Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 10:40   #2001
Zna li netko e-mail adresu od Elvire Škunce Radman (ordinacija u Kumičićevoj) ?
Može i na pp.

Hvala unaprijed!
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 13:58   #2002
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
dea, drago mi je da je obro prošlo
Jesi to bila kod dr. Ivošević?
Ona je čini mi se još bila specijalizantica kad sam ja bila ali jako srdačna
bila sam kod dr Brozović, ima oko 40-42 god, jako ljubazna, nisam nigdje vidjela prezime Ivošević
dea2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 17:18   #2003
Quote:
dea2 kaže: Pogledaj post
bila sam kod dr Brozović, ima oko 40-42 god, jako ljubazna, nisam nigdje vidjela prezime Ivošević
Aha, ma nema frke, koja god da je bila, drago mi je da je sve dobro prošlo
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 18:42   #2004
ovako, zanimaju me ginekolozi na području Rijeke i iskustva s poliklinikom Katunar?

Koliko kod njih košta UZV?
__________________
... mami svijetlo na slijedećem brijegu; <3 Đ.B. <3 ...
malla21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 21:09   #2005
Quote:
malla21 kaže: Pogledaj post
ovako, zanimaju me ginekolozi na području Rijeke i iskustva s poliklinikom Katunar?

Koliko kod njih košta UZV?
Ja sad planiram ići u polikliniku Katunar kod dr. Vlastelića i čula sam da je kompletni pregled 650 kn!
mala2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 21:28   #2006
Quote:
mala2207 kaže: Pogledaj post
Ja sad planiram ići u polikliniku Katunar kod dr. Vlastelića i čula sam da je kompletni pregled 650 kn!
uuu puno...zašto ne ideš u KBC Rijeka?
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:30   #2007
dr vlastelic ne radi vise u kbc,samo u katunaru.kompletan pregled je bio oko 550kn.sad da li je poskupio
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 11:27   #2008
pa šta ne ma nikog stručnog i sličnog kao dr.Vlastelić a da radi u KBC Rijeka?...nisam bila nijednom na pregledu u KBC Rijeka jer mi zasad barem nije trebalo ali kad slušam cure vas i vaša iskustva nekako si kontam-odeš privatno , platiš masno , imaš problem i onda moraš u KBC Rijeka-zar nije onda bolje odmah direktno u KBC Rijeka, pa kolko se čeka čeka...
il možda onaj tko ima vremena -tražit uputnicu i otić u ZG na još jedan pregled i mišljenje il na koncu onaj tko ima para i to mu uopće ne predstavlja problem-otić u inozemstvo u neku provjerenu kliniku ..možda Slo...
-mada smatram da i kod nas ima dobrih doktora i ja uopće nisam zagovornik privatnika
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 15:42   #2009
Quote:
trevejn kaže: Pogledaj post
Molim pomoć,trebam hitno naći u Rijeci ginekologa preko HZZO-a,jer sam bila kod dr Krištofić ali jako me razočarala i ne želim više da je vidim a kamoli odem na pregled,ali problem je što svi sa liste koje sam zvala kažu da ne primaju nove pacijente.Hvala.
svi osim de Krešic te moraju primit, saznala direktno sa HZZ0 , JER ONA JE JEDINA PUNA
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 15:47   #2010
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
svi osim de Krešic te moraju primit, saznala direktno sa HZZ0 , JER ONA JE JEDINA PUNA
u slučaju kad unatoč tome -kažu da su puni i usmjere na nekog drugog-onda treba prijavit na HZZO -samo kakav će onda bit stav tog dotičnog doktora kad se dođe njemu/njoj na pregled...jer čitala sam tu na forumu nedavno da i Ćosić-Vušković kaže da je puna -a na HZZO -nisu niš rekli ..isto tako i za dr.Bačića čini mi se da sam čitala da ne prima nove...i onda opet začarani krug ako želiš baš kod tog nekog -trebaš ga prijavit -da bi se mogao prebacit k njemu...
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 17:24   #2011
pozdrav, zanima me kakva su vaša iskustva s naručivanjem kod ginekologa? ja sam kod dr. Ćosić-Vušković i danas sam zvala da se naručim ne redovni pregled. I upravo sam ostala šokirana jer mi je rekla da je puna za 5. i 6.mj. i da nazovem krajem 6.mj. da bih dobila termin negdje u 8 mj. Ne znam jesam li ja luda,ali to su puna 4 mj čekanja, vjerojatno i više. Sjećam se da sam prošle godine čekala oko mjesec dana kod nje i to mi je bilo skroz prihvatljivo. Ali ovo?!! :O
RIan@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 21:21   #2012
Quote:
RIan@ kaže: Pogledaj post
pozdrav, zanima me kakva su vaša iskustva s naručivanjem kod ginekologa? ja sam kod dr. Ćosić-Vušković i danas sam zvala da se naručim ne redovni pregled. I upravo sam ostala šokirana jer mi je rekla da je puna za 5. i 6.mj. i da nazovem krajem 6.mj. da bih dobila termin negdje u 8 mj. Ne znam jesam li ja luda,ali to su puna 4 mj čekanja, vjerojatno i više. Sjećam se da sam prošle godine čekala oko mjesec dana kod nje i to mi je bilo skroz prihvatljivo. Ali ovo?!! :O
ja sam kod ex ginice uvijek morala se naručit 2/3 čak i više mj.prije..kod dr.Krištofić sam se naručila negdje početkom veljače i dala mi je termin najprije za početak aprila ali mi nije pasalo pa me uspjela stavit za 31.03. ..ali eto moje iskustvo je dva-tri-četiri mjeseca osim ako nije baš hitno... dogodine namjeravam changat pa budemo vidjeli...

neznam u kojem mjesecu si prošle godine bila..ali u medjuvremenu mislim da se dosta pacijentica prebacilo kod nje pa zato toliko čekanja
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:25   #2013
Quote:
smile4 kaže: Pogledaj post
pa šta ne ma nikog stručnog i sličnog kao dr.Vlastelić a da radi u KBC Rijeka?...nisam bila nijednom na pregledu u KBC Rijeka jer mi zasad barem nije trebalo ali kad slušam cure vas i vaša iskustva nekako si kontam-odeš privatno , platiš masno , imaš problem i onda moraš u KBC Rijeka-zar nije onda bolje odmah direktno u KBC Rijeka, pa kolko se čeka čeka...
il možda onaj tko ima vremena -tražit uputnicu i otić u ZG na još jedan pregled i mišljenje il na koncu onaj tko ima para i to mu uopće ne predstavlja problem-otić u inozemstvo u neku provjerenu kliniku ..možda Slo...
-mada smatram da i kod nas ima dobrih doktora i ja uopće nisam zagovornik privatnika
ima dobrih dr u kbc ali socijalne ginek nisu bas siroke ruke da daju uputnice da se ide u bolnicu na preglede,osim ako nije nesto nuzno sta oni ne mogu obavit
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 23:02   #2014
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ima dobrih dr u kbc ali socijalne ginek nisu bas siroke ruke da daju uputnice da se ide u bolnicu na preglede,osim ako nije nesto nuzno sta oni ne mogu obavit
znam...ali ako dodje do nekog problema-hm...ma znam da je bed i pitat za uputnicu...ali ako je nešto što se mora riješit bolnički -opet ćeš doć u KBC
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:03   #2015
da li netko zna koji je gin u Opatiji umjesto Salomonice i kakav je?
i jos nesto... da li ima neki dobar gin u Ri, a da prima trudnice?

ona mi je bila super, a za jedan ozbiljniji problem sam isla privatno kod dr. Gusica, koji je odlican
glupo mi se u trudnoci susresti s novim ginekologom, ali nemam izbora jer ne zelim cijelu trudnocu voditi privatno..
savjet
Athina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:35   #2016
Quote:
Athina kaže: Pogledaj post
da li netko zna koji je gin u Opatiji umjesto Salomonice i kakav je?
i jos nesto... da li ima neki dobar gin u Ri, a da prima trudnice?

ona mi je bila super, a za jedan ozbiljniji problem sam isla privatno kod dr. Gusica, koji je odlican
glupo mi se u trudnoci susresti s novim ginekologom, ali nemam izbora jer ne zelim cijelu trudnocu voditi privatno..
savjet
zadnju info koju sam dobila za Opatiju je da tamo umjesto dr.Salamon radi dr.Mlinarić-prije je radio u KBC Rijeka..on je navodno do lipnja a nakon toga
najbolje zvrcnut il otić dole pogledat..il možda nazvat HZZO..mogli bi i oni znat..

a za Rijeku-navodno je samo dr.Krešić puna -prema tome bi te svi drugi trebali primit-a kakvo je stanje pravo u praksi -treba zvat i pitat
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 12:54   #2017
Da li je netko možda pacijent dr. Krištofić a da trudnoću vodi ili je vodio kod nekog drugog ginekologa (privatno ili u kbc-u)? I ako da, da li je dr. radila probleme kad je trabalo podignuti neke uputnice ili recepte?
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 21:01   #2018
Prvo pozdrav od nove clanice
Onda ovako dr. Jurica u Medicu je meni sasvim ok... Bila sam kod dr. Krešić i jako sam nezadovoljna...poprilicno je bila drska i neugodna pa sam se prebacila u dom zdravlja na pehlin nisam sigurna kako se zove doktorica mislim da je Dukić...nju također nebih preporucila dojam je da je malo (citat zbog kojeg sam dobila taj dojam : Ako vam ne bude bolje u roku 6 mjeseci onda ste slucaj za bolnicu pa nek oni kopaju po vama...).. dr. Masovcic je također ok ali definitivno zalim sto je dr. Racki otisao u zagreb... nema mu zamjene...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 09:53   #2019
Quote:
Jejja kaže: Pogledaj post
Prvo pozdrav od nove clanice
Onda ovako dr. Jurica u Medicu je meni sasvim ok... Bila sam kod dr. Krešić i jako sam nezadovoljna...poprilicno je bila drska i neugodna pa sam se prebacila u dom zdravlja na pehlin nisam sigurna kako se zove doktorica mislim da je Dukić...nju također nebih preporucila dojam je da je malo (citat zbog kojeg sam dobila taj dojam : Ako vam ne bude bolje u roku 6 mjeseci onda ste slucaj za bolnicu pa nek oni kopaju po vama...).. dr. Masovcic je također ok ali definitivno zalim sto je dr. Racki otisao u zagreb... nema mu zamjene...
dosta njih žali za tim doktorom..znam curu koja ide u ZG kod njega na preglede i ne bi se dala drugom u ruke
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:06   #2020
Razmisljala sam i ja o odlasku u ZG kod njega ali sam čula da radi u domu zdravlja i da ne prima nove pacijentice?! Ako netko zna sta vise o tome bila bi zahvalna na info...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.