svaki... skočim 3-4 puta, sagnem se 3-4 puta... i ako je ostalo sve na svojem mjestu.... we have a winner
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 16:28   #8
prije mi je bilo teško naći 70B...sad nosim 75B i nemam problema...

a nosim i one topiće koji su univerzalna veličina...

uvijek kupujem kod lisce, benettona i skiny-ja...imam i jedan od maxa i spencera...

nije mi toliko problem naći veličinu i model, već dizajn...ježim se od kicastog donjeg vesa, ali i od onih tipa 'oklop'...zato i kupujem uvijek u istim dućanima...

i 'šajser' ima super modela, mislim da će mi sljedeća kupovina biti na tom mjestu...

ne znam koji ti broj nosiš, al ti predlažem da kad nađeš nešto što ti odgovara da kupiš odmah više komada...u raznim bojama ili čak istim...možda će ti biti malo veliki izdatak toga trena, ali ćeš uštedjeti puno vremena i novaca koje bi inače potrošila na traženje novih prikladnih modela ili kupnju neadekvatnih...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 20:48   #9
ne bi se baš kladila da su skinyevi grudnjaci cakum pakum - imam 2, nova friško kupljena i nisam baš zadovoljna.
a kupila sam ih jer sam već luda od toga da si ne mogu kupiti normalan grudnjak iz kojih mi
- neće ispasti pol cice van (pa da se to onda preslika na majicu)
- neće ispasti bradavica van nakon dizanja ruku jer je faking kroj takav da ide baš prek bradavica
- neće zasjeć pol ramena iako je dovoljno velik i dobro je opasan oko pleća
ma užas jedan, a kad ga nemam na sebi onda se osjećam ko Nives, ne znam jeste ju gledali neki dan na TVu kad je bila u nekoj satenskoj haljini a bez grudnjaka, a cice joj se objesile ko dvje kese sa bradavicama koje su joj se ispupčile sa donje strane sisa, ma užas jedan.
zapravo mi je sad jasno koji je njoj bed kupovati grudnjake, pa ih valjda zato ni ne nosi.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 20:53   #10
Meni su tete u Lisci super, uvijek su susretljive i hoce pomoc.
Ak treba, daju mi 20 vrsta grudnjaka da probam i uvijek nadjemo nekaj kaj mi pase.
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 21:07   #11
obavezno probam i s nekom uskom, tankom majicom, odnosno s onim komadom obleke na kojem ce se on nazirati a bitno mi je da bas u njemu bude neprimjetan
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 01:58   #12
Ja sam nesposobna za to, tako da po grudnjake idem u švedsku kod sestre i vodim ju sa sobom.

Olakotna okolnost je što imamo isti broj, pa se možemo i đorat.

U svakom slučaju, kupovanje grudnjaka je mučenje. Znam da mi je nešto objašnjavala kako moraš izmjerit opseg sisa, pa onda ispod njih, pa tu nešto izračunat i onda još nešto... ma, lakše je meni do švedske doć
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 03:03   #13
I sad sam ja napisala post al mi se obrisao..
uglavnom tete u mojoj Lisci su odvratne..gledaju me kao da sam im nekog ubila..i najgire mi je kad tražim push up bez punjenja a one me blijedo gledaju..nemamo svi male sise jebem vas..
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 07:00   #14
Ja ne znam koji vrag rade sa tim grudnjacima ali svaki put dobim popizditis
Nisam jos u zivotu nasla ni jedan koji mi je stajao ko saliven. Kaj ja ne znam kupovati ili koji vrag?!?! A kak su tek ruzni
I ide mi na zivce kaj je tak tesko naci grudnjak bez zice.
Nekad i meni odgovara da si kupim neki sexy grudnjak, ali za svaki dan peri deri grudnjak je fakat tesko naci. Kad nosim neku svijetliju kosulju ili majcu ne mogu ispod cipkasti grudnjak.
Kaj svi misle da mi muz svaki dan zubima trga grudnjak pa mora izgledati svemirski.

A tek prodavacice. Kad se sjetim u Hr kak su me uvijek gledale sa pogledom "koji vrag ti mala uopce radis u ovom ducanu, jos ti mlijeko curi sa gubice".

