Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2009., 21:12   #1
Igračke - doniranje

Slobodno me pobrišite ukoliko je žicanje zabranjeno

Dakle, molila bi sve one koji žele donirati igračke za uzrast djece od 2 do 8 godina! Oni koji ne znaju kuda s iskorištenim dječjim igračkama, evo, ja se nudim preuzeti ih u svrhu daljnjeg doniranja dječjim domovima kojima su igračke potrebne...te bolnicama

Molim vas da mi se javite ukoliko želite pokloniti igračke! Hvala!

Zadnje uređivanje mandy : 29.07.2009. at 22:04.
starka is offline  
Old 21.03.2009., 09:55   #2
Thumbs up

Podižem temu dakle, da malo objasnim...volontiram u dječjim domovima i pokazala se velika potreba za obnovom igračaka i radnog materijala...ono što mnogi ne znaju je da Nazorova prima zaista velike količine igračaka, uglavnom zbog neznanja koji su drugi domovi u Zagrebu i okolici, ljudi doniraju Nazorovoj...tako da sam se ja odlučila skupiti igračke i sve što bi klincima bilo potrebno i iskoristivo te odnesti u domove kojima je to potrebno..eto...

Nadam se da će uskoro netko nazvati i donirati igračke
starka is offline  
Old 21.03.2009., 11:56   #3
ja danas radim čistku doma pa ti javim tokom dana...
ja sam već dobar dio donirala našem vrtiću jer nemaju novaca za kupnu novih pa se održavaju donacijama roditelja...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 22.03.2009., 13:23   #4
Thumbs up

super nadam se da buš nakon čiščenja mogla nešto donirati.
starka is offline  
Old 25.03.2009., 09:29   #5
Quote:
starka kaže: Pogledaj post
Podižem


svakako ti se javim iza vikenda - bacam se na čišćenje
baja is offline  
Old 28.03.2009., 00:48   #6
super...

Evo zahvaljujem se dvjema divnim tetama kaj du donirale krasne igračke sigurna sam da će se sutra djecica obradovati
Provjerila sam pa su i plišane igračke dobrodošle...za one malo starije...također neiskorišteni pribor za slikanje, crtkaranje, kolaž i sve za umjetnost je super...slikovnice, dječje knjige pogotovo!

Pa čak i dobar mali namještaj, tipa male stolice, stolići, poličice i tako manje stvari u dobrom stanju ću iskoristiti...
Eto...hvala svima do sad koji su prikupili igračke
Još jednom...moj broj je 091-1503-870 pa slobodno nazovite!
starka is offline  
Old 30.03.2009., 12:56   #7
Thumbs up

Podižem

A ja castim zutim za to!

Zadnje uređivanje PalmaSutra : 03.04.2009. at 15:48. Reason: offtopic
starka is offline  
Received Warning
Old 03.04.2009., 12:38   #8
Evo, ja i dalje čekam i nadam se da bude netko donirao igračke...posebno one tete kaj su već zvale
starka is offline  
Old 03.04.2009., 13:22   #9
ja odvojila hrpicu al nikako nazvat...javim se sljedeći tjedan, preko vikenda sad nikako ne mogu..
mandy is offline  
Old 08.04.2009., 12:51   #10
Hvala teti s Trešnje
starka is offline  
Old 08.04.2009., 15:13   #11
ja skupljam još..odlučila se rješit sveg viška....zovem krajem tjedna kad sve počistim a ima toga dosta..
mandy is offline  
Old 08.04.2009., 15:15   #12
Evo da se i ja priključim...šaljem pp vezano za adresu na koju treba poslati igračkice!
Arabea is offline  
Old 09.04.2009., 16:43   #13
Hvala Arabea očekujem poštara

i hvala Mendy pošalji sms na 091-1503-870 pa se ja zaletim po igračke
starka is offline  
Old 09.04.2009., 16:52   #14
ja nisam iz zg-a, pa molim na pp adresu na koju da posaljem.
__________________
sunce je zasjalo 29.10.2008.
rapadajz is offline  
Old 11.04.2009., 09:07   #15
Poslano
starka is offline  
Old 22.07.2009., 12:31   #16
Evo, da malo podignem topic

svi oni koji imaju višak dječjih igračaka (pa cak i malog namještaja) i ne znaju kud s istim, mogu se meni javiti...skupljam i dalje, ovaj puta za Bistru!

Zahvaljujem se svim donatorima koji su donirali igračke u prošloj akciji!
starka is offline  
Old 22.07.2009., 13:04   #17
Joj starka, nisam znala da si i tu!

Ja od malena imam običaj nositi sve očuvano, a što nam ne treba, u Maestral (Split). Sjećam se još kad bi dječica došla u vrtić u koji sam i ja išla u mojoj robici koju sam prerasla. Kako sam sretna bila i još su ih svi pohvalili kako im je super, a klinci su ponosno rekli da im je to novo. Eto, jedno od najljepših sjećanja iz djetinjstva.

Nego igračkica ti nemam u Zagrebu, ali bi mogla pogledati u ormaru ako imam kakve robice. Mislim, znam da imam i ne nosim (ono, kupiš u pms-u pa nikad ne obučeš), pa ako bi trebalo za veću dječicu i primaju takve donacije, bacim se na kopanje i javim nađem li štogod vrijedno spomena.
lapdog is offline  
Old 22.07.2009., 13:26   #18
Daaaa...dapace...pa znaš koliki su klinci u 7./8. razredu za glavu viši od mene...ma može sve...ja to razvrstam, ima par tih domova tako da se onda dobro raspodjeli...jednima ovo, drugima ono...

E sad...nije da sam nezahvalna (ili ne daj bože djeca) ali plišanih medeka, peseka, maca, vukova i inih imamo zaaaaaaaaista mnogo, mnogo...
A s njima se klinci i nešto ne igraju baš puno, uglavnom im stoje na policama i skupljaju prašinu, baš kao i vama
Super bi došli oni plastični auti, motori, traktori i ta veća vozila za po dvorištu...bicikli naravno...

Slikovnice! Isto KOCKICE! To nitko ne donira a kockice (drvene ili plastične) su definitivno igra za sve uzraste i nikad im ne može biti dosadno
starka is offline  
Old 22.07.2009., 15:22   #19

Čim stignem na kopanje, javim ti jeli bilo uspjeha. A baš sam jučer rekla da se moram prisilit raščistiti ormar-eto najboljeg poticaja za to! I onda u šoping popuniti praznine u ormaru... Ma nemože bolje. Nadam se da ima barem koja lijepa krpica.
lapdog is offline  
Old 22.07.2009., 15:34   #20
Quote:
starka kaže: Pogledaj post
E sad...nije da sam nezahvalna (ili ne daj bože djeca) ali plišanih medeka, peseka, maca, vukova i inih imamo zaaaaaaaaista mnogo, mnogo...
shit, a ja ti samo takvih imam, to su mi svi trpali a ja niš koristila. zasada ovi drugih nemam, ali možda koja naleti, mi smo još mali pa nam to ne nose još.
vejanka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.