Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2011., 12:09   #541
Tuba mi je prekrasna Super joj je ova haljina.Stvarno je bila prekrasna i kako ga gleeeeeeda Murat je se mogao osisati ali nek je on nju uhvatio za ruku i bacili su smijesak jedno drugome
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 11.06.2011., 12:16   #542
Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Tuba mi je prekrasna Super joj je ova haljina.Stvarno je bila prekrasna i kako ga gleeeeeeda Murat je se mogao osisati ali nek je on nju uhvatio za ruku i bacili su smijesak jedno drugome
A mogli su otić u još mali obilazak ruku pod ruku

Predivna Tuba, crna haljinica, a Murat šta reći, izgubio se malo pogubio od sreće šta je blizu Tubi

Nadam se da bude slikica i ekskluzivi ne sumnjam u to
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Old 11.06.2011., 12:24   #543
Ufff, s kojim sam ja nestrpljenjem upalila kom., nadajući se friškim vijestima...ah, nek su se i oni jednom pojavili zajedno.. slažem se s vama, tubica sexy..a, on..odlazak do brijačnice ne bi bio na odmet, no svejedno nek su se nacrtali..a, što parlaju frances..ih, pa engleski, sigurno su se preznojili dok su sve rekli, pogotovo macan..

tešekular curice na vijestima...
defnne is offline  
Old 11.06.2011., 12:28   #544
(cure, stavit ću 1 kolaž na ASI temu čisto da završim report u vezi MC; kolaže MY + TB + ASI crew će biti postavljeni na ASI glumci zajednički topic)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

TUBA BUYUKUSTUN prezentira nagradu za najbolju glumicu. nagradu preuzeo kolega (glumica nije mogla biti prisutna).

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 11.06.2011., 12:33   #545
@defnne Nek ostavi bradu samo nek skrati kosicu Tuba mi super prica francuski hocu reci dobro zvuci dok prica cak i on bolje izgovara rijeci na francuskom nego na engleskom.Iskreno on bi pod hitno trebao na neki tecaj stranog jezika meni je iskreno nepojmljivo da on ne prica nijedan strani jeziik (stvarno smijesno).Ne bitno da li mu je potreban ili ne da li je zvijezda ili ne i ovo citanje sa papira mogao je bolje izvesti (obozavam ga ali sto je je)

@minci stavi
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 11.06.2011., 14:25   #546
prema zadnjim informacijama turskih medija: http://www.televizyondizisi.com/inde...iler/44556/22/ su u monte carlu bili svi sa VIP liste, a glavni glumci serije ASI - tuba buyukustun & murat yildirim su imali tu čast da proglase pobjednicu u kategoriji najbolja TV glumica u 2010. godini. s obzirom da glumica louise monot (za ulogu u filmu MADEMOISELLE DROT) nije mogla biti na dodjeli, nagradu je tuba buyukustun uručila njezinoj zamjeni (partner ili producent).

SVA PRAVA na snimke i fotografije ima MONACO MEDIAX
(dajte im credit ako koristite njihove materijale, da ne bi bilo po prstima!!! snimci su loši jer za bolje moraš platiti)

- službeni video clip možete pogledati ovdje:
* Television film outstanding actress http://www.fastreplay.fr/monaco-tv-f...l/2011/winners
* video clip na YT: http://www.youtube.com/watch?v=YaxClK40s-4)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::





__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 11.06.2011. at 14:50.
Mina is offline  
Old 11.06.2011., 15:22   #547
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
prema zadnjim informacijama turskih medija: http://www.televizyondizisi.com/inde...iler/44556/22/ su u monte carlu bili svi sa VIP liste, a glavni glumci serije ASI - tuba buyukustun & murat yildirim su imali tu čast da proglase pobjednicu u kategoriji najbolja TV glumica u 2010. godini. s obzirom da glumica louise monot (za ulogu u filmu MADEMOISELLE DROT) nije mogla biti na dodjeli, nagradu je tuba buyukustun uručila njezinoj zamjeni (partner ili producent).

SVA PRAVA na snimke i fotografije ima MONACO MEDIAX
(dajte im credit ako koristite njihove materijale, da ne bi bilo po prstima!!! snimci su loši jer za bolje moraš platiti)

- službeni video clip možete pogledati ovdje:
* Television film outstanding actress http://www.fastreplay.fr/monaco-tv-f...l/2011/winners
* video clip na YT: http://www.youtube.com/watch?v=YaxClK40s-4)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

http://i1081.photobucket.com/albums/...a/f9021489.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/...a/80979a75.jpg

http://i1081.photobucket.com/albums/...a/cb9f9215.jpg
Mina,coooook su ti kolazi
Hvala puno!!

Bas me zanima ceo snimak dodele,jer mi nije jasno,jesu li se oni zadrzali na sceni ili su dva puta izlazili,posto su dodelili i nagradu Television film best director,odnosno Murat je iz prikrajka gledao kako Tuba dodeljuje.

Jesi li videla na ovom linku i taj video,kratko traje,bas me zanima da li je jedno za drugim islo,i sto nisu pokazali njih ponovo dok prezentuju pobednika

Toliko sam srecna da bih skakala od srece
Rebellious24 is offline  
Old 11.06.2011., 15:33   #548
-MariaIsabela kažeš da ti nije nikako dobro, pa jesu li se uhvatili za ruke i došli do bine, ne znam što bi ti još htjela . U mogućnost da će on nju sinoć uhvatiti za ruku vjerovalo nas je 0,0%. A da je papak je, nije ju smio pošteno pogledati u oči, a kamoli u onaj krasni dekolte.

- On svojom zbunjenošću stalno dokazuje da među nije bila samo profi.gluma,nego nešto puno više,zato mu svaki susret s njom otvara ranu.
petrijana is offline  
Old 11.06.2011., 15:40   #549
Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
-MariaIsabela kažeš da ti nije nikako dobro, pa jesu li se uhvatili za ruke i došli do bine, ne znam što bi ti još htjela . U mogućnost da će on nju sinoć uhvatiti za ruku vjerovalo nas je 0,0%. A da je papak je, nije ju smio pošteno pogledati u oči, a kamoli u onaj krasni dekolte.

- On svojom zbunjenošću stalno dokazuje da među nije bila samo profi.gluma,nego nešto puno više,zato mu svaki susret s njom otvara ranu.
petrijana pa murat se stalno tako ponaša, pa kad i nema tube u blizini, sav je nekako smušen, pa u onom šou-u gdje je s nurgul, ona ga i zeza zbog toga, pa se on onda nekako opustio. pa kad je bio sa svojim fanovima ništa bolji, imam osjećaj da se on jako teško opušta,za razliku od tube koja je živi vragičak i mislim da baš voli izazivati, a bome i može kako je lijepa.
mrvica 1234 is offline  
Old 11.06.2011., 16:00   #550
Ja bih se do jučer kladila i u svoj život da se oni nikad, ali baš niiiiiiiiikaaaad neće pojaviti zajedno.
Sad komotno mogu i umrijeti, SVE SAM VIDJELA - Tuba i Murat zajedno!!!

Moram reći da prija, prava su ugoda za oči i dušu. Osjećam se glupo, jer su mi tamo nekakvi glumci iz tamo neke zemlje uljepšali dan. Ali tako je i znam da nisam jedina, pa mi je lakše.

Sigurna sam da smo svi na ovom forumu danas u nekom blaženom stanju i pomalo zaneseni, jer Tuba i Murat konačno zajedno!!!
__________________
Ja sam samo kaplja krvi koja govori.
avalon amelie is offline  
Old 11.06.2011., 16:22   #551
- Avalon draga nemoj umrjeti još zaboga, ja mislim da je ovo tek početak,možda još bude svašta,pa ćeš biti uskraćena.
petrijana is offline  
Old 11.06.2011., 16:25   #552
Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
- Avalon draga nemoj umrjeti još zaboga, ja mislim da je ovo tek početak,možda još bude svašta,pa ćeš biti uskraćena.
Ma, neeeeeeeeeeee neću još, kažem mogu, ali neću još. Čekam još od njih sličica. Sad već možemo očekivati "svašta". Zar ne?
__________________
Ja sam samo kaplja krvi koja govori.

Zadnje uređivanje avalon amelie : 11.06.2011. at 16:31.
avalon amelie is offline  
Old 11.06.2011., 16:30   #553
[QUOTE=avalon amelie;

Moram reći da prija, prava su ugoda za oči i dušu. Osjećam se glupo, jer su mi tamo nekakvi glumci iz tamo neke zemlje uljepšali dan. Ali tako je i znam da nisam jedina, pa mi je lakše.

Sigurna sam da smo svi na ovom forumu danas u nekom blaženom stanju i pomalo zaneseni, jer Tuba i Murat konačno zajedno!!![/QUOTE]

hasret is offline  
Old 11.06.2011., 16:33   #554
Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
-MariaIsabela kažeš da ti nije nikako dobro, pa jesu li se uhvatili za ruke i došli do bine, ne znam što bi ti još htjela . U mogućnost da će on nju sinoć uhvatiti za ruku vjerovalo nas je 0,0%. A da je papak je, nije ju smio pošteno pogledati u oči, a kamoli u onaj krasni dekolte.

- On svojom zbunjenošću stalno dokazuje da među nije bila samo profi.gluma,nego nešto puno više,zato mu svaki susret s njom otvara ranu.
Pa zato i kazem da mi nije dobro jer ja uopce nisam mislila da ce obadvoje pojaviti na tom eventu.Krivo si ti shvatila "nije mi dobro" nisam ja mislila pod tim da mi se to ne svida nego je to bilo u smislu kao on kad kazemo npr za Murata uh nije mi dobro sto je hebezovan
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 11.06.2011., 16:46   #555
Quote:
petrijana kaže: Pogledaj post
-MariaIsabela kažeš da ti nije nikako dobro, pa jesu li se uhvatili za ruke i došli do bine, ne znam što bi ti još htjela . U mogućnost da će on nju sinoć uhvatiti za ruku vjerovalo nas je 0,0%. A da je papak je, nije ju smio pošteno pogledati u oči, a kamoli u onaj krasni dekolte.

- On svojom zbunjenošću stalno dokazuje da među nije bila samo profi.gluma,nego nešto puno više,zato mu svaki susret s njom otvara ranu.
am

Potpisujem petrinia tvoje riječi a ja idem u svoj nespokoj jer me boli srce, proživljavam ovaj susret sa puno emocija ah ah zaljubljeno tele (to sam ja)
demirka is offline  
Old 11.06.2011., 18:11   #556
eeeei mene jos uvjek drzi onaj dobri osjecaj od jutros kada sam vidjela snimku...i sretna sam sto to imam s kim podijeliti ..hvala vam sto ste tu
__________________
malo mi za sricu triba
sretnababy is offline  
Old 11.06.2011., 19:15   #557
Curke, nema na cemu Mislim si ja jutros ti stvarno nisi normalna kada tako reagiras sto su se neki tamo, pa makar oni bili Tuba i Murat, pojavili skupa na par sekundi Ono skoro sam poskocila sa stolice kada sam eto isla baciti pogled na FB, ne nadajuci se nicemu kada vec Csi Minci nista nije uspjela pronaci. Onda mi je kao svima vama bilo lakse kada znam da nisam jedina zrela za promatranje Sto reci o njima? Prekrasni su je nedovoljno. Ja sam se navikla na Murata sa duzom kosom jer je takav u zadnjih 7 8 epki A ve C a. Cure, vjeruj te mi, super mu stoji, ovo je losa snimka. Kako sam se smijala kada je umjesto monsieur, rekao monsinjor Ne idu ga strani jezici, pa ne idu. Sto mislite, da li mu je Tuba davala instrukcije prije izlaska na pozornicu? Tuba je bila prepreprekrasna, predivna, puno opustenija od njega. Sto mislite da li se onako uredila zbog njega? Bili oni, ne bili skupa ili mi promasili skroz nasu temu rasprave, uvijek su mi bile zanimljive teorije urote, zato ja tako lako ne odustajem Ma nek su oni sretni, nevazno s kim
Isolta is offline  
Old 11.06.2011., 19:59   #558
Quote:
avalon amelie kaže: Pogledaj post
Ja bih se do jučer kladila i u svoj život da se oni nikad, ali baš niiiiiiiiikaaaad neće pojaviti zajedno.
Sad komotno mogu i umrijeti, SVE SAM VIDJELA - Tuba i Murat zajedno!!!

Moram reći da prija, prava su ugoda za oči i dušu. Osjećam se glupo, jer su mi tamo nekakvi glumci iz tamo neke zemlje uljepšali dan. Ali tako je i znam da nisam jedina, pa mi je lakše.

Sigurna sam da smo svi na ovom forumu danas u nekom blaženom stanju i pomalo zaneseni, jer Tuba i Murat konačno zajedno!!!
canim, potpuno te razumijem, ja skoro pala sa stolice, nisam vjerovala vlastitim očima. Ujutro sam si mislila bi li ili ne otišla na net da provjerim, bilo me strah, molila sam se samo za jednu slikicu cijele ekipe, čak mi nije bilo bitno ni da su Tuba i Murat jedno pored drugoga, samo da su na istoj slici a kad ono- video od minute i pol! Prvo sam vidjela Tubu kako ide na pozornicu i da netko ide uz nju, a kad sam vidjela da je to Murat, bio je totalni raspašo, ma da nema tog video-zapisa ja ne bih nikome vjerovala da su to zaista oni. Od jutra moja faca izgleda ovako
canim2 is offline  
Old 11.06.2011., 20:07   #559
- Isolta slažem se s tobom u svemu i meni su jako zanimljive ove teorije urote i zato idemo dalje.

-Mene zanima da li si ti i ostale cure koje čeprkate po stranim forumima stekle dojam i da su i oni zaraženi ovim virusom Asi/Demir i u kojoj mjeri ili se samo nama ovdje dogdilo ono - adio pameti.
petrijana is offline  
Old 11.06.2011., 20:08   #560
Predivni su
Petra277 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.