U Americi me zivcira kaj nema dovoljno malih kosarica za mene. Ja sam na granici 75B i taj me zulja okolo. Jedan broj veci a sa istim kosaricama bi bio 80A ili 80AA, ali toga nema Prvi koji starta je 80B i taj mi ima prevelike kosarice. Trebali bi raditi velicine za sve moguce obline i one sa jacim prsnim kosem a malim cicama, i za one mrsavice sa ogromnim balonima.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 08:12   #15
Ja imam velike grudi i fakat mi je bitno da su naramenice deblje i cvrste tako da mi dobro drze, a da pritom grudnjak ne izgleda ko da je za moju pokojnu babu. Vidjela sam grudnjake koje je moja mama sivala kao mlada i prekrasni su mi bili, nesto izmedju grudnjaka i steznika, puno cipke, ali i cvrstog materijala tamo gdje ga treba, zapravo su mi nekako romanticni. Elem, htjedoh i ja sasit grudnjak i da ne povjerujes, u Zagrebu nisam nasla niti jednu krojacicu koja to zna. Rekli su mi da zna zena u Kruni, Ilica. Platila sam ga kao suho zlato, a ona je sasila katastrofu.
Najvise me smeta kod grudnjaka sto su od elasticnih materijala, tako da mi u principu samo stisnu grudi, no ne drze ih dovoljno cvrsto niti ih podignu. Lisca mi se jako pokvarila, no nedavno sam kupila savrsen grudnjak. Zaboravila sam tko ga radi, no znam da se zove minimizer.
Uh, mogla bi napisati dizertaciju o grudnjacima, ali meni su oni najvazniji dio garderobe.
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 11:37   #16
ja sam svoj savršeni grudnjak našla u triumphu.. izgleda prilično obično ali se u njemu fenomenalno osjećam i totalno mi se sviđa

osim tog (naravno, imam par komada tog modela ) imam zapravo najviše nekakvih liscinih koji su ok, al nije to to, a ostatak mi otpada na nekakve komplete s gaćicama.. btw, i meni su ti grudnjaci sa žicom pregrozni , izbjegavam ih osim ako ne naletim na komplet koji mi se baš sviđa, pa onda pretrpim žicu..
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 14:18   #17
ja ne kuzim ovaj topic

Imam raznih problema ali ne i s kupnjom grudnjaka. Najcesce kupujem kod par firmi koje su se pokazale kvalitetom i modelom ali i pojedini izleti su bili oke tako dugo dok sam se drzala svoje velicine. Doslo je do toga da ih ne probavam po ducanima nemam ja za to zivaca narucim online.

Od firmi koje me nikad nisu razocarale bez obzira na model palmers, schiesser, wolford. Ne kupujem grudnjake cesto ali kad kupim ocekujem da je top

ovi su preugodni, druga koza
kolekcija pa na bodyculture

I bas ti prejednostavni seamless grudnjaci od schiessera dusu daju za ispod tanke majcice, neke viskozne, uske, uopce se ne kuze ispod.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 14:19   #18
Quote:
svakom slucaju, kupovanje grudnjaka je mucenje. Znam da mi je nešto objašnjavala kako moraš izmjerit opseg sisa, pa onda ispod njih, pa tu nešto izracunat i onda još nešto
ovo nisam nikad radila

a i da napravim ne znam kaj bi s tim brojevima
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 14:31   #19
jooj,poznat mi je taj problem sirokih leđa i manjih grudi...2 ne kopcam,3 ne punim
I pametne prodavacice s pitanjem-ooo,a ti se bavis plivanjem da imas tolika leđa...mislim,ufff

Benettonovi su dobri,oni kojima se podesava trakica na leđima.

Ali prave pamucne,da mi dobro stoje, sam nasla dva puta-u Coinu i u Oviesseu u Trstu,i nakon toga nikada vise.Kupila 4 komada,sad su vec iznoseni ali nikako da im nađem zamjenu
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 14:36   #20
Palmers je meni definitivno naj, a i cjene su umjerene...palmers
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.