Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2013., 03:32   #1
Dragi mi želi da se zdebljam?

Kao što sam već pisala, bila sam u svađi s dečkom jedno vrijeme i za to vrijeme sam izgubila kile. Sad sam izuzetno zadovoljna kilažom jer mi sve super stoji. Htjela bih izgubiti još jednu kilu, jer mislim da mi je trbuh ponešto veći nego bi trebao biti.
Danas smo se sreli nakon tog vremena i on je bio stalno šokiran mojom novom linijom, a sad mi je čak počeo govoriti da nipošto ne smijem smršaviti još tu kilu, jer bum mu bila premršava, nego bih se trebala udebljati par kila. To je meni suludo s njegove strane, jer uopće nisam neka mršavica.
On valjda voli jače žene. Ne bih htjela popustiti i zdebljati se nakon što sam se toliko patila u svakom slučaju, a s ovim komentarima se bojim da mi ne popusti volja.
Nema šanse da ću mijenjati izgled zbog njega, a i nije mi jasno kako može imati takve glupe provale da ću s kilom manje biti kost i koža?

Malo me šokiralo sad ovo što priča, budući sam čula da muškarci ne vole da su žene predebele i da te mogu otfikariti radi toga, ali nisam čula da neki muškarci ne vole da su žene fit i vitke. Nije mi jasno jel se on to šalio bio ili su to neki njegovi kompleksi budući ima 25 kila više od mene i pivski trbuh? Pa mu je bad jer bi onda i on morao mršaviti i "graditi" pločice itd, itd. .

Kako da se othrvam tim njegovim komentarima, jer očito ima fetiš na jače ženske i kako da smršavim još tu kilu, a da mi on ne kvoca nad glavom?
bulgari is offline  
Old 09.03.2013., 03:38   #2
Nema on nikakav fetiš na jače ženske. Smeta mu šta sada dobro izgledaš.
Napravi onako kako tebi paše i kako se najbolje osijećaš.
absinth is offline  
Old 09.03.2013., 03:40   #3
vjerojatno samo voli velike sise...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 09.03.2013., 03:42   #4
Quote:
absinth kaže: Pogledaj post
Nema on nikakav fetiš na jače ženske. Smeta mu šta sada dobro izgledaš.
Napravi onako kako tebi paše i kako se najbolje osijećaš.
On se zdebljo jedno 3,4 kile otkad se nismo vidjeli i ne vježba nimalo. Ja njemu ništa ne kvocam ( zapravo malo) što ima takvu trbušinu, a on meni sad počeo kvocati da bih se trebala zdebljati.

Kakve to logike ima? Ne znam šta bi rekla na to?? Prije sam uvijek imala jedno 5 kila više, pa se nije bunio bio, a sad kad sam taman i možda bih još malo smršavila, sad su problemi!

I onda mi je teško slušati gluposti tipa da se idem sad najesti itd, itd.. Jer sam još uvijek na dijeti, a i sklona sam debljanju..
bulgari is offline  
Old 09.03.2013., 03:42   #5
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
vjerojatno samo voli velike sise...
nije to. sise mi se nisu nešto smanjile da pokucam o drvo. skoro pa su iste
bulgari is offline  
Old 09.03.2013., 03:45   #6
Quote:
bulgari kaže: Pogledaj post
nije to. sise mi se nisu nešto smanjile da pokucam o drvo. skoro pa su iste
tebi nisu, vjeruj mi da muškom rodu jesu jer on primjeti svaku sitnicu, pogotovo tako "važnu"
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 09.03.2013., 03:51   #7
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
tebi nisu, vjeruj mi da muškom rodu jesu jer on primjeti svaku sitnicu, pogotovo tako "važnu"
nema to veze s sisama ( što si zapeo! ) jer mi je i sam rekao da su mi sise i dalje iste!
Ima veze s tim što se on valjda boji da ne postanem "premršava" kak je rekao, a daleko sam ja od toga.

Da bih bila premršava morala bih izgubiti još barem 5,6 kila... A ne 1!
Sad razmišljam da jednostavno radim po svom i zaboli me za njega..


Valjda se još nije navikao na mene kad se dugo nismo vidjeli...
bulgari is offline  
Old 09.03.2013., 07:06   #8
jadna je ta ljubav gdje se mjeri kilogram-dva.
ajde se ti primi pravih životnih situacija.
venera_veritas is offline  
Old 09.03.2013., 07:11   #9
Nek ode malo kopati (rekreacijski).
Marian Oden is offline  
Old 09.03.2013., 07:38   #10
Hahah, znaš da je zanjimljivo s tim kilogramima. Ja sam malo dobio na mišičnoj masi i odma su me ženske počele gledat. Prije sam bio i neš mršaviji i vidli su se svi mišiči, al sad. Ne miču oči s menee!!
Mogu ti reć da je većini muškaraca odvratno vidjet mršavu žensku. Bolje je da ima par kg viška.
Hmm4 is offline  
Old 09.03.2013., 07:57   #11
Quote:
bulgari kaže: Pogledaj post
On se zdebljo jedno 3,4 kile otkad se nismo vidjeli i ne vježba nimalo. Ja njemu ništa ne kvocam ( zapravo malo) što ima takvu trbušinu, a on meni sad počeo kvocati da bih se trebala zdebljati.

Kakve to logike ima? Ne znam šta bi rekla na to?? Prije sam uvijek imala jedno 5 kila više, pa se nije bunio bio, a sad kad sam taman i možda bih još malo smršavila, sad su problemi!

I onda mi je teško slušati gluposti tipa da se idem sad najesti itd, itd.. Jer sam još uvijek na dijeti, a i sklona sam debljanju..
Pohvalila si sebe kako si dotjerala liniju, pokudila njega jer se udebljao...očito mu je godilo vrijeme bez tebe i tvog kvocanja i udebljao se dok si ti mršavila i patila. Sada se stanje vratilo na prijašnje i on će mršaviti jer kvocaš a ti ćeš se debljati jer zadovoljna si...ukratko kile se uvjek vrate, uzaludan ti trud
zaiv0201 is offline  
Old 09.03.2013., 08:46   #12
Zbilja ne moramo citati 3 ili 4 temu o tvojoj vezi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger